Магазин "iStory"

iStory
Відгуків 3
Вулиця Пекарська, 14
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб10:00 - 20:00Без перерви
Нд12:00 - 18:00Без перерви

Інформація

В розвинутій та високотехнологічній індустрії мобільних пристроїв компанія Apple займає особливе місце. Це, без перебільшення, техніка, яка змінює життя на краще, допомагає ефективніше працювати та відпочивати.

Придбавши iPad чи iPhone, ви відчуєте особливе задоволення від комфорту та функціональності пристроїв. Спеціалісти компанії заздалегідь продумали можливі нюанси роботи смартфонів, забезпечивши високу якість їхньої роботи.

«iStory» робить техніку Apple доступною нашим користувачам та пропонує:

  • продаж нової та вживаної техніки Apple — iPhone, iPad, iWatch, Macbook;
  • якісний ремонт будь-якої складності, налаштування;
  • розблокування під оператора;
  • аксесуари та зарядні пристрої для телефонів — кабелі, переносні колонки, підставки, авто-тримачі, моноподи, шнури та інше.

Наш досвід та рівень майстерності дозволить швидко та надійно виконати ремонт різної складності. Ми надамо необхідні консультації щодо придбання та експлуатації техніки Apple.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Вова Чорний: (Друг довідника)
Сподобалось
Ремонтував тут телефон, все дуже швидко та якісно роблять. Всього за 2 дні телефон був готовий. І до сьогодні чудово працює. Дякую)

Відповісти:

Вова Чорний,
Вова Чорний, 
Taras Tortyna: (Друг довідника)
Сподобалось
Купував там айфон 5, потім повернув, бо не сподобався колір, замінили без проблем

Відповісти:

Taras Tortyna,
Taras Tortyna, 
Natali Kushniruk: (Ревізор)
Сподобалось
Якщо потрібно якісну техніку і ремонт потрібно йти в цей магазин. Гарантія діє без будь-яких нюансів, що не може не тішити.

Відповісти:

Natali Kushniruk,
Natali Kushniruk, 
Ай сторі  Айсторі  Ай-сторі  Мобільні телефони та аксесуари   Ремонт мобільних телефонів   Мобільні телефони   Мольний телефон   Продаж мобільних телефонів   Мобілка   Купити мобільний телефон   Магазин мобільних телефонів   Аесесуари для мобілок   Ремонт мобільних телефонів   Сервісне обслуговування мобільних телефонів   Сервіс мобільних телефонів   Ремонт мобілок   Apple iphone 5 в україні  Apple iphone 5 в украине  Apple iphone купити  Apple iphone купить  Apple watch  Imac  Ipad  Iphone  Iphone 3g цена  Iphone 4  Iphone 5s  Iphone 6  Iphone 6 plus  Iphone 6s  Iphone 6s plus  Ipod  Macbook  Аесесуари для мобілок  Відремонтувати айфон  Вживані айфони  Вживани ай фоны  Встановлення офіційних програм з appstore  Захисна плівка для айфона  Захисне скло для айфона  Корпуса для мобильных телефонов  Корпуси для мобільних телефонів  Купити зарядне для айфона  Купити мобільний телефон  Купити навушники  Купити чехол для айфона  Магазин мобільних телефонів  Продаж аксесуарів  Продаж аксесуарів для телефонів.  Продаж бушних айфонів  Продаж ноутбуків  Продаж планшетів  Ремонт айфонів  Ремонт комп'ютерної техніки  Ремонт компютера ноутбука  Ремонт мобілок  Ремонт мобільних телефонів  Ремонт планшетів  Ремонт телефонів мобільних  Сервіс мобільних телефонів  Сервісне обслуговування мобільних телефонів 
Показати більше