Інтернет-провайдер "Linkcom"

Вулиця Богдана Хмельницького, 102
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 22:00Без перерви
Сб,Нд09:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Підключення до мережі інтернет. Безкоштовне IP-телебачення.

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Святослав Madeinukraine: (Користувач)
Не сподобалось
Жахливий провайдер!!!
Місяць майстер йшов підключити кабель. Далі замість того щоб просверлити в рамі отвір для кабеля, просверлив вікна!!! Жаль мене не було на місці щоб зупинити цей ідіотизм.
Тепер тиждень немає інтернету, а лише обіцянки зремонтувати без будь яких термінів. Прийшов в неділю "майстер", глянув, пообіцяв що в понеділок прийде інший і зремонтує (маршрутизатор їхній здається в сусідньому будинку). Скайп підтримка переадресовує на кол центр. В кол центрі не хочуть казати термінів коли зремонтую, а лише відповідь "Дуже складна ситуація". От мені, людині зайнятій в ІТ сфері, цікаво яка ж це така дуже складна ситуація???
В центрі міста провайдерів обмаль, але практика показала що Укртелеком чи Воля значно якісніші. Тож читаю умови їх підключення. Бо в цього провайдера вже тиждень плачу за відсутність інтернету без будь яких знаків що ситуація зміниться.

Відповісти:

Святослав Madeinukraine,
Святослав Madeinukraine, 
Anders Hejlsberg: (Користувач)
Не сподобалось
Коли зняв квартиру в центрі, там вже був підключений цей провайдер, а особого вибору інших провайдерів не було, тому прийшлось користуватись тим, що було.
По тарифу платив за 100 мбіт, але на практиці швидкість була не більше 40. Стабільно 3-4 рази в день інтернет відвалювався, іноді навіть на півдня.
Техпідтримка нічим допомогти не могла, окрім обіцянок типу «наші майстри вияснять причину і все зроблять».

Відповісти:

Anders Hejlsberg,
Anders Hejlsberg, 
Ольга Ковальчук: (Користувач)
Сподобалось
Користую більше двох років. Підключили дуже оперативно, хоч живу в центрі Львова, де всі оператор в підключенні відмовили. Плачу 75грн за 30мбіт/с - на спідтесті десь біля 27-28 що на вхід, що на вихід. Тех. підтримка ввічлива, завжди раді допомогти . Перебої бувають рідко. Повністю задоволена. Процвітання Вашій компанії!

Відповісти:

Ольга Ковальчук,
Ольга Ковальчук, 
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі