PAPASHON

Відгуків (6)
Вулиця Кульпарківська, 226а
(ТРЦ "Victoria Gardens")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Нд10:00 - 22:00Без перерви
Пт,Сб10:00 - 23:00Без перерви

Інформація

Розваги для дітей: лабіринт, батутна арена, автодром, автомати. Святкування дитячих днів народжень. Боулінг для дорослих та дітей. Кафе з інтерактивними столами. Хол з сценою для виступів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Роман Сало: (Ревізор)
Сподобалось
Дуже непогані і цікаві розваги для дітей будь-якого віку. Смачна кухня і для дорослих)

Відповісти:

Роман Сало,
Роман Сало, 
Зоряна Кузьо: (Ревізор)
Сподобалось
З самого початку існування ТЦ Вікторія Гарденс ми з сім'єю ходимо в Папашон. Безліч ігор, і лабіринти, і машинки, і гральні автомати, стрілялки, одним словом на любий смак. Папашон дбає за своїх діток, мотивує своїми постійними акціями. Недавно була акція до 1 вересня. Мавши VIP- картку з відривними  купонами, поповнивши  картку на 200 грн можна отримати ще 200 грн, тобто пред'явивши  купон ,отримати  можна було на картку  разом 400 грн. Мотивація досить хороша і цікава. Крім ігрових купонів ще були купон чики на харчування. Тобто береш одну піцу в подарунок дають другу, але не дешевшу по ціні за придбану. Це і вигідно і економно. Дуже ми задоволені роботою цього закладу. Рекомендую.

Відповісти:

Зоряна Кузьо,
Зоряна Кузьо, 
Вова Чорний: (Друг довідника)
Сподобалось
дуже багато розваг для дітей є і лабіринт, і арена з батутом.Ми святкували тут день народження племінниці, залишилися задоволеними дорослі та діти.

Відповісти:

Вова Чорний,
Вова Чорний, 
Валентина Грицик: (Ревізор)
Сподобалось
Полюбляємо відпочивати в лабіринті. Величезним плюсом вважаю,  що всередину з маленькими дітьми можна зайти і дорослому. Діти бавляться і бігають в своє задоволення, а дорослі мають можливість стежити за безпекою.

Відповісти:

Валентина Грицик,
Валентина Грицик, 
Yurii Zeikan: (Користувач)
Сподобалось
Цікавий заклад, інтерактивні столи є цікаві ігри для компанії ) Хороша кухня, смачні суші.Боулінг, більярд та розваги для дітей.

Відповісти:

Yurii Zeikan,
Yurii Zeikan, 
Ліля Бутрин: (Користувач)
Сподобалось
Чудовий заклад для всієї родини))Завжди весело та гарно проводимо час з дітьми,а головне що не далеко від дому!Зараз настають холоди,тому неодмінно частіше будемо проводити час саме там!

Відповісти:

Ліля Бутрин,
Ліля Бутрин,