Військомат

Вулиця Клепарівська, 22
+38 (032) 261-42-45
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Галицько-Франківський об'єднаний військовий комісаріат. Прийомні дні громадян: середа з 10.00 до 16.00 обідня перерва з 13.00 до 14.00; п'ятниця з 10.00 до 13.00.

Відгуки

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Мікола Нев: (Користувач)
Не сподобалось
Цікаво, чому військомат ганяється за студентами 2го курсу?Це вони, що , мають залишити навчання і йти до збройних сил і все втратити? Чи варто почекати поки вони закінчать навчання? Хоча відомо, що до лав армії, зі львівської області, мають потрапити 600чоловік!

Відповісти:

Мікола Нев,
Мікола Нев, 
Вова Калюжний: (Користувач)
Не сподобалось
В мене питання такого типу:
Я знявся з обліку у своєму воєнкомати в дома, це в Самборі, так як мені краще було проходити медогляд у Львові, тому що я приписаний в гуртожитку і там жив. Мені сказали щоб я прийшов у військомат і став на облік, коли я таке сказав у військоматі у Львові, мені сказали що моїх документів в них нема, я подумав що їх не відправили і поїхав у Самбір спитати чи вони є, там також сказали що їх нема. Зараз я закінчую ТКЛНТУ, і хочу поступати далі, але мені потрібно підписати обхідний лист, Виникає питання: Як я підпишу обхідний якщо я не приписаний у військоматі? Просити щоб заводили мені нову справу чи як це зробити?

Відповісти:

Вова Калюжний,
Вова Калюжний, 
Чи зараховується служба в ОВС за армію? (курсант, 1 рік 4 місяці, звільнився за власним бажанням)

Відповісти:

Людина яка займається веденням документів для оформлення на контрактну службу вимагає 30 гривень за бланк особової справи.

Відповісти:

Комісар дуже добрий допоможе якшо шо.А вот в 11 кабінеті та шо з психіатром сидить взагалі не компетентна я за неї втратив два тижня.Написала,шо я хворий і треба обстеження.На обстежені нічого не знайшли.І три лікаря перед нею нічого не знайшли.Будьте обережні.Галицько-Франківський військомат.

Відповісти:

Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі