V studio

V studio

Контактна інформація:

Додати відгук

Інформація

Салон «V studio» надає послуги фотостудії та фітнес занять.

Якщо раніше для якісних і особливих фотографій потрібно було шукати фотографа, добирати локації та фони, то зараз все це доступно в одній з кращих фотостудій міста — «V studio». Кожні три місяці, відповідно до сезону, змінюється тематика облаштування студії. Є різноманітні паперові фони. Фотографи застосовують тільки професійне обладнання для найкращого результату — студійні спалахи Menik gm-400, софт бокси, стійки, рефлектор, фільтри.

Перевагами «V studio» є:

 • можливість погодинної оренди фотостудії;
 • послуги нашого професійного фотографа;
 • безкоштовні консультації для фотографів-початківців.

Наші майстри зафіксують найцінніші моменти вашого життя – день весілля чи заручин, зроблять сімейне фото, сфотографують дітей. Якість знімків і обробки задовольнить дуже вибагливих замовників.

А для ваших діток «V studio» підготував дещо особливе.

Команда тренерів та педагогів пропонує проводити час активно та цікаво. Саме для ваших діток ми організували цікаву програму, яка сприяє розвиткові творчих здібностей, навчає працювати в команді та спілкуватися з однолітками. Табір працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00. День розпочинається з ранкової зарядки, яку діти виконують разом з тренерами. Також ми проводимо різноманітні майстер-класи, командні ігри та уроки акторської майстерності. Великою перевагою є те, що кожні батьки зможуть спостерігати за своїми дітьми on-line у Viber.

Пропонуємо:

 • активний відпочинок разом із тренерами;
 • уроки сучасної та народної хореографії;
 • ранкова зарядка (розминка, дитячий стретчінг, дитячий пілатес);
 • уроки акторської майстерності;
 • майстер класи у творчій майстерні;
 • командні ігри та розваги на свіжому повітрі;
 • трьохразове харчування: ланч (чай, печиво або випічка); комплексний обід (перше, друге, компот, салат); полуденок (соки, печиво або випічка, фрукти).

Окрім фотостудії, «V studio» пропонує заняття фітнесом за такими напрямками:

 • йога для початківців;
 • йога;
 • ранкова йога;
 • йогалатес;
 • фітнес;
 • тай-бо.

Перше заняття безкоштовне. Проводимо набір у групи для занять стретчінгом, зумбою, хіп-хопом, тай-бо.

Пропонуємо заняття ритмікою для дітей від 1.5 року та сучасними танцями для всіх бажаючих.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Вова Чорний: (Друг довідника)
Сподобалось
робили тут фотосесію, все пройшло чудово, локації гарні, фото получилися неймовірні

Відповісти:

Вова Чорний,
Вова Чорний, 
V studio  В студіо  В студія  Встудіо  Встудія  Танцювальні школи   Фітнес-центри   Фотографи   Фотосалони   Дитячі розвиваючі центри   Йога   Майстер-класи   Танці   Танцювальні студії   Уроки танців   Навчання танцям   Танцювальні групи   Танцювальні програми   Танцювальний гурток   Школи танців   Танцювальні гуртки   Студії танців   Фітнес центр   Фітнес   Заняття з фітнесу   Інструктор по фітнесу   Фото   Фотозйомка   Фотограф   Весільний фотограф   Фото   Фотосалон   Фото салон   Фото салони   Фотостудії   Фотостудія   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Заняття з йоги   Школа йоги   Майстер-клас   V studio dance  Zumba  Ігри для дітей  Активний відпочинок для дітей  Акторська майстерність  Відвести дитину на танці  Денний табір  Денний табір встудіо  Денний творчий табір  Денний творчий табір встудіо  Дитячі майстер класи  Дитячі табори  Дитячі табори з харчуванням  Дитячі табори ціни  Дитячі танці  Дитячі тренери по народним танцям  Дитячі тренери по сучасним танцям  Дитячі тренери по танцям  Дитячі уроки майстерності  Дитячий літній табір  Дитячий тренер з народної хореографії  Дитячий тренер з народного танцю  Дитячий тренер з сучасної хореографії  Зал для проведення заходів  Зал з дзеркальною стіною  Заняття танцями для дітей на літо  Заняття фітнесом для початківців  Занятя з пілатесу  Занятя з фітнесу  Занятя з хореографії  Запис в літній табір  Зумба  Йога  Йога для дітей  Йога для початківців  Командні дитячі ігри  Командні дитячі розваги  Майстер класи дитяча творчість  Майстер класи для дітей  Навчання танцям  Народні танці  Новорічна фотостудія  Оренда студії  Орендувати фотостудію  Погодинна оренда фотостудії  Покращення форм тіла  Послуги фотостудії  Проведення майстер класів для дітей  Проведення майстер класів для дітей влітку  Різноманітні майстер класи  Ритміка для дітей  Розваги для дітей  Розвиваюча гімнастика для дітей  Спортивні танці  Спортклуби  Стрейчінг  Сучасні танці  Сучасні танці для дітей  Сфотографуватися  Табір для дітей з харчуванням  Табори для дітей  Тай-бо  Танці для дітей  Танці для діток  Танці для дорослих  Уроки акторської майстерності  Уроки акторської майстерності для дітей  Уроки йоги для початківців  Уроки пілатесу  Уроки танців для дітей  Уроки танців для дітей влітку  Фітнес  Фітнес вправи для живота  Фітнес для жінок  Фітнес для схуднення  Фітнес клуб ціни  Фітнес студія  Фітнес студія v studio  Фітнес та аеробіка  Фітнес центр  Фотограф  Фотограф віктор біда  Фотозйомка  Фотопослуги  Фотосесії  Фотостудія  Фотостудія v studio  Фотостудія оренда  Хіп хоп для дітей  Хіп-хоп  Шоу балет 
Показати більше