Студія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Івана Франка, 45
+38 (096) 460-89-81
+38 (093) 710-64-44
+38 (032) 275-37-98
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт,сб 09:00-19:00 Без перерви
нд Вихідний
Студія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин
 

Студія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин допоможе Вам стати висококваліфікованим фахівцем цієї області. Студія заснована в 2003 році. Спеціалізується в області манікюру, педикюру, гелевого нарощування та нейл дизайну. Успішний багаторічний досвід дозволяє якісно надавати послуги і готувати професіоналів високого уровня. Майстери та викладачі це одні з кращих і перспективних випускників студії з високим професійним освітою.

Провідний викладач Наталія Гринчишин. Багаторазовий призер національних та міжнародних чемпіонатів по нарощуванню і дизайну нігтів. Автор і розробник навчальних програм.

Програма навчання різноманітна. Курси різняться між собою тривалістю і рівнем складності, а так само програмою навчання. Регулярно курси удосконалюються і доповнюються. Тут проходять навчання як початківці майстри, так і фахівці, які бажають підвищити свій рівень. Випускники студії нігтьового сервісу Наталії Гринчишин це висококваліфіковані фахівці в області нейл технологій. Працюють вони не тільки в Україні, але і в Росії, Німеччині, Греції, Швеції, Італії та Португалії. Багато з них стали призерами національних чемпіонатів. Студія є ексклюзивним регіональним представником німецької Школи LCN, фірми виробника професійної косметики для манікюру і педикюру WILDE Cosmetics GmbH та представником корпорації CNI. У студії проходить навчання за технологіями і на матеріалах цих торгових марок.

По закінченню навчання видається сертифікат “Студії нігтьового сервісу Наталії Гринчишин”, сертифікат міжнародного зразка Школи LCN- Україна дає право працювати майстрам за кордоном, і сертифікат корпорації CNI (сертифікати видаються згідно програми навчання).

 

·        Манікюр

·        Моделювання нігтів на руках

·        Моделювання нігтів на ногах

·        Корекція нігтів

·        Додаткове покриття

·        Педикюр

·        Депіляція

·        Додаткові послуги

·        Нарощення вій

Відгуки про Студія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин:

 • 1 2 3 4 5
  Зі скількох років можна йти на курси ?
  Анна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Можу сказати тільки одне - рекомендую! Обслуговуюсь тут і не шкодую! Тут працюють спеціалісти своєї справи, якісний і професійний підхід до справи.
  Оксана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Захоплююсь вже давно роботами Натали.Дивлюсь аж дихання зупиняться..Пройшла деяки курси з дизайну,але дуже хочу ще!!Чекаю з нетерпинням!
  ОЛЕНА, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Добрий день.
  Скажіть будь ласка скіль у Вас коштують курси нарощення нігтів, що входить в програму курсу, Ваші матеріали начання, чи необхідно мати свої і скільки часу потрібно вчитись?
  khrustik, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  LCN це одна з найпровідних шкіл у Німеччині, дипломи яких признають у всій Європі. Я учились в Німеччині. Дуже якісні продукти з якими легко працювати. Вчіться тут, не пожалкуєте!!
  Марина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Це насправді хороша школа та якісне навчання!!!Строго,вибагливо,але після такого навчання я працевлаштувалась відразу у престижний салон нашого міста.Дуже вдячна Наталі Гринчишин!!!
  Ірина, майже 5 років тому

Студія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Студія нігтьового сервісу Наталії Гринчишин галерея і фото