Дизайн-ательє Олени Гусєвої

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Литвиненка, 3
+38 (032) 245-36-14
+38 (063) 132-67-05
+38 (098) 739-38-37
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 08:00-20:00 Без перерви
сб 09:00-16:00 Без перерви
нд Вихідний
Індивідуальне пошиття Ательє Ательє Бісер Вечірні сукні Вечірня сукня Вишиванки Вишивка Вишивка Градація лекал Дизайн Дизайн одягу Дизайн штор Дитячий одяг Замовити вишиванку Карніз Карнавальний одяг Комп’ютерна розробка лекал Корпоративний одяг Купити бісер Купити карніз Купити карнизи у Купити нитки Купити фурнітуру Машинна вишивка Напірники на подушку Нитки для вишивання Одяг під замовлення Пошити вечірню сукню Пошити вишиванку Пошити дитячий одяг Пошити корпоративний одяг Пошити костюм Пошити одяг під замовлення Пошити тюлі Пошити штори Пошиття корпоративного одягу Пошиття одягу Пошиття одягу під фігуру Пошиття одягу партіями Пошиття та ремонт одягу Пошиття уніформи Пошиття уніформи Продаж бісеру Продаж ниток для вишивання Продаж тканин, фурнітури Ремонт одягу Ремонт одягу Реставрація ковдри Реставрація подушок Сукня на замовлення Сучасне пошиття Сценічний костюм Тканини Тюлі Фурнітура Хімчистка Хімчистка Чистка пір’я Штори
Дизайн-ательє Олени Гусєвої
 

Дизайн-Ательє Олени Гусєвої - це сучасна студія, яка поєднала у собі всі можливі аспекти для створення  Вашого  неповторного стилю. Це новий формат ательє, який передбачає не тільки індивідуальне пошиття одягу, але й пошиття текстилю для дому і перелік інших послуг, в тому числі продаж тканин і фурнітури, хімчистка, продаж карнизів і реставрація подушок. Ми додали всіх зусиль, щоб завдяки такому поєднанню Ви змогли підтвердити наші слова: Дизайн-Ательє Олени Гусєвої - це місце, де шанують Вас, Ваш час і Ваші гроші!

   У затишній студії нашого ательє Ви зможете разом з допомогою команди професіоналів спокійно підібрати тканини та фурнітуру для втілення Ваших задумів.

   В ательє передбачено надання таких послуг:

- пошиття та ремонт одягу;

- продаж тканин;

- продаж фурнітури;

- продаж карнизів;

- штори, тюль, дизайн;

- машинна вишивка;

- продаж ниток для вишивання, бісеру;

- реставрація подушок, ковдр, чистка пір'я;

- хімчистка;

 

  Пошиття одягу у Львові стає все далі популярнішим. Ательє Олени Гусєвої втілить у реальність будь який Ваш задум. В ательє знімуть Ваші мірки, створять ескіз майбутньої сукні чи костюму та пошиють їх у найкоротші строки.


   Наше Дизайн-Ательє надає такий ряд послуг:
- створення індивідуального дизайну;
- пошиття жіночого та чоловічого одягу у Львові;
- пошиття корпоративного одягу у Львові;
- пошиття уніформи у Львові;
 
- пошиття одягу партіями на замовлення магазинів;
- ремонт одягу у Львові;
- підгонка одягу по фігурі;

  Індивідуальне пошиття одягу не втрачає своєї популярності вже багато десятиліть, адже це одне із кращих методів підкреслення Вашого статусу. 

   Виникає питання: «А чому варто саме пошити одяг, а не просто його купити?» - відповідь дуже проста — тому, що така річ повинна підкреслювати Вашу фігуру і бути до неї ідеально допасованою. У кожного фігура є різною і знайти одяг, який приховуватиме всі Ваші недоліки дуже важко. Тільки ідеально допасований фасон одягу дозволить зробити Ваш образ довершеним.

 

  У Дизайн-Ательє "Олени Гусєвої" ви зможете пошити одяг інспірований останніми модними тенденціями. Поєднання сучасних фасонів та цікавих тканин дозволяє отримати модний одяг, який відображатиме Ваш характер.

  Широкий асортимент текстилю дозволяє втілювати будь які Ваші задуми у готові речі.  

 У Дизайн-Ательє "Олени Гусєвої" Ви можете купити будь-які тканини.

Швацька фурнітура - важливий елемент, який доповнює готові текстильні речі, несе в собі функціональну та естетичну роль. Тільки якісна фурнітура зможе забезпечити довговічність готового виробу. 

Асортимент швейної фурнітури доступний у Дизайн-Ательє.

 

  Пошиття штор та тюль - справа відповідальна, адже в подальшому, саме дані елементи інтер'єру створюватимуть неповторну атмосферу у Вашому домі. При пошитті текстилю для дому найбільшу увагу приділяють текстурі тканини та її кольору. Вони повинні доповнювати загальний стиль інтер'єру, створювати легкий акцент. В нашому ательє ви можете купити готові штори та тюль, або пошити їх на замовлення.

Відгуки про Дизайн-ательє Олени Гусєвої:

Дизайн-ательє Олени Гусєвої на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Дизайн-ательє Олени Гусєвої галерея і фото