Студія нігтьового сервісу та подології Наталії Гринчишин

Студія нігтьового сервісу та подології Наталії Гринчишин
Вулиця Івана Франка, 45
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 19:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 

Студія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин допоможе Вам стати висококваліфікованим фахівцем цієї області. Студія заснована в 2003 році. Спеціалізується в області манікюру, педикюру, гелевого нарощування та нейл дизайну. Успішний багаторічний досвід дозволяє якісно надавати послуги і готувати професіоналів високого уровня. Майстери та викладачі це одні з кращих і перспективних випускників студії з високим професійним освітою.

Провідний викладач Наталія Гринчишин. Багаторазовий призер національних та міжнародних чемпіонатів по нарощуванню і дизайну нігтів. Автор і розробник навчальних програм.

Програма навчання різноманітна. Курси різняться між собою тривалістю і рівнем складності, а так само програмою навчання. Регулярно курси удосконалюються і доповнюються. Тут проходять навчання як початківці майстри, так і фахівці, які бажають підвищити свій рівень. Випускники студії нігтьового сервісу Наталії Гринчишин це висококваліфіковані фахівці в області нейл технологій. Працюють вони не тільки в Україні, але і в Росії, Німеччині, Греції, Швеції, Італії та Португалії. Багато з них стали призерами національних чемпіонатів. Студія є ексклюзивним регіональним представником німецької Школи LCN, фірми виробника професійної косметики для манікюру і педикюру WILDE Cosmetics GmbH та представником корпорації CNI. У студії проходить навчання за технологіями і на матеріалах цих торгових марок.

По закінченню навчання видається сертифікат “Студії нігтьового сервісу Наталії Гринчишин”, сертифікат міжнародного зразка Школи LCN- Україна дає право працювати майстрам за кордоном, і сертифікат корпорації CNI (сертифікати видаються згідно програми навчання).

 

·        Манікюр

·        Моделювання нігтів на руках

·        Моделювання нігтів на ногах

·        Корекція нігтів

·        Додаткове покриття

·        Педикюр

·        Депіляція

·        Додаткові послуги

·        Нарощення вій

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Зі скількох років можна йти на курси ?

Відповісти:

Можу сказати тільки одне - рекомендую! Обслуговуюсь тут і не шкодую! Тут працюють спеціалісти своєї справи, якісний і професійний підхід до справи.

Відповісти:

Захоплююсь вже давно роботами Натали.Дивлюсь аж дихання зупиняться..Пройшла деяки курси з дизайну,але дуже хочу ще!!Чекаю з нетерпинням!

Відповісти:

Добрий день.
Скажіть будь ласка скіль у Вас коштують курси нарощення нігтів, що входить в програму курсу, Ваші матеріали начання, чи необхідно мати свої і скільки часу потрібно вчитись?

Відповісти:

LCN це одна з найпровідних шкіл у Німеччині, дипломи яких признають у всій Європі. Я учились в Німеччині. Дуже якісні продукти з якими легко працювати. Вчіться тут, не пожалкуєте!!

Відповісти:

Це насправді хороша школа та якісне навчання!!!Строго,вибагливо,але після такого навчання я працевлаштувалась відразу у престижний салон нашого міста.Дуже вдячна Наталі Гринчишин!!!

Відповісти:

Педикюр   Манікюр   Нарощування вій   Курси   Салони краси   Курси манікюру   Нарощування нігтів, манікюр   Навчальні курси   Салон краси   Перукарські послуги   Курси педикюру   Педікюру   Нарощення нігтів   Гелевого нарощування нігтів   Навчання манікюру   Школа манікюру   Моделювання нігтів гелем   Гелевого моделювання нігтів   Моделювання нігтів   Гелеве нарощування нігтів   Нарощення нігтів   Нарощування нігтів гелем   Салон краси  Біофіксація вій  Базове моделювання нігтів гелем  Базовий курс гелевого дизайну  Депіляція  Додаткове покриття  Корекція нігтів  Курс манікюр  Курси  Курси акварель  Курси апаратний педикюр  Курси арочне моделювання  Курси арт – френч  Курси гелевої флористики  Курси декоративний розпис  Курси декоративний розпис  Курси манікюру  Курси педикіюру  Манікюр  Моделювання нігтів на ногах  Моделювання нігтів на руках  Нанесення напівперманентної туші  Нарощення вій  Нарощування верхніх вій  Об’ємне нарощування вій  Педикюр  Професійні курси манікюру 
Показати більше