Семінар "Психологічна травма: причина виникнення та шлях до видужання" у місті Львів

Семінар "Психологічна травма: причина виникнення та шлях до видужання" - фото
Дата події: 27 листопада 2017
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Тривалість з з 18:30 до 20:30 год.

Дорогі друзі, в рамках «днів сприяння розвитку психотерапії» у Психологічній студії Сенс пропонуємо відвідати приготований спеціально для вас семінар на тему «Психологічна травма: причина виникнення та шлях до видужання ». Його проведе для вас Оксана Наконечна - психотерапевт, кризовий психолог та досвідчений травматерапевт у методі EMDR.
У сучасному світі є багато джерел психічної травматизації, і симптоми посттравматичного розладу не рідкість серед оточуючих людей. Травмуючі життєві події часто тягнуть за собою виникнення стресів, погіршення психічного здоров'я, а потім і виникнення різноманітних психічних розладів та соматичних хвороб.
Отож, запрошуємо разом з нами поглибити таку актуальну тему для кожного, який є частиною нашого суспільства, яке мусить вчитися давати собі раду з наслідками різних психотравмуючих подій, а зокрема з наслідками воєнних дій, які зараз відбуваються в нашій країні, різноманітних кризових ситуацій – як допомогти близькій людині, яка переживає втрату близьких чи здоров’я, пережила аварійну ситуацію чи стикнулася з насиллям у своєму житті.
Учасники семінару зможуть отримати корисні знання з запропонованої теми. А саме:
- отримати краще розуміння того, що таке психологічна травма і які події можуть її спричинити
- дізнатися про етапи перебігу травматичного досвіду
- отримати знання про базові засади роботи з психологічною травмою
- навчитися корисних для стабілізпації психофізичного стану здоров’я ресурсних технік

*Коротка довідка про метод:
Кризова психологія займається наданням психологічної допомоги особистості, яка знаходиться в кризовому стані. Кризові стани особистості характеризуються високим рівнем нервово-психічної напруги аж до перенапруги й психічного виснаження. Важливими ознаками кризових станів особистості є високий рівень тривоги, депресії, почуття безпорадності, апатії, суму, гніву, фізичного стомлення, зниження самооцінки, сенситивність, а також наявність психологічної фрустрації як нездоланної перешкоди або життєвої ситуації.
ПТСР (Посттравматичний стресовий розлад) розвивається, якщо людина зазнала реальної або потенційної загрози життю чи здоров’ю, наприклад, внаслідок стихійного лиха, автодорожньої пригоди, фізичного чи сексуального насилля, військових подій тощо. Цікавим є факт, що ризику ПТСР піддаються також свідки страшних подій та люди, які мали справу з їхніми наслідками: медики, пожежники, міліціонери, просто очевидці насилля чи якоїсь трагедії.
На сьогодні у психології використовується ряд наукових методів, які дозволяють успішно працювати із травмою, ПТСР (Посттравматичний стресовий розлад). На практиці довели свою ефективність ЕMDR-метод та ТФ-КПТ (травмофокусована когнітивно-поведінкова психотерапія). Оскільки ПТСР – це розлад інтеграції пам’яті, вищезгадані методи скеровані на зцілення механізмів збереження та опрацювання інформації в нашій пам’яті. Усі вони дотримуються певного алгоритму (послідовності дій): стабілізація, опрацювання травми, відновлення життя. Ці методи дозволяють постраждалій людині значно покращити свій стан і повернутися до нормального стану.
EMDR (Eye Movement Desensibilization and Reprocessing) – перекладається, як десенсибілізація та репроцесуалізація (опрацювання травми) рухом очей.
Метод EMDR був створений в 1987 році др. Френсін Шапіро (психолог, старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту Психічних досліджень в Пало-Альто, США). Це інноваційне клінічне лікування, з емпірично встановленою ефективністю, яке успішно допомогло більше як одному мільйону людей в різних куточках земної кулі, що зазнали психологічних труднощів внаслідок пережитого травматичного досвіду – від жертв ДТП, домашнього насильства до потерпілих від тероризму, стихійного лиха та ін.
Травмо-Фокусована Когнітивно-Поведінкова терапія (ТФ - КПТ) - це психологічна модель терапії, що поєднує в собі елементи моделей когнітивно-поведінкової терапії, терапії порушень прив’заності, гуманістичної, позитивної та сімейної терапії. Дана модель складається з кількох основних психологічних компонентів, розроблених для зручного застосування, відповідно до унікальних потреб кожної дитини та родини. Існують серйозні наукові докази тому, що дана терапія є ефективною у лікуванні симптомів травми.
Ведуча: Оксана Наконечна - практикуючий психолог, травматерапевт (EMDR), навчаючий тренер з Кризової психології, координатор Кризової психологічної служби м. Львова.

З метою сприяння розвитку психотерапії у нашому місті – участь у даному семінарі абсолютно безкоштовна.

* Кількість місць обмежена, тому участь лише за умови попередньої реєстрації.
Для реєстрації заповніть, будь ласка, форму: https://goo.gl/forms/ObY44KVtjkopplI92

Попередній запис за телефоном: (067) 48 48 466
Також ви можете написати нам на e-mail: centr.sens@gmail.com

Перегляди 41

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук