LVIV Contact JAM

LVIV Contact JAM
Дата події: 7 грудня 2017

Початок о 19:30 год. Тривалість: 2,5 години

Запрошуємо посмакувати танцювальний контактний джем усіх охочих: досвідчених і малодосвідчених, танцюючих і не танцюючих. Долучіться до такого цікавого явища як контактний джем в затишному просторі проекту Youir Choice.

"Це експеримент, ми можемо приєднуватися до процесу дослідження, немає нічого правильного або неправильного, і немає кінцевої мети. Це дозволяє віднайти щось цікаве, навіть якщо один із танцівників має менше досвіду, ніж інший. Саме на цій підставі можуть відбуватися відкриті танцювальні зустрічі контрактників (джеми)".© Томас Кальтенбруннер

Контактний джем – це вільний формат часопростору танцю, в якому немає вчителів і учнів, а лише учасники. Тут немає правильного й неправильного. Також немає місця для обов’язків: за бажання можна танцювати – соло, дует, тріо, групову композицію, за бажання можна спостерігати. Це довільний потік, перебування в колі тих, хто зацікавлений рухом, дослідженням і обміном тілесним досвідом.

На відміну від класичного чи сучасного танцю, формат джему існує лише в контактній імпровізації. Регулярні джеми проходять у багатьох містах світу: фокусовані або довільні "тихі" або з музичним супроводом, "сліпі" або з відкритими очима.

Цього разу ми вирішили зробити джем довільним: на початку буде модеровано вступ, тривалістю у пів години, завдяки якому всі учасники зможуть потрапити в єдину динаміку і затанцювати.

Просимо не запізнюватись, дотримуватися взаємоповаги й зберігати тишу під час джему.

Що потрібно мати з собою: зручний змінний одяг з довгим рукавом, шкарпетки та відкритий і приязний настрій, що стане в нагоді.

Вартість участі: Ваш довільний внесок, відштовхуючись від отриманої Вами користі та розвитку. Ви вирішуєте як подякувати простору.
Контактний тел.: 093 746 33 32 Христин

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук