Молоток

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Промислова, 50/52
+38 (032) 245-80-15
+38 (032) 245-80-36
+38 (067) 341-22-67
Розклад роботи:
день години роботи перерва
пн,вт,ср,чт,пт 09:00-19:00 Без перерви
сб 09:00-17:00 Без перерви
нд Вихідний
Молоток

Надійність вхідних дверей безпосередньо визначає безпеку та комфорт приміщення. Такі вироби обираються не на один рік, тому хочеться щоб вони мали гарний вигляд і були довговічними.

Підприємство «Молоток» вже двадцять років реалізує на ринку України товари провідних світових виробників, а п’ять років тому фахівці запустили свою лінію виробництва якісних дверей різного призначення.

Всі пропоновані товари вироблені за новітніми технологіями і тенденціями, проходять попередній ретельний контроль якості.
Компанія регулярно бере участь в різноманітних виставках, зокрема БудЕкспо у м.Львові та InterBuildExpo у м.Києві, представляючи свою продукцію на високому рівні.

В компанії «Молоток» ви можете замовити:

  • двері вхідні в будинок серій комфорт, престиж, преміум та ексклюзив;
  • двері вхідні в квартиру серій економ, стандарт та грація;
  • різноманітні міжкімнатні двері;
  • протипожежні двері;
  • надійні двері в під’їзд.

Асортимент товару постійно оновлюється і доповнюється, всі двері виготовлені з безпечних матеріалів, зберігають свій початковий бездоганний вигляд після багаторічної експлуатації.
 

Відгуки про Молоток:

  • 1 2 3 4 5
    Гарантійне обслуговування??? Люди не вірте цій брехні...в мене тріснула шибка і я хотіла замовити нову (за гроші) так мене навіть не вислухавши до кінця хамовита працівниця кинула трубку...Щебечуть тільки тоді коли двері (одні міжкімнатні за 4500грн.) а потім хамлять...
    Яна, майже 2 роки тому

Молоток на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!

 

Молоток галерея і фото