Науковий медично-діагностичний центр "Астар"

Астар

Контактна інформація:

Вулиця Зигзаг, 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 13:00Без перерви
НдВихідний
Додати відгук

Інформація

  

Науковий медично-діагностичний центр «Астар» вже понад 20 років надає якісні та результативні послуги у медичній сфері. І протягом своєї багаторічної діяльності удосконалює методики лікування з застосуванням новітніх технологій. Єдине, що не змінилось — це вміння та бажання надавати якісні послуги та дбати про ваше здоров’я.

Наші переваги:

  • багаторічний досвід роботи – 20 років;
  • засновники центру мали змогу спостерігати та набиратись досвіду у спеціалістів закордоном: США, Австрія, Великобританія, Франція;
  • команда професійних спеціалістів, яка постійно вдосконалює свої вміння та навички;
  • тільки сучасне та надійне устаткування;
  • безпечні та якісні матеріали, що застосовуються при лікуванні;
  • надання безкоштовних лекцій-консультацій для молоді;
  • висока якість обслуговування
  • доступні ціни

 

Ми пропонуємо:

Консультацію спеціалістів

Інструментальне обстеження

Мікробіологічні дослідження

Цитологічні дослідження

ДНК дослідження

Аналіз сперми та проби на сумісність

Дослідження крові

Кольпоскопія

УЗД діагностка

Діагностика та лікування неплідності 

Лікування невиношування вагітності

Гірудотерапія

Кріодеструкція 

Лікування урогенітальнх інфекцій з застосуванням ДЛГ

Лікувальні процедури

Лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом

Консультацію спеціаліста у галузі репродуктивного здоров'я.

                                                           

                                                                Наші послуги:

Широкй спектр ДНК-досліджень

передбачає виявлення та лікування інфекцій що передаються статевим шляхом. Високочутлива і швидка діагностика методом ПЛР дозволяє діагностувати інфікування, навіть до появи фактичних симптомів, що сприяє ефективному лікуванню, та запобігає подальшому поширенню інфекції. 

Мікробіологічні дослідження  (мазок на флору)

найпоширеніше дослідження в гінекологічній та урологічній практиці. Він береться як з профілактичною метою так і у випадках, коли необхідно підтвердити те чи інше захворювання або перевірити ефективність лікування. Мазок на флору допомагає виявити запалення у статевих органах,  визнанчити стан мікрофлори, та наявність шкідливих бактерій, а також виявляє смптоми порушень,  властиві для захворювань, які передаються статевим шляхом (проте для діагностики власне інфекцій,  що передаються статевим шляхом варто використовувати методи ДНК-досліджень.

Цитологічне дослідження

здійснюється для виявлення відхилення у клітинах шийки матки. При даному, дослідженні оцінюються розміри, форма, кількісь і характер розташування клітин та діагностується наявність атипових клітин, які найчастіше утворюються в процесі розвитку онкозахворювань статевих органів. Згідно з останніми рекомендаціями Американського онкологічного товариства цоитологічне дослідження жінки повинні проводити з 20-ти років один раз на рік.

Спермограма.

це аналіз сперми, що досліджує фізичні параметри: обсяг сперми, її колір, в"язкість, рH, та мікроскопічні параметри:кількість і рухливість сперматозоїдів, вміст інших клітин і т.д. На підставі отриманих даних можна зробити висновки щодо наявності різноманітних порушень, чоловічого безпліддя, простатиту, можливих інфекцій.

Проби на сумісність

застосовуються з метою виявлення сумісності маткового слизу та сперми, тобто досліджується рух сперми в середовищі слизу шийки матки.

УЗД-дослідження

передбачає візуалізацію структур всередині людського тіла за допомогою звукових хвиль високої частоти. Це дає змогу діагностики структурних аномалій в організмі.

Фолікулометрія використовується в гінекології для відстеження овуляції в жінок. Вона являє собою ультразвуковий моніторинг росту та розвитку фолікулів, трансформації фолікула в жовте тіло, а також дослідження товщини ендометрію на кожній фазі менструального циклу.

Кольпоскопія

це діагностичний огляд входу в піхву, стінок піхви і шийки матки за допомогою кольпоскопа-спеціального апарату, якй являє собою бінокуляр і освітлювальний прилад.

Основні задачі:

-виявлення вогнища ураження;

-аналіз загального стану слизової шийки матки і піхви;

-диференціація доброякісних новоутворень від злоякісних;

-взяття мазка і біопсії для подальшої діагностки.

Гірудотерапія

це метод лікування з використанням медичних п"явок,який в гінекології використовується при порушеннях менструального циклу, аденоміозі, ерозіях шийки матки, мастопатії, кистах яєчників, деяких статевих інфекціях, безплідді.

Кріодеструкція

це метод лікування патологічнх змін на шийці матки за допомогою рідкого азоту (охолодженого до температурии 90-180 градусів)

показом до кріодеструкції є:

ерозія шийки матки;

ектопія циліндричного епітелію;

лейкоплакія шйки матки;

ретенційні кісти шийки матки;

папіломи вульви і піхви;

кондиломи вульви,піхви,промежини;

дисплазія шийки матки I ст.;

ектропіон.

ДЛГ (дозована локальна гіпертермія) 

лікування урогенітальних інфекцій методом ДЛГ грунтується на:

посилення кровообігу органів малої миски за рахунок поліпшення кровонаповнення капілярів;

розсмоктуванні рубцево-злукових процесів;

збільшенні концентрації медикаментів в ділянці гінекологічних органів.

Метод безболісний, не має жодних шкідлвих ефектів і легко переноситься пацієнтами.

Гормонотерапія, стимуляція овуляції.

Консультації гінеколога, уролога, дерматолога.

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Марта Андріївна дуже добрий спеціаліст!!! І крім того людяна та добра людина!!! Дякую Вам п. Марта, що по людяному з розумінням віднеслися до моєї проблеми та професійно допомогли мені!!!

Відповісти:

Протягом декількох років зверталась до різних гінекологів як приватників, так і в державні медичні установах. Знайома порадила ще здати аналізи в центрі Астар. Була приємно вражена чуйним відношенням медсестри та якістю обслуговування. Ціни помірні. Діагноз встановили вже через три дні по результатам ПЦРаналізів . (До того обстежувалась багато разів - постійно знаходили щось нове, але не причину захворювання). Потрапила на прийом до чудового лікаря-гінеколога - Грицик Лілії Володимирівни, справжнього професіонала. Вже за 4 - 5 тижнів після призначеного лікування позбавилась своїх багаторічних "жіночих" проблем. Дуже дякую співробітникам цього центру за людяність та професіоналізм.

Відповісти: