Лекція "Масове вбивство у Бабиному Яру: історія, пам’ять і сучасні проекти" у місті Львів

Лекція "Масове вбивство у Бабиному Яру: історія, пам’ять і сучасні проекти" - фото
Дата події: 21 вересня 2017
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Початок о 19.00 год. запрошуємо на лекцію др. Карела Беркгоффа.

Наприкінці вересня – на початку жовтня 1941 р., уперше в історії, столичне місто у Європі втратило практично усе єврейське населення під час навмисного вбивства. Під час лекції Др. Карел Беркгофф говоритиме про питання, які все ще потребують прояснення: реакція самих євреїв під час та після цього масового вбивства; мізерні шанси на виживання; складне становище неєврейського населення та інше. Він розгляне способи радянського і пост-радянського розуміння цієї історії, існуючі зараз спроби покращити ландшафт колишнього місця масового вбивства. Дослідник також розповість як він долучився до формування основного історичного наративу для Меморіального Центру Голокосту "Бабин Яр" у Києві / BABI YAR Holocaust Memorial Center.

Відкрита лекція є частиною міжнародного семінару EHRI: "Сучасні поглиблені вивчення Голокосту: джерела і методи" та публічної програми до виставки "(не)означені".

Лекція відбудеться англійською мовою із синхронним перекладом.

Карел Беркгофф (доктор історичних наук, Університет Торонто) є істориком Сxідноï Європи (особливо Украïни та Радянського Союзу), Голокосту та Другоï Світовоï війни; старшим дослідником при Інституті війни, Голокосту та вивчення геноциду Нідерландської королівської академії мистецтв та наук (NIOD Institute for War, Holocaust and Genocide Studies at the Royal Netherlands Academy of Arts and Sciences). Він викладає на магістерській програмі вивчення Голокосту і геноциду в Університеті Амстердаму. Автор Harvest of Despair: Life and Death in Ukraine under Nazi Rule (2004); Жнива розпачу: Життя і смерть в Україні під нацистською владою, 2011 – залінкувати на нашу бібліотеку); та Motherland in Danger: Soviet Propaganda during World War II, 2012. (Батьківщина в небезпеці: радянська пропаганда під час Другої світової війни, 2012)

Перегляди 66

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук