ТзОВ "Компанія "Зоряний шлях"

Компанія "Зоряний шлях
Відгуків 1
Проспект В'ячеслава Чорновола, 63
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Мрієте про власний дім? Хочете якомога швидше стати його власником і при цьому зекономити? Дбаєте про власний комфорт та здоров’я? Тоді будівництво будинку за найпопулярнішою технологією в Канаді та США це саме те, що вам потрібно.

Наша компанія забезпечить вам:

 • пошук та оформлення земельної ділянки;
 • виготовлення проектної документації;
 • підведення усіх комунікацій;
 • будівництво будинку будь якої складності;
 • здачу будинку в експлуатацію;
 • озеленення території(власний сад, квітники);
 • гарантію якості;

3 причини, чому варто обрати канадську технологію будівництва:

 • Швидке будівництво. Ви плануєте стати власником будинку якомога швидше? Тоді такий метод будівництва саме те, що буде для вас найкращим рішенням. Адже, на відміну від традиційних (блоки, цегла та інше), канадський метод дозволяє зводити будинки у 2-3 рази швидше. Для прикладу, 120-150 м2 будується орієнтовно 1,5-2 місяці. І завдяки цьому, якщо якісно та швидко здійснити внутрішнє оздоблення, можна оселитись в новий дім вже за півроку.
 • Екологічність. Під час будівництва ми використовуємо тільки якісне дерево, яке є екологічно чистим, адже зрублене в Карпатах. Мінеральна вата для утеплення тільки з відповідними сертифікатами якості та виготовлена з натуральних мінералів, що дозволяє досягти оптимального мікроклімату в будинку.
 • Економічність. Саме такий метод будівництва дозволяє економити на комунальних платежах за опалення, водовідведення та інше. І все тому, що ми врахували оптимальний варіант, а саме канадську технологію, яка дозволяє зекономити при будівництві будинку орієнтовно 20-27% грошей та економити кожного місяця близько 30-40% на опаленні взимку, за рахунок того, що каркасні стіни в рази краще зберігають тепло.

З питань будівництва будинку звертайтесь:

 • т.(098)-62-85-640 Андрій Михайлович
 • ***

 

Сьогодні безліч наших співвітчизників відправляються за кордон у пошуках кращої долі. З кожним роком знайти роботу на Батьківщині стає все складніше, і навіть справді цінним та досвідченим кадрам доводиться покидати країну, щоб мати змогу забезпечити щасливе майбутнє своєї родини.

Саме тому компанія «Зоряний шлях» вирішили шукати партнерів за межами країни, які б відкрили нові можливості перед нашими громадянами. Першою країною, з якою ми почали розвивати трудову міграцію стала Польща, як найбільш адаптована та співдружня для наших громадян держава. Незважаючи на проблеми, які виникали на нашому шляху, ми зуміли досягти успіху та підкорити вершини.

Наші працівники завжди готові надати професійну консультацію у пошуку роботи за кордоном.

Спеціалісти «Зоряного шляху» на сьогодні успішно співпрацюють з безліччю країн Європи: Польщею, Чехією, Францією, Ізраїлем, Німеччиною, Іспанією, Фінляндією та іншими.

Наша компанія постійно розвиває свої можливості та відкриває нові офіси у різних містах України. Ми пропонуємо широкий вибір вакансій за кордоном з гідною оплатою та умовами праці.

Наші переваги:

 • великий вибір вакансій;
 • оформлення документації для виїзду;
 • розуміння потреб клієнта;
 • ввічливе ставлення;
 • чіткі та злагоджені дії;
 • помірні ціни.

З питань працевлаштування в Європі звертайтесь:
м.Львів

 • т. (067)-100-93-39
 • т. (093) 505-06-63
 • т. (066) 766-86-22

«Зоряний шлях» — ми будуємо мрії!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Василь Мартинюк: (Гурман)
Сподобалось
швидко запропонували багато ваканцій у тій сфері яка мене цікавиа. більш ніж задоволений. приємний персонал

Відповісти:

Василь Мартинюк,
Василь Мартинюк, 

Василь Мартинюк,  Дякую Вам за співпрацю з нашою компанією
майже 6 місяців тому

Відповісти:

Тзов компанія зоряний шлях   Будівельні роботи   Працевлаштування за кордоном   Візи, візова підтримка   Роботи по будівництву   Будівельна бригада   Робота за кордоном   Агенція з працевлашування за кордоном   Агентство з працевлашування за кордоном   Віза   Відкрити візу   Оформити візу   Відкриття візи   Інтернет реєстрація на візу   Будівельні роботи   Будівництво   Будівництво котеджів   Будова котедж них містечок   Відкрити робочу візу   Віза в терміни   Віза на закупи до польщі   Візи польська   Візова підтримка   Виза в сроки   Виза за покупками в польше   Визовая поддержка   Визы польский   Вироблення національної візи   Вироблення шопінг візи   Выработки национальной визы   Выработки шопинг визы   Допомога в оформленні візи   Допомога з роботою за кордоном   Допомога при оформлені документів на відкриття віз   Заповнення анкети на візу   Заполнения анкеты на визу   Зелена карта   Зеленая карта национальная рабочая виза в польше оформления визы   Интернет регистрация на визу   Как открыть рабочую визу   Канадські будинки   Канадський будинок   Котеджі   Коттеджи   Медицинская страховка   Медичне страхування   Національні візи   Національна робоча віза до польщі   Национальные визы   Открыть рабочую визу   Офіційне працевлаштування в польщі   Официальное трудоустройство в польше   Оформление документов на открытие визы   Оформлення візи   Оформлення документів на відкриття візи   Підготовка документів для візи   Подготовка документов для визы   Поиск работы в польше   Помощь в оформлении визы   Помощь при оформлении документов на открытие виз   Помощь с работой за рубежом   Пошук роботи в польщі   Працевлаштування за кордоном   Работа в германии   Работа в евросоюзе   Работа в польше   Работа в польше для женщин   Работа в польше для мужчин   Работа в финляндии   Работа в чехии   Работа в швеции   Работа за рубежом   Работа на строительство за рубежом   Робота в єросоюзі   Робота в німеччині   Робота в польщі   Робота в польщі для жінок   Робота в польщі для чоловіків   Робота в фінляндії   Робота в чехії   Робота в швеції   Робота за кордоном   Робота на будівництво за кордоном   Строение коттеджных городков   Строительные работы   Строительство   Строительство коттеджей   Трудоустройство за рубежом   Фірми які займаються працевлаштуванням за кордон   Фирмы которые занимаются трудоустройством за границу   Шенген віза   Шенген виза шенгенская виза шопинг виза   Шенгенська віза   Шопінг віза   Як відкрити робочу візу  
Показати більше