Клініка "Династія"

Династія
Відгуків 13
Вулиця Івана Богуна, 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Вулиця Чернігівська, 23а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Приватна клініка «Династія» пропонує

     Педіатрія

Консультація лікарів спеціалістів:
 • Педіатра
 • Дитячого офтальмолога
 • Невролога
 • Хірурга
 • Виклик лікаря додому
 • Лабораторна діагностика
 • Вакцинація
 • УЗД діагностика
 • Дитячий масаж, ЛФК
 • Різноманітні програми медичного догляду за здоровою дитиною

     Гінекологія

Послуги УЗД кабінету

 • УЗД трансвагінальне
 • УЗД трансабдомінальне
 • УЗД вагітності (маленький термін,експерт, великий термін)
 • УЗД молочних залоз
 • УЗД нирок
 • Фолікулометрія

Послуги Гінеколога

 • Первинний огляд гінеколога
 • Вторинний огляд гінеколога
 • Консультація гінеколога
 • Мазок на цитологію
 • Мазок на флору
 • Огляд вагітних
 • КТГ
 • Біо – аплікації піхвові
 • Піхвові маніпуляції
 • Введення ВМК(без вартості ВМК)
 • Видалення ВМК
 • Кольпоскопія з біопсією (без діагностики біопсії)
 • Коагуляція шийки матки
 • Припікання папілом (2 сеанси)
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ірина Сокальська: (Друг довідника)
Сподобалось
Користувались послугами офтальмолога ,задоволені. Хороший спеціаліст. Сама клініка чиста.є можливість запису. Не дешево.

Відповісти:

Ірина Сокальська,
Ірина Сокальська, 
Тетяна Котило: (Перехожий)
Сподобалось
Чисто, охайно і є дитяча кімната для годування, плюс пеленальний столик. Персонал привітний як здавалось. Та ось не сподобалась сьогодні ситуація. Після огляду в лікаря старша дитина не захотіла віддавати іграшку і жінка що на рецепції відібрала її із силою з його рук і хоча вона старалась приговорювати віддай будь-ласка іграшку все ж відбирала її. Син розплакався. Ми б її звичайно залишили, адже зрозуміло, що це не наше і її слід повернути на місце. Та ось так відбирати, це не гарно. Можна давати вкінці якусь вітамінку і діти б тішились і вже б не було таких ситуацій. Все таки за прийом платимо не маленьку суму і інші приватні клініки таке практикують.

Відповісти:

Тетяна Котило,
Тетяна Котило, 
Роксолана Федишин: (Перехожий)
Сподобалось
Задоволена клінікою.Не шкодую що ходжу саме туди - приємна атмосфера, кваліфіковані спеціалісти, індивідуальний підхід! Розвитку вам та хороших клієнтів!

Відповісти:

Роксолана Федишин,
Роксолана Федишин, 
Zhenya Mozharovskyy: (Користувач)
Не сподобалось
Персонал неприємний,  лікар УЗДист  не зміг відповісти на елементарні питання. Ніколи туди більше не підем.

Відповісти:

Zhenya Mozharovskyy,
Zhenya Mozharovskyy, 
Анна Богинская: (Перехожий)
Не сподобалось
Коли йдеш в приватну клініку, то чекаєш певного рівня сервісу. Це не про Династію. Приймальна малюсінька, купа батьків з дітьми тиснуться в тому тамбурі і кашляють одне на одного. Ні кімнати для годування, ні навіть пеленального столика. І це, на секундочку, в дитячій клініці. Запис також ведуть не організовано, наш прийом затягли на майже 20 хвилин, а ми записувались заздалегідь. Різні лікарі працюють в різні дні, тобто записатись на прийом і до невролога і до хірурга не реально, бо коли працює один, то не працює інший. Коротше, нормальну клініку від совдепівської поліклініки , як на мене, має відрізняти не тільки наявність ремонту.
З плюсів - приємні лікарі. Але я краще приємних пошукаю в місці, де з розумом підійшли до організації своєї роботи.

Відповісти:

Анна Богинская,
Анна Богинская, 
Марта Шерстюк: (Користувач)
Сподобалось
Дякуємо, Олені Іванівні за її допомогу та професіоналізм! Вкотре допомогла нам одужати! Прекрасний фахівець, хорша та чуйна людина. Всім рекомендую!

Відповісти:

Марта Шерстюк,
Марта Шерстюк, 
Марта Шерстюк: (Перехожий)
Не сподобалось
Рекомендую!!! Олена Іванівна-прекрасний фахівець!

Відповісти:

Марта Шерстюк,
Марта Шерстюк, 
Марта Шерстюк: (Перехожий)
Не сподобалось
Хамству немає меж!!! Персонал-не ввічливий, не приємний та не комунікабельний!!! Пунктуальність-відсутня. Запис проводиться не організовано. Записують на одну годину, а коли приіжджаєш доводиться чекати ще до години часу. Також не консультують по телефону. Приймальна-маленька, багато батьків з дітьми тиснуться і кашляють один на одного. Ціна-250грн...
Доповнено майже 9 місяців тому
Коли переживаєш за свою дитину, перебуваєш у розпачі і можеш наговорити багато зайвого. Це про мене. Тому, приношу свої вибачення... .... ... Професіоналізм панує за стінами цієї клініки. Олена  Іванівна - професіонал своєї справи, педіатр від Бога. Дякуємо, Вам

Відповісти:

Марта Шерстюк,
Марта Шерстюк, 
" Федина Олена Іванивна дуже поганій лікарь не звертайтесь до Династії це просто понт для богатіх і лікують тількі богатих та своїх а іншіх ігнорують та виписують погане лікування чі просто халатно відносяться!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Клієнт, 1 місяць тому"====Анонімно виписувати наклеп кожен мастак. Щодо клініки і зокрема Олени Іванівни, можу сказати що такого спеціаліста в нас час важко знайти. Ми вже рік ростемо під її наглядом і слава Богу здорові і без проблем (хоч нам в держ.поліклініці приписували пупкову грижу,дисплазію ).Ні мені ні моїм знайомим Олена Іванівна ще ніразу не виписала без потреби ліків і консультує по телефону.

Відповісти:

Все гарне, чисте, нове. Дитина відразу захопилась іграшками, навіть не зреагувала, як кололи прививку. Лікар не-по-Комаровському, але ставлення сподобалось. Якщо є можливість йти не в поліклініку і за це заплатити - рекомендую.

Відповісти:

Погана клініка Династія лікарі не консультують по телефону і взагалі беруть гроші а поліпшень не має віпісують ліки а воні дуже дорогі і не допомогають взагалі Федина Олена Іванивна дуже поганій лікарь не звертайтесь до Династії це просто понт для богатіх і лікують тількі богатих та своїх а іншіх ігнорують та виписують погане лікування чі просто халатно відносяться!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти:

Хороші спеціалісти, малу свою водимо тепер тільки туди. Ціни не кусаються, помірні. Але в тому шо то є хороший лікар , а не куплиний диплом, ми вже переконались. Позавчора була в їхній гінекології, недавно відкрилася, теж дуже задоволена. Клініки їхні забеспечені найкращою апаратурою, що гінекологія, що педіатрія. А лікарі досвідчені і відомі. Коли друзям розказувала про свого гінеколога - оказується її всі знають)))От власне від себе порадила б усім хоч раз в них побувати і побачите, що все сказала без перебільшень!!! Будьте здоровими!!!!

Відповісти:

Я рекомендую цю клініку. Професійний, приємний і компетентний персонал, гарно поєднюється з затишною атмосферою і гарним інтерєром.

Відповісти:

Гінекологія   Масаж   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Лабораторії медичні   Офтальмологія   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Масажист   Послуги масажу   Масажні послуги   Послуги масажиста   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Офтальмолог   Лікар-офтальмолог   Окуліст   Біо – аплікації піхвові  Вакцинація  Введення вмк  Видалення вмк  Виклик лікаря додому  Вторинний огляд гінеколога  Гінеколог  Гінекологія  Дитяча оптика  Дитячий масаж  Дитячий окуліст  Дитячого офтальмолога  Клініка  Коагуляція шийки матки  Кольпоскопія з біопсією  Консультація гінеколога  Ктг  Лабораторна діагностика  Лор  Лфк  Мазок на флору  Мазок на цитологію  Невролог  Обстеження апаратом plusoptix a09  Обстеження вагітних  Огляд вагітних  Огляд вагітних  Окуліст  Офтальмолог  Піхвові маніпуляції  Педіатр  Педіатрія  Первинний огляд гінеколога  Припікання папілом  Узд  Узд  Узд вагітності  Узд молочних залоз  Узд нирок  Узд трансабдомінальне  Узд трансвагінальне  Фолікулометрія  Хірург  Хірурга 
Показати більше