Військомат

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Клепарівська, 22
+38 (032) 261-42-45
Розклад роботи:
день години роботи обід
пн,вт,ср,чт 09:00-17:00 без обіду
пт 09:00-13:00 без обіду
сб,нд Вихідний
військомат
Галицько-Франківський об'єднаний військовий комісаріат.

Відгуки про Військомат:

 • 1 2 3 4 5
  В мене питання такого типу: Я знявся з обліку у своєму воєнкомати в дома, це в Самборі, так як мені краще було проходити медогляд у Львові, тому що я приписаний в гуртожитку і там жив. Мені сказали щоб я прийшов у військомат і став на облік, коли я таке сказав у військоматі у Львові, мені сказали що моїх документів в них нема, я подумав що їх не відправили і поїхав у Самбір спитати чи вони є, там також сказали що їх нема. Зараз я закінчую ТКЛНТУ, і хочу поступати далі, але мені потрібно підписати обхідний лист, Виникає питання: Як я підпишу обхідний якщо я не приписаний у військоматі? Просити щоб заводили мені нову справу чи як це зробити?
  Вова Калюжний, майже 5 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Чи зараховується служба в ОВС за армію? (курсант, 1 рік 4 місяці, звільнився за власним бажанням)
  Руслан, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Людина яка займається веденням документів для оформлення на контрактну службу вимагає 30 гривень за бланк особової справи.
  Контрактник, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Комісар дуже добрий допоможе якшо шо.А вот в 11 кабінеті та шо з психіатром сидить взагалі не компетентна я за неї втратив два тижня.Написала,шо я хворий і треба обстеження.На обстежені нічого не знайшли.І три лікаря перед нею нічого не знайшли.Будьте обережні.Галицько-Франківський військомат.
  Андрій, 1 рік тому

Військомат на карті


Нема підприємства на карті, неправильна адреса? Повідомте нам і ми це виправимо!