Вистава "Так казав Заратустра" у місті Львів

Вистава "Так казав Заратустра" - фото
Початок: 19:00 год.
Вартість: 100 - 250 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
«Велич людини в тому, що вона є мостом, а не ціллю; і любові в ній гідне лише те, що вона є переходом і знищенням. Я люблю того, хто не вміє жити інакше, окрім як в ім’я власної загибелі,тому що він іде через міст» Фрідріх Ніцше.

Проект «Геть від Заратустри» — спроба драматурга Кліма та режисера Володимира Кучинського театральними засобами осмислити кризу українського суспільства, пропустивши свої думки крізь призму одного з найвідоміших європейських філософських творів «Так казав Заратустра» Фрідріха Ніцше.

Філософська концепція — Фрідріх Ніцше
Текстова концепція — Клім
Режисерська концепція — Володимир Кучинський
Музична концепція — Мар’яна Садовська
Пластична концепція — Ольга Семьошкіна
Візуальна концепція — Олексій і Оксана Хорошко

Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.
Перегляди 461
Rybko Natalya (Друг LIST'а)
Нейтрально
Сподобалось: Божественні медитативні східні пісні.
Не сподобалось: Надто замислувате філософське подання, яке більшості глядачів було важким для трактування.
Загальне враження: Філософська вистава розрахована на справжніх поціновувачів високого мистецтва та медитативного аналізу театрального відображення дійсності. Пересічним глядачем сприймається погано та викликає спірні реакції.
Концепція: вистава у вигляді уроку-повчання. Відхід від стандартного поділу на дії та антракти. Поєднується акторська гра у танці з філософськими сентенціями та езотеричними піснями. Кульмінація драматичних моментів передається інтенсифікацією танців або кружляння на сцені.
Головна тема: держава та суспільство. Де починається держава, там суспільство закінчується. Роль людини у суспільстві та державі. Розпізнання правди та брехні. Любов як сенс життя людини.
Локалізація: хоча місце дії - далекий Схід і діалог веде учитель, послідовник Заратустри, зі своїми учнями, тема обговорення переноситься на становлення державності України. Обговорюється чесність представників держави перед суспільством. Також, через таенець під пісню "Калінка-малінка" натякається спробу Росії утримати вплив на державотворення України.
Переглянути всі відповіді ()
Mariana Partem (Перехожий)
Нейтрально
Сподобалось: Важко сказати чи сподобалась мені дана вистава, чи ні. Оскільки я нічого не зрозуміла із того, що відбувалось на сцені.
Для мого не гуманітарного мозку це було аж занадто філософсько. Не хватало якоїсь книжечки котра б пояснювала все, що відбувається на виставі.
Але подача дуже красива і актори викладалися на повну. Гарні танці і пісні.
Переглянути всі відповіді ()