Піцерія "New York Street Pizza"

Вулиця Володимира Великого, 51
+38 (032) 263-23-73
Проспект Червоної Калини, 81
+38 (032) 221-08-55
Вулиця Патона, 37
+38 (032) 232-21-03

Інформація

Смачна піца. Страви італійської кухні.

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Олена Науменко:
Сподобалось
Обідаю часто у піцерії на Сихові. Дуже люблю їх суп-пюре і салати. Піцу їм рідко, оскільки слідкую за фігурою, але теж дуже-дуже смачно. Завжди хороший сервіс і замовлення приносять швидко. Ціни дуже низькі. Дякую Вам!!!
1 рік тому

Відповісти:

Олена Науменко,
Олена Науменко, 
Наталія Шира-Бойко:
Не сподобалось
Сьогодні вввечері сиділи з сім'єю і друзями в нью йорку на сихові. Поївши їхнього морозива мого сина знудило і після прохання прибрати винесли швабру запитали чия була дитина і змусили прибрати. В мене просто був стопор,але це ще не все, після того як я прибрала прийшла ''чарівна королева'' котра сказала що я погано прибрала. Я була шокована їхнім сервісом і ставленям до мене як до лайна. Ми не раз сім'єю відпочиваєм в інших закладах,а особливо в піцеріях і всяке буває, але такого ставленя ніде не було. Дуже шкодую що не залишила запис в книзі скарг,просто в той момент хотілось чим пошвидше втікти.
1 рік тому

Відповісти:

Наталія Шира-Бойко,
Наталія Шира-Бойко, 
Vadim Dn:
Не сподобалось
Сьогодні відвідав заклад на Володимира Великого, зайшов пообідати. Замовив млинець з грибами і сиром, та піццу. До того я чотири години не їв нічого ніде, і після того як відвідав цей заклад теж. Ось годину як вдома, весь цей час блював, пив воду, потім знову блював. Наразі трішки відпустило, ніби промив шлунок. Щоб зберіг би чек, обовязково звернувся би у санепідемстанцію
1 рік тому

Відповісти:

Vadim Dn,
Vadim Dn, 
Нічого особливого. Гарний дизайн всередині, приємна музика, чисто, але обслуговування таке враження ніби дуже втомлене. Всі хмурі і псують настрій.
майже 3 роки тому

Відповісти:

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі