Діагностичний центр Приватного підприємства "Перша соціальна медична лабораторія "Ескулаб"

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Шевченка, 313
+38 (032) 239-57-32
Проспект Червоної Калини, 103
+38 (098) 751-87-91
Вулиця Суботівська, 2
+38 (096) 247-35-34
Вулиця Пекарська, 33
+38 (097) 395-60-70
Вулиця Гетьмана Мазепи, 25б
+38 (096) 001-23-82
Вулиця Богдана Хмельницького, 212
+38 (097) 083-95-64
Вулиця Богдана Хмельницького, 144
+38 (096) 017-54-53
Вулиця Васильківського, 9
+38 (096) 754-53-32
Вулиця Симоненка, 4
+38 (068) 929-48-09
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 08:00-13:00 Без перерви
сб,нд Вихідний
Есколаб, Діагностичний центр Приватного підприємства "Перша соціальна медична лабораторія "Ескулаб"
Ескулаб
Лабораторія Ескулаб надає такий спектр послуг:
 • Загально клінічні дослідження
 • Біохімія крові
 • Ліпідний та вуглеводневий обмін
 • Гормони (тиреоїдна діагностика та репродуктивна діагностика)
 • Онкомаркери
 • Пренатальна діагностика
 • Цитологічні та гістологічні дослідження
 • Мікробіологічні дослідження
 • Паразитарні дослідження
 • ПЛР діагностика

Шановні пацієнти лабораторії Ескулаб! Дякуємо за довіру! На цьому сайті ми навмисне залишили можливість Вам залишати свої відгуки, як позитивні, так і ті, що вказують на наші недоліки. Позитивні отримувати просто приємно, а на наші недоліки ми реагуємо об’єктивно, розбираючи можливість їх виправити.

Можемо Вас запевнити, що кожне зауваження не залишається без уваги та об’єктивних висновків. Саме завдяки Вам ми постійно покращуємо якість наших послуг, розташування, обладнання! Для зручності Ви можете дублювати Ваші відгуки на нашому сайті www.esculab.com.ua

З повагою та до нових зустрічей!

Відгуки про Ескулаб:

 • 1 2 3 4 5
  на днях здавала аналізи дуже несподобалось їх отримання.А точніше відсутність смс повідомлення про їх готовність .
  Марія Волошанівська, майже 8 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Відвідала вперше сьогодні лабораторію в м.Тернополі на вулиці Купчинського з своєю доцею,якій необхідно було здати аналіз крові.Дуже хвилювалась,так як дитині тільки 10 місяців,але завдяки надзвичайно професійним медпрацівникам все пройшло швидко,якісно і найголовніше безболісно,і так як вен в дитини майже не видно,то взяли кров з першого разу.Розважали доцю як могли,ще й видали грамоту за її хоробрість)))Тому Дуже задоволена роботою цієї лабораторії, надзвичайно ввічливі і приємні працівники,і обов'язково при необхідності на наступний раз саме сюди будемо звертатись.
  Оксана Андрухів, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Відповідь для Христини Калининої :
  В МЛ "Ескулаб" п. Христині Калининій не проводилось жодних лабораторних обстежень.

  Однією із переваг МЛ "Ескулаб" є відділ верифікації, який оперативно інформує лікаря про критичні показники пацієнтів, звертає увагу лікуючому лікарю про зниження або підвищення тих чи інших показників, особливо, коли проводять їх в динаміці. А таких пацієнтів із такими результатами у нас не було протягом останнього року!
  Лабораторний тест- визначення рівня загального ХГЛ проводиться для діагностування вагітності не раніше 2-3 днів після затримки менструації. Для підтвердження успішного розвитку вагітності через 2 дні повторюється обстеження, адже рівень заг. ХГЛ подвоюється в порівнянні з попереднім показником. Чому третій раз проводиться це саме дослідження, коли два попередні показники свідчили про прогресуючу вагітність ...?

  Бажаємо здоров'я Вам та Вашим дітям!
  Адмін Ескулаб, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавала кров в ескулаб на днях. Лікар призначив пакет діабетичний,я вперше сюди прийшла і ще й отримала знижку 20% ,дуже актуально в теперішній час. Ціни приємно здивували,дешевше ніж в Сінево. Кров взяли з першоі спроби,хоча вени у мене погані,як мені весь час казали в інших лабораторіях медсестри(видно такі спедхціалісти). А ще мене дуже приємно вразило,що мені подзвонила моя лікарка і сказала щоб я до неі прийшла , бо ій позвонили з лабораторіі , що я маю низький гемоглобін ,а я мала прийти аж через тиждень.
  Велике і щире Вам дякую,ви справді піклуєтесь про наше здоров'я .
  Марта Ткачук, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Протягом тьох тижнів здавала кров з вени на хоріонічний гонадотропін (для визначення вагітності). Перших два результати аналізу мене порадували, оскільки аналіз підтвердив мою вагітність, а от третій мене привів до нервого зриву та маси переживань, оскільки по його результатам, він в мене суттєво зменшився з попередніми двома, що могло означати тільки одне як викидень. Дякувати Богу УЗД цей результат спростувало і все обійшлось. Але знаю одне, що ЛАБОРАТОРІЮ ЕСКУЛАБ радити нікому НЕ БУДУ і сама туди ні ногою, це просто безвідповідальність з боку лабораторії, халатність і обдирство людей.
  Христина Κалинина, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Всі пишуть за приємний колектив, хороших дівчат але ніхто не задумується про лікарів-лаборантів, які і перевіряють нашу кров або шкребки....і від яких фактично залежить наш діагноз. Так, дівчатка які заповнюють Ваші дані, беруть аналізи дійсно приємні але все, що дальше набагато страшніше. При підготовці вагітності здавала ряд аналізів в цій "ЧУДО ЛАБОРАТОРІЇ" і якимось дивом я тут стала ВІЛ інфікована, позитивний результат!!! В мене питання, як так можна???!!! Як можна такий діагноз поставити людині? Якщо ж Ви бачите такий результат перевіряйте на десятьох апаратах! Хто буде відшкодовувати?! Важко передати, який був мій стан! Якби я на той момент вже була б вагітна, навряд чи вдалося зберегти плід! Добре, що в результаті аналіз не підтвердився але гірше те, коли хтось дійсно є ВІЛ інфікований а йому поставлять "негативний" результат і людина піде щаслива додому, думаючи що здорова а могла б почати приймати терапію! Аналіз крові здовала на Мазепи, дослідження виконувала Пані лікар-лаборант Вітковська М.М., якій "дуже" вдячна!!! Нікому, ніколи не рекомендуватиму лабораторію Ескулаб! Жах!!! Закрити Вас треба! Це лише наживання коштів! Вам лише антиреклама!
  Альбина Ремез, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Персонал приємний,але як можна було так неакуратно вколоти у вену при заборі крові,щоб утворився синець на 3-4см?! Це мене неприємно вразило,адже такого раніше ніколи зі мною не траплялося. А це свідчить про те,що не такі вже й хороші медсестри там працюють.
  Іра Гукало, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  За приписом лікаря мені часто доводиться здавати аналізи крові. Завжди відвідую тільки лабораторію Ескулаб. Лабораторія відкривається о 08.00 ранку, я можу спокійно здати аналізи перед тим, як йти на роботу, мені не потрібно бігти в лабораторію на обідній перерві або тягтися туди втомленою після робочого дня. Результати аналізів можна отримати в електронному вигляді, це теж дуже зручно. Крім того, всі результати зберігаються в спеціальному архіві, їх можна відновити у разі втрати. Персонал завжди дуже ввічливий, аналізи беруть акуратно.
  Бояр Поліна, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Ходила з дитиною все дуже сподобалось тепер моя дівчинка не боіться здавати кров з вени тому ставлю 5 зірочок
