Автосервіс "Кубік"

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Шевченка, 313
+38 (097) 610-75-16
+38 (067) 950-85-26
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт,сб 09:00-21:00 Без перерви
нд Вихідний
інтернет магазин автозапчастин ваз автозапчастин автозапчастини автозапчастини автозапчастини автозапчастини ua автозапчастини інтернет автозапчастини б +у автозапчастини б у ауді автозапчастини бу автозапчастини ваз автозапчастини ваз 2106 автозапчастини ваз 2109 автозапчастини газ автозапчастини до іномарок автозапчастини до іномарок автозапчастини заз автозапчастини львів бу автозапчастини львів ваз автозапчастини львова автозапчастини мерседес автозапчастини москвич автозапчастини опель автозапчастини оптом автозапчастини польща автозапчастини україна автозапчастини фіат автозапчастини форд автозапчастини ціни вітчизняних авто гальмівні колодки геометрія коліс діагностика авто еліт автозапчастини заміна мастил запчастини до іномарок запчастини до вітчизняних авто запчастини до генераторів запчастини до китайських авто запчастини до корейських авто запчастини до німецьких авто запчастини до ста зварювальні роботи кузова кермові наконечники компютерна діагностика авто комп’ютерна діагностику двигунів кузовні роботи кульові опори купити автозапчастини куплю автозапчастини магазин автозапчастин магазини автозапчастин моторна груна обслуговування автомоблів перевірка авто для продажу продаж автозапчастин продаж автозапчастин продажа автозапчастини регулювання розвалу-сходження регулювання світла фар ремонт іномарок ремонт авто ремонт автоматичних коробок передач ремонт автомоблів ремонт двигунів ремонт механічних коробок передач ремонт трансмісії ремонт ходової частини розвал сходження ртерів запчастини до японських авто сайт автозапчастин сайти автозапчастин сервісне обслуговування автомоблів станція технічного обслуговування сто сто на рясне сто на шевченка ходова яма для авто
Кубік

 

СТО «Автосервіс Кубік» працює з 2008 року і спеціалізується на ремонті усіх марок легкових автомобілів, мікроавтобусів, автобусів та вантажних автомобілів класу TIR.

У нас ви можете замовити як вживані так і нові запчастини!!!

Ми вам пропонуємо:

·          ремонт трансмісії

·          ремонт двигунів (дизель-бензин)

·          ремонт ходової частини

·          заміна мастил та інших технічних рідин

·          ремонт механічних та автоматичних коробок передач

·          геометрія коліс,послуги ЕВАКУАТОРА

·          зварювальні роботи кузова

·          регулювання світла фар

·          регулювання розвалу-сходження проводиться на ямі за допомогою лазерного стенду

·          виконуєм комп’ютерну діагностику автомобілів, зокрема для комерційних автомобілів марок Mercedes, Peugeot, Renault, Citroen,VW,

·          станція співпрацює з майстернею по ремонту стартерів та генераторів.

Станція обслуговує як приватних автовласників, так і різноманітні підприємства: фірми-перевізники, логістичні компанії, меблеві магазини, служби таксі тощо, в арсеналі яких налічується великий парк комерційних автомобілів. Оплата приймається як готівкою, так і за безготівковим розрахунком.

   На складі СТО в наявності є деякі позиції запчастин, зокрема для Mercedes та французьких автомобілів: гальмівні колодки, кермові наконечники, кульові опори тощо. Станція співпрацює з постачальниками запчастин, тому в разі необхідності виконується доставка потрібних комплектуючих протягом 1-2 годин. Також є можливість замовити агрегати, запчастини та деталі кузова б/в з країн Європи. Для заміни масла на автосервісі пропонують продукцію  німецького бренду CASTROL,PEMCO,а також продукцію VATOIL (Голандія).

 При купівлі масла CASTROL,PEMCO,VATOIL на СТО «Автосервіс Кубік» - заміна -15%. Також СТО реалізує та встановлює ТУРБІНИ після регенерації на заводі в Європі.На всі ТУРБІНИ надається гарантія 5 місяців.Крім того ми маємо сертифікат по заміні амортизаторів KYB. Надаємо гарантію на якість виконаних робіт!!!                                                                                

Відгуки про Кубік:

  • 1 2 3 4 5
    Ремонтую свої авто на цому сервісі вже не один рік,цілком задоволений.Майстри адекватні та відповідальні,свою роботу знають.
    Роман Федоришин, 1 рік тому

Кубік на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Кубік галерея і фото