ПрАТ "Кий Авіа"

Кий Авіа
Відгуків 1
Проспект Шевченка, 11
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 17:00Без перерви
Нд10:00 - 15:00Без перерви
Вулиця Академіка Гнатюка, 24
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 17:00Без перерви
Нд10:00 - 15:00Без перерви
Вулиця Любінська, 168
(Аеропорт)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:00 - 20:00Без перерви
Сб09:00 - 17:00Без перерви
Нд10:00 - 15:00Без перерви

Інформація

 
   «КИЙ АВІА» — вже понад 20 років є однією з лідируючих компаній України, що працює на ринку туристичних та транспортних послуг.
   Адже ми пропонуємо якісне та надійне обслуговування з продаж туристичних, транспортних та інших послуг
   Завдяки увазі до кожного клієнта, надійності та відповідальності нам вдається гарантувати високу якість послуг та кожного дня завойовувати вашу увагу та довіру.
Наша компанія одна з перших отримала акредитацію в IATA (Міжнародної асоціації повітряного транспорту),.
   А 15 років тому отримала сертифікат Державного департаменту авіаційного транспорту України та ліцензію Державного агентства України з туризму та курортів на туроператорську діяльність.
   Завдяки тому, що ми організували власну мережу офісів по Україні (з населенням понад 100 тис.), нам вдається надати високоякісні послуги в різних областях та задовільними потреби великої кількості клієнтів.
   Ми дотримуємось єдиних корпоративних стандартів роботи в усіх наших офісах.
у нас працюють справжня команда професіоналів з дипломами IATA, сертифікатами на право продажу авіаційних перевезень і роботу з системами бронювання.
   Агенти з продажу туристичних послуг постійно беруть участь у ознайомлювальних турах іволодіють інформацією стосовно всіх новинок та змін, які відбуваються на популярних курортах.
   Нам вдається швидко та ефективно обробляти кожне замовлення клієнта завдяки впровадженню передових технологій та автоматизації систем.
   В який з офіс ви б не завітали, наші працівники професійно та кваліфіковано проконсультують вас та дадуть відповіді на найрізноманітніші запитання.
   Пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.
    Ми можемо запропонувати вам ексклюзивні пропозиції, які дозволять вам економити на подорожах.
пропонуємо доступні ціни на проїзд поїздом, адже співпрацюємо з low-cost авіакомпаніями і низкою компаній Європейських залізниць.
    Пропонуємо різноманітні види послуг , залежно від ціни.

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Marta Bilanyuk: (Користувач)
Сподобалось
Компанія з хорошою репутацією і компетентним персоналом. Допоможуть підібрати вам найкращі послуги з авіаперевезень чи туризму)

Відповісти:

Marta Bilanyuk,
Marta Bilanyuk, 
Кийавіа  Тури за кордон   Авіаквитки   Квитки   Страхування   Туристичні фірми   Квиток   Білет   Квиток для транспортних перевезень   Страховка   Страхові послуги   Страхова компанія   Страхівка   Страхові компанії   Туристичні фірми   Турфірми   Турагенції   Туристичні агенції   Турагенства   Турагентства   Турагенція   Туристичне агентство   Туристичні агенства   Туроператор   Туроператори   Туристичні оператори   Туристичні послуги   Туристична агенція   Vip послуги аеропортів  Авіаквитки  Бронь готелю  Бронь квитків  Бронювання авіа білетів  Бронювання авіа квитків  Бронювання готелів  Бронювання готелю  Бронювання квитків  Виїзний туризм  Замовити страховку  Зовнішній туризм  Оренда авто  Перевезення вантажів  Послуги аеропортів  Послуги страховика  Продаж авіа білетів  Продаж авіаквитків  Страховка  Страхування  Страхування подорожуючих  Трансфери  Туристичні послуги 
Показати більше