  Диана Буланова, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Здала TORCH інфекції, все перевищило в 40 раз більше норми, мене вже госпіталювати хотіли, на наступний здень здала екстрений в сінево, все добре. Хто має з ескулабу відповідати за вбиті нерви, час та гроші???!!!!
  Ysi Lviv, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  При потребі завжди звертаюся в цю лабораторію, а також частіше туди приходимо з дітьми ! Тому , що я задоволена роботою працівників , і професійним ставленням, до своєї справи!Швидке , і зручне доставлення результатів через електронну пошту!Дякую!
  Леся Дроздяк, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  І персоналом і якістю роботи задоволена на всі 100! Ціни помірні - і результати не потрібно забирати у офісі - а можна отримати на електронну пошту!!!!! Окрема подяка лаборанткам, які беруть кров - справжні професіонали! Завдяки їм мої діти перестали боятися здавати кров з пальчика і з вени!!!!!! Дякуємо!
  Ірина Флюнт, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Отримала результат в якому вказано що я 1962 року народження, в реальності 90, дата забору теж не співпадає. Далі буде.
  Ом Ом, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  люди добрі не здавайте аналізи на вул. Шевченка - персонал не вихований, жодна з них не має бейжика - хто така - невідомо, мені брала аналіз дама навіть не по формі, а в джинсовій спідниці та кофті, рукавичок ніхто не надіває, збирають кров у салдеповську пробірку, кров капає їй по пальцях, потім в пробірку (невідомо чи аналізи правдиві), залишила телефон - так ніхто і не дзвонив, карочє порівняно із Сінево це г..но!
  Галина Теплюх, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Добрий день! Я звернулась в Ескулаб, щоб здати аналізи по щитовидній залозі. Дуже боюсь уколів, ще з дитинства:) але мене здивувало те, що дівчинка,котра брала кров зробила це деже професійно і зовсім не боляче.
  До того завжди здавала у Сінево. Але останній раз мені зробили дуже погано укол, боляче, не могли попасти у вену і залишився синяк. Після цього здаю тільки в Ескулаб.
  А ще, там ціни дешевші і це дуже приємно, бо аналізи мені потрібно здавати 2 рази в рік. А це суттєва економія, особливо в теперішній час!
  Оксана Марко, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Скерування надав лікар ендекренолог саме в лабораторію Ескулаб. Здавала аналізи по щитовидній залозі. ТТГ виявився більше норми 6, 9 (норма 0,3 - 4). Мені призначили пожиттєво пити гормони. Я перездала даний аналіз в Медісі і Сінево, де результат отримала в межах норми. Хто має відповідати за неправильний результат???
  Тетяна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  04.11.2013р.результат аналізу на ТТГ видали невірний: так при граничній нормі 0.3-4.0 мМо/л вони надали результат=403.2мМо/л, тобто збільшили більш ніж в100раз. При контрольній перевірці виявлено=56,5мМо/л. Адміністратор лабораторіі Ковальчук Наталія, замість вибачення, розповідає, що за три дня у хвороі людини так покращалось здоров"я. ГАНЬБА!!!
  Денисюк С., майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Моя сімейна лікар порадила звернутись в Ескулаб, Я довго не навужувалась оскільки ніколи про них не чула, та ще в нас в поліклініці є Медіс і Синево! але вирішила попробувати зайшла в кабінет ... в порівнянні з темним коридором там так світло та затишно , чисто приємний запах . персонал привітний та вічливий, ціни не сильно дешевші ніж в інших лабораторіях! кров прада брали звичайним шприцьом (мене це здивувало) але коли дівчинка пояснила відмінність і показала голки Я вже нічого проти не мала) кров взяла дуже акуратно , Я навіть нічого не відчула . Результати отримала на наступний день ! мали бути з 15,00 до 16,00 були вже о 13,00 про що зразу мене сповістили телефонним дзвінком
  Мені все сподобалось . Думаю при потребі піду туди щераз!
