Афіша Львова

Кіно

Комеді Франсез: Сірано де Бержерак
📆 23-08-2017

  Сеанс французькою мовою з українськими субтитрами."Сірано де Бержерак" - одна з найкрасивіших п'єс про кохання, про кохання, яке здатне на великі жертви і неймовірну сліпоту. "Лицарський султан" з пір'я на капелюсі, вірші, завжди готові зірватися з мови, - Сірано бореться один проти всіх і викликає захоплення, в тому числі, у своєї кузини Роксани, в яку він закоханий. Закоханий в неї і Крістіан, прекрасний і юний, на відміну від Сірано. Двоє чоловіків волею долі стають друзями і пускаються на хитрість: один вимовляє слова, складені іншим. Обман вдається, і Роксана закохується в Крістіана. Однак останній швидко розуміє, що бути коханим незаслужено нестерпно. Крістіан просить Сірано розкрити Роксані правду перш, ніж вони загинуть на війні. Але Сірано мовчить. Кохання не приносить щастя нікому.  (16+)

Розенкранц і Гільденстерн мертві
📆 20-09-2017

Сеанс англійською мовою з українськими субтитрами.Зустрічайте Деніела Редкліффа, Джошуа Макгуайра та Девіда Хейга в яскравій ситуаційній комедії Тома Стоппарда на сцені знаменитого театру "Олд Вік"! Володар премій "Тоні" та Лоуренса Олів'є, режисер Девід Левео представляє усьому світові нову постановку п'єси, що рівно 50 років тому подарувала Стоппарду славу та визнання. На відміну від першоджерела, шекспірівського "Гамлета", головними діючими особами виступають Розенкранц і Гільденстерн - два кумедні невдахи, які миттю перетворюють сумну історію про принца данського на щиру та легку комедію.  (16+)

Хто боїться Вірджинії Вульф?
📆 27-09-2017

Сеанс англійською мовою з українськими субтитрами. Знаменита п'єса Едварда Олбі знову оживає в новій постановці Джеймса Макдональда за участю Імелди Стонтон, Люка Тредуея і Імоджен Путс. Після вечірки викладачів у кампусі одного з американських коледжів Марта і Джордж, немолода сімейна пара (він - професор, вона - дочка президента коледжу), запрошують до себе додому Ніка і Хані, молодого нового викладача і його дружину. У плані - продовження веселощів вдома, але вечір швидко перестає бути млосним, коли молоді люди стають учасниками складних і небезпечних психологічних ігор, які Джордж і Марта ведуть між собою.  (16+)

Кіноклуб Сокіл: Бразилія
📆 22-08-2017

Початок о 19:00 год. Цю стрічку вважають причтою, що може зрівнятись з роботами Орвелла та Гакслі, це кошмарне бачення дистопічного майбутнього, де панує технологія, а любов заборонена. Мрійливий бюрократ стає трагічною жертвою власних романтичних ілюзій. Фільм культового Террі Гілліама, одного з шести учасників групи Монті Пайтон. Отже, Бразилія (Brazil, Тері Гіліам, Велика Британія, 1985, антиутопія) Показ відбудеться мовою оригіналу (англійською) з українськими субтитрами в великому залі LFC. Вхід: 40 грн.

Червоний
📆 24-08-2017

Під час Другої світової війни Данило Червоний був одним з командирів УПА. По закінченні війни Данило разом із багатьма українцями потрапив до ГУЛАГу. Серед інших земляків тут відбуває покарання Віктор Гуров. Він родом зі Сходу України та відстоював у тій війні зовсім інші ідеали. Але любов до малої батьківщини згуртувала в'язнів попри розбіжності у поглядах. Вони об’єднуються аби протистояти ватажку місцевих злодіїв у законі Колі Тайзі. Коли начальник табору майор Абрамов віддає наказ утискати українців до повного їх знищення, земляки наважуються на бунт. (12+)

Термінатор 2: Судний день
📆 24-08-2017

Син Сари Коннор Джон не сприймав всерйоз слова матері про майбутню війну між роботами і людьми. Аж поки він на власні очі не побачив бій між новітнім невразливим роботом і перепрограмованим термінатором.

Містер Штейн іде в онлайн
📆 24-08-2017

75-річний вдівець веде відокремлений спосіб життя. Родичі дарують йому комп'ютер в надії оживити будні старого. Незабаром він заводить онлайн знайомство, правда, дещо прикрасивши дані свого профайла. Елегантною бесідою, невластивою сучасним людям, він сильно зацікавлює молоду красиву жінку. Як уникнути викриття при особистій зустрічі? Любовний трикутник з вельми неабияким розвитком подій.

На драйві
📆 24-08-2017

На яку б справу не збиралися Док (Кевін Спейсі) і його команда, водієм неодмінно повинен бути Бейбі (Енсел Елґорт). Він любить дві речі – музику і швидкість. Якщо він буде за кермом, то половину справи зроблено. Все йшло гладко, допоки у хлопця не було інших інтересів, крім втеч від копів. Але у нього з'явилася дівчина (Лілі Джеймс). Куди приємніше було б забути про все і поїхати з нею куди подалі. Док дає своєму водієві останнє завдання, після якого їх ніщо не буде пов'язувати і той зможе виїхати з міста. Але здається Док знав про те, що відірватися від такого переслідування не під силу навіть Бейбі.

Marvel's Inhumans
📆 31-08-2017

Король Чорний Грім (Енсон Маунт) має настільки сильний голос, що навіть його шепіт може стирати з лиця Землі цілі міста. Саме тому він завжди зберігає мовчання. Медуза (Серінда Свон), його дружина, може телекінетично управляти своїм надміцним волоссям. Королівська родина змушена жити у вигнанні, постійно відстоюючи своє право на життя.

Кінгсман: Золоте кільце
📆 21-09-2017

Події розгортаються в продовження історії, показаної в попередньому фільмі. Штаб-квартира служби Kingsman була зруйнована Поппі. Гері "Еггсі" Анвін разом зі старшим службовцем секретної служби Мерліном відправляються в США. Тут вони повинні зустрітися з представниками таємної служби Statesman.

Lego фільм: ніндзяго
📆 21-09-2017

Головні герої мультфільму – шість безстрашних ніндзя. Їх майстерності позаздрить кожен. Вони сильні, швидкі і рішучі. Герої щоночі готові вступити в бій, щоб захистити від ворогів свій будинок. Та й вдень ніколи відпочивати, адже їм потрібно вести бій з не менш підступним ворогом. Шестеро воїнів – учні середньої школи і щоранку вони йдуть на навчання.

Той, хто біжить по лезу 2049
📆 05-10-2017

Події розгортаються в майбутньому, в 2049 році. Вже до 2019 року людство освоїло технології, завдяки яким створені штучні люди, продукти генної інженерії – репліканти. Вони працюють на шкідливому і небезпечному виробництві, або в проституції. Знаючи, що деякі з реплікантів перевершують людей і по фізичним, і по інтелектуальним параметрам, термін їх життя навмисно обмежений. Тепер найголовнішу загрозу для людей представляють репліканти-втікачі, які знають, що приречені на смерть.

Театр

Вистава "Лісова пісня"
📆 27-08-2017

... Приходько поставив дуже важливий спектакль... Давши можливість і нам "прочитати" Лесю Українку не по "горизонталі" (як казочку), а по "вертикалі"... Як трагічну історію про тотальну деградацію — природи, людини, ідеї, окремої країни. Його вистава — трагікомічний схлип над запраним ганчір’ям, запорошеним снігом, крізь який ледь-ледь прозирає... візеруночок вишиванки. Олег Вергеліс, "Дзеркало тижня". Постановка — Андрій ПриходькоМузичний режисер — Мар’яна СадовськаСценографія/Костюми — Богдан ПоліщукХореограф — Нінель ЗберяДіють: Мавка — Оксана КозакевичЛукаш — Ярослав Федорчук, Микола Береза, Андрій КозакДядько Лев — Олег СтефанЛісовик — Олег ЦьонаРусалка — Тамара Ґорґішелі, Наталка Рибка-ПархоменкоМати Лукаша — Тетяна КаспрукПерелесник — Андрій Водичев, Олег ОнещакПотерчата — Тамара Ґорґішелі, Наталка Рибка-Пархоменко, МирославаРачинська, Марія Копитчак (16+)

Балет на 2 дії "Лілея"
📆 27-08-2017

Лібрето В. Чаговця за мотивами творів Т. Шевченка.  "Лілея" К. Данькевича – дорогоцінна перлина національного хореографічного мистецтва з втіленням шевченкових поетичних образів на балетній сцені. Основним лейтмотивом балету є мотив “Лілеї”, побудований на українській народній пісні “Ой, зійди, зійди зіронько та вечірняя”. Композитор передає життя  героїв балету — Лілеї та Степана, розкриває їх мрії, кохання, страждання і боротьбу, життя їх народу, який дав їм прекрасні полум’яні серця, волю і силу в боротьбі проти панської неволі, віру в свою майбутню перемогу. Дійові особи та виконавці: - Лілея: Анастасія Ісупова заслужена артистка України, лауреат премії ім. В. Писарєва, Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва, Вікторія Ткач. - Степан: Андрій Михаліха, Олексій Потьомкін лауреат міжнародного конкурсу, Микола Санжаревський, Євгеній Свєтліца заслужений артист України, лауреат премії ім. В. Писарєва, дипломант міжнародного конкурсу. - Князь: Сергій Астремський, Ігор Храмов народний артист України. - Мати Лілеї: Лілія Гражуліс лауреат премії ім. В. Писарєва, Зінаїда Валєєва. - Батько Степана: Євген Пєстушко. - Шевчик: Богдан Ключник, Мирослав Мельник, Олег Петрик народний артист України. - Сват: Сергій Замковець. - Маріула: Наталія Дідик. - Перко: Микола Санжаревський. - Гайдук: Сергій Астремський, Борис Якубус, - Цариця русалок: Олександра Бєлік, Вікторія Ткач, Юлія Ушакова.

Цена
Балет "Дон Кіхот"
📆 29-09-2017

Балет на 3 дії. М. Петіпа, О. Горського. Лібрето Маріуса Петіпа за романом Мігеля де Сервантеса. В постановці використана хореографія К. Голейзовського, Р. Захарова, А. Сімачова. "Дон Кіхот" – яскравий святковий балет, назавжди увійшов в скарбницю балетного мистецтва: захоплюючий сюжет за романом Сервантеса і запальна музика Мінкуса, запалні танці з національним колоритом і найскладніші класичні па у виконанні головних героїв, вражаючі пишністю декорації і розкішні костюми справлять враження на глядачів різного віку. Хореографічну редакцію балету презентуює балетмейстер-постановник Юліанна Малхасянц. Дійові особи та виконавці:- Дон Кіхот: Андрій Білоус, Юрій Григор’єв.- Санчо Панса: Володимир Судомляк, Борис Якубус.- Кітрі: Анастасія Ісупова заслужена артистка України, лауреат премії ім. В. Писарєва, Христина Трач заслужена артистка України, Анна Сурміна, Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва, Вікторія Ткач, Альбіна Якіменко лауреат премії ім. В. Писарєва.- Базіль: Олег Петрик народний артист України, Олексій Потьомкін лауреат міжнародного конкурсу, Євгеній Свєтліца заслужений артист України, лауреат премії ім. В. Писарєва, дипломант міжнародного конкурсу.- Жуаніта і Піккілія, подруги Кітрі: Анастасія Гнатишин, Дарія Ємельянцева, Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва, Вікторія Ткач, Галина Горбачук.Еспадо, тореадор: Сергій Качура, Андрій Михаліха, Олексій Потьомкін лауреат міжнародного конкурсу, Євгеній Свєтліца заслужений артист України, лауреат премії ім. В. Писарєва, дипломант міжнародного конкурсу, Микола Санжаревський.- Вулична танцівниця: Анастасія Ісупова заслужена артистка України, лауреат премії ім. В. Писарєва, Ярина Котис дипломант міжнародного конкурсу, Вікторія Ткач, Христина Трач заслужена артистка України, Альбіна Якіменко лауреат премії ім. В. Писарєва.- Лоренцо, батько Кітрі: Сергій Астремський.- Дружина Лоренцо: Лілія Гражуліс лауреат премії ім. В. Писарєва, Тамара Левицька.- Гамаш, багатий дворянин: Сергій Наєнко заслужений артист України, Віталій Рижий лауреат премії ім. А. Шикеро, Ігор Храмов народний артист України.- Власник таверни: Сергій Астремський.- Карменсіта: Дарія Баглай, Юлія Єрмоленко, Зоряна Дворська, Олена Павлова.- Мерседес: Наталія Дідик, Зоряна Дворська, Наталія Пельо.- Молода циганка: Наталія Дідик, Наталія Пельо.- Джига: Анастасія Гнатишин, Галина Горбачук, Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва, Андрій Гавришків, Сергій Качура, Максим Козак, Сергій Мерзляков, Мирослав Мельник, Андрій Михаліха.- Володарка дріад: Анастасія Ісупова заслужена артистка України, лауреат премії ім. В. Писарєва, Юлія Єрмоленко, Ярина Котис дипломант міжнародного конкурсу, Юлія Михаліха – Рома, Альбіна Якіменко лауреат премії ім. В. Писарєва.- Амур: Дарія Ємельянцева, Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва, Анна Сурміна, Вікторія Ткач.- Болеро: Наталія Дідик, Юлія Єрмоленко, Зоряна Дворська.- Перша варіація: Анастасія Гнатишин, Юлія Єрмоленко, Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва, Інна Мельник.- Друга варіація: Уляна Корчевська, Юлія Михаліха – Рома, Наталія Пельо, Анна Сурміна,Вікторія Ткач. Постановники:Балетмейстер-постановник: Юліана Малхасянц заслужена артистка Росії, лауреат премії “Душа танцю”.Асистент балетмейстера: Ірина Красногорова-Малхасянц заслужена артистка України.Диригент-постановник: Юрій Бервецький заслужений артист України.Художник-постановник: Михайло Риндзак народний художник України.Художник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України.

Опера "Бал-маскарад"
📆 09-09-2017

Опера на 3 дії. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами. Лібрето Ежена Скріба та Антоніо Сомми. Жорстока зрада, фатальні пророцтва, страшна смерть від руки друга на пишному святі – сюжет опери Верді "Бал-маскарад". Він базується на реальних подіях про змову і вбивство короля Густава III на маскарадному балу в Шведській Опері. Однак, під тиском цензури, композитор був змушений змінити обставини: в лібрето короновані особи замінені чиновниками, а дія перенесена в Америку. Львівська опера представляє "Бал-маскарад" в режисурі Василя Вовкуна, художника Тадея Риндзака, художника костюмів Оксани Зінченко. Дійові особи та виконавці:- Граф Річард: Роман Трохимук заслужений артист України, Михайло Малафій лауреат міжнародних конкурсів, Андрій Савка.- Ренато: Анатолій Липник народний артист України, Орест Сидір заслужений артист України, Андрій Бенюк лауреат міжнародних конкурсів, Руслан Феранц.- Амелія: Людмила Савчук народна артистка України, Світлана Мамчур заслужена артистка України, Тетяна Оленич лауреат міжнародного конкурсу.- Ульріка: Наталія Дацько заслужена артистка України, Тетяна Вахновська лауреат міжнародного конкурсу.- Оскар: Наталія Романюк заслужена артистка України, Анастасія Корнутяк лауреат міжнародних конкурсів, Наталія Курильців.- Самуель: Володимир Чібісов лауреат міжнародного конкурсу, Дмитро Кокотко, Юрій Трицецький.- Том: Володимир Дутчак, Роланд Марчук.- Сільвано: Степан Тарасович, Руслан Феранц.- Верховний суддя: Роман Ковальчук заслужений артист України, Юрій Гецко.Олег Садецький- Слуга: Роман Ковальчук заслужений артист України, Віталій Войтко. Постановники:Диригент-постановник: Михайло Дутчак заслужений діяч мистецтв України.Режисер-постановник: Василь Вовкун народний артист України.Балетмейстр-постановник: Петрос Малхасянц заслужений артист України.Художники-постановники: Тадей Риндзак народний художник України, Михайло Риндзак народний художник України.Художник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України.Хормейстери: Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина Коваль.

Балет "Білосніжка та семеро гномів"
📆 01-09-2017

Балет на 2 дії польського композитора Богдана Павловського - подарунок нашого театру найменшим глядачам. Музична редакція балету – народний артист України Ігор Храмов, заслужений артист України Юрій Бервецький. Старовинна чарівна казка братів Грімм звучить особливо проникливо в хореографії балетмейстера Ігора Храмова. Знайомий з дитинства сюжет про юну красуню Білосніжку, дочку Короля, яку пихата чаклунка мачуха виганяє з дому, стає історією про дружбу і вірність. Добре серце Білосніжки, її лагідний характер і чуйність допомагають їй вижити в дрімучому лісі. Забавні лісові Гноми щиро полюбили дівчинку і прихистили у себе. І ніякі чари і підступи не переможуть Любов. Жива, завзята, динамічна музика в симбіозі з яскравим і легким хореографічним текстом  перетворюють балет в справжню захоплюючу казку. Цей спектакль наповнений прекрасними танцями Білосніжки, завзятих гномів, звірів і птахів, які допомагали Принцу розбити чари злої королеви і з’єднати свої серця з прекрасною Білосніжкою. Дійові особи та виконавці: - Білосніжка: Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва,Дарія Ємельянцева,Вікторія Ткач.- Принц: Олексій Потьомкін лауреат міжнародного конкурсу,Сергій Качура,- Мудрун: Сергій Мерзляков,Микола Санжаревський,Володимир Судомляк,- Стидливчик Роман Баглай,Сергій Ломовицький,Володимир Судомляк,- Роззява: Олег Ласка,Володимир Судомляк,- Дрімайко: Андрій Адонін,Віктор Гацелюк,Сергій Мерзляков,Олег Петрик народний артист України,- Чхайлик: Юрій Кузьо,Володимир Судомляк,- Веселунчик: Андрій Гавришків,Юрій Мартин,Володимир Судомляк,- Буркотун: Андрій Адонін,Руслан Диня,Максим Козак,Володимир Судомляк,- Королева: Анастасія Ісупова заслужена артистка України, лауреат премії ім. В. Писарєва,Христина Трач заслужена артистка України,Юлія Михаліха – Рома,- Королева-Відьма: Уляна Корчевська,Олена Мицко,- Свита Королеви (Коти): Анастасія Гнатишин,Галина Горбачук,Ірина Довгановська,Роксоляна Іскра,Юлія Рижа,Марія Потапова,Юлія Ушакова,- Лісничий: Роман Баглай,Сергій Качура,Андрій Михаліха,Микола Санжаревський,- Свита Принца: Роман Баглай,Трістан Добровний лауреат міжнародного конкурсу,Сергій Качура,Андрій Михаліха, Постановники: Балетмейстр-постановник: Ігор Храмов народний артист України.Диригент-постановник: Юрій Бервецький заслужений артист України.Художники-постановники: Бринь Ярослав Ярославович.Cценічна відеоанімація: Босий Володимир, Дацишин Данило Євгенович.Художник костюмів: Малецька Жанна Борисівна.  

Опера "Дон Паскуале"
📆 26-08-2017

Дон Паскуале (італ. Don Pasquale) — опера-буфа в трьох актах італійського композитора Гаетано Доніцетті. Італійське лібрето Джованні Руффіні – переробка більш раннього (1810) лібрето Анджело Анеллі "Сер Марк Антоніо". Герої опери "Дон Паскуале" – старий самотній багатий чоловік дон Паскуале, його племінник Ернесто, дотепний лікар Малатеста, молода красива вдова Норіна – опиняються в пікантній ситуації, гостроту якої може зняти лише розіграш, жарт. Саме вони розрубують гордіїв вузол, і кожен із персонажів полегшено зітхає, не тримаючи ні на кого зла. А глядачі отримують величезний заряд позитивної енергії. ПостановникиДиригент-постановник: Михайло Дутчак заслужений діяч мистецтв України.Диригент: Ірина Стасишин.Режисер-постановник: Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України.Художники-постановники: Михайло Риндзак народний художник України.Художник костюмів: Христина Козак.Сценічний рух: Сергій Наєнко заслужений артист України.Хормейстери: Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина Коваль. Дійові особи та виконавці: - Дон Паскуале:Володимир Дутчак Дмитро Кокотко Ігор Міхневич Юрій Трицецький - Малатеста:Віталій Загорбенський лауреат міжнародного конкурсу Микола Корнутяк лауреат міжнародних конкурсів Петро Радейко лауреат всеукраїнських конкурсів Юрій Шевчук лауреат міжнародного конкурсу- Ернесто:Олег Лановий лауреат міжнародного конкурсу Олег Садецький Василь Садовський лауреат всеукраїнського конкурсу- Норіна:Анастасія Корнутяк лауреат міжнародних конкурсів Наталія Курильців Юлія Лисенко лауреат міжнародного конкурсу Людмила Осташ лауреат міжнародних конкурсів Анна Носова- Нотаріус:Віталій Войтко Юрій Гецко Роман Ковальчук заслужений артист України Андрій Савка

Балет "Лебедине озеро"
📆 24-09-2017

Балет на 3 дії. Петро ЧайковськийХореографія Л.Іванова, М.Петіпа, О.Горського, П.Малхасянца. Лібрето В.Бегічева та В.Гельцера. "Лебедине озеро" – одне з найбільш фантастичних, неперевершених і знаменитих творінь балетного мистецтва. Його хореографія протягом довгого часу вважається загальновизнаною перлиною світового балету. Саме це мав на увазі великий хореограф ХХ століття Джордж Баланчин, коли вимовив знамениту фразу: "Щоб театральний зал завжди був повний, треба кожен балет називати "Лебедине озеро". “Лебедине озеро” – переказ старовинної німецької легенди. Зачарована принцеса-лебідь Одетта закохує в себе молодого принца Зігфріда. Його щира любов і вірність повинні допомогти їй позбутися від лебединого прокляття чаклуна Ротбарта і повернути людську подобу назавжди. Дійові особи та виконавці: - Одетта: Ярина Котис дипломант міжнародного конкурсу, Юлія Михаліха – Рома, Анна Сурміна, Христина Трач заслужена артистка України, Альбіна Якіменко лауреат премії ім. В. Писарєва. - Оділія: Ярина Котис дипломант міжнародного конкурсу, Анна Сурміна, Христина Трач заслужена артистка України, Альбіна Якіменко лауреат премії ім. В. Писарєва. - Принц Зігфрід: Трістан Добровний лауреат міжнародного конкурсу, Сергій Качура, Олексій Потьомкін лауреат міжнародного конкурсу, Євгеній Свєтліца заслужений артист України, лауреат премії ім. В. Писарєва, дипломант міжнародного конкурсу. - Ротбарт, злий геній: Андрій Михаліха, Євгеній Свєтліца заслужений артист України, лауреат премії ім. В. Писарєва, дипломант міжнародного конкурсу, Сергій Качура, Микола Санжаревський. - Блазень: Андрій Адонін, Андрій Гавришків, Олег Петрик народний артист України, Віктор Гацелюк, Микола Санжаревський. - Королева: Олександра Белік, Анна Сапункова, Анна Шух. - Наставник принца: Юрій Григор’єв, Сергій Астремський. - Класичне тріо: Дарія Ємельянцева, Юлія Єрмоленко, Олена Мицко, Наталія Пельо, Юлія Михаліха – Рома, Анна Сурміна, Трістан Добровний лауреат міжнародного конкурсу, Андрій Гавришків, Віктор Гацелюк, Олексій Потьомкін лауреат міжнародного конкурсу, Євгеній Свєтліца заслужений артист України, лауреат премії ім. В. Писарєва, дипломант міжнародного конкурсу. - Маленькі лебеді: Анастасія Гнатишин, Дарія Ємельянцева, Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва, Галина Кушнір, Ірина Довгановська, Юлія Охріменко, Тетяна Прокоф’єва, Анна Сурміна, Вікторія Ткач. - Великі лебеді: Олександра Бєлік, Анастасія Ісупова заслужена артистка України, лауреат премії ім. В. Писарєва, Юлія Єрмоленко, Уляна Корчевська, Інна Мельник, Олена Мицко, Юлія Охріменко, Тетяна Прокоф’єва, Юлія Михаліха – Рома, Вікторія Ткач. - Іспанський танець: Олександра Бєлік, Зоряна Дворська, Юлія Єрмоленко, Наталія Пельо, Віктор Гацелюк, Андрій Михаліха, Віталій Рижий лауреат премії ім. А. Шикеро, Микола Санжаревський, Ольга Фабіянська. - Неаполітанський танець (соло): Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва, Галина Кушнір, Роман Баглай, Віктор Гацелюк, Мирослав Мельник. Постановники:Балетмейстр-постановник: Петрос Малхасянц заслужений артист України.Диригент-постановник: Роман Дорожівський заслужений діяч мистецтв України.Художники-постановники: Євген Лисик народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка.Художник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України.Диригент: Юрій Бервецький заслужений артист України.

Балет "Корсар"
📆 06-09-2017

Балет в 2-х діях, 4-х картинах, з прологом та епілогом. Використана музика Лео Деліба, Цезаря Пуньї, Петра Ольденбургського, Ріккардо Дріго. Лібрето А.Сен-Жоржа і Ж.Мазільє в редакції Ю. Малхасянц за однойменною поемою Д.Байрона. Захоплюючий сюжет, пригоди морських піратів і розкіш східних гаремів зробили “Корсар” одним з найулюбленіших балетів романтичної епохи. У 2-х-актній версії балетмейстера Юліанни Малхасянц, основаній на класичній хореографії Маріуса Петіпа, велика увага приділяється драматизму, що робить виставу привабливою для глядачів будь-якого віку. Дійові особи та виконавці: - Конрад: Андрій Михаліха, Олексій Потьомкін лауреат міжнародного конкурсу, Євгеній Свєтліца заслужений артист України, лауреат премії ім. В. Писарєва, дипломант міжнародного конкурсу.- Бірбанто: Андрій Михаліха, Микола Санжаревський, Олексій Потьомкін лауреат міжнародного конкурсу.- Медора: Христина Трач заслужена артистка України, Альбіна Якіменко лауреат премії ім. В. Писарєва, Ярина Котис дипломант міжнародного конкурсу.- Сеїд-паша: Андрій Білоус, Ігор Храмов народний артист України.- Гюльнара: Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва, Олена Мицко, Вікторія Ткач, Анастасія Гнатишин.- Ісаак Ланкедем: Сергій Астремський.- Євнух: Борис Якубус.- Ахмед: Андрій Гавришків, Віталій Рижий лауреат премії ім. А. Шикеро.- Подруга Бірбанто: Анастасія Гнатишин, Уляна Корчевська, Наталія Пельо.- Танець купця і невільниці/ Pas d'esclave: Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва, Олена Мицко, Анна Сурміна, Андрій Гавришків, Сергій Мерзляков, Микола Санжаревський.- Танець піратів/ Danse des forbans: Анастасія Гнатишин, Інна Мельник, Юлія Охріменко, Уляна Корчевська, Сергій Качура, Богдан Ключник, Юрій Кузьо, Костянтин Майоров, Мирослав Мельник, Володимир Судомляк.- Танець одалісок/ Pas de trois des odalisques: Анастасія Гнатишин, Дарія Ємельянцева, Уляна Корчевська, Ярина Котис дипломант міжнародного конкурсу, Інна Мельник, Олена Мицко, Юлія Михаліха – Рома. Постановники: Диригент-постановник: Юліана Малхасянц заслужена артистка Росії, лауреат премії "Душа танцю", Юрій Бервецький заслужений артист України, Михайло Риндзак народний художник України, Христина Козак.Художник світла: Юрій Божко.

