Галич-Авто

Галич-Авто
Вулиця Зелена, 407
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний
Вулиця Зелена, 407
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Свою діяльність наше підприємство розпочало у 1974 році під назвою «АвтоВАЗтехобслуговування». Уже в 1990 році на базі підприємства було створено товариство «Львів-Лада», до якого входило 10 сервісів з загальним числом співробітників 770 осіб.

Сьогодні «Галич-Авто» успішно реалізує та обслуговує автомобілі марки «Skoda».

Досвідчені та привітні працівники нададуть усі необхідні консультації та розкажуть про всі переваги автомобілів марки «Skoda». За час існування «Галич-Авто» ми значно розширили штат працівників та покращили якість обслуговування.

Кожен наш працівник відповідально відноситься до своєї роботи та із великим задоволенням виконує свої обов’язки. Ми постійне йдемо вперед до мети — проходимо курси підвищення кваліфікації та вдосконалюємо свої уміння.

Працюючи, ми ставимо собі за мету максимально якісно виконувати свою роботу, адже прагнемо, щоб клієнти залишалися задоволеними від співпраці з нами.

Пропонуємо послуги:

  • продаж автомобілів;
  • гарантійне обслуговування;
  • ремонт.

Переваги:

  • доступні ціни;
  • відмінна якість;
  • надання консультацій;
  • увага до кожного клієнта;
  • індивідуальний підхід;
  • ввічливість та привітність.

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Nataliya Golovachko: (Користувач)
Сподобалось
Вже рік там обслуговую свою SKODA. Загалом задоволена!  Вчасно приймають і обслуговують згідно запису.

Відповісти:

Nataliya Golovachko,
Nataliya Golovachko, 
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Галичавто  Шиномонтаж  Розвал-сходження  Автомобільний електрик  Автомобільне рихтування  Фарбування автомобілів  Автозварка  Продаж легкових автомобілів  Продаж транспорту  Сто  Купити транспорт  Станція технічного обслуговування  Станції технічного обслуговування  Сервісно-технічне обслуговування автомобілів  Сервіс автомобілів  Ремонт автомобілів  Автосервіс  Ремонт авто  Авто в кредит  Автомобілі продаж  Купити авто  Оригінальні аксесуари до авто  Послуги сто  Продаж автівок  Продаж легкових автомобілів  Продаж легкових автомобілів іноземного виробництва  Продаж легкових автомобілів вітчизняного виробництва  Ремонт авто  Ремонт автомобілів  Ремонт легкових автомобілів  Ремонт легкових автомобілів іноземного виробництва  Ремонт легкових автомобілів вітчизняного виробництва  Технічне обслуговування 
Показати більше