Науково-медичний центр Святої Параскеви

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Заводська, 7
+38 (032) 295-40-00
Вулиця Кульпарківська, 135
+38 (032) 295-40-00
Проспект Червоної Калини, 64
+38 (032) 295-40-00
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт,сб 08:00-20:00 без перерви
нд Вихідний
Радіологічне відділення, багатопрофільна поліклініка (зі спеціалістами вузького профілю), педіатричне відділення та діагностична лабораторія.

Відгуки про Науково-медичний центр Святої Параскеви:

 • 1 2 3 4 5
  був на візиті у лора (прізвище починається на П) після кардіолога:
  скарги були на кровотечу в носі під час застуди -
  пан П сказав що то підвищений тиск а гіпертензія не є обєктом обстеження кардіолога в якого я був перед візитом до нього і настійливо рекомендував по цьому питанню звертатись до терапевта))))). Також на питання які медикаменти краще вживати при перших симптомах застуди які не містять кофеїну пан П відповів - пити воду і добре спати. Після уточнення що я маю на увазі медикаменти а не спосіб життя він відповів що не знає бо кожен раз то є інший штам грипу - ніби він при кожному візиті пацієнта визначає той штам і тоді щось назначає...

  Рекомендую всім звертатись і консультуватись у кваліфікованих лорів а не філософів який попався мені
  Yuriy Gagarin, майже 4 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Была в дерматолога ..полную чужь мне назначила,меня обсыпало так,что по улице ходить не могла.Позвонила и мне ответили,что так бывает и потом сойдет,хрен ето правда.Обратилась по рекомендации на Коновальця 2 и там очень хорошая доктор мне помогла,всем рекомендую к ней у кого проблемы с кожей.Я 10 лет лечила и мне ничего не помогало,а она поставила правильный диагноз.
  Алина Орлова, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Хоть и рекламируют эту клинику, как клинику европейского уровня- люди все те же и отношение их соответственно ничем не лучше, чем в государственных. Обратились к хирургу-Лящук О.Д- тут же с порога отправил на пробы на чувствительность к некоторым препаратам...когда ему обяъснили, что уже ни раз это кололи, то вместо "извините, это не мои требования, а требования клиники", мы услышали: " Да ви хоть вчора це кололи, я без того не роблю". И не очень приятно, когда заходишь в кабинет врача, и видишь его откинувшимся в кресле с заложенными за голову руками( в этой позе он с нами и разговаривал). Какое-то надменное отношение к пациентам. Были там первый и последний раз, отношение ужасное, да и по прочитанным уже после отзывам- компетенция тоже хромает у персонала. Да, а еще у них тогда "зависла" система, пришлось еще долго прождать, а на вопрос к доктору "сколько это стоит", он ответил: " Я що, маю все тримати в голові"? Вот вам и клиника европейского уровня!
  Ира Старикова, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Центр дуже чистий, це є важливим фактором, лікарі привітні. Але є один суттєвий нюанс - дууууже завищені ціни на аналізи. У них нема своєї лабораторії і аналізи роблять у Сінево. Відсотків на 30, якщо не більше, Параскева накручує ціну. Тобто вигідніше лікуватись у центрі, але аналізи здавати в якійсь лабораторії, щоб не переплачувати їм цю величезну різницю. Порада до керівництва - перегляньте все-таки, свою цінову політику, бо дійсно..трохи вже заганяєтесь.
  Муаммар Аль-каддафи, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Скажу так,ціни космос,лікарі не кваліфіковані,нічим не допомогли,але виклала величезну суму там! Тепер лікуюсь в іншому місці,за невеликі гроші,і вже бачу результати. Якщо немає куди діти гроші,то центр Параскевії вам у цьому допоже,але здоров"я вам покращити нажаль не зможуть. Нікому не рекомендую!!!!!!!!!!!
  А.Л., 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Підскажіть , хто знає , чи можна викликати лікаря на дім ?
  Аліна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Рецепція зло! Нічого не знають роблять шкоду
  Степан, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Прийшов з моніторингом тиску. сказали на рецепції побрити груди. здивовано зробив це... приходжу до лікаря,, а вона каже навіщо побрили груди це не потрібно. Навіщо рецепція якщо вона нічого не знає?!
  Степан, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу подякувати лікареві МРТ пані Іващик, яка встановила правильний діагноз моєму племінникові. Цей діагноз підтвердили в Києві в інституті нейрохірургії. До цього племінник проходив по 2 МРТ в рік і ніхто не бачив пухлини. Якби на нашому шляху раніше трапився такий уважний спеціаліст... Дякуємо і бажаємо здоров`я лікареві Іващик.
  Доценко Жанна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дістали прищі на обличчі і спині, вже давно не підліток 27років, вирішила підійти комплексно до проблеми, відвідала геніколога Пелика, огляд пройшов нормально, взяв маски, призначив загальний аналіз крові та аналіз на певні гормони, а також пішла до дерматолога Андрусяк, нею незадоволена, без результатів загального аналізу крові і без визначення причини моєі проблеми призначила мені одразу антибіотики, я дурепа купила і чемно пропила весь курс, через короткий час захворіла на запалення нирок, ніколи проблем з нирками не було, наслідки отих антибіотиків. Аналізи виявились нормальними, а прищики нікуди не зникли. За огляди в двох лікарів і аналізи заплатила тисячу грн, більше до них звертатись не буду і нікому не раджу.
  олена, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Розводять як можуть прийдеш на консультацію обійдеш всіх а вкінцевому результаті що знав то і знаєш а грошей лишила дуже багато
  Оксана, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Підкажіть будь ласка до кого звернутись.Моїй донечці 2.5роки,від маленької бувають такі періоди,що любе вирвати(не переїдає)-маленька грудочка попаде,насмарк-тоді щодня...Тепер від того,що не хотіла ходити в садік місяць рвала щодня.Пройшли в Чорнобильській ЕХО голови, провірили очне дно-все в нормі.Сказали робити МРТ голови під наркозом.Гастроентеролог відповісти нам не змогла чи це від шлунку,чи є в ційклініці відповідні аналізи,щоб це виявити?і чи варто робити такій маленькій дитині МРТ?
  Наталя, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Так! Ціни дуже високі. І діагносу точного не ставлять!!!!!!!!!!!!!1
  Ані, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Планую відвідати в цій клініці гінеколога. Підкажіть, будь ласка, хорошого фахівця. бажано з власного досвіду, не з репутації чи розповідей знайомих
  Оксана, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу написать отзыв о своем обследовании в Центре Святой Параскевии. Я прошла все мыслимые обследования, которые проводили именитые доктора. Каждое обследование – новый диагноз. Сейчас даже страшно представить, сколько ненужных лекарств мне пришлось принять и в какую сумму это вылилось. В прошлом году я решилась на очередную колоноскопию в Медицинском Центре Святой Параскевии, которую провел Артюшенко Николай Евгеньевич. Он не только сумел поставить правильный диагноз, но дал действенные рекомендации относительно дальнейшего лечения. Хочу отметить, что благодаря этому высокопрофессиональному специалисту и просто хорошему человеку я вышла из тяжелейшего состояния и на сегодняшний день принимаю один единственный препарат, тогда как последние два года я принимала по 14 таблеток в день ежедневно!!! Николай Евгеньевич не только профессионал своего дела, но обладает такими необходимыми для врача качествами, как доброта и сопереживание. Хочу выразить огромную благодарность Врачу с большой буквы и пожелать ему успехов в нелегком, но благородном деле
  Галина, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже слабий невропатолог, не вміє виявити причину хвороби і поставити діагноз. ліує по стандарту, Напевно думає, що і так все вилікується.
  Наталя, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Була у терапевта-Полєтаєва, мені дуже сподобалось, ретельно оглянула, раніше жоден терапевт мене так не оглядав. Лікування назначила ефективне, я задоволена!
  n_alehandra, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  підкажіть мені будь ласка хто стикався з такими проблемами: важко дихати, пече у області серця, стають руки холодними і синіми, починає трясти а з часом і починає віднімати руки і ноги, бувало 1 раз на добу приблизно в один і той самий час, тривалість приступу з кожним днем збільшувалася і посилювалась. Проводила обстеження серця, голови, щитовидної залози,не виявили ніяких ускладнень...Приступи припинились через тиждень, руки й ноги постійно холодні,завжди турбує головний біль (протягом місяця)...Допоможіть дізнатися причину!
  Тетяна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Який рентген в пень? Нехай до кардіолога сходить, в неї очевидно проблема з серцем.
  Ігор, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  пані Ліля, необхідно негайно зробити загальний аналіз крові, сечі, рентгенологічне обстеження легень у 2-х проекціях і з цим звернутися до лікаря-терапевта (сімейного лікаря) та ретельно виконувати його призначення!
  лікар МЦ св.Параскеви, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  поможіть будь ласка хто стикався з таким,трисуться руки,синіють також,швидко іду серце дуже бється(при присіданні,чи інших фізичних нагрузках),колить серце,слабість в тілі і ще різні симтоми
  що це може бути?
  ліля, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дерматолог низькоі кваліфікаціі. А ренгенологи не то що не вміють правильно зробити знімок, але й прочитати його належним чином не можуть!!!!
  Олена, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ціни високі,але лікарі ніби привітні,за 20хв я лишилась 400грн.не знаю варто чи ні,але коли ти у відчаї хочеться віддати все!
  Маріана, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Все зовні виглядає дуже гарно,але справжніх кваліфікованих мед .працівників нажаль мало.Нікому не раджу попасти на прийом до педіатра Тоненської С.С моїй донці 1,7р поставили діагноз "функціональне захворювання шлунку"призначила відповідне лікування,яке в подальшому не допомагало.Після чого ми звернулися у Чорнобильську лікарню ,де був поставлений діагноз "двосторонній неперфорований гнійний отит" .Через низький рівень знань та не уважність педіатра з Святої Параскеви ми змушені були лягти у стаціонар ,де відкапували мою доньку капельницями і антибіотиками.За консультацію і заг .аналіз крові ми заплатили 200 грн ,а при огляді навіть вушка дитині не подивилися.
  Інна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Також лікуюся в ендокринолога Винарович Ольги Михайлівни. Надзвичайно приємна людина і фахівець своєї справи. ЇЇ поради завжди високопрофесійні і зрозумілі. Проглядається самовдосконалення лікаря, його інтерес до змін і тенденцій у сфері спеціалізації. А ще вона працює в обласній ендокринологічній консультації, де про неї лише позитивні відгуки.
  Лідія, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В квітні був на прийомі в ендокринолога Винарович О. Наперед готувався до гіршого, але за результатами ретельного обстеження мені аргументовано порадили відкорегувати дієту та перейти на здоровий активний спосіб життя при мінімальному медикаментозному супроводі. Коли обдумав усе, переконуюся, що це краще, ніж операції та постійні накачування медпрепаратами. Зараз, перед повторним поглядом, почуваюся значно краще. Висновки робіть самі.
  Олександр, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Було зроблено довготривале обстеження з детальним аналізами у двох лікарів. Діагноз виглядав сумнівним (на мою особисту думку). Після звернення ще до двох лікарів у інших закладах з аналізами та дослідженнями зробленими у Св.Параскеви, виявилося, що жоден не підтвердив передній діагноз від лікаря з медцентру Св.Парвскеви.
  Також обидва лікарі з інших закладів поставили однаковий діагноз, але жоден з них не схилявся до діагнозу поставленого лікарем у Св.Парскеви. Також вони були дуже здивовані коментарем моїх аналізів у Св.Параскеві. Там де лікар у з Св.Параскеви вказував на загрози, їх зовсім (!!!) не було.
  Дивно, що діагноз інших лікарів збігався як очевидний, але не співпадав з діагнозом лікаря мед.центру Св.Параскеви.
  Втім лікарі з інших закладів зазначили, що самим результатам аналізів з Св.Параскеви немає підстав не довіряти.
  Мій висновок:
  ймовірно, дуже хороші можливості для діагностуваннята аналізів, але кваліфікація деяких лікарів не може заслуговувати на хорошу оцінку.
  Autor, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Була у проктолога Хавунка Івана Володимировича.Прекрасний лікар професіонал і просто хороша людина. Детально провів огляд.Пояснив усе докладно і зрозуміло.Призначив лікування дав рекомендації.Почуваюся дуже добре.Побільше б таких лікарів.
  оксана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я мама двох діточок, із 10-річним стажем відвідування державних полікліннік. Дільнича педіатр - прекрасна людина та лікар, якії створено всі умови ненормально приймати своїх пацієнтів. Протягом 6-ти місяців ми не могли зробити щеплення! (постійно відсутній нервопатолог, яка дозволяла собі говорити про дитину - "незріла") ненормальні черги, мамочки з новонародженими дітьми пруть (вибачте) без черги, ніби всі інші діти можуть чекати нескінченно. Дістало, звернулись на вакцінацію в центр св.Параскеви. Вперше за всі попередні рази лікарі провели ретельне обстеження, відкинули тупі коментарі дільничого нервопатолога: дитина абсолютно здорова. Педіатр з великим стажем практики, не створює вигляд страшно зайнятої особи, терпляче витримала істерику дитини, нашої та наступної, прокоментувала доступно результати аналізів, направила на щеплення. Вакціну перед веденням розігрівають, в процедурному кабінеті багато іграшок, довгий коридор по якому можна побігати, наступних 45 хв, які потрібно бути під наглядом спеціаліста (а раптом дитині стане погано?). Ні один зі спеціалістів не гляне косо, не гукне, кожний посміхнеться - це створює позитив у дитини від відвідування, навіть перед неприємною процедурою. Окреме слово про дитячого кардіолога... В дільнічій поліклініці старшій дочці поставили недобрий діагноз, за результатами ЕКГ, зробленій в тій самій поліклініці, в центрі ЕКГ переробили і ми дійшли висновку, що дітина попередньої була просто перелякана (медсестра накричала), пульс буд вище 200. Діагноз в центрі не підтвердився, а на дитячому ЕКГ пропонують рожеві манжети для дівчаток ))та присоски у вігляді тваринок, карділог приємна жінка, уважна та лагідна. Результат ЕКГ та УЗІ серця прокоментували у іншого кардіолога, заключення підтвердилося: і ця дитина здорова.
  Головне: ніяких черг! Якщо прийти вчасно - тобі приділять багато часу, якщо спізнитись - підведеш наступного пацієнта...
  Мої висновки: потрібно збирати відгуки про конкретного спеціаліста, або маніпуляції, тоді не буде сюрпризів.
  Ірина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Були із сином у невропатолога - миле молоде дівча. Після довгих оглядин сказала діагноз - одна нога довша на 3 см. Ви б бачили здивування інших лікарів - ХТО вам таке сказав???!. Висновок - за гроші ви купуєте ввічливе, старанне дослідження зі скеруванням на додаткові видатки у вигляді аналізів тощо, а не гарантовано кваліфіковане. До речі, лікарі про кваліфікацію "параскевців" теж невисокої думки. Та і де вона візьметься, коли недавно всюди були об`яви про прийом до них на роботу....
  Батько, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Погоджуюся із коментарями пацієнтів, які стверджують, що гасло клініки не "Допоможемо кожному", а "Розведемо кожного". Сотні аналізів, консультацій і усе безрезультатно. 15хвилинна консултація вартістю у 100 грн, коли в звичайній поліклініці лікарі надають такі консультації в телефонному режимі і абсолютно безкоштовно. У даному центрі клієнтам заборонено телефонувати лікарям, для того, щоб почути два слова від "спеціаліста" необхідно їхати у віддалений район міста, заплатити чималі гроші та вичекати у черзі, хоч запис проводиться похвилинно. Обстежувалась в гінекологічному відділенні і ніколи не пораджу людям, які цінують своє здоровя, час та гроші.
  Наталя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Проходила огляд в гінеколога Чукліна Н. С. на підтвердження вагітності.Гінеколог після огляду вагітність підтвердила,призначила фолієву кислоту та йодомарин, ще сказала здати аналізи,а саме аналіз крові розгорнутий, аналіз сечі загальний,бак посів сечі +антибіотикограма,проводила цитоморфологічне дослідження, брала аналіз виділень із сечостатевих органів, сказала все в нормі,що в мене збільшена матка і можливо буде двійня, а ще що є збільшення солей в сечі - і направила мене на консультацію до уролога Подік О.П., що рекомендував здавити сечу кожні 2 тижні та мені займати колінно ліктьове положення кожного дня 15-20хв.(це на 6 тижні вагітності-що в принципі є дурницею) і приписав канефрон . Через місяць в мене почалася кровотеча - після цього на огляді в гінеколога в мене виявили кисту правого яїчника розмірами 80-70-44мм,а киста таких розмірів не була виявлена на огляді в гінеколога МЦ святої Параскеви, ЦЕ НЕ ДОПУСТИМО.Мені зробили чистку, негайно провели оперативне втручання, що було необхідним.НЕ ПРАВИЛЬНИЙ І НЕ ТОЧНИЙ ДІГНОЗ ГІНЕКОЛОГА СВ ПАРАСКЕВИ МІГ КОШТУВАТИ МЕНІ ЖИТТЯ.Фахівці не кваліфіковані, надають діагноз не вірний,не в повному обсязі висвітлюють проблему,що є головним в їхній роботі, а все добре ставлення з їхньої сторони, високваліфіковане обладнання, новітні технології відходяять на 2гий план, бо є менш важливим.
  Пацієнтка, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Немогано. Хорош відношення , гінекологія на вищому рівні,всі прилади необхідні є в наявності , нова апаратура!))
  а вот начиталася тут про Лабараторію і аж шось страшно стало...(бо деколи дійсно складається враження що аналізи від фанаря пишуть ,а так на угад(((( ...я не тільки про центр Параскеви а й про Медіс и т.д.)
  Катя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Була приємно вражена відношенням медичного персоналу до відвідувачів клініки. Приємно відчувати себе справді ЛЮДИНОЮ , якій готові допомогти , не заглядаючи в її кишеню. Дякую за створення такого медичного центру та вдало підібраний персонал фахівців!!!

  Олена, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мала і я нагоду відвідати цю клініку з страшною тривогою в серці. На середині вагітності мене відправили на друге УЗД на Лисенка, а відправляла лікар-гінеколог районної поліклініки дуже наполегливо іменно на Лисенка і іменно до відповідного лікаря. Ще і сама призначила годину і день прийому. Це був жах. Після УЗД я вийшла з страшною головною біллю і страх за дитину, яка зп результатами огляду мала надто велику голову і ноги. Перша дитина - серце розривається. Нарадили піти в клініку Параскеви. І ось нормальний результ УЗД і подальшому на світ появився здоровесенький хлопчик. А скільки було сліз і болі.
  Зоряна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ми були з дитиною у алерголога.ретельно обстежили та надали недороге та якісне лікування ще й в придачу номер телефону провсяк випадок.ми дуже вдячні!!!!!!!!!!
  наталя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Бути категоричним в своїх негативних відгуках не можна. Я в клініку звертаюся від самого відкриття. Вперше прийшла з 10-ти місячною дитиною. В дитини були лейкоцити в сечі в дуже великій кількості, я перед тим звернулася на орлика де мені сказали що треба дитину класти в лікарню. Без попереднього обстеження виписали антибіотики і сказали "Ви пийте ,а ми по ходу будемо шукати що з дитиною". Я нічого дитині не давала,а пішла в медичний центр св.Параскеви до дитячого нефролога. Дуже привітна лікар назначила ПОТРІБНІ аналізи (без нав"язування), поставила ПРАВИЛЬНИЙ діагноз і назначила ПРАВИЛЬНЕ лікування . Кваліфіковано пояснила лікування,дієту.
  Катерина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  була в неврапотолога. Дуже задоволена! поставили діагноз, вилікували! відсутність черг і хамства додатковий плюс. звісно, за комфорт потрібно платити. але коли щось болить.. забуваєш про ціни
  пацієнт, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я лікувалась у дерматолога. Витратила купу грошей. А результату майже ніякого. Мене через місяць знову обсипало прищами і вуграми (акне). І грошей не вернула і хворобу не вилікували! Що робити і куди звернутись щоб не обманули?
  Юлія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Враження від центру непогані!Привітний персонал. Але будь-яка послуга є дорогою для пересічного українця.Клініка для багатих дюдей. Мабуть тому так мало відвідувачів. Олеся.
  Олеся, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Як кажуть,- перший погляд оманливий! І це правда!
  Клініка виглядає достойно, а от персонал бажає кращого... це зборище некваліфікованих, безвідповідальних, брехливих найманців...
  Рекомендацій Вони отримати не можуть!
  В мене такий випадок: Записалась я по попередньому записі (за 10 днів) на УЗД в 2 триместрі вагітності, при чому вибрала час той який мені підходить на 8:00 ранку. Прийшовши в клініку того дня, я була приголомшена брихливістю продажних людей! Мені повідомили, вже в холі, що на моє місце вже є клієнтка і мене прийняти вони не можуть.Також мені сказали, що буцімто напередодні ввечері на мій номер телефону був здійснений дзвінок, в якому я буцімто відмовилась від обстеження. Насправді ж до мене вхідних дзвінків з їхньої сторони того вечора, та і дня, не було. Коли я попросила пояснити все і надати мені для прослуховування розмову, яка здійснювалась до мене(розмова мала бути записана), та покликати адміністратора, виявилось що адміністратора немає... і ніхто окрім нього не може мені нічого допомогти... Я телефонувала ще напротязі дня, щоб все-таки порозмовляти з адміністратором, але так і нічого не добилася...в адміністратора виникли непередбачувані обставини і на роботі її так і не було...
  Це ставлення мене надзвичайно обурило!!!
  Крім того ніхто так і нічого мені не пояснив і не вибачився!
  Одна з моїх версій, що кромусь з родичів/близьких/друзів/можливо найть й VIP клієнтів, просто потрібно було на моє місце записатися от і все...
  На місні управління клінікою, я б звернула увагу на всі ці відгуки, та переглянула штатний розпис персоналу! Не завжди виграш в кількості персоналу. Якщо бракує квіліфікованих працівників- то проводьте навчання.., кінець-кінців не так аж важко проконтролювати персонал!!!
  ВЕЛИЧЕЗНИЙ МІНУС УПРАВЛІННЮ ПЕРСОНАЛУ!!! невміють набирати та управляти своєю робочою силою!!!
  Мар'яна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  безвідповідальне відношення до роботи, робив ПЛР на гепатит С, результат був негативний, прричому в них же робив антитіла, які в мене вищі за норму в 20 раз, це їх не насторожило,переробив в Юнімеді - результат позитивний, керівник лабораторії мені якусь лапшу вішав, про те що з першого разу не виявили, треба переробити, але мені не легше від цього, гроші я заплатив, а результат не відповідає дійсності...Більше до них ні ногою..
  zmiy, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Гарний персонал, ввічливий, дуже сподобався кардіолог Бабяк Ігор, стосовно уролога я колись звертався у клініку Біокурс і вирішив зекономити і подивитись рівень у клініці Параскеви. Надаль уролог виявився на рівні радянського медичного закладу і рекомендував мені масаж простати, який мені проводити заборонено через наявність камінців. Дуже сподобалось Мрт, якісно і швидко, аналізи дорожчі чим у Медісі, Синево і Біокурсі. Тому раджу усім кому потрібно пройти вузьких спеціалістів, але краще мати знайомих хто був щоб визначити до кого краще йти.
  Олекса, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  пройшла недавно повне обстеження себе і своєі дитини як і в любій мед.установі є кваліфіковані спеціалісти і ні .БАГАТО З ЯКИХ ПРАЦЮЮТЬ І В ДЕРЖАВНИХ ПОЛІКЛІНІКАХ.ДУЖЕ ХОРОША ДИТЯЧА НЕВРОЛОГ ТА ЛІКАР З УЗД СІМО
  ЮЛЯ, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  коли я звернулась вперше враження були дуже гарні.. а зараз ворогу закажу звертатись... пройшла МРТ, лікар сказала що в мене рак і треба пройти ще одне обстеження за 1500... і що після того мені треба пройти курс хімії... сказати що моя родина пережила разом зі мною, це нічого не сказати. Слава богу лікар який мене лікував порадив звернутись до професора. пройшла в державні клініці ще одне МРТ- заключення кіста. а про лікаря який дав мені в центрі,такий вирок сказав ,що вона просто не досвідчена. Може апаратура в центрі і нова але прцювати з нею немає спеціалістів...Діагноз поставили хибний, але гроші ми заплатили немалі.