Оперета "Весела вдова"
📆 28-09-2017

Оперета на 3 дії. Виконується українською мовою.Одна з кращих оперет композитора Франца Легара. Ця історія про молоду вдову, мільйонерку Ганну Главарі і про аташе чорногорського посольства в Парижі Данила, їх зустрічі, спалахнувше взаємне кохання та обставини, що виникли на шляху до їх щастя. Фон, на якому розвивається дія, не менш колоритний: дипломатична метушня навколо проблеми, щоб мільйони Ганни не перепали чужинцеві, ліричні теми закоханих пар, місця, де відбувається дія: особняк посольства, маєток Ганни, шикарний кафешантан. Дійові особи та виконавці:- Анна Главарі: Любов Качала заслужена артистка України, Наталія Романюк заслужена артистка України.- Граф Данило: Олег Лихач народний артист України, Петро Радейко лауреат всеукраїнських конкурсів.- Барон Зетта: Дмитро Кокотко, Анатолій Липник народний артист України,Юрій Трицецький.- Валентина: Вероніка Коломіщева лауреат міжнародного конкурсу, Віра Колтун, Юлія Лисенко лауреат міжнародного конкурсу.- Каміл де Росільйон : Андрій Савка, Василь Садовський лауреат всеукраїнського конкурсу, Олег Садецький.- Богданович: Дмитро Кокотко, Роланд Марчук.- Міліца: Тетяна Вахновська лауреат міжнародного конкурсу, Світлана Разіна.- Кромов: Руслан Феранц, Володимир Чібісов лауреат міжнародного конкурсу, Юрій Шевчук лауреат міжнародного конкурсу.- Ольга: Наталія Величко заслужена артистка України, Яна Войтюк заслужена артистка України.- Каскада: Віталій Загорбенський лауреат міжнародного конкурсу, Микола Корнутяк лауреат міжнародних конкурсів.- Бріош: Юрій Гецко, Олег Лановий лауреат міжнародного конкурсу.- Негош: Роман Ковальчук заслужений артист України, Віталій Роздайгора. Постановники:Диригент-постановник: Ірина Стасишин.Режисер-постановник: Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України.Балетмейстер-постановник: Ігор Храмов народний артист України.Художник-постановник: Тадей Риндзак народний художник України.Художник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України.

Опера на 3 дії "Наталка-Полтавка"
📆 27-08-2017

Опера Микола Лисенка за п’єсою Івана Котляревського. Сюжет опери приваблює щирою любов’ю до простого народу, оптимізмом, реалістичним відображенням сільського життя. Виконується українською мовою. Класична історія про любов і вірність за пєсою, з якої починався український театр на початку ХІХ століття. Її знає тепер кожен школяр, але не кожен слухав народні мелодії в обробці Лисенка і чарівливі голоси талановитих співаків в ролях головних героїв: Наталки, Петра, Терпилихи, Возного, Виборного і Миколи. Дійові особи та виконавці: - Наталка:Любов Качала заслужена артистка України Вероніка Коломіщева лауреат міжнародного конкурсу Людмила Осташ лауреат міжнародних конкурсів - Терпилиха:Наталія Дацько заслужена артистка України Галина Вільха дипломант міжнародного конкурсу Віра Колтун - Петро:Василь Садовський лауреат всеукраїнського конкурсу Олег Садецький Віталій Роздайгора - Микола:Віталій Загорбенський лауреат міжнародного конкурсу Микола Корнутяк лауреат міжнародних конкурсів Петро Радейко лауреат всеукраїнських конкурсів - Возний:Роман Ковальчук заслужений артист України Олег Лановий лауреат міжнародного конкурсу Юрій Гецко - Виборний:Дмитро Кокотко Ігор Міхневич Юрій Трицецький - Кобзарі:Володимир Чібісов лауреат міжнародного конкурсу Віталій Войтко Юрій Гецко Дмитро Дубровський Роланд Марчук Андрій Савка Постановники:Диригент-постановник: Ірина Стасишин.Режисер-постановник: Роман Валько.Балетмейстр-постановник: Сергій Наєнко заслужений артист України.Хормейстери: Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина Коваль.Художники-постановники: Михайло Риндзак народний художник України.Художник костюмів: Христина Козак.

Опера "Набукко"
📆 17-09-2017

Опера на 3 дії. Джузеппе Верді. Лібрето Темістокле Солєра. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами. "З опери "Набукко" дійсно почалася моя творча кар’єра", – говорив Верді. Перша опера 28-річного композитора мала величезний успіх на сцені, – саме ця опера стала твором, після якого Верді, який пережив провал двох своїх опер і особисту трагедію, підбадьорився і знову повернувся до творчості. Звернути увагу на лібрето Солера "Навуходоносор" умовив Джузеппе Верді імпресаріо театру Ла Скала Мереллі. Біблійний сюжет про каяття в своїх гріхах і пройшовши через страждання до істинної віри вавилонського царя, страждання нещасних євреїв, підступність дочки Навуходоносора Абігаїль, яка прагне за всяку ціну добитися влади, направду схвилював Верді і, нота за нотою, він створює всю оперу. Прем’єра, яка відбулася 9 березня 1842 року в Ла Скала, викликала фурор. Верді в один день став знаменитим. Дійові особи та виконавці:- Набукко: Андрій Бенюк лауреат міжнародних конкурсів, Руслан Феранц.- Абігаїлла: Світлана Мамчур заслужена артистка України, Тетяна Оленич лауреат міжнародного конкурсу, Людмила Савчук народна артистка України.- Фенена: Тетяна Вахновська лауреат міжнародного конкурсу, Наталія Величко заслужена артистка України, Яна Войтюк заслужена артистка України, Марфа Шумкова дипломант міжнародного конкурсу.- Ісмаїл: Олег Лихач народний артист України, Андрій Савка, Роман Трохимук заслужений артист України.- Захарія: Володимир Дутчак, Юрій Трицецький.- Абдалло: Юрій Гецко, Роман Ковальчук заслужений артист України.- Верховний жрець: Роланд Марчук, Ігор Міхневич, Юрій Трицецький, Володимир Чібісов лауреат міжнародного конкурсу.- Анна: Галина Вільха дипломант міжнародного конкурсу, Вероніка Коломіщева лауреат міжнародного конкурсу, Світлана Разіна. Постановники:Диригент-постановник: Мирон Юсипович заслужений артист України.Режисер-постановник: Джузеппе Вішілія.Художники-постановники: Тадей Риндзак народний художник України, Михайло Риндзак народний художник України.Художник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України.Хормейстери: Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу.

Опера "Попелюшка"
📆 09-09-2017

Музична казка для дітей на 2 дії. Антоніо Спадавеккіа. Лібрето І. Петрової та М. Берлянда. Вільний переклад із російської мови Р. Лубківського. Виконується українською мовою. В основі нашого музичного твору лежить добре відома казка "Попелюшка" – про працьовиту дівчинку, злу мачуху та її ледачих дочок – Колючку і Злюку. Добра повчальна історія продовжує радувати і дивувати маленьких і дорослих. Дійові особи та виконавці: - Казкар: Дмитро Кокотко, Роланд Марчук, Ігор Міхневич.- Попелюшка: Наталія Курильців, Юлія Лисенко лауреат міжнародного конкурсу, Людмила Осташ лауреат міжнародних конкурсів.- Принц: Олег Лановий лауреат міжнародного конкурсу, Віталій Роздайгора, Олег Садецький.- Король: Віталій Войтко, Юрій Гецко.- Таємний радник: Микола Корнутяк лауреат міжнародних конкурсів, Володимир Чібісов лауреат міжнародного конкурсу, Юрій Шевчук лауреат міжнародного конкурсу.- Мачуха: Наталія Величко заслужена артистка України, Наталія Дацько заслужена артистка України.- Злючка, дочка: Вероніка Коломіщева лауреат міжнародного конкурсу, Анастасія Корнутяк лауреат міжнародних конкурсів, Тетяна Оленич лауреат міжнародного конкурсу.- Колючка, дочка: Тетяна Вахновська лауреат міжнародного конкурсу, Яна Войтюк заслужена артистка України, Марфа Шумкова дипломант міжнародного конкурсу.- Фея: Любов Качала заслужена артистка України, Віра Колтун, Світлана Мамчур заслужена артистка України, Наталія Романюк заслужена артистка України. Постановники: Диригент-постановник: Ірина Стасишин.Режисер-постановник: Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України.Балетмейстр-постановник: Сергій Наєнко заслужений артист України.Сценографія: Тадей Риндзак народний художник України.Художники-постановники: Герич Олег Іванович.Художник костюмів: Мар’яна Громиш.

П'єса "12 ніч"
📆 26-08-2017

Сценічне читання "…п’єса Шекспіра "12 ніч" зіграна акторами далекої від Англії країни що і не знали ніколи слів Шекспіра…". Ми розкажемо вам сьогодні одну дуже стару історіюви знаєте що всі справжні історії дуже старіі всі справжні нові це завжди старі дуже старі... Клім — драматургЄвген Худзик — режисерВолодимир Стецькович — художник-постановник, художник зі світлаІра Лиса — художник з костюмів Діють:Микола Береза — Герцог, Прем’єрТамара Ґорґішелі — Віола, Цесаріо, Себастіан, Перша ПримаОксана Козакевич — Марія, Костюмер, НімфаВасиль Колісник — Мальволіо, Суфлер, 2-й актор, 3-й акторМарія Копитчак — Олівія, Молода актрисаДенис Соколов — Сер Ендрю, Капітан, АнтоніоОлег Стефан — Сер Тобі, Найстаріший і найповажніший актор, РежисерЯрослав Федорчук — Фест, Куріо, Асистент, 1-й актор, Помічник режисера

Опера "Чарівна флейта"
📆 02-09-2017

Опера на 2 дії. Вольфганг Амадей Моцарт. Лібрето Емануеля Шиканедера. Виконується німецькою мовою з українськими субтитрами На перший погляд, "Чарівна флейта" – це опера-казка, де прославляється перемога світла над темрявою, добра над злом, любові над підступністю, стійкості над малодушністю, дружби над ворожнечею. Насправді остання опера композитора є найглибшим філософським твором, де втілився моцартівський ідеал справедливої держави. При всій заплутаності сюжетної фабули ідея опери гранично зрозуміла: шлях до щастя лежить тільки через подолання труднощів і випробувань. Щастя не дається саме собою, воно знаходиться в результаті життєстійкості і вірності, відданості і терпіння, любові та віри в добрі сили. Суттєвим є і те, що сили добра і зла укладені не тільки в людських характерах, вони кореняться в самих основах всесвіту. В опері їх уособлюють чарівні символічні персонажі – мудрий чарівник Зарастро (носій "знака сонця") і підступна Цариця ночі. Між сонячним царством і царством ночі кидається Таміно – людина, яка шукає істину і приходить до неї через ряд випробувань. Дійові особи та виконавці: - Зарастро: Роланд Марчук, Юрій Трицецький, Володимир Дутчак.- Таміно, принц: Олег Лановий лауреат міжнародного конкурсу, Василь Садовський лауреат всеукраїнського конкурсу, Роман Трохимук заслужений артист України.- Промовець: Анатолій Липник народний артист України, Роланд Марчук, Ігор Міхневич, Юрій Шевчук лауреат міжнародного конкурсу.- Перший жрець: Віталій Войтко, Юрій Гецко, Роман Ковальчук заслужений артист України, Василь Матвіїв.- Другий жрець: Андрій Бенюк лауреат міжнародних конкурсів, Степан Тарасович.- Цариця ночі: Анастасія Корнутяк лауреат міжнародних конкурсів.- Паміна, дочка Цариці ночі: Любов Качала заслужена артистка України, Юлія Лисенко лауреат міжнародного конкурсу.- Перша дама: Наталія Романюк заслужена артистка України, Віра Колтун.- Друга дама: Людмила Савчук народна артистка України, Світлана Разіна.- Третя дама: Наталія Величко заслужена артистка України, Марфа Шумкова дипломант міжнародного конкурсу.- Папагено, птахолов: Віталій Загорбенський лауреат міжнародного конкурсу, Петро Радейко лауреат всеукраїнських конкурсів, Микола Корнутяк лауреат міжнародних конкурсів.- Папагена: Світлана Мамчур заслужена артистка України, Вероніка Коломіщева лауреат міжнародного конкурсу.- Моностатос, мавр: Юрій Гецко, Андрій Савка.- Перший хлопчик: Наталія Курильців, Галина Гарбіт.- Другий хлопчик: Вероніка Коломіщева лауреат міжнародного конкурсу, Галина Герявенко.- Третій хлочик: Яна Войтюк заслужена артистка України, Тетяна Вахновська лауреат міжнародного конкурсу.- Перший воїн: Віталій Войтко, Роман Ковальчук заслужений артист України.- Другий воїн: Дмитро Кокотко, Роланд Марчук, Володимир Чібісов лауреат міжнародного конкурсу. Постановники: Диригент-постановник: Мирон Юсипович заслужений артист України.Режисер-постановник: Збігнєв Хшановський.Балетмейстр-постановник: Сергій Наєнко заслужений артист України.Художники-постановники: Тадей Риндзак народний художник України.Художник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України.Хормейстери: Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу.

Балет "Створення світу"
📆 15-09-2017

Балет на 2 дії. Хореографія М. Заславського. Лібрето Н. Касаткіної та В. Васильова за редакцією В. Єлізар’єва та Є. Лисика. Балет "Створення світу" на музику Андрія Петрова – весела хореографічна розповідь про те, як Бог створив Землю, а Чорт йому заважав від нудьги, як потім були створені Адам і Єва, як Адам і Єва пізнали любов, як ця любов спонукала їх своєю волею покинути рай, як Чорт і Чортиця підняли бурю, яку не змогли зупинити, і загинули в її вирі, як Адам і Єва вижили в світовому катаклізмі і поклали початок численному населенню Землі. Дійові особи та виконавці:- Бог-творець: Сергій Качура.- Адам: Євгеній Свєтліца заслужений артист України, лауреат премії ім. В. Писарєва, дипломант міжнародного конкурсу.- Єва: Анастасія Ісупова заслужена артистка України, лауреат премії ім. В. Писарєва.- Чорт: Микола Санжаревський.- Чортиха: Юлія Єрмоленко, Уляна Корчевська.- Ангели - Оточення Чорта Постановники:Хореографія: Михайло Заславський заслужений діяч мистецтв України і Бурятії.Сценографія: Євген Лисик народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка.Балетмейстер капітального поновлення: Герман Ісупов народний артист України.Диригент капітального поновлення: Володимир Гарбарук.Диригент: Юрій Бервецький заслужений артист України.Художник капітального поновлення: Тадей Риндзак народний художник України.Костюми капітального поновлення: Оксана Зінченко заслужений художник України.

Опера "Запорожець за Дунаєм"
📆 21-09-2017

Опера на 3 дії. Виконується українською мовою. Лібрето Семена Гулака-Артемовського. Ця перша українська опера – "Запорожець за Дунаєм" – прославила Семена Гулака-Артемовського на весь світ. Сюжет опери переносить глядача у володіння турецького султана, який частенько, переодягнувшись в одяг простолюдина, прогулювався по своїх землях … Одного разу він зустрів запорізького козака Івана Карася і запросив його в гості. Славний запорожець, сном-духом не відаючи, у кого він гостював, випросив у султана вольну і собі, і всім задунайським запорожцям …Опера продовжує жити повнокровним сценічним життям завдяки своїй неповторній красі і є  міцним підґрунтям національному оперному мистецтву. Дійові особи та виконавці:- Іван Карась: Дмитро Кокотко, Ігор Міхневич.- Одарка: Тетяна Оленич лауреат міжнародного конкурсу, Людмила Савчук народна артистка України.- Оксана: Любов Качала заслужена артистка України, Вероніка Коломіщева лауреат міжнародного конкурсу, Світлана Мамчур заслужена артистка України, Людмила Осташ лауреат міжнародних конкурсів.- Андрій: Олег Лихач народний артист України, Андрій Савка, Василь Садовський лауреат всеукраїнського конкурсу, Роман Трохимук заслужений артист України.- Султан: Андрій Бенюк лауреат міжнародних конкурсів, Віталій Загорбенський лауреат міжнародного конкурсу, Петро Радейко лауреат всеукраїнських конкурсів, Юрій Шевчук лауреат міжнародного конкурсу.- Селіх-Ага: Юрій Гецко, Олег Лановий лауреат міжнародного конкурсу.- Імам: Дмитро Кокотко, Микола Корнутяк лауреат міжнародних конкурсів, Степан Тарасович, Володимир Чібісов лауреат міжнародного конкурсу. Постановники:Диригент-постановник: Михайло Дутчак заслужений діяч мистецтв України.Балетмейстр-постановник: Герман Ісупов народний артист України.Художники-постановники: Михайло Риндзак народний художник України.Художник костюмів: Лариса Кузьмик.Хормейстери: Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу.Диригент: Ірина Стасишин.

Вистава "Марко Проклятий, або Східна легенда"
📆 25-08-2017

Драматична симфонія за поезіями Василя Стуса. "У виставі використовуються образи-теми давніх українських легенд про Марка Проклятого і Мамая та східна легенда про Манкурта — дитину кочового племені, яку насильно позбавили пам` яті про свій рід. Стус є одним з небагатьох творців міцних структур мови, міцного, місткого слова. Бо тільки таке слово може передавати глибинний зміст архетипів культури. Для театру, де закоріненість слова, звукосполучення у процеси підсвідомого є особливо відчутна, очевидним є і та непересічна роль, яку відіграватиме поезія Василя Стуса у подальшому становленні української мови. Я навмисне беру тільки мистецький бік творчости Стуса, але і як Людина, як Просвітлений Духом він залишив нам справжнє джерело пророка. Проте, це питання індивідуальні, навіть інтимні, добрий тон тут велить мовчати." Володимир Кучинський Постановка — Володимир КучинськийСценографія, костюми — Наталія ШимінМузичне оформлення — Наталія ПоловинкаЛітературний консультант — Надія СвітличнаДраматичний консультант — Юлія-Анна Франко Діють:Марко — Олег СтефанМамай — Андрій ВодичевМанкурт — Володимир КучинськийБожевільна Галя — Марія Копитчак, Мирослава Рачинська

Цена
Опера "Мойсей"
📆 31-08-2017

Опера на 2 дії, 5 картин, з прологом та епілогом. Лібрето Богдана Стельмаха і Мирослава Скорика за однойменною поемою Івана Франка. Виконується українською мовою. Опера "Мойсей" М.Скорика – єдиний музично-театральний твір, який вперше в історії незалежної України фінансував Ватикан і отримав папське благословення під час перебування Папи Римського Іоанна Павла II в Україну (23 червня 2001). В основі лібрето опери – однойменна поема Івана Франка. Як і літературне першоджерело, опера "Мойсей" – не тільки про вселенський символ пророка, якому Божим провидінням було дано "рабів перетворити в народ". Вона – про прагнення нашого народу "вийти з рабства, вирвати його з серця", про історію України, про її майбутнє. Дійові особи та виконавці: - Мойсей:Юрій Трицецький - Авірон:Юрій Шевчук лауреат міжнародного конкурсу - Датан:Руслан Феранц - Азазель:Андрій Савка - Лія:Любов Качала заслужена артистка України Віра Колтун Світлана Мамчур заслужена артистка України - Єгошуа:Віталій Войтко Олег Лихач народний артист України Роман Трохимук заслужений артист України - Йохаведа:Тетяна Вахновська лауреат міжнародного конкурсу Наталія Дацько заслужена артистка України - Поет:Стефан П’ятничко народний артист України Орест Сидір заслужений артист України - Симеон (пастух):Андрій Бенюк лауреат міжнародних конкурсів Юрій Шевчук лауреат міжнародного конкурсу - голос Єгови:Дмитро Дубровський Володимир Дутчак - Жриці Ваала:Юлія Михаліха – Рома Інна Мельник Юлія Рижа - Соло в танцях:Юлія Єрмоленко - Діти Постановники:Диригент-постановник: Михайло Дутчак заслужений діяч мистецтв України.Режисер-постановник: Збігнєв Хшановський.Балетмейстр-постановник: Сергій Наєнко заслужений артист України.Художники-постановники: Тадей Риндзак народний художник України, Михайло Риндзак народний художник України.Художник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України.Хормейстери: Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу.

Цена
Опера "Летюча миша"
📆 13-09-2017

Оперета на 3 дії. Виконується українською мовою. "Летюча миша" – одна з найбільш неперевершених творів не тільки автора, Йоганна Штрауса-молодшого, але одна з найдивовижніших оперет. Оперета названа на честь головної героїні Розалінди, яку чоловік не впізнав на балу в костюмі летючої миші і закохався в неї без пам’яті. На цьому маскараді була ще одна маска, яка зуміла проявити талант і здійснити заповітну мрію… Дійові особи та виконавці:- Генріх Айзенштайн: Віталій Загорбенський лауреат міжнародного конкурсу, Олег Лихач народний артист України.- Розалінда: Любов Качала заслужена артистка України, Юлія Лисенко лауреат міжнародного конкурсу, Наталія Романюк заслужена артистка України.- Адель: Віра Колтун, Анастасія Корнутяк лауреат міжнародних конкурсів, Наталія Курильців, Юлія Лисенко лауреат міжнародного конкурсу.- Альфред: Олег Лановий лауреат міжнародного конкурсу, Андрій Савка.- Фальк, директор театру: Юрій Гецко, Роман Ковальчук заслужений артист України, Василь Садовський лауреат всеукраїнського конкурсу.- Князь Орловський: Петро Радейко лауреат всеукраїнських конкурсів, Орест Сидір заслужений артист України.- Блінд, адвокат: Віталій Загорбенський лауреат міжнародного конкурсу, Юрій Шевчук лауреат міжнародного конкурсу.- Франк, директор тюрми: Анатолій Липник народний артист України, Степан Тарасович.- Черговий у тюрмі: Юрій Трицецький, Володимир Чібісов лауреат міжнародного конкурсу, Віталій Роздайгора.- Помічник чергового: Дмитро Кокотко, Микола Корнутяк лауреат міжнародних конкурсів, Роланд Марчук.- Лісничий: Дмитро Кокотко, Роланд Марчук, Ігор Кузьмич. Постановники:Диригент-постановник: Володимир Гарбарук.Режисер-постановник: Анатолій Лимарєв.Художники-постановники: Тадей Риндзак народний художник України.Художник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України.Диригент: Ірина Стасишин, Мирон Юсипович заслужений артист України.

Цена
Балет "Коппелія"
📆 17-09-2017

Балет на 3 дії. Лібрето Ш.Ньюттера та А. Сен-Леона. Життєрадісний комедійний балет "Коппелія" створений за мотивами твору німецького письменника Е. Т. А. Гофмана. Легковажний Франц втратив голову через ляльку Коппелія – йому вона здається живою. Щоб повернути коханого, його наречена Сванільда сама переодягається лялькою. Дійові особи та виконавці:- Сванільда: Христина Трач заслужена артистка України, Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва, Олена Мицко, Дарія Ємельянцева.- Франц: Олег Петрик народний артист України, Андрій Гавришків, Олексій Потьомкін лауреат міжнародного конкурсу, Трістан Добровний лауреат міжнародного конкурсу.- Коппеліус: Ігор Храмов народний артист України, Сергій Астремський, Віталій Рижий лауреат премії ім. А. Шикеро.- Коппелія: Євгенія Коршунова лауреат премії ім. В. Писарєва, Олена Мицко, Тетяна Прокоф’єва, Юлія Ушакова. Постановники:Балетмейстр-постановник: Петрос Малхасянц заслужений артист України.Диригент-постановник: Володимир Гарбарук.Диригент: Юрій Бервецький заслужений артист України.Художники-постановники: Тадей Риндзак народний художник України.Художник костюмів: Лариса Кузьмик.

Цена

Мистецькі заходи

ДНІ Мистецтва Перфоманс
📆 28-08-2017

Єдиному в Україні фестивалю арт-перфомансу – десять років! Із 28 серпня по 3 вересня відбудуться десяті "Дні Мистецтва Перфоманс у Львові", які щороку демонструють унікальні перфомативні практики митців з різних країн світу. Цього року у фестивалі візьмуть участь перфомери з України, Польщі, Великобританії та Ізраїлю. Вперше в Україні покажуть свої перфоманси митці з Японії, Таїланду та Норвегії. Як і завжди, перфоманси будуть відкриті для вільного споглядання. Разом із презентаціями перфомансів на "Днях Перфомансу" відбуваються зустрічі з митцями, лекції, відеопокази, майстер-класи та "Школа Перфомансу", яка є винятковою можливістю для українських митців навчатися мистецтву перфомансу в авторитетних майстрів з-за кордону. Щороку у "Школі" навчається понад 50 учнів, які після завершення навчань мають можливість презентувати свої ідеї у рамках фестивалю. Реєстрація на "Школа Перфомансу" розпочнеться 10 серпня (слідкуйте за новинами на сайті www.dzyga.com). Завдяки "Дням Перфомансу" Львів перетворився на центр, звідки перфоманс поширюється на мистецькі середовища України. Фестиваль має на меті окреслити нову генерацію українських перфомерів. Куратори фестивалю: Влодко Кауфман (Україна), Тамар Рабан (Ізраїль), Януш Балдиґа, Вальдемар Татарчук (Польща). Арт-директор фестивалю – Ліда Савченко-Дуда (Україна). Дні Мистецтва Перфоманс у Львові – єдиний фестиваль арт-перфомансу в Україні, який щороку демонструє унікальні перфомативні практики та є простором спілкування перфомерів різних культур, поколінь та шкіл. Дні Мистецтва Перфоманс започатковано у 2008 р. Організатори фестивалю – Інститут Актуального Мистецтва та Мистецьке об’єднання "Дзиґа".

Відкриття Фестивалю Людкевич Фест "Людкевич у спогадах"
📆 08-09-2017
Конференц-зала готелю Жорж, площа Міцкевича, 1

Початок о 19:00 год. У цьому ресторані Людкевич щодня обідав, і подейкуюсть написав там немало музики! Відкриття фестивалюПрезентація – перегляд медіаматеріалів “Людкевич у спогадах”За келихом вина. Вхід вільнийМузична аґенція Collegium Musicum за підтримки Управління культури Львівської міської ради презентує Людкевич Фест – фестиваль присвячений творчості класика української музики, львівського композитора, Станіслава Людкевича (1879-1979). З 8 по 17 вересня: 10 локацій, понад 20 подій та 30 учасників з усієї України. Відкриє маловідомі сторони творчості композитора, зокрема камерно-інструментальну, релігійно-хорову та симфонічну музику. Постать Людкевича показана в контексті його часу: у програмі також музика Нестора Нижанківського, Василя Барвінського, Миколи Колесси, Юзефа Кофлера, Тадеуша Маєрського, Станіслава Нєвядомського, Василя Безкоровайного.

