Астар
Гінеколог, уролог, дерматолог, спеціалісти ультразвукової діагностики. Лабораторія ДНК досліджень. Мазок на флору, на цитологію, спермограма. Лікування запальних процесів, не виношування вагітності, неплідності.

Відгуки про Астар:

  • 1 2 3 4 5
    Марта Андріївна дуже добрий спеціаліст!!! І крім того людяна та добра людина!!! Дякую Вам п. Марта, що по людяному з розумінням віднеслися до моєї проблеми та професійно допомогли мені!!!
    Андрій, майже 2 роки тому
  • 1 2 3 4 5
    Протягом декількох років зверталась до різних гінекологів як приватників, так і в державні медичні установах. Знайома порадила ще здати аналізи в центрі Астар. Була приємно вражена чуйним відношенням медсестри та якістю обслуговування. Ціни помірні. Діагноз встановили вже через три дні по результатам ПЦРаналізів . (До того обстежувалась багато разів - постійно знаходили щось нове, але не причину захворювання). Потрапила на прийом до чудового лікаря-гінеколога - Грицик Лілії Володимирівни, справжнього професіонала. Вже за 4 - 5 тижнів після призначеного лікування позбавилась своїх багаторічних "жіночих" проблем. Дуже дякую співробітникам цього центру за людяність та професіоналізм.
    Олена Качинська, майже 3 роки тому

Астар на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!