Столярний цех "Лас"

Лас

Інформація

 Столярний Цех "ЛАС" займається виготовленням меблів та виробів з деревини, особливу увагу приділяємо саме дерев'яному посуду. В своїй роботі ми використовуємо будь які породи деревини, однак надаємо перевагу дубу, та іншим твердим породам.

Ми притримуємося думки про те, що цінова політика - це індивідуальна домовленність між замовником і виробником. Тому при кожному замовленні ми знаходимо оптимальну ціну, яка задовільнить обидві сторони.

 

Вироби і ціни вказані на сайті, це зразки наших попередніх робіт.

 

Ми гарантуємо:

 

·      Високу якість та довготривалість наших робіт

·      Індивідуальний дизайн та унікальність виробів

·      Емблемування та розміщення Ваших логотипів на продукції

·      Оптимальну ціну

 

Як ми працюємо

 

Ми зв'язуємося з Вами по телефону, чи списуємося по емейлу, після чого, при зустрічі ми обговорюємо і зображаємо необхідний дизайн. Після затвердження дизайну, Ви вносите передоплату, тоді ми приступаємо до роботи і Ваше замовлення буде готове в узгоджені нами терміни виконання.

 

Детальніші зразки наших робіт можете переглянути на нашому сайті ***

 

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Посуд  Обладнання для кафе, барів, ресторанів  Столярні вироби  Посуда  Кухонний посуд  Набір посуду  Ресторанне обладнання  Обладнання для барів  Вироби з дерева  Дерево вироби  Дерев'яні вироби  Столярна продукція  Дерев'яна продукція  Виготовлення виробів з деревини  Виготовлення з дерева  Вироби для ресторану  Вироби для ресторану з дерева  Вироби дощечок  Вироби дощечок з дерева  Вироби з дерева  Вироби з дерева для ресторану  Вироби з дерева з надписом  Вироби з деревини  Гравіровка на дереві  Гравіровка на деревяних виробах  Гравіровка по дереву  Дерев'яний посуд  Деревяні дощечки з надписом  Деревяні елементи декору  Деревяні меблі для барів  Деревяні меблі для пабів  Деревяні меблі для ресторанів  Деревяний декор  Деревяний посуд  Деревяний посуд з гравіровкою  Деревяний посуд під замовлення  Дерев’яні меблі  Дощечки під сковорідку  Замовити вироби з дерева  Замовити вироби з дерева з надписом  Замовити деревяні дощечки для бару  Замовити деревяні спеційниці  Замовити деревяний виріб в подарунок  Замовити деревяний посуд для бару  Замовити деревяний посуд для ресторану  Замовити на подарунок деревяний виріб  Замовити посуд  Замовити терель з дерева  Купити посуд  Меблі з дерева  Меблі з масиву  Натуральні дерев’яні меблі  Оригінальний подарунок для шефа  Оригінальний подарунок з дерева  Подарувати шкатулку з дерева з надписом  Подарунок з гравіровкою  Посуд  Посуд з дерева  Посуда під замовлення  Спеційниці з дерева  Тарель для риби  Тарель для стейків  Тарель з дерева  Тарель з дерева для бару під замовлення  Тарель з дерева для страв  Тарель з дерева під замовлення  Тарель з соусницями  Тарель плоска з дерева  Тарель сокира 
Показати більше