Сервісний центр "Samsung"

Відгуків 8
Вулиця Євгена Коновальця, 105

Інформація

Сервіс техніки ТМ "Samsung".

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Володимир Гриновець: (Перехожий)
Не сподобалось
не розумію звідки позитивні відгуки занесла мобільний телефон .сказала що зламався сенсорний екран.Вони дві неділі шукали пречину перепрошили телефон ще неділю міняли плату .телефон не процює інформація стерта і нарешті до них доходить що треба поміняти сенсорний екран.Через місяць отримала свій телефон.а через чотири місяці у мене знову ламається сенсор.іду до них а мені заявляють що плату хтось паяв і вони не беруть треба купити у них плату а тоді ремонтувати по гарантії.Ось тільки парадокс телефон крім них ніде не був(.НЕ ПОГАНИЙ БІЗНЕС.) висновки робіть самі.А коли забераєте техніку попросіть показати чи всі запчастини в оригіналі Не наступайте на моїж граблі

Відповісти:

Володимир Гриновець,
Володимир Гриновець, 
Переглянути всі відповіді ()
Olha Zharovska: (Перехожий)
Сподобалось
Уже втретє користуюся послугами Сервісного Центру Панасонік, звичайно, це було протягом років, з 2008 -го року, коли ще під-час гарантійного строку поламалася моя відеокамера "Панасонік". І хоч сервісний центр неодноразово змінював свою адресу перебування, майстри у ньому завжди були і є дуже професійними: дуже швидко справлялися з тими проблемами, які були у моїй улюбленій техніці. Хлопці навіть зберегли ті записи, які були у камері. Востаннє( з минулої неділі, 26.07.15) проблема була з Хард диском, хоч "з виду" було щось з джойстиком...Так що рекомендую іти тільки у сервісні центри до професіоналів! Бажаю сервісному центрові Панасонік, його працівникам усього найкращого!

Відповісти:

Olha Zharovska,
Olha Zharovska, 
Переглянути всі відповіді ()
Галина Фіщук: (Перехожий)
Не сподобалось
Сподіваюся, що мая інформація буде цінною.
Ремонтували кофеварку Saeco Odea Giro Plus, проблема полягала в тому, що парогенератор включався з 5-10 спроби. Майстер сервісу зробивши огляд через 2 дні повідомив про необхідність замінити шланги подачі води і це коштуватиме 1200грн., оскільки у Львові тверда вода, але не задача ми проживаємо в приватному будинку і користуємося вхідним соляним фільтром води, на це майстер зразу поміняв "діагноз" проблема в реле і теж 1200 грн. Ми відмовилися від ремонту, але працівники сервісу повідомили, що запчастини вже замовили, хоча такої домовленості не було. Чоловік приїхав вимагати кофеварку назад, але видати її відмовилися, оскільки вона була в розібраному стані. Збирали ще тиждень і повернули під розписку, що претензій не має, забравши будь-які документи, які підтверджували наш звязок з сервісом, повідомивши, щоб каву не робили без ремонту (хоча проблем з приготуванням експресо до цього не було) Здавалося б що такого не підійшла вартість ремонту. Вдома ми помітили, що блок в який скидається відпрацьована кава не знімається, він був напросто забитий в не вірному положенні. Майстер який ремонтував кофеварку повідомив, що в електрониці все переплутано. Так що це помста чи не професіоналізм? До речі ремонт обійшовся в 400грн.
Однозначно не рекомендую з точки зору якості виконаних робіт та їх вартості.

Відповісти:

Галина Фіщук,
Галина Фіщук, 
Переглянути всі відповіді ()
Не сподівався, відремонтували за 20 хв. мобілку Самсунг. Все сподобалося. Привітні дівчата, шикарний інтер"єр. Посидів, подивився телевізор і телефон готовий.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Звернувся відремонтувати телевізор LCD Samsung в якому перегоріла одна деталь в блоці живлення яка по ціні вартує біля пятдесяти гривень,мені сказали що робота буде вартувати 340 грн,а заміна несправної деталі 1300 грн,якщо купити цілий блок живлення до телевізора оригінальний то він вартує 70доларів! а не 1300грн у майстра напевно руки золоті. В кінцевому результаті я заплатив за діагностику 130 грн,хоча підозруюю що діагностику проводили з моїх слів.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Какой же это ремонт, если меняют всё помодульно - плата не работает, снять и поставить новую. Каждый стедент такое может. А отремонтировать старую сложно? Что не принесут - "не підлягаю ремонту", або "заміна", а относишь в частные сервисы, ремонтируют на протяжении дня и отдают.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
отлично! парни молодццы! отремонтировали просто супер!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Ремонтувала мобілку LG. Супер!!! Майстер Женька маладец.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()