Інтернет-провайдер "Linkcom"

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Богдана Хмельницького, 102
+38 (068) 584-27-42
+38 (063) 358-09-27
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 09:00-20:00 Без перерви
сб,нд 10:00-18:00 Без перерви
Підключення до мережі інтернет. Безкоштовне IP-телебачення.

Відгуки про Linkcom:

 • 1 2 3 4 5
  Користую більше двох років. Підключили дуже оперативно, хоч живу в центрі Львова, де всі оператор в підключенні відмовили. Плачу 75грн за 30мбіт/с - на спідтесті десь біля 27-28 що на вхід, що на вихід. Тех. підтримка ввічлива, завжди раді допомогти . Перебої бувають рідко. Повністю задоволена. Процвітання Вашій компанії!
  Ольга Ковальчук, майже 8 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Жахливий провайдер!!!
  Місяць майстер йшов підключити кабель. Далі замість того щоб просверлити в рамі отвір для кабеля, просверлив вікна!!! Жаль мене не було на місці щоб зупинити цей ідіотизм.
  Тепер тиждень немає інтернету, а лише обіцянки зремонтувати без будь яких термінів. Прийшов в неділю "майстер", глянув, пообіцяв що в понеділок прийде інший і зремонтує (маршрутизатор їхній здається в сусідньому будинку). Скайп підтримка переадресовує на кол центр. В кол центрі не хочуть казати термінів коли зремонтую, а лише відповідь "Дуже складна ситуація". От мені, людині зайнятій в ІТ сфері, цікаво яка ж це така дуже складна ситуація???
  В центрі міста провайдерів обмаль, але практика показала що Укртелеком чи Воля значно якісніші. Тож читаю умови їх підключення. Бо в цього провайдера вже тиждень плачу за відсутність інтернету без будь яких знаків що ситуація зміниться.
  Святослав Madeinukraine, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Коли зняв квартиру в центрі, там вже був підключений цей провайдер, а особого вибору інших провайдерів не було, тому прийшлось користуватись тим, що було.
  По тарифу платив за 100 мбіт, але на практиці швидкість була не більше 40. Стабільно 3-4 рази в день інтернет відвалювався, іноді навіть на півдня.
  Техпідтримка нічим допомогти не могла, окрім обіцянок типу «наші майстри вияснять причину і все зроблять».
  Anders Hejlsberg, майже 2 місяці тому

Linkcom на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!