9 місяців


    Вагітність, більшість жінок, називає найбільшим дивом у своєму житті: змінюється смаки, вподобання, настрій та, навіть, розміри власного тіла. Саме через це все важче вдається обирати вбрання для себе, щоб воно було комфортним і при цьому виглядало стильно та модно.

    Тому наш мультибрендовий магазин для майбутніх матусь подбав про  те, щоб ви були «стильною мамусею». Адже ми пропонуємо найширший асортимент якісного, надійного, модного та недорогого одягу, білизни та косметики для вас.

Наші переваги:

  • найширший асортимент;
  • надання консультації та підбір всього необхідного саме для вас, враховуючи ваші побажання та потреби;
  • гарантія високої якості та безпечності нашого товару;
  • гоступні ціни.

Ми пропонуємо вам:

Відгуки про 9 місяців:

  • 1 2 3 4 5
    Була вчора в магазині по вул.Городоцька. Від такого жахливого сервісу мала зіпсутий настрій! Нікому не раджу цей магазин. Я хотіла купити білизну та нічну сорочку з халатом. Запиталась в продавця, що в них є. На що продавець відповіла, що в них дорога німецька білизна і її показувати мені не буде. Цікаво за якими ознаками продавець визначає кому яка ціна підходить? Дуже не коректно було з її сторони. Відповідно я там нічого купувати не буду і нікому не пораджу цей магазин. Власники, завдячуючи продавцю, так втрачаю покупців, відповідно й заробіток.
    Irina Svita, майже 10 місяців тому

9 місяців на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

9 місяців галерея і фото