Відродження

АЛКОГОЛІЗМ – ХВОРОБА!

Спеціалісти кращого в Україні Черкаського центру гарантують позбавлення від алкогольної та тютюнової залежності за 1 день.

Наш метод унікальний, аналогів в нашій країні та за кордоном немає.

Анонімність гарантуємо. Документи не потрібно.

 

Увага! Перед сеансом не вживати алкоголь 1-2 дні.

Відгуки про Відродження:

 • 1 2 3 4 5
  Не згідний з коментарем про 1,5 місяці. Я лікувався там 1,5 роки тому і НЕ ВЖИВАЮ спиртного досі. Якщо не ма бажання кинути пити то й не кинеш... Планую так кинути курити.
  Max Zayats, більше 15 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Не погоджуюсь з попереднім відгуком.Я сам лікувався в цьому центрі.Пив як чорт-все що горить, але якось пересікся з однією людиною що лікувалась у " Відродженні" і вирішив змінити своє " життя" Не вживав більше місяця перед сеансом і добре....Зараз не п'ю вже 8 років без жодних зривів чи тяги до спиртного і другим не рекомендую.Це хвороба рівносильна наркоманії і без допомоги спеціалістів важко з цього дна видряпатись.А ще потрібне БАЖАННЯ КИНУТИ ПИТИ бо без нього курс лікування нічого не вартий.Я чесно кажучи вдячний "Відродженню" бо самотужки не здолав би цю біду.
  Taras Soviak, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  В Медичному центрі "Відродження", м.Львів, по вул.Євгена Коновальця після гіпнозу ( нібито методом блокування від алкоголю) пацієнт протримався 1,5 місяця і знову п"є запоями. Нічого не помогло.
  Леся Криштальська, 1 рік тому

Відродження на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!