Спорт, здоров’я

Grand-Prix Lviv Half Marathon 2017
📆 29-10-2017

Початок о 09:00 год. Новий старт – новий виклик!    Подолай його разом з тисячею однодумців на маршруті вздовж легендарного Львова.    Оздоблені осіннім золотом сквери та парки, подих історії міста від старту до фінішу – таким буде наше бігове свято GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017.     Долучайся до нас з новими силами та цілями! Деталі та реєстрація: http://lvivhalfmarathon.org/

Одноденна Мандрівка Боржавським Хребтом
📆 26-08-2017

Гра продовжується!Йдемо Хребтом Боржави. Беремо г. Гимба (1491м), г Великий Верх (1598м) та г. Плай (1323м). Загальна протяжність маршруту 23км. Мандрівка розпочнеться в суботу о 6:40 у Львові прямуємо у смт. Воловець, звідти автобусом їдемо у с. Пилипець там на підйомниках піднімаємося на гору Гимба і рухаємося по хребту В. Верх, Плай, сироварня та спускаємося у Воловець звідти прямуємо у Львів. Там будемо в суботу о 23:00. Вартість мандрівки 450 грн, туди входить:- добирання туди-назад (електричка);- переїзд бусом до Пилипця;- підйом на підйомниках на г. Гимба;- перекус;- страхування;- гірська гра;- послуги провідників;- групова аптечка; - музичний супровід (сопілка). КІНЕЦЬ РЕЄСТРАЦІЇ - 20 СЕРПНЯ о 22:00. Підтвердження реєстрації очікуйте на свою електронну пошту. Прошу її перевіряти) Реєстрація тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4Q_w9Et1t6jZ0hm8yoI1UvblRcnO5v-bp6j7ktZWWDAEC1g/viewform Рекомендовані речі:- зручні штани/шорти (не джинси)- якісне мандрівне взуття (треки, зручні кросівки);- рюкзак (до 35л)- перекус (по бажанню) та пляшка води (0,7 - 1 л);- дощовик та рейнкавер для наплічника;- шапка, кепка або баф (можна баф від вітру);- піддупник;- документ, що підтверджує особу. За додатковою інформацією дзвони на номер: 093 84 40 478 Головне бажання - компанія та місце знайдуться!

Фестивалі, ярмарки

Кавуновий фестиваль
📆 24-08-2017
Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, вул. Болгарська, 4

Початок о 14:00 год. Неймовірно соковитий захід — Кавуновий Фестиваль! Фест, що об'єднає усіх малих та великих КАВУНОЛАСУНІВ! "Як його можна не любити ? Це ж смак літа, дитинства, безтурботності, смак щастя та простоти. Ти вгризаєшся в м’який червоний трикутник, обливаєшся солодким, липким соком, по-хуліганськи плюєшся кісточками, і щастю нема меж. Цим і будемо займатися на кавуновому фестивалі! Ніяких концептів, просто цілий день фану і кавунооб'їдання". В програмі фестивалю: - кавунові конкурси та розваги (перегони з кавунами, поїдання кавунів на швидкість) - креативні майстер-класи  - виступи музичних та танцювальних гуртів - смаколики від веггі-кафе GREEN Додаткова інформація за тел.: +38(093) 032 62 32, +38(050) 811 77 26.До солодкої зустрічі, друзі!

Misterika
📆 24-08-2017
Тустань (с. Урич)

Чарівники та чарівниці, ми запрошуємо вас до авантюрного та захоплюючого шляху до фентезійного царства Містика:Відкритий племінний, психотерапевтичний та художній збір у Карпатських горах.Літо тут! Після переїзду з Криму Фестиваль Містикека запрошує своїх іноземних гостей відвідати справді магічну частину України: Карпатські гори!Сонце закликає наше плем'я збиратися разом і святкувати знову! Квиткаи: https://2event.com/en/events/908976

WEST Tattoo FEST
📆 29-09-2017

8-ма Міжнародна конвенція з художнього татуювання у Львові "WEST TATTOO FEST". Деталі: http://www.tattoofest.org/

Людкевич Фест. Нове дихання музики
📆 08-09-2017

Музична аґенція Collegium Musicum за підтримки Управління культури Львівської міської ради презентує Людкевич Фест – фестиваль присвячений творчості класика української музики, львівського композитора, Станіслава Людкевича (1879-1979). 10 локацій, понад 20 подій та 30 учасників з усієї України. Передумови та контекстТворчість Станіслава Людкевича у свідомості українця займає музейне місце. І це абсолютно незаслужено, адже він чи не перший професійний український композитор на Галичині. Директор української “консерваторії” у Львові, він, як ніхто інший своєю громадською діяльністю зробив величезний внесок у розвиток української музики та виконавського мистецтва. Учень одного із найвідоміших західних професорів, Олександра Цемлінського. Захистив дисертацію у Відні, але повернувся до Львова, щоб працювати тут і розвивати українське мистецтво у найкращих європейських традиціях. Людкевич – композитор, дириґент, музичний критик високого рівня.Людкевич – знакова постать для всієї української музики, яка без нього була б зовсім іншою. Людкевич Фест відкриє маловідомі сторони творчості композитора, зокрема камерно-інструментальну, релігійно-хорову та симфонічну музику. Постать Людкевича показана в контексті його часу: у програмі також музика Нестора Нижанківського, Василя Барвінського, Миколи Колесси, Юзефа Кофлера, Тадеуша Маєрського, Станіслава Нєвядомського, Василя Безкоровайного. Символічний зв’язок із сучасністю – сонати та інтерлюдії Джона Кейджа у виконанні відомого українського піаніста Антонія Баришевського. Програма Фестивалю8 вересня, п’ятниця / 19:00 Відкриття фестивалю. Презентація – перегляд медіаматеріалів “Людкевич у спогадах”За келихом вина. Вхід вільний Конференц-зала готелю Жорж площа Міцкевича,1   8 вересня, п’ятниця / 21:30 Екскурсія в дім Людкевича Вхід: попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua, PayWhatYouCan Меморіальний музей Станіслава Людкевичавулиця С. Людкевича, 7   9 вересня, субота / 11:00 Круглий стіл“Класична музика в українському суспільстві з початку 90-х” Вхід: безкоштовно, попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua Львівський літературно-меморіальний музей Івана Франкавулиця Франка, 150/152   9 вересня, субота / 18:00 “Спогади про Людкевича” / Лекція Лекторка проф. Стефанія Павлишин Вхід: безкоштовно, попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua Музей Пінзеляплоща Митна, 2   9 вересня, субота / 20:00 С.Людкевич – Літургія /за збірником літургійних пісень на основі народних наспівівВокальний ансамбль Collegium Musicumкерівник – Віктор Пилипишин Вхід: квитки Музей Пінзеляплоща Митна, 2   10 вересня, неділя / 11:00 ВІКІМАЙСТЕРНЯ: мистецтвокуратор Юрко Булка Вхід: безкоштовно, попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua Бібліотека на РинкуЛьвівська обласна бібліотека для юнацтваплоща Ринок, 9   10 вересня, неділя / 11:00 Екскурсія в дім Людкевича Вхід: попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua, PayWhatYouCan Меморіальний музей Станіслава Людкевичавулиця С. Людкевича, 7   10 вересня, неділя / 18:00 “Галицька музика до 1939” / лекціяЛекторка проф. Любов Кияновська Вхід: попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua, PayWhatYouCan Львівська картинна галереявулиця Стефаника, 3   10 вересня, неділя / 20:00 Тріо з Галичини / концерт Петро Тітяєв / скрипкаЯрослав Мигаль / віолончельАнастасія Бойко / фортепіано В. Барвінський – ТріоС. Людкевич – Тріо “Ноктюрн”Н. Нижанківський – ТріоС. Людкевич – “Велике тріо” Вхід: квитки Львівська картинна галереявулиця Стефаника, 3   11 вересня, понеділок / 19:00 Антоній Баришевський / фортепіано Дж. Кейдж – Інтерлюдії та сонати для препарованого фортепіано Вхід: квитки Порохова вежавулиця Підвальна, 4   12 вересня, вівторок / 19:00 “Людкевич і лінгвістична свідомість модернізму” / концерт-лекція проф. Олександр Козаренко / фортепіано, лекторпроф. Лідія Шутко / скрипка С. Людкевич – ГолосінняС. Людкевич – ЧабарашкаМ. Колесса – Коломийки Вхід: квитки Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницькоївулиця С. Крушельницької, 23   12 вересня, вівторок / 21:00 Фортепіанна музика львівських композиторів / концерт Світлана Позднишева / фортепіаноАліна Шевченко / фортепіано С. Невядомський — Menuet, Barcarolle, Valse, op.12С. Невядомський — Цикл “Свято кохання”, ор. 27С. Невядомський — Melodie romantique, Capriccietto, Serenade slave, Valse, ор. 30С. Невядомський — Цикл “Мелодійні пісні” op. 34В. Безкоровайний — “В гаю зеленім”: фантазія на тему мельодії О. НижанковськогоВ. Безкоровайний — Вальс “Вечірні мрії”В. Безкоровайний — “Пісня без слів”Ян Галь – “Маленький вальс”Н.Нижанківський – “Листи до неї”В.Барвінський – Цикл “Любов”М.Колесса – Сюїта для фортепіаноМ.Колесса – Пасакалія, Скерцо та Фуга.М.Колесса – “Картинки з Гуцульщини” Вхід: квитки Порохова вежавулиця Підвальна, 4   13 вересня, середа / 18:00 “Образотворче мистецтво у Львові першої половини ХХ сторіччя” / лекція Лекторка Мар’яна Максимів Вхід: попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua, PayWhatYouCan Львівська картинна галереявулиця Стефаника, 3   13 вересня, середа / 20:00 Фортепіанні твори Людкевича / концерт Віталій Лиман / фортепіано Вхід: квитки Львівська картинна галерея вулиця Стефаника, 3   14 вересня, четвер / 18:00 “Людкевич та літугрупування “Молода муза” / лекція Лектор Данило Ільницький Вхід: попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua, PayWhatYouCan Львівська картинна галереявулиця Стефаника, 3   14 вересня, четвер / 20:00 Струнні квартети / концерт М. Вербицький – Симфонія №10С. Людкевич – Балада для струнного квартетуС. Людкевич – Варіації на тему народної пісні для струнного квартетуС. Людкевич – 6 п’єс для струнного квартетуБ. Кудрик – Струнний квартет Струнний квартет “Phoenix” Вхід: квитки Львівська картинна галереявулиця Стефаника, 3   15 вересня, п’ятниця / 18:00 “Ніцше як філософ і музикант. Сприйняття його ідей в Західній Україні” / лекція Лектор проф. Тарас Лютий Вхід: попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua, PayWhatYouCan Львівська картинна галереявулиця Стефаника, 3   15 вересня, п’ятниця / 20:00 Контекст часу / концерт Музика львівського додекафоніста Ю. Кофлера та Т. Маєрського Віталій Лиман – фортепіаноОксана Литвиненко – віолончельАндрій Макаревич – фортепіано Вхід: квитки Львівська картинна галереявулиця Стефаника, 3   15 вересня, п’ятниця / 21:30 Екскурсія в дім Людкевича Вхід: попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua, PayWhatYouCan Меморіальний музей Станіслава Людкевичавулиця С. Людкевича, 7   16 вересня, субота / 11:00 Екскурсія в дім Людкевича Вхід: попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua, PayWhatYouCan Меморіальний музей Станіслава Людкевичавулиця С. Людкевича, 7   16 вересня, субота / 18:00 “Інфраструктура музичного життя Галичини та жанрова система української музики до 1941” / лекція Лектор Юрій Чекан Вхід: попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua, PayWhatYouCan Львівська картинна галереявулиця Стефаника, 3   16 вересня, субота / 20:00 Концерт вокальної музики Людкевича Софія Соловій / сопраноЮлія Маківничук / фортепіано Вхід: квитки Львівська картинна галереявулиця Стефаника, 3   17 вересня, неділя / 11:00 ВІКІМАЙСТЕРНЯ: мистецтво 2.0куратор Юрко Булка Вхід: безкоштовно, попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua Бібліотека на РинкуЛьвівська обласна бібліотека для юнацтваплоща Ринок, 9   17 вересня, неділя / 15:00 Тренінг із самопрезентації для митців Бізнес-тренерка Людмила Калабуха Вхід: безкоштовно, попередня реєстрація на сайті collegiummusicum.com.ua   17 вересня, неділя / 15:00 Концерт для дітей / на основі музики ЛюдкевичаЦентр музичного розвитку “Tempo” Вхід: квитки Львівський літературно-меморіальний музей Івана Франкавул. Франка, 150/152   17 вересня, неділя / 18:00 Закриття Фестивалю Концерт симфонічної музики / концерт Петро Тітяєв / скрипкаАкадемічний симфонічний оркестр львівської філармоніїІван Остапович / дириґент С.Людкевич – Концерт для скрипки з оркестромС.Людкевич – Симфонічна поема “Колядниця”С.Людкевич – Симфонічна поема “Чакона”С.Людкевич – Симфонічна поема “Веснянки” Вхід: квитки Концертний зал ім. С.ЛюдкевичаЛьвівська Філармоніявулиця Чайковського, 7 Виконавці ЛюдкевичФестСпівачка Софія Соловій, піаністи Антоній Баришевський, Віталій Лиман, Олександр Козаренко, Аліна Шевченко, Анастасія Бойко, Світлана Позднишева, Юлія Маківничук струнний квартет “Phoenix”, скрипаль Петро Тітяєв, віолончеліст Ярослав Мигаль, Академічний симфонічний оркестр львівської філармонії, вокальний ансамбль під керуванням Віктора Пилипишина. Лектори ЛюдкевичФестСтефанія Павлишин, Любов Кияновська, Олександр Козаренко, Юрій Чекан, Тарас Лютий, Мар’яна Максимів, Юрій Булка, Людмила Калабуха. Круглий стіл-дискусія на тему “Класична музика в українському суспільстві після 90-х”. ЛюдкевичФест – це концерти, лекції, майстерні, екскурсії, події для дітей та саморозвитку.

ХI Lviv Coffee Festival
📆 21-09-2017
Проспект Свободи, площа Музейна

Професіонали, експерти, люди, які горять тим, що роблять, поціновувачі якості та смаку, ми всі щороку зустрічаємось у Львові. Ми покажемо Вам, як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави. Ми зберемо найкращих експертів, які будуть експериментувати, творити, вдосконалюватися, адже кава розкривається тільки тим, хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею. Ми покажемо культуру споживання кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів.

Перший добросусідський фестиваль "Знесіння Фест"
📆 10-09-2017
вул. Старознесенська, 24-26

В рамка заходу на території Fest Republic для відвідувачів діятиме музична та літературна сцени, освітньо-історична та кіно зони, дитяча зона з різноманітними майстер-класами, ярмарок та ще багато цікаво.

VI українсько-польський "Фестиваль партнерства"
📆 08-09-2017
площа Ринок

У самому серці Львова – на площі Ринок розміститься сцена "Фестивалю Партнерства" де гратимуть українські і польські музичні колективи. У п’ятницю 8 вересня музична програма буде орієнтована на молодь. Цього дня виступлять львівські блюзмени "J&B band", поп-рок група Big Day, весела ватага із Підкарпатського воєводства "The Freeborn Brathers", етно-джазові і мелодійні Angela Gaber Trio, електро-акустичний інді-поп з Кам'янця-Подільського Zapaska та електронний психоделічний проект Erith із Катовіце. В суботу 9 вересня сцена працюватиме для поважної публіки. Тут гратимуть патріархи львівського джазу "Dzyga Jazz Quintet", джазову тему продовжить "Trio Jazzowe" з ДольноШльонська, C.K.Port Przemyśl виконуватиме моряцькі шанти, фольк-рокової бадьорості додасть Kapela Hanki Wójciak, завершить концерт драйвовий етно-акустичний проект Warsaw Village Band/Kapela ze Wsi Warszawa. До Львова прибудуть офіційні делегації від польських побратимів Львова. Виклади і дискусії стосуватимуться українсько-польського партнерства для розвитку регіону Карпат, культурної дипломатії, децентралізації та ін. Також у сквері "На Валах", презентуватимуть на промо-стендах свої туристичні перлини та освітні програми польські міста і воєводства. У самому серці Львова – на площі Ринок розміститься сцена "Фестивалю Партнерства" де гратимуть українські і польські музичні колективи. 8 вересня, п’ятниця17:30 – J&B band (Львів)18:30 – The Freeborn Brathers (Підкарпатське воєводство) 19:30 – урочиста частина20:00 – Angela Gaber Trio (Підкарпатське воєводство) 21:20 – Zapaska (Кам’янець-Подільський)22:30 – Erith (Сілезьке воєводство) 9 вересня, субота17:30 – Dzyga Jazz Quintet (Львів)18:40 – Big Day (Вармінсько-Мазурське воєводство)19:50 – Hanka Wójciak (Малопольське воєводство) 21:00 – Czerwony Tulipan (Вармінсько-Мазурське воєводство)22:10 – Kapela ze Wsi Warszawa (Варшава) 10 вересня, неділя13:00 – Port Przemyśl (Перемишль)14:30 – Młodzieżowa Akademia Musicalowa (Вроцлав)15:45 – Klang (Ряшів)17:00 –Trio Jazzowe (Нижньосілезьке воєводство) До Львова прибудуть офіційні делегації від польських побратимів Львова. Виклади і дискусії стосуватимуться українсько-польського партнерства для розвитку регіону Карпат, культурної дипломатії, децентралізації та ін. Також у сквері "На Валах", презентуватимуть на промо-стендах свої туристичні перлини та освітні програми польські міста і воєводства, a також міста та райони Львівської області. Вхід на всі акції фестивалю – вільний! Організатори фестивалю: Konsulat Generalny RP we Lwowie / Генеральне Консульство РП у Львові, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна радаГенеральний партнер: Польська туристична організаціяМистецький партнер: Мистецьке об'єднання DzygaГенеральний медіа-партнер: Люкс FM Львів#FestyvalPartnerstva

Craft Beer and Vinyl Music Festival
📆 29-09-2017

Ну всьо, погнали! Наприкінці вересня зустрічаємось на FESTrepublic і двіжуємо до жовтня! В нас буде все, щоб зробити ці вихідні прекрасними: крафтове пиво, ярмарок вінілів і розкішний музичний супровід. Цього разу Craft Beer & Vinyl Music Festival матиме присмак свіжого хмелю! Угу! В серпні ми кидаємо українським пивоварам новий виклик - зварити пиво із шишок свіжого хмелю. Можемо посперечатись, багато з вас жодного разу не пили пива зі свіжого хмелю - тож матимете прекрасну нагоду. Цього разу ми збиремо для вас ще більше крафтових броварів з усієї України, а може і Європи! Звичайно, окрім цього всього, вініли всіх можливих напрямків, стилів і часів. Смачне наповнення від львівських ресторанів. Виступи гуртів, діджеїв, оркестрів і купу всього іншого - про шо ми вам будемо розповідати, і не раз. Одним словом, вже забивайте собі час з 29 вересня по 1 жовтня!  

HORECA SHOW LVIV 2017
📆 01-11-2017

Ласкаво просимо відвідати унікальний міжнародний фестиваль-шоу у сфері гостинності та ресторанного бізнесу, який уже вдруге відбуватиметься на теренах України!!!HoReCaShow Lviv відкриває для Вас індустрію гостинності. Виставка об’єднує виробників, постачальників і споживачів товарів та послуг – від регіональних продуктів харчування до сучасного обладнання для готелів та ресторанів. Крім того, це всього одне місце, де ви відразу матимете змогу відвідати Chef`sUA Awards, бар-шоу, лекторій від досвідчених готельєрів і рестораторів, конкурс кухарів, та навіть ярмарку фермерських продуктів.HoReCaShow Lviv– ідеальний майданчик для презентації власних різноманітних товарів і послуг у сфері гостинності. Виставка безперечно допоможе Вам збільшити Ваші продажі та ще більше завоювати ринок України, завдяки комунікації з десятками тих, хто щоденно його творить, диктує правила та задає тренди ресторанного стилю, та тисячами тих, хто працює, купує та продає, адже HoReCaShow Lviv цьогоріч відвідає понад 7000 чоловік. Детальна інформація: http://horecashow.lviv.ua

24-й Форум Видавців
📆 13-09-2017

Фокусна тема фестивалю: Точка творення.Основною метою цьогорічного фестивалю є створення платформи для комунікації, яка в майбутньому спричинить зародження абсолютно нових бачень. Пошук нових ідей є абсолютно зрозумілим в сучасному світовому контексті, бо нові візії ставали дзеркалом (і навіть рушієм) змін в суспільстві. Кожен з минулих етапів пропонував нові форми, сенси, дускурси, які ставали їхніми символами і спричиняв справжню революцію у змінах шаблонного сприйняття світу для сучасників. Зміна історичного етапу є прогнозованою, спираючись на теорію історичного циклізму.Нашим завданням буде спробувати передбачити, що чекає на нас в майбутньому, з одного боку, а з іншого, зрозуміти час в якому ми живемо. Основні події Форуму видавців: 24 Національний книжковий ярмарок і 12 міжнародний літературний фестиваль, церемонія вручення премії “Найкраща книжка Форуму”, благодійна акція “Третій вік: задоволення від читання”, “Ніч поезії і музики”, всього близько 1000 різних заходів Іноземні гості: Філіп Сендс (Велика Британія), Генрі Марш (Велика Британія), Карл-Маркус Ґаус (Австрія), Пітер Х. Фогтдаль (Данія), Єелле Рюмер (Нідерланди), Ян Вагнер (Німеччина), Вітольд Шабловський (Польща), Зємовіт Щерек (Польща), Дубравка Угрешич (Хорватія, Нідерланди), Каталін Доріан Флореску (Швейцарія, Девід Саттер (США) та ще понад 50 авторів з 25 країн світу. Всього за 4 дні відбудеться близько 1000 різних заходів за участі понад 500 авторів, інтелектуалів, експертів. На книжковому ярмарку, який традиційно розташується у Палаці Мистецтв буде представлено 206 видавництв, ще 160 торгових наметів будуть розташовані у подвір’ї, а 75 наметів на пр. Свободи. Заходи відбудуться у Палаці Мистецтв і в понад 40 локаціях, як от: Палац Потоцьких, ресторани холдингу емоцій FEST, паб "Купіца", Libraria speak easy bar, Перша Львівська Медіатека, Наукова бібліотека ЛНУ ім. І. Франка, Книгарня "Є", Мистецьке об'єднання "Дзига", Арт-простір “Щось цікаве”, кав'ярня “Штука”, кафе "Старі мури", готель "Леополіс", готель "Дністер", Львівська обласна бібліотека для юнацтва, Наукова бібліотека ЛНМУ ім. Данила Галицького, Науково-технічна бібліотека Львівської політехніка, Львівська обласна бібліотека для дітей, музей "Тюрма на Лонцького", Музей етнографії, Порохова веж), Центр міської історії, Перший академічний український театр для дітей та юнацтва, Communa, Готель "Жорж", Львівський історичний музей, Книгарня "Книжковий Лев" та інші. Вартість 80 грн (https://gastroli.ua/tickets/forum-vydavtsiv-u-lvovi/buy) * безкоштовний вхід для категорій відвідувачів: особи з інвалідністю, діти до 16 років, воїни АТО** безкоштовний вхід за попередньою реєстрацією (на сайті bookforum.ua з 14.08.2017): - для працівників навчальних закладів, бібліотек, музеїв, театрів - груп студентів (від 10 осіб)

Lviv Acoustic Fest
📆 14-10-2017

Початок о 16:00 год. Lviv Acoustic Fest заснований у 2013 році як найбільший акустичний фестиваль України. З 2016 року його організовує компанія sviatpromo. Це дало початок експериментам і змінам музичного формату та традиційної локації фестивалю. Акустичне звучання перестає бути обов’язковою вимогою, натомість фестиваль орієнтується на актуальну українську музику, відкриває слухачам нові імена та ставить за мету щоразу дивувати.Lviv Acoustic Fest 2016 у цифрах і фактах:- 2 дні- 2 сцени- 2000 відвідувачів- 20 виконавців (серед яких: Один в каное, Panivalkova, Blooms Corda, The Elephants, Latexfauna, Mari Cheba та інші)Фестиваль відбувся у кінотеатрі “Львів”, що у Стрийському парку, в підтримку проекту ревіталізації кінотеатру і створення на його базі молодіжного культурного центру. Квитки уже в продажу ➡ https://goo.gl/3LSFmq

Фестиваль мистецтв "Відкриваємо душу і серце"
📆 25-08-2017

Початок о 10:00 год. Друзі, запрошуємо вас на Фестиваль мистецтв! На вас очікують 2 дні надзвичайно насиченої програми з безліччю розваг:- художні та пивні майстер-класи- перформанси-взаємодії - неочікувана зустріч з героями різноманітних епох- зустрічі з сучасними українськими письменниками- нічні екскурсії- виступи музичних гуртів та широкий вибір смачної вуличної їжі Тож, якщо ви ще не визначились, як провести вихідні, не вагайтесь, а завітайте до нас у гості на фестиваль! Вартість вхідного квитка: 40 грнОрганізатор заходу: ТЗОВ "Гранд Івентс"

Фестиваль вуличної їжі: Street Food So Good
📆 01-09-2017
Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, вул. Болгарська, 4

  Так-так, сезон кавунів розпочато! А разом із ним і підготовку до четвертого Street Foood So Good Festival! Усе, чим ти так любиш смакувати - уже зовсім скоро на вересневому святі. Їжа, друзі, музика, розваги - бракує лише тебе! Реєстрація учасників тут: https://goo.gl/upwqsYКонтакти менеджера food-зони: 0639632979, 0974707557 ( Тетяна Трохимчук) Street Food So Good – фестиваль вуличної їжі, який виник першочергово як своєрідна платформа для розвитку локального підприємництва. В основу фестивалю покладена віра в те, що розвиток малого підприємництва у Львові має значний потенціал і вплив на економіку регіону. За плечима організаторів – два масштабних вуличних фестивалі – у травні та у вересні 2016 року.  

Фестиваль електронної музики та технологій "Futureland Festival"
📆 30-09-2017
Стадіон "Арена Львів"

Futureland Festival - це грандіозне свято електронної музики та найсучасніших технологій, яке захоплює Львів в останні дні вересня. Разом із запальною музикою та найкращими ді-джеями світу, фестиваль збирає більше, ніж 5000 музичних ентузіастів в місці, де все говорить: ЧАС МАЙБУТНЬОГО НАСТАВ! У 2017 фестиваль відбуватиметься лише вдруге, але завдяки своїй неймовірній атмосфері він вже стиг стати однією з найбільш очікуваних подій в календарі кожного любителя електронної музики. Сучасний світ змінюється надзвичайними темпами, а технології проникають в абсолютно всі сфери нашого життя. Завдяки технологіям вже створюють інноваційну електронну музику, але вони й надалі продовжують відкривати все нові та необмежені можливості для створення музики у цифровому форматі. Технології в наш час стирають межі між тими, хто творить музику та тими, хто професійно її вдосконалює. Futureland Festival співпрацює з найбільшою тех-конференцією Східної Європи - IT Arena, аби разом показати найкращі технологічні досягнення, розроблені чи виготовлені в Україні, під акомпанемент відбірної електронної музики. Деталі та квитки: http://futurelandfestival.com/ua/

Фестиваль ленд-арту "Баба Род"
📆 24-08-2017
парк Знесіння

FESTrepublic Weekend знову відкриває територію колишнього заводу скла на Старознесенькій з фудкортами та хорошою музикою. Цього разу до душевного та культурного контенту ми додамо симпозіум ленд-арт скульптур у парку Знесіння "Баба Род" від українських та американських митців. Назва події походить від однойменного пагорбу неподалік нашої території. Світовидове поле, на якому виник первісний Львів, пісковики океану Тетіс, капища прабогів, замки на західних пагорбах, місця сили і міфів. Ми не можемо одним фестивалем передати все, що відбувалося у парку Знесіння тисячі років. Але через скульптури 10-ти ленд-артистів запросимо відчути час та коливання душі, з яких починається все, тут і зараз. Куратори ленд-арт експозиції: сергей якунин, Oleksiy Konoshenko, Pavlo Kovach Автори експозиції: Наталія Лісова, Сергій Якунін, Олексій Коношенко, Антон Саєнко, Віталій Кохан, Влодко Кауфман, Юрий Вишняков, Ковач Павло, Ковач Данило, Leland Beaty (Ліланд Беті) 24-27 серпня- початок експозиції, дитяча зона та фудкорт - Старознесенська, 24-26 (FESTrepublic та Регіональний ландшафтний парк "Знесіння") з 14:00 до пізньої ночі- Zero Waste (бокали для напоїв можна буде придбати на місці) (FESTrepublic). Вхід вільний. 26 серпня - ембіент та техно вечірка у 10 корпусі 26 серпня-  НІЧ (FESTrepublic).

Bookworm fest 2017
📆 15-09-2017
багатоповерховий, монументальний радянський Дім Культури, що стоїть на території військового заводу

Третій щорічний фестиваль електронної музики, візуалізації та дотичної творчості у Львові. Творчість – процеслюдської діяльності, що створює якісно новіматеріальні та духовні цінності або є результатомстворення суб’єктивно нового. У своєму існуванні процеси духовної творчості розпадаються на діяльність у сфері мистецтва,моралі, філософії, науки. Мінливі взаємини між цими областями свідомості викликають постійну міграцію форм художньої творчості в культурі, ведуть до домінування одних та витіснення на периферію інших. Наслідком цих процесів є існування в музичній культурі на кожному окремому етапі її розвиткупровідної форми художньої творчості. Саме у сфері провідної музичної форми культури народжується такий комплекс цінностей, смислів і орієнтацій, який надає особливий вектор і спрямованість всім іншим формам художньої творчості, стягує їх єдиним критерієм, формує певні домінанти духовного життя. Квитки: https://2event.com/uk/events/924458

Інше

ІТ English Speaking Club
📆 07-09-2017

Початок о 19:00 год. Розмовний Клуб - це чудова можливість спілкуватися з іншими студентами, створювати та збагатити свій словниковий запас, покращувати граматику, вміння говорити і вміти слухати. Світ, де лише найкращі проекти мають шанс на життя. Стартап - що це таке та з чим його їдять?Попередня реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceKlqaJk0p21yfw58VUF6SL941IZNDuvK29jJh9q0Og4oSvw/viewform Join our IT English Speaking Club!!!Speaking Club is a great opportunity to chat to other students, build up and enrich your vocabulary, improve your grammar, fluency and listening skills.Join us!When: August at 19:00Where: Room 602Who: Everyone is welcome! Bring your friends too. Register here:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceKlqaJk0p21yfw58VUF6SL941IZNDuvK29jJh9q0Og4oSvw/viewform

Винна поїздка на Українські виноробні
📆 24-08-2017

Друзі, радий повідомити, що організовується винна поїздка по виноробнях України - це буде захоплива мандрівка у винний світ України. Дата поїздки - 24-28 серпня Під час поїздки ми відвідаємо 3 виноробні : Колоніст, Шабо та Гран Вале, побуваємо в їхніх погребах та виноградниках. Скуштуємо всі їхні найкращі вина та дізнаємось всі основні моменти їх виготовлення Ночувати ми будемо на одній з виноробней, а точніше в готелі при виноробні Вартість поїздки - 5000 грн У вартість входить - переїзд, проживання в готелях, харчування, дегустації, екскурсії, ну і звичайно вино в дорогу) Кількість місць дуже обмежена, всього 15. План поїздки:24 серпня о 20-00 виїзд в Одесу прямим потягом Львів-Одеса25 серпня 9-00 прибуття в Одесу, де нас зустрічає комфортабельний автобус, відправлення на Шабо. 25 серпня 11-00 сніданок в Шабо, екскурсія по двох виноробнях Шабо(тихі та ігристі вина), дегустація, після дегустації вечеря. 25 серпня 20-00 поселення в готель26 серпня 8-00 виїзд на виноробню Колоніст, де нас зустріне сам Іван Васильович Плачков з дружиною Аллою. При приїзді сніданок на виноробні, після якого екскурсія, дегустація та вечеря на виноробні Колоніст26 серпня 20-00 поселення в Готель27 серпня 8-00 виїзд на виноробню Гран Вале, де у нас буде екскурсія, дегустація та обід27 серпня 18-00 приїзд в Одесу де у нас буде гала вечеря в одному з найкращих винних ресторанів України "Бернандаци"27 серпня 22-00 повернення у Львів прямим потягом Одеса-Львів28 серпня 10-00 приїхд до Львова Бронювати місця можна за тел. 0938800106, або повідомленнямБогдан Павлюх (Pavlyuh Bohdan)

Дні української діаспори у Львові
📆 27-08-2017

"Українці разом – майбутнє за нами!" Запрошуємо усіх бажаючих, хто не встиг зареєструватися, відвідати відкриті заходи "Днів діаспори у Львові". 27 серпня 17.00 – Офіційне відкриття "Днів української діаспори у Львові" на площі біля пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому (відкритий захід) 27 серпня 18.00 –Святкове Богослужіння в Архикатедральному Соборі св. Юра (відкритий захід) 27 серпня 20.00 – Гала вечір у Національному університеті "Львівська політехніка". Відкриття виставки до 50-ліття СКУ (участь за умови попередньої реєстрації) 28 серпня 8.30 - 17.00 – Міжнародна конференція "СКУ в 50 років і далі: Європейський контекст" у Національному університеті "Львівська політехніка" (участь за умови попередньої реєстрації) 28 серпня 17.10 – Презентація видання "Українсько-польське примирення в документах ієрархії та священства" у Національному університеті "Львівська політехніка" (відкритий захід) 29 серпня 10.00 – Урочиста акція "Шана героям" в Державному історико-культурному музеї-заповіднику "Личаківський цвинтар" (відкритий захід) 29 серпня 12.30 – "Сад Світового Українства" в Музеї народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" ім. К. Шептицького (відкритий захід) 29 серпня 13.30 – Покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку (відкритий захід) 29 серпня 16.30 – Відкриття виставки творів митців діаспори зі збірок Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького (відкритий захід) 29 серпня 18.00 – Урочиста академія "Ремінісценції UA" за участю колективів української діаспори та України у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької (участь за умови попередньої реєстрації)

Караван історій "Мій край чудовий- Україна"
📆 23-08-2017
бібліотека-філіал №4, бібліотека для дітей "Сихівська", вул. Б. Антоненка-Давидовича, 10

Початок о 13:00 год. Захід до Дня Незалежності України. 

Історичний колаж "На шляху до Незалежності"
📆 23-08-2017
бібліотека-філіал №10, вул. М. Залізняка, 5

Початок об 11:00 год. Захід до Дня Незалежності України. 

Урок історії "Крізь плин століть і гомін сьогодення"
📆 23-08-2017
бібліотека-філіал №24, вул. Дніпровська, 11

Початок о 12:00 год. Захід до Дня Незалежності України. 

Легендарна зустріч випускників Executive Education LvBS
📆 07-09-2017
корпус УКУ, вул. Хуторівка, 35а

У четвер запрошуємо на зустріч випускників програм Executive Education Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) "Ефективне управління малим бізнесом" та "Менеджмент для лідерів".  З нагоди старту навчального року LvBS вирішила зібрати добрих друзів, випускників управлінських програм, аби поговорити про бізнес та життя, мрії та нові виклики. У програмі вечора: - Зустріч зі спеціальним гостем Ольгою Гуцал, власницею компанії "Каміон-Оіл" та ювелірного салону "Абрикос".- Нетворкінг.- Смачне неформальне спілкування та вечірка біля озера.Реєстрація на подію за посиланням: https://goo.gl/k3CWFV Контактна особа: Наталія Петришак, + 38 (067) 67 566 08; npetryshak@lvbs.com.ua. До зустрічі в LvBS!

Святкова акція "Україна у вишиванках"
📆 23-08-2017
бібліотека-філіал №29, смт. Брюховичі, вул. Незалежності України, 31

Початок о 12:30 год. Захід до Дня Незалежності України. 

Патріотично-ігрова година "У рідному краї і серце співає!"
📆 25-08-2017
бібліотека-філіал №35, м. Винники, вул. Т. Шевченка, 2

Початок о 13:30 год. Захід до Дня Незалежності України. 

Гіннес-шоу "Най, най, най…"
📆 22-08-2017
бібліотека-філіал №35, м. Винники, вул. Т. Шевченка, 2

Початок о 13:30 год.

Історико-мистецький дует "Державні кольори України"
📆 23-08-2017
бібліотека-філіал №26, вул. Окружна, 29

Початок о 12:00 год. До Дня Державного Прапора України.

Імпровізовані читання "Гумористичні баєчки"
📆 30-08-2017
бібліотека-філіал №24, вул. Дніпровська, 11

Початок о 13:00 год. До 95-річчя від дня народження П. Глазового.

Поетична стежина "Ми заблукали в літі"
📆 25-08-2017
бібліотека-філіал №27, вул. Б. Хмельницького, 175

Початок о 14:00 год. До 55-річчя від дня народження Тетяни Пишнюк.

Походи, екскурсії

Поїздка в Токай
📆 30-09-2017

Друзі, радий повідомити, що організовується винна поїздка в регіон Токай (Угорщина) - це один з великих винних регіонів світу. Тривалість поїздки - 30.09.2017 - 01.10.2017 Під час поїздки ми відвідаємо 3 виноробні (Derezla, Henye, Diznoko), побуваємо в історичних погребах та виноградниках. Скуштуємо всі типи вин регіону, та дізнаємось всі моменти їх виготовлення Ночувати ми будемо на одній з виноробнень, а точніше в готелі при виноробні. Вартість поїздки - 225 Євро. У вартість входить все - переїзд, готель, сніданки, обіди, дегустації, екскурсії, вино в дорогу. Кількість місць дуже обмежена всього 10 місцьТакож важливий момент, у готелі 5 двохмісних номерів, тому ночувати ви будете у парах. Бронювати місця можна за тел. 0938800106, або повідомленнямБогдан Павлюх (Pavlyuh Bohdan).

Концерти, шоу

Концерт "Твори європейських та американських композиторів"
📆 24-08-2017
Палац Потоцьких, вул. Коперника, 15

Початок о 16:00 год. У День Незалежності – запрошуємо на концерт фестивалю "Музика в старому Львові". У старовинних стінах Палацу Потоцьких виступлять солісти зі світовим іменем – Соломія Сорока та Артур Грін (США). Скрипалька Соломія Сорока дебютувала у Львівській філармонії, навчалася в Києві, а потім – у Австралії. Зараз на її гастрольній мапі – концерти в США, Канаді, Новій Зеландії, Франції, Німеччині, Італії, Чехії, Китаї, Кореї, Тайвані та Ізраїлі. А в доробку – 10 сольних дисків та прем'єри творів Бориса Лятошинського, Мирослава Скорика та Євгена Станковича. Відомий піаніст Артур Грін – професор Мічиганського Університету. Він неодноразово виступав в Україні, а також об'їздив всю Північну Америку, Європу та Азію. У США його обрали мистецьким амбасадором до Сербії, Косово та Боснії. А японська публіка так полюбила піаніста, що він вже 12 разів їздив туди в турне. Здійснював численні записи творів і серед них – незаписані роботи Миколи Лисенка. 24 серпня творче подружжя презентує у Львові музику європейських та американських композиторів.У програмі твори європейських та американських композиторів. Виконавці:Соломія Сорока – скрипкаАртур Грін – фортепіано

Концерт "Унікальний орган Яна Слівінського"
📆 25-08-2017
Архікафедральна базиліка Успіння Пресвятої Діви Марії, вул. Катедральна, 1

Початок о 20:00 год. Вартість 50 грн. З 13 до 29 серпня Львів вчетверте прийматиме Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові та Кракові". У 2014 році, коли Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова" відзначав 20-річчя створення, виникла ідея фестивалю. Народний артист України Сергій Бурко втілив цей задум разом з багаторічним партнером, директором польського фестивалю "Музика в старому Кракові" Станіславом Галонським. Цього року на фестиваль завітають Белфастський філармонійний хор (Північна Ірландія), вокальний ансамбль Collegium Zeleński, хор Królewscy Rorantyści (Польща), піаніст Артур Грін (США) та численні солісти і колективи з Польщі і України. В програмі твори європейської та світової класики. Виконавці:"Унікальний орган Яна Слівінського"Віталій Півнов (орган)Олена Мацелюх (орган)

Концерт "Молоді таланти"
📆 26-08-2017
Костел св. Лазаря, вул. Коперника, 27

Початок о 17:00 год. В рамках Міжнародного фестивалю "Музика в старому Львові та Кракові". В програмі твори Л. ван Бетховена, Д.Шостаковича, М.Равеля, М.Скорика. Виконавці:"Молоді таланти зі Львова"Інструментальне тріо ЛНМА ім. Л.В. Лисенка

Концерт "Музика при свічках"
📆 26-08-2017
Церква Преображення Господнього (підземелля), вул. Краківська, 21

Початок о 20:00 год. В рамках Міжнародного фестивалю "Музика в старому Львові та Кракові". В програмі твори Й.С.Баха, М.Регера.Виконавці:Лауреат Міжнародного конкурсу Андрій Савич – альт.

Органний концерт "День Незалежності із музикою Й.С. Баха"
📆 24-08-2017

Початок о 17:00 год. Як гарно провести День Незалежності? Маємо для Вас простий та дієвий рецепт.Зробити це можна дуже просто -прийти на концерт і поринути в урочисту атмосферу свята із органом, флейтою Пана та Бахом. Наші музиканти -- Олена Мацелюх (орган) та Ігор Мацелюх (флейта Пана) вже підготували для Вас чудову програму, яка не залишить байдужими поціновувачів якісної класики. Якщо не прийдете- будете шкодувати... Чекаємо на Вас! Квитки: 50 грн. (можна придбати у касі перед концертом, або онлайн тут: https://ticketclub.com.ua/event/4319/ )

Виступ тріо "Krakowski"
📆 27-08-2017
Домініканський собор (музей історії релігії, трапезна), площа Музейна, 1

Початок о 17:00 год. В рамках Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові та Кракові». У програмі твори європейських та польських композиторів.Виконавці:Інструментальне тріо «Краков'я».

Органний концерт Олени Мацелюх "Benedictus"
📆 25-08-2017

Початок о 17:00 год. Як відійти від буденності, заглибитись у духовне?Вам у цьому зможе допомогти орган, який своїм звучанням наближає до Бога. Органістка Олена Мацелюх виконає для Вас органні твори композиторів, що перенесуть Вас у неймовірний світ "небесних" звуків: Й.С. Бах, Ф. Ліст, Б. Котюк, Ж. Ален... Відчуйте себе на небі — приходьте на концерт.Чекаємо на Вас! Квитки: 50 грн. (можна придбати у касі перед концертом, або онлайн тут: https://2event.com/uk/events/942265 )

Концерт "Вечір інструментальної музики - орган та флейта Пана"
📆 26-08-2017

Початок о 17:00 год. Сімейний тандем для Вас зіграє у цей вечір: Олена Мацелюх (орган) та Ігор Мацелюх (флейта Пана). Вас пробере до кожної клітинки, до "мурашок" - обіцяємо (y) . А все тому, що наші музиканти завжди віддаються сповна музиці. Прозвучать найкращі зразки інструментальної класики у перфектному виконанні: Й.С. Бах, Е. Ґріґ, К.Сен-Санс, Л. Боельманн. Приходьте, не пожалкуєте!Чекаємо на Вас! Квитки: 50 грн. (можна придбати у касі перед концертом, або онлайн тут: https://ticketclub.com.ua/event/4320/ )

Концерт "Перлини клавесинної музики"
📆 28-08-2017
Костел кларисок (Музей Пінзеля), площа Митна, 2

Початок о 17:00 год. В рамках Міжнародного фестивалю "Музика в старому Львові та Кракові". В програмі твори композиторів епохи бароко. Виконавці: Андрій Прахт – клавесин (Одеса).

Органний концерт "Музика Й.С. Баха - орган та флейта Пана"
📆 27-08-2017

Початок о 17:00 год. Й.С. Бах - геніальний композитор епохи бароко, його музика є еталоном гармонії та звучання. Якщо Вам хочеться відчути гармонію - приходьте. Гарантовано лише приємні враження від концерту.Його для Вас зіграють: Олена Мацелюх (орган) та Ігор Мацелюх (флейта Пана). Вони здається мають якийсь невидимий зв'язок із Й.С.Бахом, бо виконують його твори просто надзвичайно. Бах "оживе" і можливо Ви зможете його побачити на концерті у першому ряду. Якщо не прийдете - будете шкодувати...Чекаємо на Вас! Квитки: 50 грн. (можна придбати у касі перед концертом, або онлайн тут: https://ticketclub.com.ua/event/4321/ )

Виступ Белфастського філармонічного хору
📆 29-08-2017
Концертний зал ім. С. Людкевича

Початок о 19:00 год. Вартість 50, 70, 90, 110 грн. Все хороше закінчується – і "Музика в старому Львові" теж. Останнім акордом фестивалю стане вечір у Львівській обласній філармонії. Вечір зірок, серед яких – знаменитий Белфастський філармонійний хор з Північної Ірландії. Цей колектив, який ще називають The Phil, нещодавно відзначив 140-ий день народження. Сьогодні це понад 120 учасників, репертуар, наповнений найвідомішою класикою і сучасними творами, та невичерпне натхнення. Гості з Белфасту виступлять і на фестивалі у Кракові. Разом з ними на львівській сцені закриватимуть фестиваль оркестр "Віртуози Львова" і плеяда відомих польських солістів. Диригуватиме також гість із Польщі – Бартош Жураковський, лауреат міжнародного конкурсу диригентів Вітольда Лютославського. У програмі – Stabat Mater Франсіса Пуленка та Велика меса C moll Вольфганга Амадея Моцарта. Виконавці: Белфастський філармонічний хор Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова" Агнєжка Венгжиновська (сопрано) Ельжбета Кабала (сопрано) Рафал Жураковський (тенор) Кшиштоф Малецко (бас) (Польща) Диригент Бартош Жураковський (Польща) Чекаємо на незабутній завершальний вечір "Музики в старому Львові"!    

Концерт "Відкриття сезону 2017-2018 Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії"
📆 14-09-2017
Концертний зал ім. С. Людкевича

Початок о 19:00 год.  В програмі: Йоганнес Брамс. Концерт для фортепіано № 1Йоганнес Брамс. Симфонія № 1 Виконавці: Микола Сук – фортепіано Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії Тарас Криса – диригент            

Концерти "Крізь терни до зірок"
📆 17-09-2017
Камерна сцена, вул. Чайковського, 7, вхід "Каса", 3 поверх

Початок о 17:00 год. Людина, яка втілює дух нації. Український патріот та щирий християнин, який не зламався під тиском радянської системи. Той, хто все життя пробирався крізь терни. Цьогоріч ми відзначаємо 125-річчя від дня народження Патріарха греко-католицької церкви Йосипа Сліпого. Концерт "Крізь терни до зірок" нагадає про найважливіші віхи у житті патріарха та його невпинну боротьбу за УГКЦ.  Талановитий з юності, Йосиф Сліпий за сприяння Андрея Шептицького навчався в Австрії, згодом активно працював над розбудовою релігійного життя Галичини. Був засуджений радянською владою, проте відкидавнеодноразовіпропозиції перейти управослав’я і тому провів понад 18 років у таборах. Навіть після важких випробувань продовжував відстоювати право на життя Української греко-католицької церкви. Невсипна робота з діаспорою, активне релігійне життя у Римі, наукова праця… Perasperaasastra – цей девіз на гербі Патріарха втілював усе його життя. Проте сам Йосиф Сліпий писав після переїзду до Риму: "І цей шлях, як скоро виявилося не був шляхом, на якому світили "астра" – ясні зорі.Він і далі був шляхом в’язня Христа ради, тим разом в’язня на химерній волі". Щирість, тепло та глибока любов до рідного зігріватимуть вас цього вечора у Львівській філармонії.  Солісти: Оксана Мацегора Юрій Хорташко Уляна Вертегел – Токарівська Назарій Михальчук Квартет бандуристок "Львів’янки" Інна Павлюк – ведуча Вартість 50 грн.

Концерт "Симфонічні полотна Людкевича"
📆 17-09-2017
Концертний зал ім. С. Людкевича

Початок о 18:00 год. Закриття Фестивалю.Концерт симфонічної музики. Петро Тітяєв / скрипкаАкадемічний симфонічний оркестр львівської філармоніїІван Остапович / дириґент С.Людкевич – Концерт для скрипки з оркестромС.Людкевич – Симфонічна поема “Колядниця”С.Людкевич – Симфонічна поема “Чакона”С.Людкевич – Симфонічна поема “Веснянки”  

Концерт "Маленький Моцарт"
📆 20-09-2017
Камерна сцена, вул. Чайковського, 7, вхід "Каса", 3 поверх

Початок о 14:30 год. Солісти: Ніна Карпінець Ірена Грех Станіслав Гоян Віталія Голубнича Оксана Савіцька – бандура Олена Мацелюх – концертмейстер

Концерт "Намалюй мені ніч"
📆 24-09-2017
Камерна сцена, вул. Чайковського, 7, вхід "Каса", 3 поверх

Початок о 17:00 год. Солісти: Ольга Фенюк Олена Мацелюх – концертмейстер Інна Павлюк – ведуча

Концерт "Львів'янка світової слави"
📆 28-09-2017
Камерна сцена, вул. Чайковського, 7, вхід "Каса", 3 поверх

Початок о 18:00 год. До 145- річчя від дня народження С. Крушельницької. Солісти: Лілія Вікарук Наталія Дитюк Ольга Фенюк Віталія Голубнича Ірина Стефанко Маріанна Лаба Наталія Грановська Оксана Ковальова

Концерт "Forodwaith"
📆 15-10-2017

Єдиний у своєму роді і вже напевно самий епічність - ONE EPIC GIG в клубі THE GAS STATION FORODWAITHХлопці з Білорусі турилі разом з Eluveitie і ділили сцену з такими монстрами як Korpiklaani, Finntroll, Аркона і багатьма іншими. До Львова привезуть свій новий альбом під назвою "THE ONE", вихід якого намічений на липень 2017, це буде пекельно угарне шоу. Всіх чекаємо! SUPPORT:SATRIAS | Melodic Death Metal | Тернопільhttps://www.facebook.com/satrias.ua TWELVES | Alt metal, metalcore | Львівhttps://www.facebook.com/twelves.music.XII

Перше україномовне гумор-шоу "Вар'яти"
📆 25-08-2017

Початок о 19:00 год. Не пропусти порцію гумору від Вар’ятів! Квитки можна придбати тільки в касі клубу. Деталі за тел.: +38 (032) 275 32 72+38 (050) 430 58 02+38 (067) 960-27-93  

Святослав Кондратів "Світ очима скрипаля"
📆 29-09-2017
Малевич концерт арена

Ви маєте це побачити і почути! Перший Всеукраїнський тур!  Вперше у вашому місті, відомий мільйонам українців, скрипаль-віртуоз, Святослав Кондратів! Саме з Святославом Кондратівим та його музикою ви мандрували дивовижними Фьордами Норвегії, величними дюнами Сахари, чарівною Венецією та прохолодною Балтикою. Музичні відео, які знімає скрипаль у різноманітних куточках світу мають шалену популярність у користувачів інтернету та за лічені дні набирають сотні тисяч переглядів, вподобань, поширень та коментарів: Неймовiрно гарна музика! Зачарована, захоплена! Хай всесвiтньо вiдомi зали вiтають Вас стоячи! Тiльки успiху Вам, Святославе! (Валентина Литвиненко, Керч)Мелодія, яку можна слухати вічно… Дякую за чудове відео! (Валентина Горецька, Вінниця)Під цю тривожно-чуттєву музику навіть не потрібно було знімати кліп. Вистачає заплющити очіі зразу ж, майже фізично перенестися в гарячу пустелю. Супер!!! Приїжджайте, будь ласка, в Тернопіль з концертом!!! (Леся Музика, Тернопіль)Святослав! Нам треба догнати та перегнати Янні! Зробіть цю роботу, вона важка, але нехай Вам допоможе Господь. (Любов Муравська)Марокко, Венеция, прекрасные пейзажи, скрипка, божественная музика, виртуозная игра, все великолепно, все шикарно!!!!! До мурашей!!!! Слушать можно бесконечно!!!! БРАВО, СВЯТОСЛАВ, СПАСИБО ЗА ЭМОЦИИ!!!!!!! ВЫ – ГЕНИЙ!!!! ВЫ – ТАЛАНТИЩЕ!!!!! (Анжеліка  Ненова, Одеса)Наш Паганіні, браво! (Ірена Герцаніч, Ужгород)Это прекрасно!!!! Никогда не любила скрипку... Вы заставили меня посмотреть и услышать её совсем по-другому! Я в восторге!!! Искренне признательна!!!!  (Тетяна Сахно, Бориспіль)В моей душе до сих пор звучит Ваша музыка, все клеточки тела начинают трепетать от восторга, счастья, радости, восхищения от созданной Вами атмосферы того вечера! (Інна Марчук, Київ)Святослав, Ви просто су перовий музика! Слухати Вас – НАСОЛОДА!!!!!!! (Оля Живка, Львів)Надзвичайно гарна музика!!! Чарівна… Чуттєва… Святослав, підкажіть, будь ласка, коли і де відбудеться наступний Ваш концерт? (Інна Соручан, Одеса)Скрипулічка звучить обалдєнно. Лягло на душу. Спасибі. (Сергій Симоненко, Кривий Ріг)Нравится, это слабо сказано. Эта музика околдовывает и окрыляет одномоментно… Божественно, и видеоряд обалденный!!! Спасибо за доставленное удовольствие! (Ирина Бондаренко, Мариуполь)        Скрипка Святослава Кондратіва разом з Маестро побувала майже на всіх континентах. Саме тому музика, яку створює та виконує скрипаль така різнобарвна та колоритна.       Музичний досвід Святослава настільки обширний та різноманітний, що дозволяє йому в своїй творчості поєднувати будь-які жанри, міксувати  безсмертну класику з сучасними стилями та напрямками.       Святослав Кондратів є випускником однієї з найсильніших академічних скрипкових шкіл України –  львівської. Він закінчив спеціалізовану музичну школу ім. С. Крушельницької та Національну музичну Академію ім. М.Лисенка. Щодня прогулюючись загадковими та старовинними вулицями Львова, в якому народився та виріс Святослав, він вбирав їх вишуканість та красу, яка тепер звучить у всіх його композиціях.  Потім був Київ та багаторічна робота у багатьох цікавих проектах. Він очолював гурт, який підтримував українську олімпійську збірну в Пекіні на ХХІХ Олімпійських іграх. Разом з етно-проектом об’їздив всю Америку та Канаду. Його запрошують на шоу «Голос Країни», де його скрипка допомагає здобувати глядацькі симпатії найкращим вокалістам проекту. У супроводі симфонічного оркестру його композиції звучать на найбільших сценах українських міст, з ним разом кияни та гості столиці зустрічали Новий 2017 рік на Головній ялинці країни на Софіївській площі в Києві. Святослава Кондратіва сміливо можна назвати мультиартистом. Адже він зібрав свій власний унікальний оркестр, пише та створює для нього аранжування та є його керівником і диригентом! Родзинкою колективу є його незвичний склад, де симфонічна група при потужній підтримці естрадного бендузабарвлюється чудовим колоритом українських автентичних інструментів. Це єдиний оркестр в Україні, який не переграє чужі хіти, а створює своївласні! Святослава Кондратіва називають українським Девідом Ґарреттом  за його віртуозну гру на скрипці (Девід Ґарретт – відомий німецький скрипаль), та українським Янні за його музику та оркестр (Хрісомалліс Янні – засновник відомого в світі оркестру інструментальної музики Yanni). «Дорогі мої шанувальники! Зустріч з вами для мене хвилюючарадість та велика відповідальність», - говорить Святослав Кондратів. «Ми щодня багато та наполегливо працюємо щоб створити для вас одну з найкращих та найцікавіших програм за участі її величності Скрипки! Це дуже непросто і вимагає багатьох зусиль. Але я вірю в свою команду і вірю у вас, мої любі прихильники! Ви варті найкращого! Приходьте всі, хто любить скрипку, і хто буде на такому концерті вперше. Програма концерту складатиметься з різноманітних чудових композицій, тож цікаво буде всім! Беріть з собою друзів, і ми разом будемо мандрувати цим безмежним світом. Я буду розповідати вам про нього разом зі своєю скрипкою, бо саме так і називається моя нова програма – «Світ очима скрипаля». Тож, надихайтеся літом та завітайте на перший у вашому місті сольний концерт Святослава Кондратіва. Його шалена енергетика та харизма створять незабутній настрій, який вам захочеться переживати ще і ще. А легка та водночас глибока музика спонукатиме мріяти та вірити, що всі мрії здійсняться, бо в цьому вас переконуватиме Маестро – скрипаль Святослав Кондратів та його музична команда.

