Піцерія "New York Street Pizza"

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Володимира Великого, 51
+38 (032) 263-23-73
Проспект Червоної Калини, 81
+38 (032) 221-08-55
Вулиця Патона, 37
+38 (032) 232-21-03
Смачна піца. Страви італійської кухні.

Відгуки про New York Street Pizza:

 • 1 2 3 4 5
  Обідаю часто у піцерії на Сихові. Дуже люблю їх суп-пюре і салати. Піцу їм рідко, оскільки слідкую за фігурою, але теж дуже-дуже смачно. Завжди хороший сервіс і замовлення приносять швидко. Ціни дуже низькі. Дякую Вам!!!
  Олена Науменко, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні вввечері сиділи з сім'єю і друзями в нью йорку на сихові. Поївши їхнього морозива мого сина знудило і після прохання прибрати винесли швабру запитали чия була дитина і змусили прибрати. В мене просто був стопор,але це ще не все, після того як я прибрала прийшла ''чарівна королева'' котра сказала що я погано прибрала. Я була шокована їхнім сервісом і ставленям до мене як до лайна. Ми не раз сім'єю відпочиваєм в інших закладах,а особливо в піцеріях і всяке буває, але такого ставленя ніде не було. Дуже шкодую що не залишила запис в книзі скарг,просто в той момент хотілось чим пошвидше втікти.
  Наталія Шира-Бойко, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні відвідав заклад на Володимира Великого, зайшов пообідати. Замовив млинець з грибами і сиром, та піццу. До того я чотири години не їв нічого ніде, і після того як відвідав цей заклад теж. Ось годину як вдома, весь цей час блював, пив воду, потім знову блював. Наразі трішки відпустило, ніби промив шлунок. Щоб зберіг би чек, обовязково звернувся би у санепідемстанцію
  Vadim Dn, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Нічого особливого. Гарний дизайн всередині, приємна музика, чисто, але обслуговування таке враження ніби дуже втомлене. Всі хмурі і псують настрій.
  Аня, майже 3 роки тому

New York Street Pizza на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!