Афіша Львова

Кіно

Велика стіна
02-02-2017

Події розгортаються у Китаї в XV столітті. Британський солдат (Метт Деймон) опиняється в Китаї. Багато віків поспіль місцеві жителі ведуть роботи зі зведення грандіозної стіни, яка служить їм захистом. Щодня будівництво вимагає праці тисяч рук, а також чималих ресурсів. Але набагато важливішою за всі будівельні клопоти безперервна оборона, яку ведуть воїни-захисники стіни. Фентезійний трилер «Велика стіна» розповідає про таємниці будівництва найбільшої споруди в світі. Робота над проектом велася протягом багатьох років. Неодноразово змінювався акторський склад, а сценарій піддавався доопрацюванням. Спочатку фільм планували знімати повністю в США. У 2014 році на посаду режисера був затверджений Чжан Імоу, а разом з тим команда визначилася з місцем проведення зйомки. Картину повністю знято в Китаї і вона стала найдорожчим англомовним повнометражним фільмом, будь-коли знятим у країні. Бюджет проекту становить $ 135 млн.

Дзвінки
02-02-2017

Джулія приїжджає до свого хлопця Холта в гості і виявляє, що і він, і його друзі переглянули запис на дивній касеті. Тій самій, яка пов'язана з Самарою Морган. Сталося це шість днів тому, тож часу на те, щоб врятуватися від смерті залишилося зовсім мало. Трилер «Дзвінки» є третім фільмом з популярної франшизи, американської адаптації японського фільму жахів. Дана картина – продовження історії, описаної в двох попередніх частинах, що вийшли в 2002 і 2005 роках. Про роботу над черговим фільмом франшизи заговорили в 2014 році. Знімальний процес проходив в Атланті з березня по червень 2015 року. За однією з версій готувалися зйомки пріквела, що пояснив би звідки у Самари з'явилася жага вбивати. Тоді події розгорталися б за 30 років до загадкових смертей. Головною героїнею повинна була стати тоді ще жива Самара Морган, школярка, над якою знущаються однолітки.

Космос між нами
02-02-2017

Експедиція на Марс, згідно з якою астронавти залишалися жити на червоній планеті – величезний прорив у освоєнні космосу. Однак, серед перших жителів Марса несподівано виявилася ще одна людина. Сара Еліот (Джанет Мантгомері), відлітаючи із Землі, не знала, що чекає дитину. Хлопчик на ім'я Гарднер (Ейса Баттерфілд) народився вже на Марсі, а його мати померла під час пологів. Вирісши на Марсі, він приречений був провести тут усе життя, адже його організм не витримав би земного тяжіння. Учені вирішують, проте, ризикнути і привезти юнака на Землю, щоб дослідити його організм. Але самому Гарднеру куди важливіше краще пізнати невідому йому планету, ніж бути піддослідним кроликом. Хлопець тікає з лабораторії разом із дівчиною, з якою познайомився через інтернет. Про плани зняти фантастичну мелодраму «Космос між нами» заговорили навесні 2014 року. Основні зйомки стартували у вересні 2015-го в Нью-Мексико. Головну роль довірили Ейсу Баттерфілду, на рахунку якого в 19 років – зйомки в 14 картинах.                                    

Інше

Цирк

ВЕЛИКИЙ БУДАПЕШТСЬКИЙ ЦИРК
Цирк

З 29 січня Львівський цирк презентує нову цікаву міжнародну програму ВЕЛИКИЙ БУДАПЕШТСЬКИЙ ЦИРК. Артисти Угорщини, Італії, України, яким аплодували найкращі циркові арени Європи та Америки!!!   Яскраве захоплююче видовище різноманітних екзотичних тварин – зебри, лами, верблюди, поні, азійські леви та величезний гіпопотам виступатимуть на манежі під керуванням династії угорських дресирувальників. Під куполом цирку повітряні гімнасти та гімнасти-рекордсмени на турніках вражатимуть майстерним виконанням карколомних трюків на межі людських можливостей.  Незабутню атмосферу свята створить дует клоунів зі своїм дресированим улюбленцем, феєрію доповнить неперевершений шоу-балет. Не пропустіть грандіозну подію, варту Вашої уваги!!!