Українська пісня / Ukrainian Song Project
📆 26-08-2017

Початок о 18:00 год. До Дня незалежності України, 26 серпня, відбудеться фінал масштабного Національного телепроекту "Українська пісня / Ukrainian Song Project". Того дня на одній сцені у грандіозному концерті-марафоні разом із найвідомішими українськими зірками Златою Огнєвіч, гуртами "Тартак", "Антитіла" та "Скрябін" виступлять молоді виконавці – фіналісти проекту. За понад місяць оргкомітет "Української пісні" отримав понад 200 заявок від представників нової генерації української музики. Прийом анкет триває до 1 серпня. На початку серпня оргкомітет телепроекту "Українська пісня / Ukrainian Song Project" оголосить імена близько 15-ти фіналістів. Усі вони матимуть чудову нагоду заспівати свої пісні на "Арені Львів" - на гігантській мультимедійній сцені у грандіозному концерті-марафоні поруч із відомими українськими артистами. Вартість 100-500 грн. Квитки на грандіозний концерт Національного телепроекту "Українська пісня 2017" - тут: https://kasa.in.ua/ukrainska-pisnya-2017

Блюзовий вечір з J&B band
📆 23-08-2017

 Початок о 20:00 год. Блюзові шедеври у виконанні J&B Band:Сергій Горбачов (спів, гітара), Борис Гурний (бас-гітара) та Андрій Альфавіцький (ударні). J&B Band – досвідчені й справжні музиканти, які власним віртуозними імпровізаціями та натхненним виконанням стандартів перенесуть всіх поціновувачів блюзу в атмосферу маленьких клубів Чикаго, Каліфорнії чи Техасу минулого століття.

ТІНА КАРОЛЬ
📆 02-10-2017
Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР «ТІНА» - Нова концертна програма Тіни Кароль - це симбіоз жіночих історій, виражених у піснях і танцювальних постановках в стилі modern and contemporary. «Багатогранність жінки – це втілення єдності і боротьби протилежностей. Ми кохаємо і ненавидимо, ми ображаємось і вибачаємо, втрачаємо і знову свято віримо. Цей концерт про те, якою різною може бути любов. Я заспіваю про те, що справжня любов ніколи не перестає, а продовжує бути, жити, творити і радувати», - каже співачка.Тіна Кароль їде в тур у підтримку свого нового альбому - в концерті прозвучать як прем’єри пісень, так і кращі хіти співачки.Окремою фішкою стане пряма live-трансляція концерту на великих екранах. Буде використана багатокамерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Над прямою трансляцією працюватиме режисерська команда на чолі з Максимом Делієргієвим. Глядачі матимуть можливість побачити те, чого не видно з глядацького залу, роздивитись кожну прожиту емоцію улюбленої співачки. Сучасна хореографія, живий звук, світлові і відео спецефекти зроблять шоу яскравим і наповненим всією палітрою почуттів.Хореографом-постановником туру став Василь Козарь (Kozar Dance Theatre) Режисерами нової сольної програми Тіни Кароль стали Наталія Острикова, Наталія Лисенкова і Марія Григоращенко, відомі своєю режисурою вокального проекту «Голос країни» на каналі «1+1».

Віденський Йоганна Штрауса Концерт-Гала
📆 05-09-2017

Початок о 19:00 год. Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker запрошує Вас відвідати "Віденський Йоганна Штрауса Концерт-Гала". Диригент: Максиміліан Кендлінгер.Художній керівник проекту: Маттіас Георг Кендлінгер. Попередні враження від концертів Ви можете отримати на наших інтернет-сторінках та на ютубі:http://www.youtube.com/kkphilharmoniker Вартість квитків: 90 - 300 грн.Замовлення та безкоштовна доставка квитків за тел.: 032/ 255-10-55. А Ви вже скучили за нами?  З повагою та найкращими побажаннями,симфонічний оркестр K&K Philharmoniker.

ЛІСАПЕТНИЙ БАТАЛЬЙОН 25 РОКІВ
📆 02-10-2017
Львівський Державний цирк

Справжні зірки з народу, переможці телевізійного проекту «Україна має талант» та просто прикольні тітки, з новою програмою "Найкращі пісні за 25років" Важка артилерія українського гумору нанесе потужний удар суцільного позитиву.До вашої уваги дві години сміхотерапії, нові пісні та улюблені хіти, подарунки для глядачів, а також народне камеді-шоу від Наталії Фаліон.У цей непростий для України час веселі жінки вирішили підтримати суспільство хорошим, веселим словом і запальною музикою, а як відомо, вони це роблять найкраще в Україні, адже у 2013році підтвердили звання найталановитіших у шоу "Україна має талант". Звучатимуть й вже відомі пісні, які принесли гурту перемогу на талант-шоу, і новинки. Нещодавно "Лісапетний батальйон" записав "Давай, баби, давай!" для підтримки вояків. У відео колектив обіцяє, що українські жінки готові боронити рідний край. Автором музики та слів є лідерка "Лісапетного батальйону" Наталія Фаліон. Вона присвятила кліп тим, хто зберіг віру, надію та любов, справжнім патріотам. Гурт постійно бере участь у концертах на підтримку армії, і виступ у Львові не буде винятком. "Лісапетний батальйон" перераховує кошти для підтримки бійців у зоні АТО та виступає для вояків. До речі, артисти "Лісапетного батальйону" завжди охоче фотографуються з шанувальниками та роздають автографи.Приходь сам та приводь друзів! Частина зібраних коштів піде на допомогу бійцям у зону АТО!Підтримаймо своїх!

BRUTTO. ТРУБИ БУДУТЬ!
📆 19-10-2017
!FESTRepublic.club

BRUTTO повідомили про всеукраїнський осінній тур в підтримку нового альбому

Концерт "Сергій Бабкін. Тур 15 років"
📆 07-10-2017

Початок о 19:00 год. 10 альбомів, сотні відіграних концертів і вистав, ролі в кіно, участь в проекті "Брюссель", створеного Святославом Вакарчуком, тренерське крісло в найрейтинговішому вокальному шоу "Голос країни" і, як закономірний і заслужений підсумок довгої кропіткої роботи - тисячі проданих альбомів і понад півмільйона слухачів. Слухачів, кожен з яких на концертах не випадковий, кожен зі своєю історією, пережитою під пісні Сергія. У вересні 2002 року Сергій Бабкін на студії «М.ART» за 5 годин одним махом записує 30 пісень, які згодом стануть двома першими сольними альбомами музиканта: «УРА!» і «БІС!». Саме в цей день і почалася історія музиканта і актора Сергія Бабкіна, який всупереч законам шоу-бізнесу, форматам радіостанцій і телеканалів, тільки завдяки таланту, внутрішній чесності, вірі з боку рідних і близьких людей, став народним улюбленцем. У вересні 2017 року, рівно через 15 років після перших "музичних кроків", Сергій Бабкін відправляється в масштабний тур Україною. І цей тур для музиканта - не тільки спосіб підвести риску чергового етапу, а й привід зібратися разом з шанувальниками та подякувати їм за весь шлях, пройдений разом. квитки → https://goo.gl/imlVn3(фан-зона: 290 грн/)(місце за столиком: 450-940 грн.)

Неангели
📆 11-11-2017
Малевич концерт арена

Концерт Неангели у Львові 22 листопада 2017 у приміщенні Малевич: concert arena & night club, початок 19.00. Не пропусти!!!  НеАнгели "СЛАВАВІКТОРІЯ» Великий сольний концерт гурту, який співає серцем.  Не пропусти саму емоційну подію цієї осені !

Yarmak
📆 29-09-2017

Початок о 22:00 год. Буде справжній вибух якісного хіп-хопу. В рамках Міжнародного туру "5 років", найпопулярніший український реп-виконавець YARMAK готує не просто концерт, присвячений 5-річчю його творчості, а справжнє шоу з презентацією нового альбому "RESTART"! Першу популярність артист отримав завдяки його трекам на гостросоціальні теми і мільйонам переглядів його кліпів в YouTube. Наприклад, його кліп на пісню "Серце пацана" в 2013 році набрав найбільшу кількістю переглядів серед російськомовних відео на YouTube, а за версією порталу "Новий Реп" переміг в номінації "Відео року". Також YARMAK багатьом відомий завдяки своїй громадянській позиції і патріотичної пісні "22", яка стала гімном Революції Гідності. У будь-якому місті YARMAK збирає повні концертні зали своїх шанувальників. YARMAK в Львові - це обов'язково буря емоцій і неймовірний драйв, коли весь зал "качає" в унісон. Цього разу YARMAK для свого улюбленого міста підготував багато цікавого, а крім презентації нового альбому, реп-артист також виконає свої головні хіти. На Великому концерті YARMAK обіцяє повномасштабне шоу і абсолютно новий рівень хіп-хопу. Квитки за посиланням:https://www.concert.ua/eventpage/yarmak-lvov

Концерт "Будь, Україно"
📆 23-08-2017
Концертний зал ім. С. Людкевича

Початок о 19:00 год. Виступить Стефан Шкафаровський, відомий американський соліст українського походження. Його глибокий бас звучить зі сцен Метрополітен опера у Нью-Йорку та Лірик опера в Чикаго. А часом — у церковному хорі чи на заходах української діаспорної громади. Уродженець Нью-Йорка, випускник Американського оперного центру при Julliard School та Вестчестерської консерваторії, підкорив потужним голосом спочатку Північну Америку, а потім і весь світ. У репертуарі співака – понад 20 оперних партій у шедеврах Бетховена, Пуччіні, Штрауса, Верді та інших класиків. Гастролював у містах США, Канади, Південної Америки, Близького Сходу і Японії. Напередодні Дня Незалежності співак символічно назвав свій виступ “Будь, Україно”. У програмі – пісні та солоспіви М. Лисенка, К. Стеценка, В. Косенка, Г. Китастого, І. Соневицького, О. Білаша. Бас виступить у супроводі відомого піаніста Мирослава Драгана. "Масштабний – це заниження, яким можна описати бас Стефана Шкафаровського – він струсонув весь зал своїм потужним інструментом" –  пишуть The Grand Rapids Press про виступ соліста. Запрошуємо почути це наживо! У програм: пісні та солоспіви М. Лисенка, К. Стеценка, В. Косенка, Г. Китастого, І. Соневицького, О. Білаша. Виконавці:  соліст Нью-Йоркської "Метрополітен-Опера", Стефан Шкафаровський – бас, Мирослав Драган – фортепіано. Вартість 70, 100, 120, 150 грн.    

Трансформери в пошуках планети
📆 23-09-2017
Перший український театр для дітей та юнацтва

ДИТЯЧА ВИСТАВА «ТРАНСФОРМЕРИ В ПОШУКАХ ПЛАНЕТИ»  Сучасну дитину, що володіє актуальними технологіями і живе в світі божевільного науково-технічного прогресу, важко чимось здивувати. Але, тим не менше, ми спробуємо. Адже, спілкування з живим театром, акторами або навіть ляльками в людський зріст - не замінить ніякої гаджет або супернавороченого комп"ютера!  Особливо, якщо це інтерактивне дійство з безліччю фантастичних персонажів, оснащене сучасними світловими приладами, лазером, ультрафіолетом, екраном, неоновими костюмами, словом всім тим, що необхідно для здійснення захоплюючої подорожі по планетам Сонячної системи!  Разом з головними персонажами вистави, глядачі втратять кордон між реальністю і ілюзією, побувавши на дев'яти планетах! Дізнаються, як влаштована наш Всесвіт, візьмуть участь в інтерактивних іграх, разом з героями стануть учасниками пригод, які чекають їх на кожній планеті.  18 унікальних персонажів не тільки розважать глядача-дитини, а й подарують йому масу пізнавальних відкриттів. Та й дорослому не доведеться нудьгувати, адже кожен з нас колись мріяв підкорити Космос, познайомитися з інопланетними істотами, перетворитися в симпатичного персонажа комп'ютерної гри і врятувати нашу планету від Чужих!  Ми з нетерпінням чекаємо свого глядача, тому що в захоплюючу подорож, в пошуках планети, потрібно вирушати тільки класною командою! Краще дитяче шоу в Європі ПРЕМ'ЄРА "ТРАНСФОРМЕРИ У ПОШУКАХ ПРИГОД ". Львів 23 вересня 2017 у приміщенні Першого театру, початок 12.00. НЕ ПРОПУСТИ !

БУМБОКС
📆 23-09-2017
Велотрек СКА

Реліз EP «Голий король», на підтримку якого гурт вирушає у великий тур, заплановано на серпень. Усього в мініальбом увійде шість пісень: "Колишня", "Голий Король", "Болельщик", "Сталеві квіти", "Вечір в Ріо"- пісня, записана разом з групою O.TORVALD, а також акустична версія пісні "Люди" в якості бонус-треку. Що казати, концерти Бумбокс – це завжди неймовірно емоційно й по-справжньому! Їх люблять й чекають, а повні зали по усій Україні – тому підтвердження.

Вечірки

Вечірка "Art & House"
📆 24-08-2017

Початок о 22:00 год. Набридла “дешева” комерція і “заїжджені” пісеньки по радіо? Art House – це суміш якісних течій House музики. За пультом: Gj Efidm, Dj Dancer, Dj Soodnik, Dj Bravo. FACE CONTROL & DRESS CODE Іменинникам та чотирьом його друзям вхід безкоштовний упродовж ночі! Поспішайте зарезервувати столик: +38 (032) 275 32 72+38 (050) 430 58 02+38 (067) 960-27-93

Вечірка "A BIG party never killed nobody"
📆 26-08-2017

Початок  о 22:00 год. Велика вечірка у великому клубі! Не пропусти грандіозну суботу у Picasso, у нас сумно не буває. Безкоштовний вхід для дівчат по списку до 23:00! Щоб потрапити у список необхідно перейти за посиланням: https://goo.gl/forms/qJwI5PdbuGQDo9MC2 За пультом: Gj Efidm, Dj Elias, Dj Soodnik, Dj Bravo. FACE CONTROL & DRESS CODE Іменинникам та чотирьом його друзям вхід безкоштовний упродовж ночі! Поспішайте зарезервувати столик: +38 (032) 275 32 72+38 (050) 430 58 02+38 (067) 960-27-93

Вечірка "Pro-Company"
📆 24-08-2017

Початок о 22:00 год. Fest Republic представляє прогресивну, в прямому та переносному значенні, вечірку, на якій ми запрошуємо Вас відірватися в останні вихідні цього літа разом з нами.Такого різноманіття прогресів саунда і такої кількості нових імен світового рівня за одну ніч у Львові ви ще не чули! Вартість 99- 100 грн. PROFF - Ім'я добре відоме серед поціновувачів мелодійного прогрессіву по всьому світі і вважається синонімом гарного смаку та безперечного таланту. За 15-тирічну кар'єру продюсера та діджея, на його рахунку вже сотня релізів на таких лейблах як легендарний AnjunaDeep, ZeroThree, Intricate, визнання від світових імен, серед яких Above & Beyond, Armin van Buuren, Paul van Dyk, Kyau & Albert, Mat Zo, Super8 & Tab, Michael Cassette, Jaytech, Sander Kleinenberg та безліч інших, виступи по всій Європі, зокрема на всім відомому фестивалі Kazantip, а також у культовому Лондонському клубі Ministry Of Sound. Цього разу, в останній уікенд цього літа, він вперше виступить у Львові! Miss Monique - Одна з найбільш прогресуючих і затребуваних діджеїв України за останні роки. Величезна багатотисячна арена фестивалю або невеликий затишний нічний клуб - де б вона не ставала за пульт, її гра дає сплеск величезної кількості енергії і драйву на танцполі. Завдяки відмінній техніці гри і неповторному музичному матеріалу, вона надовго залишається не тільки в пам'яті, але і в серцях людей, які слухають і танцюють під її сети.Засновник одного з найуспішніших радіошоу на Radio Intense - "Mind Games". Учасник офіційного відкриття НСК "Олімпійський", спеціальний гість популярного фестивалю DME в Делі (Індія), саппорт в турі по Азії артистам світового масштабу, таким як R3Hab і Eddie Halliwell, фіналіст конкурсу Movida Corona і щільний гастрольний графік, розписаний на місяці вперед - далеко не повний перелік заслуг цього артиста за настільки нетривалу кар'єру. В серпні, між виступами на Ібіці та в Індії, вона завітає в FestRepublic, щоб разом з нами провести останній уікенд цього літа! Hexlogic - Представник нового покоління талановитих артистів України, який всього за рік своєї діяльності як продюсера здобув прихільність таких метрів як Above & Beyond, Cosmic Gate, Chicane, Ruben de Ronde, Oliver Smith, Myon & Shane 54 та багатьох інших. Артист лейблів Black Hole, Enhanced Music, Intricate, Silk Music. Leta - починала свою кар’єру у далекому 2006 році з ламаних ритмів breakbeat. Згодом стала однією із засновників промо групи Pozitive Breakz, за плечами якої організація десятків тематичних вечірок з українськими та закордонними зірками Breaks сцени. На старті своєї кар’єри з гастролями відвідала клуби Мінську, Москви та Санкт-Петербургу. Тривалий час Leta була резидентом Pozitiff DJ Party Bar та CAЛО International party bar. На сьогоднішній день основні стилі електронної музики, якими Leta захоплює танцопол - це deep і tech house. Зазвичай її сети – це підбірка різноманітної якісної музики, яка не дасть вам всидіти на місці. Den Rize - З 2004-го року діджей і довічний продюсер в будь-яких стилях від trance і techno до ambient і modern classical. Один з піонерів транс та прогресів сцени Львова та України загалом. Артист лейблів Armada, Enhanced, Spinnin, Blackhole, який отримав неодноразову підтримку від Armin van Buuren, Tiesto, Markus Schulz, Above & Beyond, Paul van Dyk, Daniel Kandi, Aly & Fila, Giuseppe Ottaviani, Myon & Shane54 і багатьох інших титанів індустрії, а також регулярно штурмує Top100 Beatport.  

Tom Swoon
📆 25-08-2017

Початок о 22:00 год. Один із кращих DJ планети знову у Львові!TomSwoon - DJ та Sound Producer, №56 у світовому рейтингу TOP100 за версією британського журналу DJ MAG!Артист топових лейблів: Spinnin' Records, Armada Music, Revealed Recordings, Ultra та ін., учасник наймасштабніших фестивалів світу, таких як: Tomorrowland, Ultra Music і т. п. Ексклюзивно!!!Цього вечора лайнап доповнять також і наші топові артисти з України, резиденти радіо NRJ Ukraine: MarkDevite, Gidro та Alisha!

Crazy Girls Sunday з DJ Natasha Rostova
📆 27-08-2017

Початок о 21:00 год. Музика – моє життя, і я доношу її красу та неймовірну значимість людям.Улюблений напій – мартіні.Улюблений стиль – House.TOP DJ Ukraine #1 electro-house.Хочеш дізнатися про Natasha Rostova більше – приходь. Бронюй стіл: +38097 5555 195. Більше інформації: +38050 5555 195.

Vocal live & dj-set KinSpin
📆 23-09-2017

Початок о 21:00 год. Резидентки кращих столичних клубів та улюблениці європейських танцполів - яскравий дует KinSpin легко зводить Vocal House, Garage та Bass House в треки, під які ти танцюватимеш до ранку. Бронюй стіл: +38097 5555 195. Більше інформації: +38050 5555 195.

Вечірка "Back to school"
📆 01-09-2017

Початок о 22:00 год.   За пультом: Gj Efidm, Dj Dancer, Dj Soodnik, Dj Bravo.   FACE CONTROL & DRESS CODE Іменинникам та чотирьом його друзям вхід безкоштовний упродовж ночі! Поспішайте зарезервувати столик: +38 (032) 275 32 72+38 (050) 430 58 02+38 (067) 960-27-93

День Незалежності
📆 24-08-2017

Початок о 22:00 год. Святкуємо День незалежності України разом у одному з найпатріотичніших нічних клубів Львова! Ми разом творимо історію, ця вечірка – це частинка майбутньої історії якої можеш стати саме ти! Абсолютно безкоштовний вхід для всіх до 23:00! За пультом: Gj Efidm, Dj Dancer, Dj Soodnik, Dj Bravo FACE CONTROL & DRESS CODE. Іменинникам та чотирьом його друзям вхід безкоштовний упродовж ночі! Поспішайте зарезервувати столик: +38 (032) 275 32 72 +38 (050) 430 58 02 +38 (067) 960-27-93

Unsound Dislocation
📆 01-09-2017

Початок о 22:00 год.CLUB NIGHT:LAWrin [UA]Konakov [UA]Chino [PL]Zenker Brothers [DE]Olivia [PL] Unsound Disloсation – це проект Goethe-Institut у співпраці з відомим краківським фестивалем електронної музики Unsound. Цей довготривалий проект реалізовується у 2016-2018 роках у 9 країнах регіону Східна Європа / Центральна Азія: Білорусь, Грузія, Казахстан, Росія, Україна, Киргизстан, Таджикистан, Азербайджан та Вірменія. Unsound Dislocation: Львів відбудеться 1 та 2 вересня 2017 року і включатиме два вечори концертів у Львівській філармонії, а також клубну подію у FESTrepublic. club. 1-го вересня берлінець ROBERT HENKE, також відомий як Monolake і один з творців Ableton, запрезентує свій відомий проект Lumière, що оперує звуком та лазерами. Хоча Lumière вже виконувався по всьому світу, у Львові відбудеться українська прем'єра цього яскравого проекту. Розпочне вечір ембієнтний сет української артистки з Варшави POLY CHAIN. Після концерту у !FESTrepublic. Club відбудеться клубний вечір, який занурить відвідувачів у лефтфілдове техно, але і не тільки. Гедлайнерами вечірки стануть ZENKER BROTHERS з Мюнхена, відомі як одні з найцікавіших техно-музикантів свого покоління. Вони виконають розширений діджейський сет. Також виступять CHINO з Польщі з лайф-сетом і резидентка Unsound’у OLIVIA. Розпочнуть вечірку львів'янин DJ LAWRIN та киянин KONAKOV. Наступного дня (2-го вересня) відбудеться українська прем'єра проекту KSIĘŻYC з українською співачкою й композиторкою SVITLANA NIANIO. KSIĘŻYC були одним з найвідоміших польських гуртів 90-х, який поєднує експериментаторський дух із слов'янськими фольклорними традиціями. Після довгої перерви, вони повернулися на сцену під час Unsound 2014, і з того часу активно гастролюють. Співачка й мульти-інструменталістка SVITLANA NIANIO також була активною у 90-х, працювала з містичним слов'янським фольклором, музичним мінімалізмом та авангардом. Спеціально для цього проекту до них приєднається польський музикант PAWEL ROMAŃCZUK. Він творить музику з допомогою іграшкових інструментів і є учасником польського експериментального ансамблю Małe Instrumenty. Відкриє вечір львівський електронний музикант MANU з ембієнтним сетом. Організатори:Goethe-InstitutFundacja Tone За фінансової підтримки Instytut Adama Mickiewicza Головний партнер в Україні Львівська Обласна Філармонія Партнер FESTrepublic. club Квитки продаються у касах Львівська обласна філармонія, FESTrepublic. club. Club та на Gastroli.ua

Rave Zone Vol.1
📆 09-09-2017

Початок о 20:00 год. Vergo Sound & Roman Sarkysyan презентуюсь новий амбітний проект з культовою назвою - "RAVE ZONE".Назва говорить сама за себе - проект гримітимиме серією гучних вечірок у електронному форматі, що відкриває у глибинах свідомості космічний дух Рейву… Атмосфера, за якою полюють поціновувачі, рівень, якого шукають справжні клабери - це Rave Zone!Наша ціль - дати відчути Вам енергетику рейвів світового рівня The Start: Rave Zone Vol.1: Artbat Diynamic / Suara / Definition: Music / Sincopat / Be Free Recordings / Parallel Label 20:00 - 22:00 Sunset Preparty: Nimof & Spudder 22:00 - 06:00 Main Stage: Artbat, Veronika, Romik, Kruger Вхід 150 грн./ V.I.P. 200 грн.https://gastroli.ua/events/rave-zone-artbat-diynamicу день вечірки Вхід 200 грн./ V.I.P. 300 грн.

