Туристичне агентство "Карпаттур"

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Княгині Ольги, 5в, офіс 101
+38 (032) 295-28-00
+38 (067) 676-54-50
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 10:00-18:00 Перерва: 13:00-14:00
сб,нд Вихідний
Авіаквитки Автобусні тури відпочинок за короном відпочинок на морі візи Виготовлення закордонних паспортів Дитячі табори Екзотичні тури Екскурсії великою Україною Залізничні квитки зимовий відпочинок карнавал в Бразилії Круїзи Круїзи до Аляски Лікування в санаторії навчання в США навчання за кордоном навчатись у Європі Оренда яхт освіта за кордоном поїхати на навчання закордон Подорожі європою путівка в табір путівка на курорт путівка на море путівки путівки в єгипет путівки на аляску путівки на кіпр путівки на море тур в єгипет тур в болгарію тури в єгипет тури в болгарія тури в туніс тури в туреччину тури в чорногорію тури вихідного дня тури на кіпр туристисні агенції туристичні агентства туристичні компанії туристичні послуги туристичні фірми Туристична агенція туристична фірма туроператор турфірма турфірми хорватія
Карпат тур
Карпаттур

 

Туристична агенція «Карпаттур» пропонує вашим дітям провести весняні канікули в США. Освітня система цієї країни відома високим рівнем підготовки, тому дитина матиме можливість ознайомитися з американськими методиками навчання. До того ж, важко уявити кращий спосіб вивчення англійської мови, ніж занурення у відповідне мовне середовище.

Повна інтеграція в навчальний процес дітей віком від 11 до 18 років відбувається завдяки відвідуванню уроків разом з американськими школярами.
Діти зможуть познайомитися і подружитися зі своїми ровесниками. Це дає величезний досвід і неймовірні враження.

Програмою також передбачені екскурсії та розважальні заходи.

Дитина гарантовано одержить безліч нових вражень про країну, зможе порівняти методики викладання, покращить рівень знання англійської мови.
 

Відгуки про Карпаттур:

Карпаттур на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Карпаттур галерея і фото