Захід Холод Сервіс

Захід Холод Сервіс
Проспект Червоної Калини, 109
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Авторизований сервісний центр "Захід Холод Сервіс":

  • ремонт холодильників всіх систем (Candy, Атлант, Snaige, Nord, Westfrost, Hansa, Gretta, Інтер, Донбасс, Дніпро, Elit)
  • ремонт пральних машин,
  • ремонт теле-, радіо-, та відеоапаратури,
  • продаж та установка кондиціонерів,
  • запчастини до побутової техніки,
  • заправка автомобільних кондиціонерів,
Наші контакти:
тел.: (032) 222-87-10
(032)222-87-11
тел./факс: (032) 247-25-64
(067) 344-72-24
м. Львів, пр. Червоної Калини, 109

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Галина Филянець: (Перехожий)
Не сподобалось
ужасний сервіс, лампу принесла, крутили голову що зроблять - не зробили за два тиждні, шурупи живцем повідривали, навіть не закрутили бо дирки лишилися,попаяли так, що тепер навряд чи зробиться

Відповісти:

Галина Филянець,
Галина Филянець, 
Діма Мякотін: (Перехожий)
Не сподобалось
Вирішили купити запчастину до холодильника. На офіційному сайті нас переадресували на сервісний центр у Львові вул. Драгана,1/157. Попередньо передзвонивши, вирушили туди, але там за годину до кінця робочого дня було вже зачинено. Все зрозуміло. Лише втрата часу і грошей.

Відповісти:

Діма Мякотін,
Діма Мякотін, 
Оксана Софиянчук: (Перехожий)
Не сподобалось
Абсолютно несерйозне ставлення до справи. Замовила у них заміну дверей холодильника. За основним номером телефона якась пані спитала мою адресу, телефон домашній і мобільний, марку холодильника, ще деякі деталі. Сказала, що в понеділок з другої години мені ті двері привезуть і встановлять. Відпросилась з роботи, прочекала пів дня - майстер не з'явився, Наступного дня я туди знов зателефонувала, мене відправили на інший номер, до диспетчера. Там з'ясувалось, що, по-перше, замовлення мого вони не отримували, а по-друге, таких дверей взагалі на складі немає.

Відповісти:

Оксана Софиянчук,
Оксана Софиянчук, 
Здирники, деталь коштує 50 гр (у них, а взагалі 20 гр), а встановлення 550 гр.

Відповісти:

хороший сервіс, швидко приїхали, акуратно зробили

Відповісти:

субота, 1.12 .12 Вже 11.00, а у сервісному центрі жоден телефон не відповідає!

Відповісти:

Надзвичайно хороший сервіс, швидко і якісно відремонтували холодильник,дуже здивовайни хорошим відношенням після прочитаних негативних відгуків, про сервіси у Львові, приемні люди особливо майстер Андрій, молодий але дуже розбираеться у холодильниках.Так що звертайтесь тільки в сервіс Норд а не до приватників, які прикриваються тільки назвою.

Відповісти:

Захід холодсервіс  Західхолод сервіс  Західхолодсервіс  Ремонт холодильників   Ремонт пральних машин   Ремонт мікрохвильових печей   Ремонт фотоапаратів   Ремонт дрібної побутової техніки   Ремонт телевізорів   Кондиціювання, вентиляція   Ремонт побутової техніки   Ремонт техніки   Автомобільні кондиціонери   Кондиціонери   Вентиляція   Кондиціонер   Кондиціювання повітря   Вентиляція повітря   Системи кондиціонування   Системи кондиціювання   Відремонтувати побутову техніку   Майстерня з ремонту побутової техніки   Побутова техніка ремонт   Сервіс побутової техніки   Сервісне обслуговування побутової техніки   Ремонт техніки   Сервісне обслуговування техніки   Автокондиціонери   Автокондиціонер   Кондиціонер для машини   Кондиціонер для автомобіля   Заправка автокондиціонерів  Запчастини до побутової техніки  Продаж кондиціонерів  Ремонт відеоапаратури  Ремонт газових плит  Ремонт кондиціонерів  Ремонт морозильних камер  Ремонт побутової техніки  Ремонт пральних машин  Ремонт радіоапаратури  Ремонт телеапаратури  Ремонт холодильників  Ремонт холодильників норд  Ремонт чайників  Установка кондиціонерів 
Показати більше