НІЧ
📆 26-08-2017

Початок о 21:00 год. Vero (Rhythm Büro, Київ)Flashy, Lstn, Ocean T, Zbaraski (ZAVTRA)Lawrin Майже зразу після закінчення нашої першої НОЧІ в 10-му корпусі FESTrepublic ми почали думати про те, що добре було б туди якнайшвидше повернутись вже найближчим часом. От, з чим ми знову зайдемо туди 26-го серпня. Головна на вечірці цього разу – Vero (Rhythm Büro, Київ) – одна з наших улюблених персонажів української електронної сцени #простозараз. Частинка однієї з топових київських формацій Rhythm Buro, які відповідальні за чи не всіх найцікавіших техно-гостей в столиці за останній час. Також вона веде свою програму Каштан на 20ft Radio, де регулярно показує новинки української електронної сцени. А ще вона просто дуже крутий діджей, це, власне, найголовніше для 26-го числа. Ще на вечірці перед своїм дуже відповідальним сетом на Unsound Dislocation: Львів розминатиметься Lawrin – один з наших улюблених вже серед локальних селекторів. А ще там будемо ми – Flashy, Lstn, Ocean T I Zbaraski. І не зовсім б2б2б2б, і не зовсім з техно. Ранній початок вечірки, до речі, не просто так - його ми віддали для затяжного ембіент-інтро від Manu та @ΕΣΧΑΤΟΦΟΝIΑ. От.

Stage Rockers
📆 31-08-2017

Початок о 21:00 год. Кращий DJ-проект по версії UKRAINIAN CLUB MUSIC AWARDS.Трек I'm Waiting отримав нагороду "Трек року" від радіостанції KISS FM.Трек I'm Waiting підкорив українські та британські чарти.Stage Rockers входять в Top 100 за версією світового серверу Beatport, а їх новий реліз вийшов на лейблі Armin van Burren- Armada Завжди якісний саунд, особливе звучання Bass-line і потужні драйвові емоції – це Stage Rockers. Вхід 100 грн. Бронюй стіл: +38097 5555 195. Більше інформації: +38050 5555 195.

Вечірка "Fiesta"
📆 25-08-2017

Початок о 22:00 год. Для всіх любителів латиноамериканських танців, запрошуємо поринути у атмосферу бачати, сальси і просто, хорошої музики! Після 00:00 ді-джеї запалюватимуть танцмайданчик найкращими танцювальними house хітами! За пультом: Gj Efidm, Dj Elias, Dj Soodnik, Dj Bravo. Безкоштовний вхід для дівчат по списку до 23:00! Щоб потрапити у список необхідно перейти за посиланням: https://goo.gl/forms/cWAMt0xyJ73h5rVv2 FACE CONTROL & DRESS CODE Іменинникам та чотирьом його друзям вхід безкоштовний упродовж ночі! Поспішайте зарезервувати столик: +38 (032) 275 32 72+38 (050) 430 58 02+38 (067) 960-27-93

Тренінги, семінари

Курс "Спілкування і порозуміння"
📆 26-08-2017

Запрошуємо Вас взяти участь в унікальному навчальному Рівні "Спілкування і порозуміння" від Школи розвитку SPE! Для тих, хто готовий вчитися ми створили український Хоґвардс, місце де кожен учасник стає Майстром свого життя. Чарівником слова і часу! Людиною з власною глибокою мудрістю і розумінням законів природи, особистими цінностями і переконаннями, а також готової бачити навколо те, чого не помічають інші. Навчальний рівень "Спілкування і порозуміння" складається із таких курсів:- Невербальна комунікація (мова тіла)- Лідерство у спілкуванні- Ораторське мистецтво- Розвиток навиків самолідерства- Психодіагностика особистості Група № 1 30 занять по понеділках і середах з 18:30 до 21:30 год.Старт 28 серпня (понеділок) Група № 2 5 модулів – 1 раз у три тижні на вихідних (субота і неділя) з 9:00 до 19:00 год.Старт 26 серпня (субота) Реєструйтесь за тел. 097 4787 941або за посиланням https://goo.gl/xFbMLt В кінці курсу Ви здасте Екзамен і отримаєте сертифікат про присвоєння відповідного рівня. Найважливіше вміння, яке ви отримаєте – здатність знаходити порозуміння і рішення у будь-якій ситуації! А це насправді цінно! Над Вами працюватимуть Майстри Школи розвитку SPE- Роман Кушнір;- Сергій Ковач;- Богдан Желобчук;- Андрій Манько;- Ірина Кастран. Ви не зможете залишитись такими, як були раніше, ваші навики спілкування, ставлення до себе, розуміння інших, а разом з тим і можливості щодо реалізації себе у житті перейдуть на якісно новий рівень! СТАНЬТЕ МАЙСТРАМИ СВОГО ЖИТТЯ!

Курс "Особиста ефективність"
📆 29-08-2017

Для тих, хто готовий вчитися ми створили український Хоґвардс, місце де кожен учасник стає Майстром свого життя. Чарівником слова і часу! Людиною з власною глибокою мудрістю і розумінням законів природи, особистими цінностями і переконаннями, а також готової бачити навколо те, чого не помічають інші. Рівень "Особиста ефективність" складається із таких курсів:- Школа функціонального тайм-менеджменту- Школа фінансової грамотності- Мистецтво спілкування із складними особистостями- Теорія брехні і заохочення правди- Упередження сприйняття і нав’язування цінностей Група № 130 занять по вівторках і четвергах з 18:30 до 21:30 год.Старт 29 серпня (вівторок) Група № 25 модулів – 1 раз у три тижні на вихідних (субота і неділя) з 9:00 до 19:00 год.Старт 2 вересня (субота) Реєструйтесь за тел. 097 4787 941або за посиланням: https://goo.gl/xFbMLt В кінці курсу Ви здасте Екзамен і отримаєте сертифікат про присвоєння відповідного рівня. Найважливіше вміння, яке ви отримаєте – здатність знаходити порозуміння і рішення у будь-якій ситуації! А це насправді цінно! Над Вами працюватимуть Майстри Школи розвитку SPE:- Роман Кушнір;- Богдан Желобчук;- Анна Замостна;- Андрій Баландюк;- Володимир Романенко. Ви не зможете залишитись такими, як були раніше, ваші навики спілкування, ставлення до себе, розуміння інших, а разом з тим і можливості щодо реалізації себе у житті перейдуть на якісно новий рівень! СТАНЬТЕ МАЙСТРАМИ СВОГО ЖИТТЯ!

Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"
📆 29-08-2017

Бізнес-курс "МАТРИЦЯ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ" ексклюзивна консультаційна програма зі стратегії та маркетингу бізнесу. ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ- Підприємці та  власники діючого бізнесу- Директори та керівники підрозділів бізнесу- Програма не призначена стартап-підприємців, які ще не мають бізнесу- Програма не призначена для менеджерів, які мають менше 3-ох осіб у підпорядкуванні Більшість із нас, керівників та власників бізнесу, хотіли б розуміти, з якою структурою та складовими нам потрібно збудувати бізнес, щоб він розвивався стабільно та мав хорошу перспективу. Під час бізнес-інтенсиву "Матриця успішного бізнесу" ми надамо Вам еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.У результаті бізнес-курсу Ви розпрацюєте послідовність кроків та проектів, які необхідно виконати для виведення Вашого бізнесу на якісно новий рівень. У ПРОГРАМІ- Піраміда організаційного розвитку. Модель успішного бізнесу.-Унікальність стратегії та маркетингу бізнесу як інструмент збільшення прибутку. Як збільшити прибуток бізнесу через фокусування та роботу з "моїм клієнтом". Перемагають не ті, хто більше продає, а ті, у кого більше купують.- Концепція бізнесу. Ринки та клієнти. Товари та послуги. Ресурси. Операційна система. Управління. Корпоративна культура. Що має бути в успішній компанії, щоб перестати щоденно багато бігати і стати успішним у довготривалому періоді.- Правильна послідовність формування структури бізнесу. Кожний працівник повинен заробляти на себе та на розвиток підприємства- Правильна позиція на ринку – основа успішного розвитку. Позиціонування та прості принципи відбудови від конкурентів.- Модель бізнесу. Як її застосовувати для збільшення прибутків та розвитку. ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ4000 грн. або 4000 IQs в рамках "Розумної бонусної системи" Клубу Ділових Людей. ТРИВАЛІСТЬ ПРОГРАМИ1 день з 9:30 до 17:30 з перервою на обід. ЗАПИС НА ПРОГРАМУВасиль ФОЗЕКОШ+38 (096) 881 62 70vasyl.fozekosh@bc-school.com.ua

Формула успішного управління проектами
📆 29-09-2017

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на навчальну програму "Формула успішного управління проектами" з Сергієм Потаповим, викладачем управління проектами, консультантом з проектного управління Міністерства Економіки України (Prozorro), Міністерства Оборони України (Проектний Офіс Реформ МОУ) та ін. Упродовж двох днів учасники розглянуть ключові проблеми проектного управління та шляхи їх вирішення, які можуть бути імплементовані в будь-якій організації не залежно від сфери діяльності чи розміру. Отримають інструменти, які не потребують значних інвестицій в технічні системи, натомість допомагають досягати суттєвих результатів завдяки змінам у відносинах між людьми. Теми, які будуть розглянуті під час навчання: 1. Нечітке формулювання цілей. До яких проблем це призводить та як їх вирішувати. a. ODSC (Objective, Deliverables, Succe ss Criteria). Формулювання загальної  картини  зрозумілої  для  всіх  зацікавлених  сторін  проекту;  націленість  проекту на вирішення конкретної проблеми. b. Root Cause Analysis .  Як  бути  впевненим  в  тому,  що  проект  дійсно  дозволить вирішити актуальну проблематику ко мпанії. c. Stakeholders Analysis Matrix, як інструмент виявлення різних зацікавлених  сторін в проекті, та побудови правильної комунікаційної стратегії. d. ІСР  (Ієрархічна  структура  робіт  – WBS  work  breakdown  structure),  як  правильно  її  побудувати,  які  інші  ієрар хічні  структури  допомагають  у  висвітленні картини в цілому. e. Intermediate  Objectives  Map,  як  інструмент  декомпозиції  результатів  проекту. f. User  Stories,  як  інструмент  трансляції  бізнес - цінностей  до  робочої  команди проекту. 2. Практичне пришвидшення виконання проекту: що робити інакше для швидшої генерації результатів. a. Негативний  вплив  багатозадачності.  Де  обов’язкова  однозадачність?  Як  досягнути її в реальній організації. b. Повна комплектація. c. Обмеження незавершеної роботи (WIP  – work in progress) для збільшення  швидкості. 3. Практичне планування проекту: як планувати швидкі та надійні проекти? a. Побудова мережево ї діаграми проекту, як основний інструмент надійного  плану. b. Невизначеність  в  проектах  та  її  класифікація.  Практичні  підходи  до  визначення тривалості задач в залежності від ступеня невизначеності. c. Використання  буферів  різних  типів  для  згладжування  невизначе ності.  Чому запас часу в окремій задачі не використовується. d. Ризик - менеджмент,   який   має   сенс.   І   як   перетворити   його   з  необґрунтованої заморозки ресурсів на інструмент підвищення надійності  тривалості проекту. e. Негативний вплив дедлайнів на тривалість проект у. Як знайти баланс між  дисципліною, надійністю та швидкістю в проектах. Формат розгляду запропонованих інструментів – проект-кейс, який буде близьким та зрозумілим аудиторії. Це дозволить навчитися ефективно застосовувати інструменти на практиці. Учасники отримають інструменти, які не потребують значних інвестицій в технічні системи, натомість допомагають досягати суттєвих результатів завдяки змінам у відносинах між людьми. Також під час навчання розглянемо проект-кейс, який дозволить учасникам навчитися ефективно застосовувати інструменти на практиці.Вартість: 5800 грн. (без ПДВ)Рання реєстрація до 20 серпня 5200 грн. (без ПДВ)Зареєструватися: https://goo.gl/ai9H2PКонтактна особа: Ігор Кривий, +38 (063) 178 37 66, ikryvyy@lvbs.com.ua

BC-School: Модуль MBA "Лідерство та особистісна комунікація. Особиста ефективність та управління часом. Внутрішні комунікації компанії"
📆 08-09-2017

Триденний модуль в рамках програми МВА Master of Business Administration. Тривалість модулю 3 дні  08-10 вересня (пт., сб., нд.) по 8 годин з 10:00 по 19:00 год. МЕТА ПРОГРАМИ: - надати учасникам програми практичну структуровану інформацію в сфері управління особистісною ефективністю та часом;- розглянути керівника як лідера та його навики як основні компетенції для ведення успішного бізнесу;- опрацювати методики та інструменти внутрішніх комунікацій в компанії. ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ: - власники бізнесу- ТОП-менеджери малого/середнього бізнесу Програму проводить: ВОЛОДИМИР СЕМЕНИШИНбізнес-тренер,віце-президент компанії SoftServe Inc.www.softserve.ua У 2011 році отримав всеукраїнську нагороду якнайкращий маркетинг-директор у сфері ІТ та телекомунікацій.Отримав декілька міжнародних нагород зарозробку та впровадження маркетингових проектів. Досвід роботи: - Консалтингові проекти: 5* готель Citadel Inn, ТМ SnowImage, ТМ Атреміда, журнал StyleBoom, торгова мережа "Христина"- Автор проекту EmployerBrand в Україні ПЛАН  ПРОГРАМИ:- Особиста ефективність та управління часом- Поняття "Управління часом".- Постановка цілей.- Стратегічне та тактичне планування часу.- Встановлення пріоритетів та методики пріоритезації.- Боротьба зі злодіями часу.- Самомотивація.- Контроль та аналіз використання часу.- Управління часом в компанії.- Робота з поштою або технології працюють на Вас.- Лідерство та особистісна комунікація- Основи функціонування ефективного бізнесу.- Ефективне лідерство, або "лідерами не народжуються".- Модель успішної комунікації. Рапорт.- Визначення потреб співрозмовника/замовника/кандидата.- Системи прийняття рішень.- Робота з запереченнями.- Визначення стилю введення переговорів.- Внутрішні комунікації компанії- Місце, роль і структуру внутрішніх комунікацій в організації.- Інструментарій  внутрішніх комунікацій (друковані, електронні, інтерактивні комунікації, корпоративні свята).- Мистецтво комунікації (презентація роботи відділу та самопрезентація, комунікація змін та негативних новин).- Максимізація використання власних сильних сторін, які необхідні учасникам в щоденних комунікаціях з підлеглими, колегами та керівниками (зворотній зв'язок, критика, наради та пошта).- Як соціальні мережі змінили парадигми комунікацій та їх вплив на внутрішні комунікації.- Аналіз внутрішніх комунікацій (опитування сервісів та задоволеності працівників). Умови участі: вартість модуля  - 12 000 грн.,для учасників Клубу, їх персоналу та для груп 3-ох і більше осіб з однієї компанії – 9 000 грн. ЗАПИС НА ПРОГРАМУ: Василь Фозекош+38 (096) 88 16 270vasyl.fozekosh@bc-school.com.ua  

Арт-терапія "Фруктові історії"
📆 08-09-2017
аудиторія №108, 1 поверх

Тривалість 18:15-21:00 год. Часто людям важко словесно передати свої емоції та переживання – погані, або навіть хороші, тому за допомогою творчості ми будемо вчитись відкриватися та ділитися своїм внутрішнім світом. Також ви отримаєте багато цікавої інформації про те, як споживання певних фруктів може впливати на ваш фізичний та емоційний стан, та відкриєте для себе нові невідомі факти про продукти, які, ніби такі звичайні для нас. РОДЗИНКА ЗАХОДУ Родзинка - теж фрукт, в минулому. ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ- Керівники і власники бізнесу- Активні ділові люди, котрі шукають натхнення та "рецептів успіху" для власного бізнесу У ПЛАНІ ЗАХОДУ:- Знайомство (хто який фрукт..?)- Дослідження впливу споживання фруктів на фізичний та емоційний стан людини- Перегляд відео "Такими ви їх ще не бачили!"- Створення композиції з фруктів- Спілкуємось, обмінюємось враженнями, смакуємо фруктові історії ТАЙМІНГ: 18:15-18:30-  вітальна кава, реєстрація учасників18:30-19:40- арт-терапія, частина І19:40-20:00- кава-перерва20:00-21:00- арт-терапія, частина ІІ  Експерт заходу:   ОЛЕНА БОРТНІЧУК   м.Львів   Створює фруктові композиції та інсталяції понад  9 років   Учасник інтенсивного бізнес-курсу  "ЗРОБИ БІЗНЕС УСПІШНИМ"   Креативна, цікава, позитивна і просто  натхненна жінка   ПРИМІТКИ: Рекомендуємо мати з собою візитні картки. Рекомендований дрес-код – business casual, офіційно-діловий, діловий вільний. Рекомендуємо завітати на захід за 10 хвилин до його початку, щоб мати кращу можливість налагодження ділових контактів. УМОВИ УЧАСТІ:Пакет "Розвиток"- участь вільнаПакет "Участь у Клубі"- 300 грн.Інші учасники- 300 грн. Якщо Ви не є учасником Клубу та бажаєте долучитись до активностей бізнес-клубу, запрошуємо Вас на чашку чаю/кави в офіс для співбесіди. З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇРоман Жук+38 098 161 68 26roman.zhuk@bc-club.org.ua

Тренінг "Доступно про гроші"
📆 08-09-2017

Початок о 18:30 год. Відвідайте наш унікальний тренінг про особисті фінанси! Саме Ви задаєте тему розмови. Наш лектор відповість на 10 БУДЬ-ЯКИХ запитань з області фінансів, які Ви самі задасте на початку тренінгу. Зазначимо, що даний тренінг - це не пусті розмови про те, як вигідно інвестувати сотні тисяч євро чи як врятувати планету. На порядку денному відверта розмова про те, як в сучасних умовах можливо заробити реальні гроші та оптимізувати свої витрати. Віктор Федака - успішний бізнесмен, власник декількох бізнесів та досвідчений бізнес-тренер, автор власного курсу "Правила фінансового руху". Вся інформація, якою він поділиться з нами, заснована на особистій практиці, а отже вже по своїй суті - унікальна. Організовує Саморозвиток. За додатковою інформацією звертайтесь:0637132693 - Viktor Sapronov Вхід: 50 грн

Тренінг "Індивідуальний план розвитку працівника"
📆 23-09-2017

Тренінг для HRM, керівників компаній, департаментів, підрозділів, а також співробітників, зарахованих до кадрового резерву. Реєстрація: https://goo.gl/forms/9vg9O3QqLLUVPcc43 Для детальнішої інформації: coach.koliadko@gmail.com, +380674088713 Програма I. ІПР як частина загальної програми розвитку в компанії 1. Як розробити й запустити програму розвитку в компанії2. 5 етапів програми розвитку3. Основні дійові особи програми розвитку4. Цілі індивідуального плану розвитку Кейс: "Основні труднощі реалізації програми розвитку в компанії. Способи вирішення " Бонус модуля: - Приклади реалізованих програм розвитку- Пам'ятка зі створення моделі компетенцій в компанії II. Алгоритми і оптимальні форми ІПР 1. Алгоритм сесії зі складання індивідуального плану розвитку2. Рамки експрес-сесій3. Розвиваючі призначення як основний елемент ІПР4. Контроль і самоконтроль просування до поставлених цілей5. Рамки і алгоритм зворотного зв'язку6. Ролі та завдання наставника7. Керівник в ролі коуча: плюси і мінуси Кейс №1: "ІПР топ-менеджера (розвиток лідерських компетенцій)"Кейс №2: "ІПР менеджера середньої ланки (розвиток управлінських компетенцій)"Кейс №3: "ІПР співробітника (орієнтація на результат)" Бонус модуля:- Складання особистих ІПР учасників тренінгу III. Можливі проблеми в процесі реалізації ІПР 1. Зняття відповідальності і основні причини опору2. Моделі порятунку і відповідальності підлеглого3. Ситуації демотивації та шляхи їх подолання4. Підтримка підлеглих в разі невдачі5. Вирішення проблем: 3-х крокова стратегія Кейс: "Основні проблеми і труднощі в ході реалізації індивідуальних планів розвитку. Способи вирішення " Бонус модуля: - Матриця "Демотивація співробітників"- Методи роботи з демотивованими співробітниками IV. Робота з мотивацією підлеглих і самомотивація керівника 1. Як встановлювати довірчі відносини "керівник-підлеглий"2. 5 компонентів мотивуючого керівництва3. Управлінські підходи, що знижують мотивацію4. Мотивація "до", мотивація "від": можливості та загрози, методи розвитку5. Позитивний і негативний цикли мотивації співробітників6. Оптимальні методи розвиваючих призначень на різних етапах циклу Кейс: "Стилі керівництва. Квадрант менеджера " Бонус модуля: - Система "B-Alert" і схема фокусування на пріоритетах- Цикли мотивації М. Лансберг В ході навчальних модулів учасники: - Отримують спеціалізовані знання по темі "Індивідуальний план розвитку підлеглих"- Підвищують компетенцію "Розвиток підлеглих"- Відпрацьовують практичні завдання, побудовані на реальних кейсах- Планують власну діяльність з урахуванням отриманих знань- Отримують зворотний зв'язок від тренера по домашніх завдань і практичної діяльності Методи, що застосовуються в модулях: - Міні-лекції, кейси, коуч-сесії, ділові ігри, мозкові штурми, модерація, групові дискусії. 60% часу тренінгу - практична робота учасників. Автор програми: Наталія Романенко, президент European Coach Federation в Україні. Сертифікати ECF - "Management Coaching", категория "Business Coaching", "Coach training" категорія "Training of coaching".Тренер: Наталія Колядко, організаційний коуч, сертифікат European Coach Federation за напрямком "Corporate Coaching" (категорія "Business Coaching"). Сертифікований тренер. Викладач, коуч-супервізор Business Coaching School. Вартість участі: 2000 грн / особа. За участі 2-х і більше осіб від однієї компанії - 1600 грн / особа. При оплаті до 01.09.2017 включно - знижка 20%. Організовує Школа бизнес-коучинга

Тренінг "Емоційний інтелект лідера"
📆 06-10-2017

Тренінг розрахований на керівників вищої та середньої ланки. Програма має прикладне застосування в контексті бізнесу. В результаті тренінгу учасники: - Освоять прийоми поведінки в стресових і конфліктних ситуаціях- Вивчать інструменти управління емоційним станом,проаналізують власні неефективні стратегії і установки- Розроблять індивідуальний план розвитку EQ, грунтуючись на результатах передтренінгового тестування Програма тренінгу 1. Емоційне лідерство. Чи можна знайти ключі до самого себе? 2. Роль EQ в діловій сфері (управління, продажу, сервіс) 3. Характеристики керівників з високим / низьким EQ 4. Структура емоційного інтелекту: а) Самосприйняття. Як навчитися розуміти себе? б) Управління своїми емоціями. Думати перш, ніж говорити в) Самомотивация. Як запускати «внутрішній мотор»? г) Соціальна сприйнятливість. Здатність розуміти інших д) Управління відносинами. Визначення можливостей і меж 5. Як виміряти емоційну компетентність: точки відліку 6. Бібліотека емоцій © Richard L. Daft 7. Накопичені і попередні емоції: пропрацювання нееффектиних стратегій 8. Щоденник емоційних станів 9. Матриця реінтерпретації «Емоція / Ситуація» 10. 5 етапів управління своїми емоціями 11. Техніки розвитку соціальної сприйнятливості 12. 4 квадранта Кена Уілбера. Баланс особистих і організаційних цілей 13. Методи надання зворотного зв'язку: OSCAR, BOFF, AID, ORID і ін. 14. Техніка «Управління гнівом» 15. Інструменти збереження ресурсного емоційного стану: - в ситуаціях психологічного тиску- в моменти емоційних перевантажень- в стресових і конфліктних ситуаціях 16. Аналіз сценаріїв. Як управляти своїм життям? 17. Цінності та нові стратегії життя. Оцінка власних досягнень Автор програми: Наталія Романенко, коуч, президент Eropean Coach Federation - Україна, засновник компанії «Коучинг-Центр 100%». Спеціалізується на оцінці та навчанні топ-менеджменту і перших осіб компаній. Сертифікати: «Management Coaching» (категорія «Business Coaching»), «Coach training» (категорія «Training of coaching»), «Коучинг управлінської компетентності» (категорія «Business Coaching»). Тренер програми: Наталія Колядко, організаційний коуч, тренер консультант. Керівник "Коучинг-центру 100%" у Західному регіоні. Сертифікована Eropean Coach Federation за напрямком Corporate coaching (категорія "Business coiaching"). Спеціалізація: розвиток управлінських та лідерських компетенцій. Викладач, коуч-супервізор Business Coaching School. Реєстрація учасників: coach.koliadko@gmail.com - 38 067 408 87 13, Наталія. Вартість участі: 2000 грн./особа.

