Ресторан "Три Оскара"

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Джорджа Вашингтона, 5а
+38 (032) 245-89-73
+38 (050) 948-86-14
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт,сб,нд 11:00-23:00 Без перерви
Три Оскара

Ресторан «Три Оскара» у Львові — вишукано, стильно, смачно та професійно!

Ресторан «Три Оскара» — чудове місце у Львові, в якому можна гарно провести свій час з друзями, діловими партнерами, організувати банкет або ж романтичну вечерю з коханою людиною. В інтер’єрі закладу поєднано увесь шарм та харизму трьох Оскарів, які виражено в трьох залах ресторану: золотому, дзеркальному та lounge-зоні.

 

Секрет «Трьох Оскарів» простий — це стримана розкіш, неповторна кухня та кваліфікований персонал, — все те, що робить неповторним відпочинок в цьому ресторані!

 

На Вас в ресторані «Три Оскара» очікують дива європейської, української та незабутньої угорської кухні. Вам, безперечно, будуть до смаку фірмові страви: «Токань семи вождів», «Фатанерош» та десерт «Профітролі з морозивом». Довершують цю картину блаженства рідкісні звуки приємної lounge music або живого виконання блюзу та джазу.

 Зали ресторану: дзеркальний - на 30, золотий - на 60, lounge-зона на 30 осіб

Ресторан «Три Оскара» сердечно запрошує Вас провести свій час у нас!

БЕНКЕТИ, НОВОРІЧНІ КОРПОРАТИВИ від 350 грн.
ВИЇЗДНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ (КЕЙТЕРІНГ)

 

Відгуки про Три Оскара:

  • 1 2 3 4 5
    Зашли с мужем выпить кофе. Заказали двойной эспрессо, американо, яблочный штрудель и чизкейк. Принесли два эспрессо. И через полчаса, после того, как мы попросили счёт, - чизкейк и штрудель. Чизкейк оказался замороженным в середине. Штрудель мужу понравился. В заведении прохладно, долго сидеть там не хочется. Не рекомендую. Уровень цен как в Центре, обслуживание - ниже плинтуса. Официант не извенился что про нас забыл.
    Анастасія Фоменко, 1 рік тому
  • 1 2 3 4 5
    Надзвичайно смачно і приємно чудовий персонал але замовлення не приймають по телефону. Рекомендую відвідати цей заклад!=)
    Гість, майже 3 роки тому

Три Оскара на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Три Оскара галерея і фото