Міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові» та «Музика у старому Кракові» у місті Львів

Міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові» та «Музика у старому Кракові» - фото
Дата початку: 13 серпня 2016
Дата кінця: 28 серпня 2016
Місце проведення: Храми Львова
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Третій для львів'ян та 41-й для Кракова фестиваль запросить понад 20 яскравих виконавців з України та Польщі.
Програма:
13 серпня о 18:00 – «Gloria». Твори Антоніо Вівальді.
14 серпня о 18:00 – Молоді таланти Львова.
14 серпня о 19:00 – Органному майстру Яну Сліівінському присвячується.
15 серпня о 19:30 – "Музика в старому Кракові".
21 серпня о 16:00 – Молоді таланти Кракова.
21 серпня о 18:00 – «Музика у старому Львові».
22 серпня о 18:00 – Три Моцарти.
23 серпня о 18:00 – «Музика у старому Львові».
24 серпня о 19:00 – З циклу «Музика в королівському Львові».
27 серпня о 16:00 – Джованні Батіста Перголезі Опера «Служниця пані».
28 серпня о 16:00 – З циклу «Музика в королівському Львові».
28 серпня о 18:00 – Концерт-закриття.
Квитки - 50 грн.
У Львові цьогорічний фестиваль пройде під гаслом «Музика у королівському Львові» і об'єднає програми та локації, які відображають настрій цієї доби. Зокрема, відбудуться концерти у храмах, побудованих ще у часи княжого, так званого королівського Львова, зокрема у церкві св. Миколая (23 серпня), церкві св. Онуфрія (24 серпня), костелі І.Хрестителя (28 серпня), що важливо для відтворення історичної пам'яті про засновника міста Лева – короля Данила Галицького.
До фестивалю залучено й інші львівські святині – Архикатедральний собор святого Юра, Храм святих верховних апостолів Петра і Павла, Латинський катедральний собор, Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, Домініканський собор. Концерти також відбуватимуться у Королівських палатах Львівського історичного музею, Італійському подвір'ї історичного музею.
Однією із центральних подій цьогорічного Міжнародного фестивального проекту «Музика в старому Львові» та «Музика в старому Кракові» стане реалізація спільної концертної програми двох українських оркестрів, що об'єднують Схід та Захід України – львівського Камерного оркестру «Віртуози Львова» та маріупольського Муніципального камерного оркестру «Ренесанс». Спільний проект оркестрів «Три Моцарти» відбудеться у Львові (22 серпня) в Архикатедральному соборі св. Юра. А вже у Кракові, цей проект відбудеться, 24 серпня, у день 25-річниці Незалежності України, що стане прямим зв'язком із Львовом, адже звучатимуть твори Львівського Моцарта – Ксавера Моцарта
27 серпня у Львові, за участю київських солістів Ольги Федоренко та Петра Остапенка буде здійснена постановка опери Джованні Баттіста Перголезі «Служниця-пані». Одним із співавторів цього проекту є народна артистка України Наталія Свириденко. Фестиваль представить і хорові проекти. Зокрема, акапела «Леополіс» виконає хорові полотна Антоніо Вівальді (13 серпня)
Відбудуться взаємообмінні проекти «Молоді таланти», де молоді виконавці з Польщі виступатимуть у Львові, а львівські виконавці у Кракові.
Окремо на фестивалі буде представлене органне мистецтво. Зокрема, за участю львівських органістів (14 серпня) Олени Мацелюх та Віталія Півнова відбудеться проект, присвячений органному майстру Яну Славінському, а в іншому концерті поєднається звучання двох щипкових інструментів – клавесина і гітари, де сольно та в дуетах прозвучать твори бароко та сучасних авторів, які на класичній гітарі виконає Віктор Паламарчук, а на бароковому клавесині та органі – Олена Мацелюх (21 серпня).
Ідея проведення спільного українсько-польського фестивалю належить засновникові відомого камерного оркестру «Віртуози Львова», народному артисту України Сергію Бурку та засновнику польської капели «Краковєнсіс» й багаторічного польського фестивалю «Музика в старому Кракові» Станіславу Галонському, тісна співпраця між якими триває вже понад 20 років. Львів-Краків – міста-побратими, яких об'єднує багато історичних надбань, міста, які вважаються визначальними у міжкультурному діалозі України та Польщі.

Перегляди 58

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук