Родинна стоматологія "Усмішка"

Усмішка
Вулиця Івана Виговського, 20б
+38 (080) 021-15-29
+38 (032) 292-76-76
+38 (067) 310-19-19
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Безкоштовно 0 800 211 529 (зворотній дзвінок)


«УСМІШКА» - РОДИННА СТОМАТОЛОГІЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Стоматологічна фірма «Усмішка» заснована у Львові родиною Дерейко ще в 1989 році  і з тих пір завоювала хорошу репутацію у львів’ян та гостей міста.

Уже понад 27 років «Усмішка» працює у двох напрямках, а саме: 

   1.    Надання стоматологічних послуг в клініці.

 . 2.      Продаж стоматологічного обладнання, інструментів та витратних матеріалів в галузі стоматології.

 

1.     Стоматологічна клініка «Усмішка»

Спеціалісти стоматологічної клініки «Усмішка» перейняли усі найкращі принципи медицини державного сектору, скориставшись перевагами можливостей приватної медицини.

Клініку з 2002 року очолює Дерейко Ярема Олегович (син доктора Дерейко О.В.). Сьогодні він, продовжуючи родинну справу, постійно розвиваєта удосконалює принципи роботи «Усмішки», повністю оновив стоматологічне обладнання.  У клініці запроваджено високий рівень безпеки стоматологічного лікування, що базується на обов’язковій дезінфекції та стерилізації інструментів, а також на ретельній дезінфекції приміщень. Безпека в клініці стала візитною карткою для всіх, хто усвідомлює ризики інфікування, пов’язані зі стоматологічним втручанням.

Сьогодні стоматологічна клініка «Усмішка» - це команда із 8 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова, котрі на практиці реалізовують найновіші технології та методики лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні (виробництва Німеччини, Швейцарії, Японії, США, Фінляндії). Майстерність рук  лікарів клініки за ці роки оцінило понад 16 тисяч постійних пацієнтів.

 

«Усмішка» пропонує увесь спектр професійної стоматологічної допомоги для усієї родини від найменшого до найстаршого у лікуванні будь-яких захворювань ротової порожнини . Перший візит пацієнта в нашу клініку розпочинаємо з 2D або 3D діагностикина сучасному фінському компютерному томографі Planmeca Pro Max 3D, а далі узгоджуємо комплексний реальний план лікування, та складаємо орієнтовний кошторис до нього.

Для пацієнтів діє гнучка система оплати, а також можливість придбати Подарункові сертифікати на лікування зубів або на будь-яку іншу послугу клініки.

Також співпрацюємо з провідними страховими компаніями, надаємо повний комплекс стоматологічної допомоги застрахованим особам в рамках програми Добровільного Медичного страхування.

Абсолютна стерильність інструментів та безболісність процедур гарантують якісне стоматологічне обслуговування. А приємна атмосфера в клініці допоможуть позбавитися страху перед наступним візитом до зубного лікаря раз і назавжди.

Досвід, вміння, порядність, професіоналізм, який передавався десятками років із покоління в покоління, від діда до внука – ось фундамент однієї з найвідоміших клінік на теренах Західної України – родинної стоматологічної клініки «Усмішка».

 

2.     Продаж стоматологічних товарів

 

Спеціалісти відділу продажу фірми «Усмішка» пропонують широкий спектр стоматологічного обладнання, інструментарію, матеріалів провідних фірм світу для комплексного забезпечення стоматологічних клінік та приватних кабінетів.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання інженерами сервіс-центру.

«Усмішка» має партнерські зв’язки з передовими європейськими компаніями: «Edenta», «Voco», «Ritter», «Muller-omicron», «MK-dent», «Bredent», «Baush», «Dentex».

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Настя: (Друг довідника)
Сподобалось
Гарно всередині.Користувалась послугами кліники.Хороший сервіс.Привітні і ввічливі працівники.

Відповісти:

Настя,
Настя, 
Poradka: (Друг довідника)
Сподобалось
Рообила тут пломбу, чисто та охайно, робочі інструменти в ідеальному стані, дякую за те що ви професіонали своєї справи

Відповісти:

Poradka,
Poradka, 
"Лікувала тут зубчик своєї доні.дорого-але,якісно і швидко.дякую!!!"
"Дорого" Відносно яких поліклінік,кабінетів,клінічних установ.
А знімки там як 2D так і в 3D роблять.
З якої хоч сторони дивишся на зуби.

Відповісти:

Лікувала тут зубчик своєї доні.дорого-але,якісно і швидко.дякую!!!

Відповісти:

робила тут знімок. Оперативно.

Відповісти:

Лікувала тут зуби недавно і приємно вражена професіоналізмом лікарів та комфортною атмосферою.А щодо знимків,то повністю задоволена.Чітке,правильне обстеження,без якого не виявили б проблеми.

Відповісти:

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Родинна стоматологія усмішка  Стоматології  Зуботехнічні лабораторії  Стоматкабінет  Стоматолог  Стоматологія  Консультації стоматолога  Стоматологічний кабінет  Стоматологічні послуги  Зуботехнічна лабораторія  Air-floor  Імплатація зубів  Інструмент для ремонту наконечників  Інструменти для зубних техніків  Адгезивний місток  Аксесуари для пломбування  Артикуляція та оклюзія  Атачмени  Безметалева кераміка  Бори  Відбілювання зубів  Відбиткові маси  Вінір  Вектор-терапія  Вестибулопластика  Виготовлення моделей в артикуляторі  Видалення зубів  Воски  Воскове моделювання  Гельбо терапія  Герметизація зубів  Діагностика  Діагностика моделей в артикуляторі  Дитяча стоматологія  Ендодонтичний інструментарій  Естетична стоматологія  Загальна стоматологія  Здорова усмішка  Знімне протезування зубів  Зубні відкладення  Зуботехнічні матеріали  Зуботехнічне обладнання  Клаптева операція  Консультація стоматолога  Лікування захворювань пародонту  Лікування зубів  Лікування карієсу  Лікування молочних зубів  Лікування неправильного прикусу за допомогою брекет систем  Лікування неправильного прикусу за допомогою знімних ортодонтичних апаратів  Лікування періодонтита  Лікування пульпіту  Ліцензування на медичну практику  Мікромотори  Матеріали для зубних техніків  Наконечники для мікромоторів  Незнімне протезування зубів  Ортодонтія  Ортодонтична допомога  Ортодонтична стоматологія  Ортопедична стоматологія  Пародонтологія  Пломбувальні матеріали на базі органічно модифікованої кераміки  Приватна родинна стоматологічна клініка  Прикраса на зуб  Протезування зубів  Прямі реставрації  Радіовізіограф  Реставрація зубіів  Ретракційні нитки  Стоматолог  Стоматолог на городоцькій  Стоматологічні консультації  Стоматологічні матеріали  Стоматологічні послуги  Стоматологічні установки  Стоматологічна діагностика  Стоматологічна допомога  Стоматологічна клініка  Стоматологічна профілактика  Стоматологічне обладнання  Стоматологічне шинування  Стоматологічний догляд  Стоматологічний кабінет  Стоматологи  Сучасна стоматологія  Терапевтична стоматологія  Турбінні наконечники  Усі стоматологічні клініки  Усі стоматологи  Фрези  Френулопластика  Фторування зубів  Хірургічна стоматологія  Щітки 
Показати більше