Дискусія "Соціальна місія Андрея Шептицького: як бізнес може служити людям"
📆 11-09-2017

Початоко 13:00 год. Про що будемо спілкуватися?- Про те, як Митрополит Шептицький розвивав соціальний бізнес ще до того, як той став мейнстрімом.- Шептицький як менеджер і власник. Особливі підходи до управління бізнесом у період війни та в умовах кризи.- Віднайдення української управлінської традиції та її розвиток сьогодні через соціальне підприємництво. Учасники:- Юрій Фюлюк, співзасновник проекту Тепле Місто (Івано-Франківськ)- Галина Онишко, співзасновниця благодійної організації "Фонд Горіховий дім" (Львів)- Юрій Лопатинський, засновник соціального підприємства Горіховий дім/Walnut House Модератор: Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій, директор з розвитку компанії pro.mova (Київ) Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/toJKqi. Контактна особа: Роксолана Кравчук, керівник Візійного центру LvBS, +38 (067) 673-18-76 rkravchuk@lvbs.com.ua

Семінар "Побудова ефективної системи бюджетування в компаніях"
📆 02-10-2017

Тривалість: 2-3 жовтня з 09:00 до 19:00 год. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на семінар для управлінських команд Михайла Колісника, керуючого партнера "Finart Smart Solutions", викладача курсів фінансового, інвестиційного менеджменту, управлінського та фінансового обліку. Все, що потрібно знати про бюджетну систему своєї компанії для прийняття ефективних управлінських рішень! Учасники семінару зануряться у фінансове бюджетне середовище на два повних дні та опрацьовуватимуть "живі" дані власної компанії. Фінансовий матеріал легкий та доступний для розуміння навіть нефінансистами. Під час навчання учасники отримають такі навички: - побудова концептуальної моделі бюджетної системи компанії, визначення порядку складання бюджетів та бюджетних центрів відповідальності. - прогнозування обмежуючих факторів, що підлягають бюджетуванню першими. - складання бюджету витрат на маркетинг та рекламу, який залежить від бюджету продажу, а також розрахунок щодо додаткових продуктів, які треба закласти в бюджеті продажу при виділенні додаткових ресурсів на маркетинг та рекламу. - складання бюджету продажу та розрахунку бюджету надходжень грошових коштів; поточних бюджетів у процесі операційної діяльності; бюджетів центрів фінансової відповідальності (відділу маркетингу, фінансового відділу тощо). - визначення базових засад положення про бюджетування. - визначення інформаційного поля бюджетування, управління процесом визначення норм та нормативів, які закладаються в бюджеті. Після завершення програми учасники отримають сертифікат Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Теми, які учасники розглянуть на семінарі: - Принципи побудови концептуальної моделі бюджетування.- Моделі бюджетів компанії та порядок їх складання.- Типові помилки в процесі бюджетування.- Методи прогнозування продажу та врахування їх у бюджеті.- Складання бюджету продажу та бюджету грошових потоків.- Бюджет складських запасів готової продукції; бюджет закупівель та запасів сировини і матеріалів; модель їх складання.- Бюджет витрат на маркетингову діяльність та його взаємозалежність з бюджетом продажу, схема, коли витрати на маркетинг визначаються на основі бюджету продажу та схема, коли бюджет продажу відображає інкрементальні продажі, пов’язані з окупністю реклами.- Бюджети виробництва та використання матеріалів.- Бюджети центрів фінансової відповідальності (сервісних департаментів); витрат на маркетинг та рекламу; витрат на HR.- Інформаційне поле бюджетування: практика встановлення норм та нормативів.- Перехід від складання бюджетів до їх наступного виконання.- Положення про бюджетування компанії. Участь у семінарі рекомендовано брати управлінською командою. Програма скерована на керівників та топ-менеджерів компаній, керівників бюджетних центрів відповідальності, які починають становлення та/або розвиток бюджетної системи своєї компанії та планують працювати за класичною бюджетною моделлю за наявності зовнішнього обмеження у вигляді частки на ринку. КОНТАКТНА ОСОБА:Наталія ПетришакМенеджер програм управлінського розвитку+ 38 (067) 67 566 08npetryshak@lvbs.com.ua

Навчальна програма "Управління продажем"
📆 18-10-2017

Тривалість програми 4 дні. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на навчальну програму "Управління продажем", на якій учасники пропрацюють стратегію продажу власної компанії з врахуванням специфіки їх бізнесу та можливостей сучасного ринку. Також вони матимуть змогу зрозуміти основні компетенції менеджерів з продажу, систем їх стимулювання, формування організаційної структури, яка забезпечить ефективність і результативність відділу продажу.Більше про програму: https://goo.gl/1zP81BТеми, які будуть розглянуті під час навчання:– Продаж та особливості комунікації: що повинен вміти/навчити керівник відділу продажу.– Типи продавців. Який менеджер з продажу потрібен саме вашій компанії.– Комунікаційний трикутник: компанія, працівники, клієнти. – Особливості продажу у сфері послуг, в В2В продажах і в системі дистрибуції.– Прогнозування: об’єктивні та суб’єктиві методи. Тренди в бізнес-середовищі.– Взаємодія відділу продажу і маркетингу у компанії.– Бренд компанії – бренд продавця: як знайти баланс? Чи боротися зі "зірками"? Під час навчання учасники працюватимуть над власним проектом, який захищатимуть в останній день програми.Вартість програми: 10200 грн (без ПДВ). Рання реєстрація до 31 серпня 8500 грн (без ПДВ).Реєстрація на програму: https://goo.gl/tkFz3j

Все про Freelance
📆 26-08-2017
готель "Нота Бене", вул. Валер'яна Поліщука, 78

Початок о 12:00 год. Що таке фріланс і чому він здобув великої популярності по всьому світу? Які ключові переваги діяльності фрілансера. Про це та багато іншого розкажуть досвідчені фрілансери - Сергій Сокол та Ростислав Чайківський. Зокрема Ви дізнаєтесь про: - Що таке Freelance. Всі “За” і “Проти”- Успішний фрілансер - досяжна ціль- Як підготувати себе до фрілансу, щоб бути затребуваним- Цінова політика- Я вже фрілансер. Мої перспективи Участь у тренінгу безкоштовна!Кількість місць обмежена! Деталі: 067-690-89-90lgs.lviv.ua Обов'язкова попередня реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfeMl3U9CF1w7Pos9133HmUT6TA4ABX5oBW2y0L6Rd3j9jHfg/viewform

LVIV FITNESS WEEKEND 2017
📆 06-10-2017

Львів – культурна столиця України, а ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА – це, насамперед, "культура". Ми вважаємо, що у Львові фізична культура також повинна бути представлена на високому організаційному рівні. МИ маємо багаторічний досвід проведення різних спортивних заходів у сфері фітнес індустрії. Ми знаємо як навчати людей, аби вони були справжніми фахівцями в галузі активного і здорового способу життя. Наша команда – це колектив справжніх професіоналів у сфері спорту та велнесу. Ми – організатори LVIV FITNESS WEEKEND – знаємо, що потрібно тренеру! Детальна інформація: http://lviv-fitness.comВсі новини

Business Breakfast with Przemyslaw Stanisz
📆 22-08-2017
Вегетеріанське кафе "Green", вул. братів Рогатинців, 5

Тривалість 10:00-11:30 год. Бізнес-сніданок для власників аутосорсингових компаній "How to sell IT outsorcing services in US". Наш спікер Przemyslaw Simon - засновник та партнер NorthStar Consulting Group – консалтингової компанії в галузі менеджменту, що спеціалізуються на корпоративній культурі, управлінні змінами, розвитку організацій та освіті та навчанні. NorthStar Consulting Group - NorthStar є повнофункціональною організацією з розвитку бізнесу. З 1988 року консультанти допомагають компаніям та їхньому керівництву відновлювати свої організації. Назву "NorthStar" було обрано, оскільки вона є основною філософією успіху: чітко ідентифікує та дотримується наших особистих та корпоративних "Північних зірок". Ці північні зірки - це наші вірування, цінності, стратегії та основні цілі, які керують нашими персональними та діловими рішеннями. Досвід роботи: Przemyslaw має п'ятнадцять років досвіду продажу та управління власним бізнесом. Він працював п'ять років як продавець і менеджер американської компанії, був тренером з продажу більше 500 чоловік у США. Що стосується досягнень, то Przemyslaw Simon був топ- продавцем у 2006 році, лідером 10-ти команд з продажу в Європі у 2006 році Record Holder у продажах для Польщі. Він застосував навички продажу та навички успіху, отримані в США, та (спільно) заснував кілька європейських успішних бізнесів та брендів, провів презентації та виступи в різних організаціях, включаючи Стенфордський університет через Польсько-американську торгівельну раду. Місце проведення: TBD Вартість: 400 грн. попередня реєстрація, 500 грн. на місці.*Сніданок включено у вартість квитка. Зареєструватись: https://goo.gl/forms/T4OkGvDumP1GFUVB3 Організовує Lviv Startup Club та Ukrainian Outsourcing Forum.

Воркшоп-презентація індивідуального навчання у "ABC Theatre"
📆 22-08-2017

Початок о 19:00 год. Запрошую тебе у цей вівторок на воркшоп-презентацію індивідуального навчання у "ABC Theatre". У тебе є чудова можливість спробувати театр на дотик, і відчути як це, тому приходь з друзями! Що буде?1. Презентація індивідуального навчання у "ABC Theatre"2. Практичний воркшоп з акторської майстерності.3. Нетворкінг. Запис на індивідуальне навчання ( всього 20 місць) Проекти про які будемо говорити:1. Індивідуальний курс "Відчуй себе актором!"Навчання спрямоване на вдосконалення навиків комунікації, розвиток власного творчого потенціалу та подолання внутрішніх бар"єрів та комплексів і тд.2. Індивідуальні заняття "Техніка мови. Постановка голосу. " Навчання спрямоване на вдосконалення вербальних засобів комунікації ( голос), формування вдасних думок та їх донесення до інших, словесна імпровізація та легкість під час публічних виступів і тд. Ти самостійно визначаєш день та час проходження курсу!Тривалість: 1 день ( 8 годин)І пам"ятай, що кількість місць є обмежена! Їх всього 20, тому... Для кого? Тренери, підприємці, HR-менеджери, Sale-менеджери, програмісти, організатори, керівники компаній, маркетологи, PR-менеджери, студенти, адміністратори, журналісти, ведучі, дизайнери і тд. Умови участі:1. Потрібно заповнити анкету: https://goo.gl/forms/5EI6y6w694ckGPR23]2. Розкзати про подію у себе на сторінці, і затегати нас.3. Взяти з собою найкращих друзів!4. Одягнути зручний одяг та взуття (на каблуках чи в костюмі, буде не дуже ок, бо ми будемо рухатись мінімально)5.Отримати підтвердження про участь на телефон за 1 день.6. Взяти хороший настрій і прийти на івент.7. Написати пост "Як відбулось твоє знайомство з театром?" на сторінці ABC Theatre після завершення воркшопу.8. Запросити своїх друзів на сторінку ABC Theatre. Організаційний внесок: 100 грн.Всі умови є обов'язковими для виконання, заявки на участь у події без їх виконання розглядатись не будуть! Максимальна кількість учасників події - 25 осіб! Реєструйся зараз! Театр - це найкращий способ, щоб почати роботу над собою сьогодні!

День Майбутньої Мами
📆 28-08-2017

Початок о 18:30 год. Ви чекаєте на маля?Разом з партнером готуєтесь до пологів?Ви прихильниця природного народження? Тоді запрошуємо вас на БЕЗКОШТОВНУ ознайомчу зустріч – День Майбутньої Мами від Школи Спокійних Пологів. Ми розповімо вам:- все про гіпнопологи та їх ексклюзивність продемонструємо:- відео справжніх гіпнопологів навчимо:- розслаблятись і відпочити протягом дня, витрачаючи не більше 5 хвилин з релаксацією HypnoBirthing для вагітних Тривалість заняття - 1,5 години Для БЕЗКОШТОВНОЇ участі заповніть, будь ласка, цю форму: https://goo.gl/forms/0rMPtplxoWokmWy62

Relax-weekend "Висока напруга: як виробити стресостійкість"
📆 25-08-2017
"Бухта Вікінгів", вул. Лісова, 14, Старе Село, Львівська область

Стомилися від постійних стресів і невдач? Маєте багато буденних запитань, які досі без відповідей? Ми знаємо, як Вам допомогти! Три дні у "Бухті Вікінгів" з інтенсивними мотиваційними тренінгами і релакс-практиками від експерта Володимира Коливая допоможуть Вам запам'ятати це літо у яскравих барвах та знайти бажаний спокій. Приєднуйтеся і проведіть останній літній вікенд з користю для душі та тіла. Унікальна можливість перезавантажити організм і повчитися в учня Далай-Лами, знайти баланс і досягти безконфліктного та безстресового стану. Реєструйтеся вже зараз! Кількість місць обмежена. Не проґавте літо! ДЕТАЛЬНІШЕ: http://bit.ly/2tdbrqC ДЛЯ КОГОУчасники Клубу Ділових Людей, їхні родичі та друзі У ПРОГРАМІ*- індивідуальні презентації тренерами та учасниками;- ток-шоу;- спільні дискусії;- брейн-стормінги;- роздуми вголос, командні дискусії;-проекти та презентації;- запитання відповіді та обговорення відео-презентацій тренера;- відео-інтерв’ю на задані теми;- вправи на роздуми;- вправи на індивідуальні техніки саморегуляції;- питання-відповіді;- приватне спілкування за їжею та в перервах;- знайомство з порадами світових харизм по саморегуляції та -запобіганню стресів;- спільне підведення підсумків роботи; - щоденні ранкові та вечірні групові оздоровчі заняття. Експерт заходу:Володимир Коливай Бізнес-тренерЧлен Української Асоціації Менеджмент КонсультантівГенеральний директор Мовної школи ІМІДЖ ОСВІТА(IMAGE EDUCATION Ltd) та Andante Business Trainings Провідний консультант із швидкого розвитку персоналу, лідерства, управління, власної ефективності та науково-психологічних методів саморегуляції на основі глибинної психології Єдиний в Україні, хто мав офіційний прийом у резиденції Його Святості Далай-Лами та особисто знайомий з провідними психологами зі світовим ім’ям: Річардом Девідсоном, Деніелом Ґоулеманом, Полом Екманом та іншими. УМОВИ УЧАСТІУчасть за попередньою реєстрацією для учасників Клубу Ділових Людей та їхніх родичів та друзів становить 6500 грн з особи при реєстрації до 30 липня 2017 року та 7800 грн при оплаті після 1 серпня 2017 року. Для слухачів та випускників Громадської Школи Бізнесу знижка 20%.До уваги: рівень тренінгу відповідає рівню модуля МВА програми за ціною 15 тис грн з особи. У вартість включено: проживання у двохмісних номерах, сніданки, обіди, вечері, кава-перерви, навчальна програма, доступ на територію "Бухти вікінгів". ПРИМІТКИ* Детальну авторську програму relax-weekend «Висока напруга: як виробити стресостійкість» отримають тільки підтверджені учасники.** Можлива організація трансферу при умові набрання групи охочих. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТ:http://bit.ly/2vbNuBs З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇВіктор Томочко+38 098 161 68 30viktor.tomochko@bc-club.org.ua

Презентація проекту "Національна платформа бізнес взаємодії"
📆 29-08-2017

Початок о 16:00 год. ГО "Клуб Ділових Людей" за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID), розпочинає проект із розбудови Національної Платформи для малого бізнесу "Національна платформа бізнес взаємодії"- це: - ОНЛАЙН-платформа ділових контактів, бізнес-можливостей, навчальних матеріалів та проектів із розвитку малого бізнесу в Україні. - ОФЛАЙН-платформа у 24-х регіонах України для проведення навчальних та ділових заходів, бізнес-освіти, обміну досвідом, співпраці з владою та міжнародними організаціями, реалізації проектів для розбудови малого бізнесу в Україні. ДЛЯ КОГО ПРОЕКТ? - учасники програм започаткування та розвитку бізнесу в рамках проектів Міжнародної Організації з Міграції;- керівники та власники малого бізнесу у 24-ох областях України. ПЛАН ЗАХОДУ: 16:00 - Реєстрація учасників. Вітальна кава. 16:15 - Офіційна частин. Ідея та цілі проекту Національної Платформи для малого бізнесу. Віктор ФУРСОВ та Ольга Боженко, керівники проектів Міжнародної Організації з Міграції. План реалізації Національної Платформи для малого бізнесу. Микола САВУЛЯК, Голова Клубу Ділових Людей. Політика розвитку малого бізнесу в регіоні.Олег СИНЮТКА, голова Львівської ОДА (узгоджується). 16:30 - Презентація можливостей Національної Платформи1. Інструменти налагодження міжрегіональних контактів між підприємцями малого бізнесу усіх 24-ох регіонів України.2. Обмін досвідом. Навчальні проекти. Консультації. Бізнес-освіта для малого бізнесу.3. Інформація для бізнесу: тренди, тенденції, інновації, методики.4. Можливості для бізнесу: гранти, тендери, кредити, програми обміну.5. Етика бізнесу як основа розбудови малого бізнесу в Україні.6. Індекс Малого Бізнесу. 16:55 - Підписання Меморандуму про Партнерство між Клубом Ділових Людей та Львівською Обласною Державною Адміністрацією (узгоджується).Мета: налагодження діалогу та співпраці між ОДА та малим бізнесом регіону. 17:00 - БІЗНЕС-ПРАКТИКУМ 17:00 - Презентація бізнес-кейсу. Постановка проблематики. Визначення завдання. 17:20 - Кава-перерва, нетворкінг 17:40 - Командна робота над рішенням кейсу.Презентація рекомендованих рішень. Обговорення бізнес-кейсу. 18:40 - Заключна частина   18:40 - Презентація наступних заходів/дій взаємодії з Платформою.Блок "Питання-відповіді". 19:00 - Офіційне закриття заходу. ПРИМІТКИ Рекомендуємо мати з собою візитні картки. Рекомендуємо завітати на захід за 10 хвилин до його початку, щоб мати кращу можливість налагодження ділових контактів. Захід є неполітичним та нерелігійним. Будь-яка агітація заборонена. УМОВИ УЧАСТІ Участь вільна за попередньою реєстрацією. З ПИТАНЬ СПІВПРАЦІ ТА ПАРТНЕРСТВА: Оксана Кулеба: 096 957 24 07, oksana.kuleba@bc-club.org.ua Христина Коваль: 067 67 039 83, khrystyna.koval@bc-club.org.ua Микола Савуляк: 067 67 115 04, mykola.savulyak@bc-club.org.ua

Сакйонґ Міпам Рінпоче дводенний семінар з медитації "Мистецтво бути людиною"
📆 23-09-2017
готель "Дністер"

Вперше в Україні: семінар з медитації «Мистецтво Бути людиною» проведе один із найважливіших тибетських вчителів сучасності  Сакйонґ Міпам Рінпоче.  Під керівництвом Рінпоче протягом двох днів ми спробуємо з'ясувати, як тренування розуму за допомогою медитації може сприяти нашому особистому розвитку, а також розвитку суспільства, яке нас оточує. Ціни:  800 грн - "Рання пташка" квиток зі знижкою 300 грн у продажі до 14 вересня 1100 грн - звичайна ціна 600 грн - ціна для студентів та пенсіонерів (квиток дійсний із відповідним посвідченням) 2600 грн - "Золотий" квиток - книжка "Принцип Шамбали" Сакйонґа Міпама Рінпоче з автографом автора у подарунок та велика подяка організаторів за сприяння. 

Відвідини бізнесу "Хмільний Лев"
📆 30-08-2017
вул. Шведська, 3

Тривалість 18:30-21:00 год. Коли перепони не зупиняють тебе, а навпаки штовхають вперед. Цьому пиву на старті вдалось пережити зміну статусу, введення акцизу, коливання курсу валют і попри це зміцнити свої позиції на ринку не лише Львова, але й Києва. І ви скажете, що не чули про це пиво?! Але на практиці, швидше за все, не раз куштували його в одному з більш ніж півсотні відомих закладів-партнерів. Про бізнес в період турбулентності почуйте з перших уст, оглядаючи виробничі потужності. ДЕТАЛЬНІШЕhttp://bit.ly/2uhImMVЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯКерівники і власники бізнесуАктивні ділові люди, котрі шукають натхнення та «рецептів успіху» для власного бізнесу У ПЛАНІ ЗАХОДУ- Від ідеї до реалізації. Про реалії побудови бізнесу з нуля- Екскурсія виробництвом УМОВИ УЧАСТІПакет "Розвиток" участь вільнаПакет "Участь у Клубі" 300 грн.Інші учасники 300 грн. Якщо Ви не є учасником Клубу та бажаєте долучитись до активностей бізнес-клубу, запрошуємо Вас на чашку чаю/кави в офіс для співбесіди. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ тутhttp://bit.ly/2uGxtXG З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇРоман Жук+38 098 161 68 26roman.zhuk@bc-club.org.ua

Майстер-класи

Діджей школа
📆 31-08-2017

Цей курс розроблений для тих хто хоче: - розібратися в музичних стилях та на напрямках електронної музики - освоїти техніку зведення треків на різних носіях (CD, Vinyl, mp3)- зрозуміти принцип роботи обладнання для діджеїв- освоїти увесь необхідний “софт” - отримати повне уявлення про те від чого залежить і як вибудовується кар’єра діджея

Майстер-клас "ІТ English for programmers"
📆 29-08-2017
вул. Академіка Гнатюка, 12а, Бізнес-центр "RIUS"

Початок о 19:00 год. Олег Коваль (QA Engineer and coach at SoftServe) та Софія Марич (HR at Logos IT Academy) поділяться ключовими моментами використання англійської мови у сфері ІТ та її важливість і незамінність. Звісно, поділяться секретами, які повинен знати кожен, хто не хоче ставати на граблі власного незнання та браку досвіду. Компоненти майстер-класу: - Типи зустрічі з клієнтами та професійна лексика, яка на них використовується - Американці vs "наша вимова" - Як побороти свій мовний бар’єр - Приклади технічної англійської та айтішний сленг - Вдале резюме англійською – перший крок до роботи своєї мрії - Як перевіряють рівень англійської на співбесідах. Підготовка до співбесіди від А до Я Участь у тренінгу безкоштовна! Кількість місць обмежена! Деталі: 067-690-89-90http://itenglish.lviv.ua/ Обов'язкова попередня реєстрація за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_DSK3j_9rQYDedSN0eka-Es9JJ7NpQaXYlb0zxGVsDyERWg/viewform

Майстер-клас "Основы баланса и метагейма пошаговых мультиплеерных игр"
📆 14-09-2017
конференц зал "Технопарку", вул. Федьковича 60

Початок о 19:00 год. Проведе майстер-клас Daniel Poludyonny. Hearthstone: Heroes of Warcraft, одна из самых популярных пошаговых ККИ/РКИ (коллекционно-карточных игр / разменно-карточных игр) в мире, насчитывает в общей сложности более 70 миллионов активных игроков на платформах PC, Mac, iOS и Android. Девиз игры: Обманчиво простая, невероятно интересная (deceptively simple, insanely fun). Но проста ли эта игра с точки зрения дизайна? Как создатели Hearthstone смогли совместить простые для понимания правила и механики с глубиной геймплея, дающей возможность игрокам годами играть в эту игру, а киберспортсменам — зарабатывать миллионы призовых долларов на ежегодных чемпионатах и тысячи долларов на стримах? Про це і буде його доповідь, а саме: - Обзор Hearthstone;- Tempo vs Value: два кита пошаговых карточных игр ;- Ресурсы игры и способы их преобразования ;- Мета и Метагейм: разные понятия или одно и то же?- Как создаются карты и новые дополнения Hearthstone;- Особенности UI и UX в Hearthstone ;- Монетизация и экосистема. Плата за участь:- 150 грн., якщо Ви попередньо зареєструвались.- 200 грн. в день події. Реєстраційна форма: https://goo.gl/forms/qsBTdhP06Xazw84G2 Організовує Lviv Startup Club

Дитячі розваги

Етнопаралель "Під крилом вітряка (Нідерланди-Україна)"
📆 25-08-2017
відділ обслуговування учнів 5-9 класів, вул. Т. Окуневського, 3

Початок о 13:00 год.  

Турнір "Туристи випробуванням раді"
📆 29-08-2017
бібліотека-філіал №27, вул. Б. Хмельницького, 175

Початок о 14:00 год.  

Літературний саквояж "Подорож мандрівника починається з книги"
📆 30-08-2017
бібліотека-філіал №19, Дитячий центр розвитку та дозвілля "Під спільним дахом", вул. В. Симоненка, 10 

Початок о 12:00 год.  

Web-розвідка "Японська реальність: технології та стиль"
📆 28-08-2017
бібліотека-філіал №11, мікс-бібліотека "На дві половини", вул. Городоцька, 73

Початок о 13:00 год.  

Аудіопроект "Воїни АТО читають казки дітям"
📆 22-08-2017
бібліотека-філіал №19, дитячий центр розвитку та дозвілля "Під спільним дахом", вул. В. Симоненка, 10 

Початок об 11:00 год. Захід до Дня Незалежності України. 

Патріотичний квест "Незалежність у тобі"
📆 22-08-2017
бібліотека-філіал №26, вул. Окружна, 29

Початок о 12:00 год. Захід до Дня Незалежності України. 

Колаж-майстерка "Моя Незалежність"
📆 23-08-2017
відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів, вул. Т. Окуневського, 3

Початок о 12:00 год. Захід до Дня Незалежності України. 

Пізнавальна гра "Моя ти рідна, Україно!"
📆 23-08-2017
відділ обслуговування учнів 5-9 класів, вул. Т. Окуневського, 3

Початок о 14:00 год. Захід до Дня Незалежності України. 

Патріотичний серпантин "Люблю Україну мою"
📆 23-08-2017
бібліотека-філіал №3, вул. М. Хвильового, 3

Захід до Дня Незалежності України. 

Патріотична гра "Почуття свободи серце гріє"
📆 23-08-2017
бібліотека-філіал №27, вул. Б. Хмельницького, 175

Початок о 14:00 год. Захід до Дня Незалежності України. 

Патріотична вікторина "Символи державності України"
📆 25-08-2017
бібліотека-філіал №22, вул. С. Петлюри, 41

Початок о 14:00 год. Захід до Дня Незалежності України. 

Конференції

II Міжнародний форум із медичного туризму
📆 20-09-2017

Міжнародний форум із медичного туризму на тему: "Медичний туризм на Львівщині, як розвиток та перспектива на майбутнє". Офіційним партнером підготовки, організації, проживання учасників та проведення форуму є готель "Соната", туристичним партнером виступає компанія "Молодіжний туризм". Інформаційним партнером форуму є ПЕРШЕ ТУРИСТИЧНЕ РАДІО "ДУЖЕРАДІО".На сьогодні доопрацьовується програма заходу та список потенційних учасників. Надіслано запрошення: дипломатичним установам, державним органам влади, туристичним операторам, закладам проживання та харчування, учасникам бізнесу, медичним закладам, санаторіям та іншим зацікавленим учасникам форуму. Запрошуємо до співпраці та організації форуму партнерів, спонсорів та всіх небайдужих людей.Долучайтесь до участі та проведення зазначеного заходу.https://www.facebook.com/groups/medical.tourism1/- лінк на групу "Міжнародна конференція із питань медичного туризму".http://www.mtourism.com.ua/ – лінк партнера форуму туристичної компанії "Молодіжний туризм"http://sonatahotel.com.ua/ - лінк офіційного партнера готелю "Соната".http://www.duzhe.fm/ - лінк інформаційного партнера форуму ПЕРШЕ ТУРИСТИЧНЕ РАДІО "ДУЖЕРАДІО".http://www.karpaty.info/ua/info/events;1637/- лінк другого інформаційного партнера "KARPATY INFO".