  Ірина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Гарна лабораторія. Привітний персонал, хороше ставлення, помірні ціни і на результати довго не чекала, отримала їх на електронну пошту, чим зекономила багато часу. Оцінка - відмінно.
  Аня, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  здавала декілька раз на чехова і в червонограді норм було! а от на рясному 2 було потрібно терміново від того залежало чи робитимуть мені операцію .приперлась літо жара заледве знайшла головну їхню лабораторію.щей капець відношення грубе так мені стара затиснула руку, що так боляче було! а на прохання зробити терміново щей огризнулись, а що ми вам зробимо в 4 год. буде! я була в шоці чекала як на голках з 9 до 4! неходіть більше туди сінево в 100 раз краще
  Намі, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Лабораторія не сподобалась. Знайти тяжко, влітку за деревами вивіски не видно. Ціни не дешевші, скажимо ніж в Меділайні, а за забір крові ще 5грн беруть, та й лейкопластир, щоб заліпити місце де брали кров за такі гроші можна придбати.... Здавала кров на 2горм., просила той що робиться швидше швидше скинути на електронку - нема. Більше не піду.....
  Слава, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені також сподобалась ця лабораторія. Дівчатка, не зважаючи на велику кількість пацієнтів, були уважними до кожного а також надали всю інформацію про аналізи які я мала здавати. Це вже не перші відвідни цієї лабораторії, кожного разу все було гаразд. Тепер тільки до Вас!
  Галина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Все дуже добре.Персонал працюе відмінно роблять аналізи добре.дочка казала якщо аналізи то тільки туда.
  марія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  здавала кров на Чехова,персонал жахливий, неуважний невічливий,кваліфікації явно не вистачає,аналіз треба було перездати,"бо в них щось там не получилось",вибачень і пояснень за їхню помилку я так і не дочекалась.Ніколи більше туди не піду
  анонім, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Також хочу дати високу оцінку персоналу, дуже приємні ввічливі дівчата, чисто, немає неприємного запаху як це буває у державних поліклініках у кабінетах де приймають аналізи..... Ми з донечкою здавали кров з пальчика, дитина не плакала що мені дуже дивно, нам ще для заохочення дали подарунок)) Після такого ми тільки в Есколаб!!!!
  Алла, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Лабораторія, як і всі. Нічого особливого. Може, троха дешевше. але і це - не перевірено. - перевірте самі. в усякому разі, це поки вони ще не скурвилися. Я особисто, мала мої аналізи ще позавчора одержати. Ескулаб! ку-ку!
  Ніні, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Також хочу поділитись враженнями від відвидин цієї лабораторії. Дуже сподобався персонал, кваліфіковані і ввічливі дівчатка, попередньо пояснили умови підготовки до аналізу ( здавала сама, без скерування лікаря) і це єдина лабораторія, яка порекомендувала прийи на наступний день, оскільки я поснідала, в іеших лабораторіях ,,закривали очі,, на цей факт. Зрозуміла що про мене там справді піклуються, як про пацієнта. Цінова політика також порадувала, ціни набагато доступніші, результати отримала на електронку, одним словом- дуже задоволена цією лабораторією. Дякую
  Галина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Була там з сином, який панічно боїться лікарів. Навіть медогляд перед садочком проходили з майже істериками. А прийшли в Ескулаб спокійно почекав. Коли побачив голочку, то думав розплакатись, але дівчина. що брала кров його гарно заговорила. Так що я сама була в шоці. Моя дитина, здавши спокійно кров, вийшла звідти спокійною і гордою за себе, що він не плакав. Мені дуже сподобалось. Персонал приємний і ввічливий.
  Наталя, майже 4 роки тому

Ескулаб на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Ескулаб галерея і фото