Галерея "Зелена канапа"

Зелена канапа

Контактна інформація:

Вулиця Вірменська, 7
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд12:00 - 19:00Без перерви
Додати відгук

Інформація

Про нас:

Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа" відкрилася в 2006 році. Pозташована вона в старовинній кам'яниці, в самому центрі середньовічного Львова. Кам'яний портал входу прикрашений орієнтальним орнаментом. Над ним різьблений картуш - таблиця з написом. "Зелена канапа" веде активну виставкову діяльність.

Наші переваги:

Експозиція галереї змінюється кожні три тижні. Отже, на протязі року в галереї відбувається близько 20-ти персональних або групових, концептуальних художніх виставок. Серед авторів переважно львів’яни. "Зелена канапа" з успіхом представляє сучасне львівське мистецтво на міжнародних фестивалях, а також різноманітних виставках в містах України. "ЗК" постійно відкриває нові імена. Напевно, половина персональних виставок у галереї є першими у творчому шляху художників. Таким чином галерея займається промо початківців авторів. «ЗК» співпрацює з близько сотнею кращих художників Галичини, популяризує і розвиває сучасне мистецтво, намагаючись при цьому бути цікавою глядачу.

Наші товари та послуги:

·        Авторські сувеніри ручної роботи (кераміка, скло, предмети інтер’єру)

·        Роботи львівських художників (живопис,графіка,скульптура)

·        Прикраси

·        Вітражне та гутне скло

Змінна виставка кожні 3 тижня

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук

Події

Виставка "Силуети Львова"
Для більшості людей кераміка це ужиткові речі, або як жартують художники керамісти "горшки". Проте доцент кафедри художньої кераміки Львівської Національної Академії Мистецтв, Заслужений художник України Василь Боднарчук чудово знає, що це не так. Кераміка це універсальна мистецька техніка, що може поєднувати в собі принципи об’ємної пластики (скульптури), графіки та живопису завдяки можливості творити на глиняній площині малюнок та декорувати її неймовірної глибини кольорів керамічного покриття.Талановита людина – талановита у всьому. Починаючи з 70-х років Василь Боднарчук розвивається як художник кераміст і так само талановито передає свій досвід студентам кафедри художньої кераміки ЛНАМ, відкриваючи їм широкі можливості художньої кераміки.Для виставки в "Зеленій канапі" Василь Боднарчук пропонує серію творчих робіт під назвою "Силуети Львова". Керамічні пласти за мотивами архітектури старого Львова із живописними ефектами для досягнення яких художник використовує кольорові емалі , поливи, оксиди металів, кольорові глини та вітражне скло. Ця серія з 13- ти художніх творів є основою експозиції.Доповненням виставки є керамічні пласти з серій "Пейзажі", "Архітектура Львова". Всі створені протягом 2001 – 2017 років.Природа і навколишній світ Василя Боднарчука лірично – романтичні. Не дарма ж назвав його доктор історичних наук Олесь Пошивайло – маестро українського гончарного неоромантизму. ВАСИЛЬ БОДНАРЧУКНародився 1948 року в с.Тязів на Станіславщині ( нині Івано Франківська область). Навчався в Косівському училищі прикладного мистецтва (1963-1968 р.р.) та у Львівському інституті прикладного та декоративного мистецтва (1970-1975р.р.).Учасник всеукраїнських симпозіумів кераміки в Опішному (диплом 2000 2001). З 2000 року викладач кафедри художньої кераміки ЛНАМ. 2007-2008 рр. – учасник міжнародних виставок європейського мистецтва у місті Равіч, Польща. Автор 21 персональних виставок в Україні та Польщі , а також учасник понад 100 виставок в Україні та за кордоном . З 2009р. – Заслужений художник України. В 2011р. присвоєно наукове звання доцент кафедри художньої кераміки ЛНАМ. З 2016р. – приват-професор ЛНАМ.Займається керамікою виставкового характеру, архітектурною та ландшафтною керамікою, малярством та графікою.Твори знаходяться в колекціях музею Етнографії та художнього промислу у Львові, Національному музеї заповіднику в Опішному, Концерн Електрон, Електрон банк , Західно Український комерційний банк, Банк "Львів" та ін..А також в приватних колекціях США, Канади, Польщі, Росії та України.
Виставка "Острови"
Акварель (фр. aquarelle — водяниста) — техніка живопису, що використовує спеціальні акварельні фарби, які при розчиненні у воді утворюють прозору суспензію тонкого пігменту, що дозволяє створювати ефект легкості і тонких колірних переходів.  Та попри свою позірну легкість техніка ця надзвичайно важка для досконалого освоєння. Не кожне велике місто України має заледве  кількох майстрів, що нею володіють. Одним з таких художників віртуозів є Всеволод  Шарко. Таким художником у Львові був Олег Козак, якого нещодавно не стало. Власне цю виставку Всеволод присвячує пам’яті видатного аквареліста… Для неї він привезе до Львова 26 робіт. Сповнених лірикою. Холодні береги, Ненаписані листи, Полярні сни, Промзона, На краю часу, Структура осені, Запахи… Ці назви, могли б бути назвами збірок поезій, проте  це назви серій акварельних творів Дніпровського художника.  Об’єднані спільною виставкою під назвою "Острови": … Оточені потоками часу острови людських життів. То відкриті вітру сумнівів, то покриті снігом забутих надій. або прикрашені слідами коханих, що  босоніж пробігли по сонцем побіленій гальці. У непрозорій глибині часу пропливають рибинами спогади. Невловимі, на межі сприйняття, то живі, виразно ясні, наближаються до самого краю сітківки ока.Острови людських життів … Всеволод Шарко.  Художник, ювелір-дизайнер.
Всі події
Показати більше