VІІІ Львівський міжнародний бібліотечний форум
📆 13-09-2017

Початок о 09:00 год. Цьогорічна тема Бібліотечного форуму: "Бібліотек@ – від ідеальної до ефективної". У програмі Форуму: - міжнародна науково-практична конференція з актуальних проблем розвитку бібліотечної справи, пленарне засідання "Золотий перетин бібліотеки", світові бібліотечні тренди; - студія "Бібліохакатон" – інтенсивна згуртована робота учасників Форуму над створенням нових нетрадиційних бібліотечних сервісів; - студія "Бібліотеки і новинна грамотність" – звідки сьогодні люди дізнаються про новини? Як бібліотеки можуть допомогти своїм користувачам орієнтуватися у потоці фейкових новин, пропаганди, чуток, реклами, навчити їх відділяти факти від вимислу? Що має робити бібліотека, щоби допомогти користувачам стати підготовленими споживачами новинної інформації? Про це йтиметься під час панельної презентації, в якій візьмуть участь українські і американський фахівці; - студія "Адвокація" – цей захід спрямований на підвищення активності бібліотечного сектору у реалізації Порядку денного ООН до 2030 р. і Глобальних цілей сталого розвитку. Цілі сталого розвитку – важливий механізм для бібліотечної адвокації. Бібліотечній спільноті в Україні важливо включити бібліотеки до порядку денного при розробці національних і регіональних планів розвитку; показати, як бібліотечні послуги (існуючі та нові) сприяють і сприятимуть реалізації цілей сталого розвитку; довести цінність бібліотек для всіх сфер життя людини і життєдіяльності суспільства. Учасники студії розглянуть шляхи підвищення обізнаності уряду та громадськості щодо ролі бібліотек у цих процесах, обговорять можливості ефективного партнерства бібліотек з урядовими структурами та іншими організаціями у реалізації національних стратегій і програм; - студія "Освіта" – усі бажаючі професіонали та майбутні фахівці інформаційної, бібліотечної та архівної справи можуть приєднатися до дискусії з питань формування навчального простору інформаційно-бібліотечної освіти. Як сьогодні розвивається спеціальність? Яке майбутнє дистанційної освіти та змішаного навчання? Академічна мобільність і міжнародне співробітництво, партнерство із представниками інформаційного бізнесу – ці та багато інших питань на часі! - студія "Технології" – науково-практичний семінар "Хмарні технології в бібліотеці"; - студія "Покоління Z" – молоді батьки і просто молоді, ті, кого називають поколінням Z. Чи є в їхньому житті місце для бібліотеки? Як бібліотека може прийти до тих, чиє життя нерозривно пов'язано з Інтернет? На це питання спробують відповісти молоді бібліотекарі. Креативні ідеї, бурхливе обговорення, пошук нестандартних підходів – студія "Покоління Z" запрошує! - студія "Ефективна бібліотека = бібліотека ідеальна: невигадані історії" – сторітеллінг від учасників Форуму; - студія "Дизайн сучасної бібліотеки" – презентація проектів переможців конкурсу на інноваційне оформлення бібліотечного приміщення від Goethe Institut в Україні. Сучасна бібліотека розглядається як привабливе місце для навчання та спілкування; - професійні дискусії "Тріада буття: видавництво, бібліотека, читач", "Академічна доброчесність: компетентності бібліотекарів"; - дебати "Бібліотека знань vs бібліотека емоцій" – якою ви бачите свою бібліотеку: місцем, де здобуваються знання, чи садом муз і поезій? Давайте посперечаємось і спробуємо знайти оптимальний варіант. Запрошуємо читачів, бібліотекарів і не тільки; - ярмарок ідей "Все про Європу в бібліотеках" – як цікаво і захоплююче розповісти своїм громадам і спільнотам про Європу? Що таке європейські цінності і наскільки вони близькі українцям? Які сучасні виклики постають перед європейськими державами і на нашому шляху до євроінтеграції? Обміняймося досвідом роботи центрів і пунктів європейської інформації в українських бібліотеках! Запрошуємо на: - зустрічі з ключовими спікерами та "зірковими" учасниками;- професійні екскурсії;- вуличні акції;- "змістовне" дозвілля.Форум – це місце зустрічі керівників та провідних фахівців бібліотек, науковців, викладачів вищих навчальних закладів, видавців, авторів, читачів, провайдерів інформаційних послуг, членів та партнерів Української бібліотечної асоціації. Електронна реєстрація для участі у VІIІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі відкрита за адресою до 13 серпня 2017 р. Реєстрація дійсна лише за умови сплати реєстраційного внеску. Ви можете це зробити за наступними реквізитами або за допомогою електронного платежу: ВГО "Українська бібліотечна асоціація" код ЄДРПОУ - 21656118 р/р 26007230080352 в АТ "ПроКредитБанк" МФО 320984 Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у Львівському бібліотечному форумі _________ (ПІБ). Розмір організаційного внеску для участі у 4-денній програмі Форуму – від 300,00 грн., для участі в одному заході – 50,00 грн., для публікації стендової доповіді у збірнику матеріалів – 100,00 грн. Детальніше читайте у реєстраційній формі. Копію платіжного доручення обов’язково надсилайте на електронну адресу info@ula.org.ua. Умови опублікування доповідей у збірнику матеріалів міжнародної науково-практичної конференції (електронне видання на CD): - До опублікування приймаються матеріали українською та іноземними мовами, що не публікувалися раніше. Тексти доповідей мають бути подані в електронній формі у форматі MS Word (.doc або .rtf, назва файлу – прізвище автора латинськими літерами). Обсяг – до 3-х сторінок шрифтом Times New Roman 12, 1.5 інтервали. - Структура тексту: УДК,прізвище, ім’я та по батькові (повністю) авторів,назва установи, місто, країна,заголовок публікації,основний текст,список використаних джерел у порядку посилання на них у тексті, відповідно до вимог чинних стандартів бібліографічного опису документів.- Доповіді, що не відповідають означеним вище вимогам або без оплати оргвнеску, не будуть опубліковані. - Редакційна колегія збірника залишає за собою право приймати остаточне рішення про відповідність матеріалів встановленим вимогам до наукових публікацій та включення матеріалів до збірника. - Тексти доповідей необхідно надіслати до Оргкомітету до 13 серпня 2017 р.електронною поштою за адресою ukrbibl@gmail.com разом зі скан-копією квитанції про сплату оргвнеску.Для участі у події потрібно сплатити внесокДля того, щоб сплатити внесок онлайн, Вам необхідно зареєструватися абоавторизуватися Суми внеску: 100 грн. - Стендова доповідь 200 грн. - Без проживання (для членів МС УБА) 300 грн. - Без проживання (для членів УБА) 400 грн. - Без проживання (для тих, хто не є членом УБА) Більше інформації - за посиланням https://goo.gl/mW18Ck. 

Лекція "Митрополит Шептицький і принцип доданої вартості"
📆 11-09-2017

Початок о 10:00 год. У межах Святкового тижня УКУ відомий український дисидент та правозахисник, проректор УКУ Мирослав Маринович говоритиме про спадок Митрополита. Тези зустрічі: - Чому принцип нульової суми (коли моя перемога стає поразкою для інших) насправді не робить мене успішним?- Як утворюється «додана вартість» і, за Шептицьким, здобувається енергія для позитивних суспільних перетворень?- Українці, націоналізм, патріотизм: як перемагати, а не протистояти (поради Митрополита)?Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/xAcwQk Контактна особа: Гнат Рущишин, hrushchyshyn@lvbs.com.ua; тел.: +38 (098) 350 35 56. Довідка: Мирослав Маринович – проректор із питань призначення та місії Українського католицького університету. Співзасновник Української Гельсінської групи та міжнародної амністії. Мирослав Маринович не раз виступав із доповідями й лекціями про релігійну свободу в Україні, становище релігійних меншин, проблеми державно­церковних стосунків, духовність в’язнів ҐУЛАҐу, мирянські та духовні проблеми сьогодення, ідентичність УГКЦ, військове капеланство, екуменізм.

Lviv Outsourcing Forum 2017
📆 18-11-2017

11-та конференція LIOF 2017 - http://liof.org/ Це вже традиційна подія для власників і менеджменту IT аутсорсингових компаній та Level C професіоналів, дотичних до індустрії. Планується, що цього року в івенті візьме участь близько 450 директорів з України, США, Німеччини, Ізраїлю, інших країн Європи та навіть арабських країн! За останні декілька років сервісний IT бізнес пережив встряску війною, хлібні роки дорогого доллара та натовпів світчерів, міграцію спеціалістів закордон та завдяки відсутності потрясінь у внутрішньо економічній ситуації, спокійнішій ситуації на сході країни, збереження податкових умов для ФОП, зниження частоти обшуків вийшов на впевнений довоєнний ріст в 15%-20% В країні кожного року з'являється близько сотні нових аутсорсингових компаній, як природній процес росту сіньорних інженерів. Роботи вистачає всім, принаймі Junior кадрами можна забезпечити більшість замовлень. - Обсяг ІТ-експорту за 2016 рік склав близько $3,2 млрд- Зростання обсягу експорту в 2017 році на рівні 15-20% у валюті - Експортна ІТ-індустрія займає третє місце, одразу за АПК($10,3 млрд) та Металургією($6,0 млрд) - В Україні зараз порядка 120 тис. IT-спеціалістів Разом з тим побудувати стабільний гармонійний бізнес в вибраній ніші і досягти росту в 15-20% разом з індустрією вдається не всім. Відсутність комплексної бізнес-освіти, бачення ланшафту IT в глобальній економіці, досвіду побудови бізнес-процесів не дає всім новим та й старим невеликим компаніям гармонійно розвиватись і бачити перспективи в майбутньому. Практики вирішення цих проблем та побудови такого стабільного бізнесу і будуть розглядатись на конференції. Цілі конференції: - Вивчити досвід передових компаній до зміни себе в високопродуктивних гравців глобального ринку - Проговорити можливі загрози внутрішньому ринку талантів та існуючим легально-податковим принципам роботи - Відкрити нові можливості найбільш продуктивним власникам компаній - Сприяти обміну досвідом серед власників ІТ сервісних та напівпродуктових компаній Питання, що будуть обговорюватись: - Як зняти навантаження і затикання дірок з власника IT-аутсорсингової компанії - На якому етапі які процеси потрібні успішно працюючій IT сервісній компанії? - Що відбувається на світовому ринку IT-сервісів? - Чи можлива жорстка спеціалізація компанії по технології, домейну, ринку та продукту? - Приклади сервісно продуктових компаній котрі "взлетіли" в 2017 році. - Як побудувати sales процес в технологічній ніші в середній компанії? - Організаційні зміни, що драйвлять ріст та вихід в нові форми існування. Програма Kyiv Outsourcing Forum 2017 складається з потоків: - Потік “Outsourcing Business”: Стратегії, PDS20, Продукти, купівлі, інвестиції- Потік "BDSM": Upwork, продажі різними методами, пошук ніші та бізнес-моделі, парнери- Потік " Організаційна зрілість": Ріст компанії, побудова PMО, відносини між партнерами, система менеджменту, Освіта, HR, Корпоративна культура, Рекрутинг, Податки, Інфраструктура, Контракти.- Потік “Нові Технологічні Ринки” та продукти: AR/VR, Blockchain, IoT, - Закриті зустрічі. А також наші давні традиції: - Майстер класи, експертні столи та дискусійна панелі - Цікаве Preparty та неймовірне Afterparty- Закриті зустрічі з приватним спілкуванням- Активний нетворкінг Отримайте нові знання та знайомства для успішного розвитку вашої компанії на Lviv IT Outsourcing Forum 2017. Реєструйтесь вже зараз за зниженою ціною - https://goo.gl/mBGBE5 Організатор: Lemberg Tech Business School: організація з 9-річною історією проведення успішних конференцій: Lviv Mobile Development Day, GameDev Conference, Lviv PM Day та Lviv Freelance Forum.

Lviv Project Management Day
📆 25-11-2017

Конференція присвячена управлінню проектами, проходитиме в 5 потоків: - РМ-практики - для team lead-ів і тих, хто розпочав кар’єру в управлінні проектами та командами;- РМ моделі - для досвідчених проектних менеджерів та CEO аутсорсингових ІТ компаній, які хочуть почути про новинки в галузі чи поглянути на управління під іншим кутом;- Майстер-класи- для охочих отримати максимум навичок та практики;- Agile та гнучкі методології - для Agile практиків, особливості домовленостей із замовниками на Agile проектах;- Product Management - для кращого розуміння особливостей роботи менеджера, котрий відповідає за продукт, практики продажу і реалізації продуктових проектів. Project Management Day - унікальний майданчик для обміну досвідом та знаннями, котрий вже більше 3-х років допомагає проектним менеджерам успішно завершувати свої проекти. Якщо вам цікаві:- Основні тренди галузі, нові тенденції в проектному менеджменті;- Причини успіхів та невдач колег по цеху;- Реально працюючі кейси по роботі з замовниками та командою;- Специфіку застосування тих чи інших методологій на ваших проектах;- Працюючі "запобіжники", що зупинять вигоряння на роботі- Нові способи побудови команд, та взаємодій в них;- Куди далі розвиватися ПМуто вам неодмінно слід відвідати цю подію. Отримати детальнішу інформацію про подію та переглянути теми доповідей ви зможете на сайті http://lv.pmday.org/ Вартість квитків: "Супер ранні пташки” перші 50 квитків – 1100 грн.

IT Arena 2017
📆 29-09-2017
Стадіон "Арена Львів"

Початок о 10:00 год. Наймасштабніша ІТ конференція Східної Європи вже вчетверте відбудеться у Львові цієї осені. ІТ Арена збере на львівському стадіоні сотні ІТ експертів, програмістів, керівників ІТ компаній, засновників стартапів та всіх, хто цікавиться новітніми технологіями. Це унікальна можливість відкрити для себе потенціал українських розробників, зустріти однодумців, познайомитися з бізнес-ідеями, які вже були створені та розроблені в Україні, надихнутись досвідом успішних підприємців та знайти можливості для свого бізнесу, зокрема завдяки новому формату події. Cпікери   Вже традиційно ІТ Арена привозить до Львова найвідоміших спікерів зі всього світу. Серед них: Samar Singla, засновник та СЕО індійської компанії перевезень Jugnoo;Julien Simon, Principal Technical Evangelist в компанії Amazon Web Services;Eugene Borukhovich Global Head, Digital Health Incubation & Innovation в компанії Bayer;Marvin Liao, ментор стартап акселератора 500 Startups;Alvaro Costa, професор Мадридської бізнес-школи ЕОІ та СЕО компанії Synthetic Data та багато інших.Головні спікери конференції обіцяють бути зірками світової ІТ індустрії, їхні імена анонсують вже зовсім скоро. Під час трьох днів ІТ Арени, традиційно відбуватиметься велика виставка новітніх технологічних досягнень Tech Expo, Startup Competition – конкурс стартапів, який збере сотню учасників, зокрема, очікують на велику кількість стартапів з-закордону. Другий день конференції завершиться фестивалем електронної музики Futureland. Єдиний в Україні техно-фестиваль минулого року зібрав більше 5000 відвідувачів. Цього року організатори підготували не менш захоплюючий лайн-ап відомих виконавців електронної музики з різних країн світу, який оголосять вже незабаром. Третій день конференцій цього року не вписується у жоден формат! Після двох днів на стадіоні Арена Львів, усі події третього дня перенесуть до історичного центру міста. У 10 закладах у серці самого Львова на Площі Ринок, 1 жовтня протягом цілого дня, з 11:00 до 19:00 відбуватимуться 30 воркшопів на найрізноманітніші теми. Участь у воркшопах зможуть взяти усі учасники конференції, попередньо зареєструвавшись, адже кількість місць не перевищуватиме 50 для однієї події. Із ростом якості та масштабності самої конференції, щороку також росте команда організаторів конференції ІТ Арена. До Lviv IT Cluster, ELEKS, Startup Depot, LITS приєдналася компанія N-iX.

GDG DevFest Ukraine 2017
📆 13-10-2017

Долучайтеся до GDG DevFest Ukraine 2017 разом з нами! Багато хто каже, що це “Google I/O України”, адже GDG DevFest Ukraine виросла до найбільшої події року, пов’язаної Google технологіями в Цетральній та Західній Європі. Цього року її відвідає понад 900 учасників з більше ніж 20 країн світу, які приїдуть, щоб дізнатися найцікавіше з світу Android, Web та Cloud, а також відчути феноменальну атмосферу на собі. Чого очікувати цього року:2 дні  безцінних знань, мотивації та зустрічі нових людей900+ учасників50 сесій  від досвідчених спікерів з таких продуктових компаній, як Google, Intel, Amazon та Twilio4 паралельних потоки  з зоною воркшопівШалена вечірка!  Організатори фестивалю:Google Developers Group Lviv (GDG Lviv) спільно з групами розробників Google з усіх куточків України. Основною метою GDG є створити простір для того щоб  ділитися досвідом та здобувати нові знання. Деталі та реєстрація: https://devfest.gdg.org.ua/

Ігри

Психологічна бізнес-гра "Мафія"
📆 22-08-2017
кав'ярня "Солодка Скриня", вул. Туган-Барановського, 30

Початок о 18:30 год. СЮЖЕТ ГРИЄ місто і його мирні жителі. Одного дня в місті з'являється мафія, щоночі вона вбиває по одному мирному жителю. До лав мафії входять колишні жителі міста. Члени мафії знайомі один з одним, решта ж городян не знають, хто саме з них належить до злочинного угрупування. Тому завдання мирних – визначити та вигнати мафію. Завдання мафії - заплутати мирних і захопити місто, вбивши всіх городян. Гра розвиває увагу, вчить помічати деталі, читати людей по їхній міміці, жестах, змінах в поведінці. Крім того Ви розвиваєте навички оратора та вчитеся переконувати інших.ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯКерівники і власники малого бізнесуКерівники підрозділів з не менш як 3-ма особами в підпорядкуванніПредставники підприємств в регіоні чи керівники відокремлених підрозділівСтартап-підприємціПРИМІТКИРекомендуємо мати з собою візитні картки.Рекомендований дрес-код – business casual, офіційно-діловий, діловий вільний.Рекомендуємо завітати на захід за 10 хвилин до його початку, щоб мати кращу можливість налагодження ділових контактів. УМОВИ УЧАСТІ Пакет "Розвиток"участь вільнаПакет "Участь у Клубі"300 грн. Якщо Ви не є учасником Клубу Ділових Людей та бажаєте долучитись до активностей бізнес-клубу, запрошуємо Вас на чашку чаю/кави в офіс. З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ Роман Жук+38 098 161 68 26roman.zhuk@bc-club.org.ua

Виставка

Виставка "ЄВХРИСТІЯ"
📆 29-08-2017

У назві виставки художниці з Луцька  немає граматичної помилки. Євхристія це неологізм автора. Як і кожен свідомий художник Катерина Ганейчук приносить своє неповторне бачення в світ. Митці  звертаються до різних складових людського єства і свідомості. Катерина обрала для себе духовну її  частину.  І описала свій вибір так: Практично всі мої творчі пошуки зосереджені навколо теми духу, душі і серця. Це не добре і не погано, просто, я до цього дійшла в роздумах. Мистецтво все по суті своїй сакральне. І я не відразу це усвідомила, а лише з часом… хтось це знав раніше… Навіть коли я фотографувала траву, це було "Житіє трав". Це все моє, особисте, і не канонічне. Як молитва своїми словами. Так, я можу назвати себе вільнодумцем і не релігійною людиною, але віруючою. Хоругви я зробила на старому домотканому полотні, я впевнена, що це додає роботі сили – живої, доброї , від людських рук, що відпрацювали кожний рядок полотна. Відбивала лики та німби сирою картоплею, як це робили здавна, але сучасною фарбою. Користувалась мінімальними, але символічними кольорами та модульними повторами, шила червоною ниткою. Вклала в цю роботу свою давню думку про глибини нашої мови. Сама собі придумала це і тішуся, що ЄВХАРИСТІЯ – це ЄВХРИСТІЯ – Є В ХРИСТІ Я. Хоча священики Вам скажуть, що "українського" в цьому не може бути, бо слово це грецьке … Слід зазначити, що крім близької до традиційної сакральної стилізації та лаконізму твори Катерини відзначаються яскравим українським духом. Презентація виставки за участю автора відбудеться 29 серпня о 17.00. Біографічна довідка: КАТЕРИНА ГАНЕЙЧУК (ХУДОЖНИК, ДИЗАЙНЕР, ВИКЛАДАЧ). 1974 р. народжена в Білорусії. 1995 р. закінчила Львівський коледж декоративно-прикладного мистецтва ім. І.Труша, кафедра художньої кераміки. 2001 р. закінчила Львівську Академію Мистецтв, дизайн інтер`єру та меблів. Живе і працює в Луцьку. Належить до сучасних художників, що творять концептуальне мистецтво , використовуючи автентичні техніки  витинанки, левкасу, текстилю та  розпису на склі. Займається фотографією та живописом. Працює дизайнером інтер`єру та меблів. З 2008 р. учасник обласних та 7ми Всеукраїнських виставок. Автор 5х персональних виставок .

ОСІННІЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ФОРУМ
📆 03-10-2017

Осінній Будівельний Форум – найбільша будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії України та всього світу, показує весь будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об’єкта.ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ:34 міжнародна виставка "БудЕКСПО-осінь"9 спеціальна виставка "Опалення"9 спеціальна виставка "Альтернативна енергетика"В рамках роботи Осіннього Будівельного Форуму на Вас чекатимуть демонстрація інноваційних досягнень в будівельній галузі, презентації останніх розробок у сфері альтернативної енергетики, майстер класи із впровадження новітніх технологій в галузі енергоефективного теплопостачання від вітчизняних та зарубіжних компаній, участь інвестиційних фондів, банківських установ, які представлять ефективні програми кредитування для кінцевого споживача з використання енергоефективного обладнання. Режим роботи виставки: 03.10 – 12:00-18:00 04.10 – 10:00-18:00 05.10 – 10:00-18:00 06.10 – 10:00-14:00 Детальна інформація:http://www.galexpo.com.ua/budos/

Виставка "2хFCI-CACIB Memory of Olga Nizova & Сup of Lemberg 2017"
📆 02-09-2017

Початок о 10:00 год.У рамках двох міжнародних виставок відбудуться монопородні виставки з присудженням САС для порід: - йоркширський тер’єр, - російський чорний тер’єр, - лабрадор ретривер, - голден ретривер,- цверг шнауцер- середньоазіатська вівчарка- кане корсо- шпіц- французький бульдогКлубна виставка по породі Пудель (рангу ПК) Експерти виставки: - Анжей Казьмерський (Польща) - Іоанна Щепаньська-Корпетта (Польща)- Дайнора Судейкенк (Литва)- Елена Борисова (Білорусь)- Валентин Федоров (Білорусь)- Віталій Бєльський (Україна) Детальна інформація: https://ksu-lviv.jimdo.com/%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-2%D1%85%D1%81%D0%B0%D1%81ib-2-3-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F-2017 Організовує Львівський міський осередок "ЛВ Фортуна" ВГО КСУ

Львівський меблевий форум "S.T.I.Lviv"
📆 20-09-2017

Відвідайте унікальну подію, яка змінить вашу уяву про стиль, технології та дизайн інтер’єру. Львівський меблевий форум STI Lviv – це перша платформа на Західній Україні, яка об’єднає творчих особистостей та професіоналів меблевої галузі з України та Європи. Мета виставки зібрати разом виробників, дизайнерів, архітекторів, дилерів та покупців для того щоб налагодити продуктивний діалог, поділитись досвідом та представити яскраві презентації продукції. Урочисте відкриття 20 вересня о 10.00 ЧАС РОБОТИ : 20 вересня 10.00-19.00 21-22 вересня 10.00-19.00 23 вересня 10.00-16.00

Міжнародна агропромислова виставка “EuroAGRO”
📆 28-11-2017

Запрошуємо відвідати Міжнародну Агропромислову виставку "EuroAGRO". Це унікальна можливість ознайомитись з європейським досвідом, встановити взаємовигідні партнерські стосунки. Польські та європейські компанії запропонують вашій увазі широкий асортимент сільськогосподарської техніки та агротехнологій, починаючи від машин для роботи в полі, закінчуючи добривами та кормовими добавками. Будемо раді бачити Вас на Міжнародній агропромисловій виставці “EuroAGRO” Тематичні розділи: агротехніка, тепличне господарство, присадибне господарство, рослинництво, садівництво, городництво, тваринництво, органіка, біогазове обладнання та технології, будівництво сільськогосподарських об’єктів, транспорт, логістика в АПК, IT технології в управлінні АПК. В рамках Днів Польського сільського господарства відбудеться конференція на тему: "ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКА СПІВПРАЦЯ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ" Режим роботи виставки:28.11 - 10:00-18:00 29.11 - 10:00-18:00 30.11 - 10:00-18:00 Детальна інформація: http://www.galexpo.com.ua/agro/

Forum Wheels
📆 07-09-2017

Початок о 12:00 год. Виставка найвідоміших шинних брендів, презентації зимових новинок, нові цікаві знайомства, налагодження контактів, а також безліч розіграшів та конкурсів! Почерпніть для себе багато новенького та зарядітся досвідом і приємними емоціями на весь рік! Детальна інформація: www.facebook.com Forum-Wheels

Виставка "Євхристія"
📆 29-08-2017

Катерина Ганейчук - художник, дизайнер, викладач студії «Пятерня».1974 р. народжена в Білорусії.1995 р. закінчила Львівський коледж декоративно-прикладного мистецтва ім. І.Труша, кафедра художньої кераміки.2001 р. закінчила Львівську Академію Мистецтв, дизайн інтер’єру та меблів.Живе і працює в Луцьку.Належить до сучасних художників, що творять концептуальне мистецтво , використовуючи автентичні техніки витинанки, левкасу, текстилю та розпису на склі.Займається фотографією та живописом. Працює дизайнером інтер’єру та меблів.З 2008 р. учасник обласних та 7-ми Всеукраїнських виставок.Автор 5-х персональних виставок.

Виставка "Вікна у П'ятиполь"
📆 23-08-2017

Виставка Олександра Мільштейна "Вікна у П'ятиполь", яку підготувала Vozdvizhenka Arts House (Київ). Як каже сам автор: "П'ятиполь - вигадане містечко у реальній Україні десь між Полтавою і Києвом. Ймовірно, тому його вікна виявилися не менш розтяжними і рухливими, ніж Windows, і в залі, яка майже конгруентна залізничному вагону, вікна міста перетворилися у вікна потягу". Олександр Мільштейн народився у 1963 році у Харкові, в 1985 році закінчив мехмат ХДУ. Відпрацювавши три роки молодим фахівцем в НДІ, де написав свої перші оповідання, спробував перейти звідти до лабораторії ХДУ, яка повинна була зайнятися пошуками квантової концепції фізичних основ людської свідомості. Після провалу роботи лабораторії Олександр почав писати. У 1995 р. переїжджає в Мюнхен. За цей час вийшли шість книг: чотири в Москві і дві в Харкові ( "Кодекс парашутиста", 2013 (видавництво "Фоліо"), "Піноктіко", 2008 (видавництво "Формат"). Остання на даний момент книга, "Паралельна акція", 2014 (видавництво "ОГИ") увійшла в шорт-лист премії "НОС" і отримала "Руську премію". Книга "Контора Кука" у 2017 році потрапила у лонг-листі "Премії П'ятигорського". У 2013 почав малювати. У березні 2016 року в Мюнхені, в SDI (Інститут мови і перекладу) відкрилася перша виставка Олександра під назвою "Rays and Other Letters". У квітні 2016 брав участь у фестивалі "Книжковий Арсенал", куди був запрошений Юрієм Андруховичем. Поряд з читанням текстів та дискусією були показані й картини Мільштейна. У травні 2016 взяв участь у виставці "Do not be afraid, you are already dead!", що відбулася у галереї "FOE156" (Мюнхен). У червні 2017 картини Олександра Мільштейна стали учасниками великої польсько-української виставки "ART-WORK", яка проходить у "Мистецькому Арсеналi" і в серпні 2017 переїжджає в Міську галерею міста Вроцлав (Польща). Сьогодні Олександр Мільштейн живе та працює в Мюнхені. 15.09 у рамках програми Форуму видавців у Львові відбудеться презентація книги Олександра Мільштейна "П'ятиполь". "Більшість картин, представлених на виставці, безпосередньо пов'язані з книгою: вони просто знаходяться всередині неї, в чому легко буде переконатися, відкривши її. Але деяка частина не пов'язана з книгою ніяк і викликана сюди, скоріше, самим топосом "вікон". На відкритті виставки буде присутній сам автор і з ним можна буде поспілкуватись про складні та цікаві стосунки картин та текстів. Виставка і книга Олександра Мільштейна - це подорож, для кожного відвідувача своя. Символічно те, що сама виставка-книга, або книга-виставка також буде подарожувати містами України. Далі Vozdvizhenka Arts House презентує проект у Харкові та відкриє ще одну виставку у своєму просторі у Києві. Львів - відправна точка цієї вигаданої подорожі у реальній Україні.

IX спеціалізована гуртова виставка "Galychyna Shoes Expo"
📆 12-09-2017

Запрошуємо підприємців (власників магазинів, торгових мереж, точок продажу взуття та галантереї) на спеціалізовану гуртову виставку взуття, шкіри та аксесуарів. На виставці представлять нові коллекції українські виробники взуття з України та представники іноземних компаній (Польща, Туреччина, Китай, Німеччина, Італія). Також будуть представлені коллекції виробів з шкіри, сумки та аксесуари. Підприємці роздрібної торгівлі Західної України вже будуть мати повний новий асортимент товарів у своїх магазинах. Для виробників – це шанс випередити конкурентів.