Майстерня "Універсал"

Універсал
Вулиця Богдана Лепкого, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:0014:00 - 15:00
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

  • Ремонт галантерейних виробів:
- валізи
- сумки
- парасолі
  • Встановлення:
- блискавок
- кнопок
- блочків 
  • Ремонт дрібних електро-побутових приладів:
- кавомолки
- праски
- фени
- дрилі
  • Ремонт біжутерії
  • Ксерокс

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Олеся: (Користувач)
Не сподобалось
Пані на видачі пропонує поритись на запилених полицях і самому пошукати свою річ. Не знайшовши її на місці йти до майстрів. Там ледве відшукали серед якогось хламу. В результаті сумка брудна та не відремонтована. Попри те що для здійснення ремонту було рівно три тижні. Ніяких вибачень ви не почуєте. Вам просто запропонують прийти ще через тиждень. То навіщо така майстерня? І це в той час коли роботи нема і треба цінувати кожного клієнта. Не раджу цю майстерню.

Відповісти:

Олеся,
Олеся, 
Vira Volos: (Користувач)
Не сподобалось
Погоджуюсь. Обслуговування жахливе. Пані на видачі хамло рідкісне.

Відповісти:

Vira Volos,
Vira Volos, 
Оля Купець: (Користувач)
Не сподобалось
Здали валізу 07.11, за тиждень мали зробити, за терміновість доплатили. Сьогодні 30.12 сумка не готова! гроші повертати не хочуть. Протягом всього періоду неоднаразово до них дзвонили у відповідь чули одні відмазки і хамство. Нікому не рекомендую цю "шарашкину конторку"!

Відповісти:

Оля Купець,
Оля Купець, 
Halynka Romanyshyn: (Перехожий)
Не сподобалось
Не рекомендую нікому  цю майстерню. Три тижні тому здали сумку, мала б бути готова сьогодні до обіду, але до неї ще майстер навіть не брався. Пояснив тим, що валом є сумок, немає його співробітниці, яка приймає нові валізи і він нічого не встигає. А ще із усмішкою пообіцяв, що постарається зробити до вечора, щось ще казав буде склеювати скотчем в сумці. Заплатили 400 грн за ремонт опори, щоб сумка могла стояти і за три тижні взагалі за неї не бралися. Погане обслуговування клієнтів і дуже багато беруть за ремонт. Переплутують сумки.

Відповісти:

Halynka Romanyshyn,
Halynka Romanyshyn, 
Katya Yaremchuk: (Користувач)
Сподобалось
Відразу перетелефонували, ну, звісно, треба було більше заплатити за терміновий ремон. Дуже добре полагодили сумку, після ремонту служить більше, ніж після покупки ( при чому купувала я її в нормальному магазині за нормальні гроші!!!!)

Відповісти:

Katya Yaremchuk,
Katya Yaremchuk, 
Іванна Ковалінська: (Користувач)
Не сподобалось
Не раджу  цю майстерню. За заміну тріснутого колесика від валізи хочуть 350 гр, міняють на таке ж тріснуте але яке можна укріпити металевою пластиною, термін - ""коли зробимо"тоді зробимо", Про культуру обслуговування тут і не чули,

Відповісти:

Іванна Ковалінська,
Іванна Ковалінська, 
Ірина: (Користувач)
Не сподобалось
Жах! Прийшла 05.10.2016 з метою ремонту дорожньої сумки,а саме - змінити замок. Мало того, що пан Володимир (мені його покликали,як "професіонала" в цій справі) сказав ціну 95 грн за ЧОРНИЙ замок в ПОВНІСТЮ сірій сумці,в якій 2 інші замки - СІРОГО КОЛЬОРУ, і на ще все йому треба часу 27 ДНІВ - 31.10.16. забрати). Або ж ціна 160 грн, і зробить за 3 дні. Необгрунтовано, хамовито розмовляв.. таке враження,що вигадував ціни находу - ЗАЛЕЖНО ВІД НАСТРОЮ. Одним словом, вийшла звідти ні з чим.. Ну що ж, НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ, одним словом.. НЕ РЕКОМЕНДУЮ. В іншій запропонувпли все,як треба.

Відповісти:

Ірина,
Ірина, 
Роксолана Курсєєва: (Користувач)
Не сподобалось
ЖАХ! Обслуговування на нулі. Таке враження, що повернулась назад у СССР. Окрім того, що обслуговувати не хотіли, бо прийшла біля 19:00 так ще й нахамили (я про двох жінок пенсійного віку, які приймають замовлення). Керівництво має взяти це до уваги! Майстер Олександр - хороший.

Відповісти:

Роксолана Курсєєва,
Роксолана Курсєєва, 
Vladimir Kuza: (Користувач)
Не сподобалось
заміна двох коліс в валізі 300грн .а хамства на 1300$

Відповісти:

Vladimir Kuza,
Vladimir Kuza, 
п. Михайло (майстер) страшний шкуродер!!!! Ручку до сумки прикріпив, а на наступний день ручка відпала!!! Грубіяни а ціни космос.

Відповісти:

Майстер хам і продавці також, на відламану ручку навіть не подивився, нахамив, бо йому мол сумку треба подивитьсь, а чи ручку він таку має, бо сам вона розкололась навіть не схотів дивитись. Більше в таку майстерню не піду.

Відповісти:

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі