Автоград

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Пасічна, 49А
+38 (032) 271-90-74
Розклад роботи:
день години роботи обід
пн,вт,ср,чт,пт 09:00-18:00 без обіду
сб,нд Вихідний
Курси водіїв, всі категорії.

Відгуки про Автоград:

 • 1 2 3 4 5
  Викладання лекцій ідеально і з розповідями про окремі ситуації ( Зіновій Володимирович). Навчання водіння супер ( Євген Анатолійович).
  Сергій Козачук, 1 місяць тому
 • 1 2 3 4 5
  Школа хороша! Лекції суперові. Водіння теж нормальне. Я нічо не вміла як прийшла, навіть з місця рушити.Підлаштовують графік під тебе це класно. Їхати справді вчать тільки вперед, якась дивна в них методика, точніше відсутність її. Трохи покатались по теретирії, трохи в місто поїздили, тай все, далі собі самі навчитесь паркуватись, розвертатись тощо. Але в мене інструктор був прикольний так шо я все пробачила їм:)))))))))
  Христина, майже 6 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Халява є. Але якщо йти і справді вчитися, то саме сюди. Тут теорію доступно пояснюють і інструктор в мене хороший був. А стосовне водіння, то якщо ви хочете зекономити і лишній раз на нього не приходити, то за 2 занятта всьому навчитись неможливо. Маючи знання з автошколи екзамен в ДАІ здала без зайвих витрат.
  Софія, майже 10 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Лекції цікаві, розказували не тільки суху теорію, а і життєві ситуації. Великий плюс це територія, бо я за рульом була повний нуль і в місто дуже боялась виїжджати, а тут 4-5 занять відїздила по території і сміливо в дорогу)) Права отримала в обіцяний термін. Та і відношення до студентів нормальне, а не таке як всюди
  Квіточка, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Лекції нормальні!Основи водіння дають але хіба вчать як їхати вперед, а от як припаркуватись чи як розвернути авто то вже самі собі вчіться:)
  Іра, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Халявлять інструктори!!! (і з лекціями і з практичними)
  О, майже 2 роки тому

Автоград на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!