Афіша Львова

Кіно

Велика стіна
02-02-2017

Події розгортаються у Китаї в XV столітті. Британський солдат (Метт Деймон) опиняється в Китаї. Багато віків поспіль місцеві жителі ведуть роботи зі зведення грандіозної стіни, яка служить їм захистом. Щодня будівництво вимагає праці тисяч рук, а також чималих ресурсів. Але набагато важливішою за всі будівельні клопоти безперервна оборона, яку ведуть воїни-захисники стіни. Фентезійний трилер «Велика стіна» розповідає про таємниці будівництва найбільшої споруди в світі. Робота над проектом велася протягом багатьох років. Неодноразово змінювався акторський склад, а сценарій піддавався доопрацюванням. Спочатку фільм планували знімати повністю в США. У 2014 році на посаду режисера був затверджений Чжан Імоу, а разом з тим команда визначилася з місцем проведення зйомки. Картину повністю знято в Китаї і вона стала найдорожчим англомовним повнометражним фільмом, будь-коли знятим у країні. Бюджет проекту становить $ 135 млн.

Виставка

Виставка живопису Олени Василів "Горизонти"
01-03-2017

У березні кав’ярня-галерея «Штука» запрошує оглянути виставку живопису Олени Василів «Горизонти». Відкриття з участю авторки відбудеться  в середу 1 березня о 19:00, вхід вільний. Невеликі за розміром пейзажі наповнені різнобарв'ям, легкістю і ліричним спокоєм, водночас у кожному відчутне монументальне бачення простору. «Полотна підсумовують окремі періоди у моєму житті, тодішні почуття, емоції.  Сподіваюсь, це пульсування передасться глядачу», - коментує художниця.

Концерт

JOE COCKER TRIBUTE
01-03-2017

Спільний проект Lviv Jazz Orchestra та фіналіста Голосу Країни, популярного співака Аніса, присвячений  Королю Каверів - Джо Кокеру. Це трибют, контрий являє собою добірку музичних шедеврів легендарного співака у виконанні кращих музикантів Львова. Унікальний оксамитовий баритон Аніса дозволить слухачу впізнати і по новому відчути музику Кокера та насолодитись емоціями, які вона створює вже не один десяток років. Це данина поваги людині, що підняла поняття "Кавер" на унікально новий рівень, заслужено зробивши чужі пісні - Своїми Хітами.