  ната, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  були в дитячого кардіолога.Дитину обстежили ретельно,зовсім не так,як державній установі.Я задоволена.
  олеся, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Привітна посмішка медперсоналу і уважне ставлення до пацієнтів зовсім не є запорукою фаховості праціників клініки. Справжніх фахівців у клініці малувато... І політика в них, як би то сказати... розкрутити пацієнта на гроші. Багато непотрібних аналізів та обстежень. І все це з посмішкою... Відчуття таке, що шукати, діагностувати, лікувати будуть доооовго, проте уважно .....
  Оля, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  працюю лікарем в державній поліклініці.до мене зверталась пацієнтка,яка обстежувалась у вашому центрі.переглянувши її лаб.аналізи я зрозуміла,що поняття анамнезу,обєктивного огляду не бралося до уваги,тому гроші іза обстеження і лікування були витрачені надаремно і біохімічні показники ,які були ключем до діагнозу ,проводились у нашій лабораторії.такщо шановне керівництво,не за тими критеріями добираєте фахівців.книжки мудрі треба почитувати ,бо компютер не замінить швидкої,логічної думки!
  ірина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вражений як багато пише позитиву 2 попередника - це означає що там працюють. Ціни такі собі, але політика медцентру щодо пацієнтів є достатньо агресивна, що мене не влаштовує як користувача послуг. Тому ставлю одиницю за навязування мені послуг які мені не потрібні та ще й потім я маю їх оплачувати...
  Святослав, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ціни звичайно не зовсім дешеві на деякі послуги, але проходила консультацію в дитячого педіатра - то дуже задоволена, ціна доступна, ніяких черг, чисто, гарно, світло, просторо, для дитини є іграшки, лікар дуже привітна, вислухала, розпитала, виписала лікування. Звернись до будь якого лікаря і державній установі де приділяють увагу максимум хвилин 20 (і то лікар неможе дочекатись коли ти підеш) і в кишеню пхала неменше ніж там. Дякую, приємно шо у нас є такі заклади!!!
  Наталя, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Шановні, скажіть будь ласка, а Ви самі там були? Проходили обстеження перед тим, як коментувати? Я тільки кілька годин тому повернулась з УЗД. Як на мене - це на сьогоднішній день один з небагатьох закладів, де обстаження проводять ДУЖЕ ретельно (а не "тяп-ляп", я це відбувається у багатьох приватних клініках Львова, не кажучи вже про державні), роблять знімки, дають вичерпну консультацію та інше. Я маю проблему зі здоров`ям, котру намагаюсь вирішити ось уже кілька років і, як на мене, це перший заклад, де людину справді ОБСТЕЖУЮТЬ, а не ПРОГЛЯДАЮТЬ. Звичайно, це не державна установа, де оплата обмежується 50-ма гривнями, всунутими до кишені. Тут послуги спеціалістів коштують дорожче. АЛЕ. Згадайте приказку: скупий платить двічі! Дай Бог, щоб не довелось в подальшому розплачуватись здоров`ям за те, що колись Ви вирішили заощадити якихось 50 чи 100 грн. і пішли в державний чи напівприватрий заклад, де Вас "вилікували" так, що не приведи Боже...
  Ніка, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Закордоном клініки, що мають в назві ім'я Святих, є неприбутковими. Кошти, що заробляють такі клініки на страхових компаніях, використовуються з метою вдосконалення власної науково-технічної бази та благодійності. Але аж ніяк не ТзОВ!
  Остап, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  така гарна назва. а ціни як у киеві дуже високі. не для звичайних людей.
  сергій, майже 4 роки тому

Науково-медичний центр Святої Параскеви на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!