Тріал

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Замарстинівська, 122
+38 (032) 242-37-70
+38 (032) 252-05-28
+38 (032) 252-03-88
+38 (032) 242-37-69
Розклад роботи:
день години роботи обід
пн,вт,ср,чт,пт 09:00-18:00 без обіду
сб 09:00-15:00 без обіду
нд Вихідний
шини фільтри масла технічні рідини електрика автозапчастини для кузова автозапчастини для двигунів автозапчастини для ходових частин генератори та комплектуючі до них стартери та комплектуючі до них автозапчастини до імпортних автомобілів автозапчастини до вітчизняних автомобілів готель ремонт мототехніки автозапчастини ремонт автомобілів фарбування автомобілів зварювальні роботи електрик шиномонтаж рихтування розвал-сходження Мерседес Шкода Запчастини Запчастини для авто Автозапчастини Запчастини мерседес Запчастини івеко Запчастини шкода запчастин до імпортних автомобілів автозапчастини автотовари хімія автокосметика мастила фільтри запчастини до японського авто запчастини до корейського авто запчастини до європейського авто сто готель тріал готель сто тріал готельні послуги станція технічного обслуговування шино монтаж тюнінг гарантійний ремонт авто ремонт ходової частини ремонт двигунів ремонт двигуна кузовні роботи аргонна зварка станція технічного обслуговування ремонт автомобіля запчастини до вантажних авто запчастини до напівпричепів Радіатори до авто акумулятори Кузовні роботи Заміна масла Ремонт двигунів
тріал Тріал
Тріал

Мале приватне підприємство «Тріал» – одне з перших приватних підприємств м. Львова у напрямку авто-мото-сервісу.

Фактично розпочало свою діяльність у 1989 році. Юридично зареєстровано у 1991 році. Розташовано в зручному місці, близько від центру Львова, біля магістральної вулиці Липинського (дорога на Київ).

Компанія «Тріал»  надає повний комплекс послуг з авто-мото-сервісу:

  • Продаж автозапчастин для всіх марок авто,
  • Обслуговування та ремонт автомобілів,
  • Комфортний відпочинок клієнтів

Переваги компанії «Тріал»:

  • ставка на якість продукції та послуг
  • безкоштовне гарантійне обслуговування
  • постійний розвиток компанії
  • впровадження сучасних технологій
  • великий досвід роботи з клієнтом
  • сервіс європейського рівня

Стратегія компанії:  Максимально задовольнити потреби кожного клієнта

Усі без винятку члени великого колективу підприємства «Тріал» налаштовані на досягнення поставлених цілей і стратегій. Як результат, за період роботи компанії напрацьовано широке коло постійних клієнтів. Спішіть стати клієнтом компанії вже зараз, і Ви ніколи про це не пошкодуєте!

Ми працюємо для Вас!

Відгуки про Тріал:

Тріал на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!