Двері Білорусії

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Наукова, 49А
+38 (032) 245-79-69
Вулиця Городоцька, 209
+38 (032) 245-12-24
Проспект В'ячеслава Чорновола, 57
+38 (032) 244-56-81
Розклад роботи:
день години роботи обід
пн,вт,ср,чт,пт,сб 10:00-20:00 без обіду
нд Вихідний
Магазин-салон дверей (вхідні, міжкімнатні, броньовані).

Відгуки про Двері Білорусії:

 • 1 2 3 4 5
  Купили двері Білорусіі уСАЛОНІ на Науковій. Привіз водій, не було чоловіка вдома попросила занести на поверх .За це здер 100 грн.ЧЕСНО КАЖУЧИ знаючи, сама би занесла. Побачивши двері я була шокована, замовляли одні привезли дешевший варіант. Прийшли майстри ставити- двері з дефектами, лиштва не однакова . Моє враження що фірма працює аби як і невідповідає бренду. Поки вибираєш все класно,а приходиш вияснювати то некоректно себе ведуть. Одним словом не ведіться . Буду повертати двері і забирати гроші. А знервувалась і ходила нераз. ПОПЕРЕДНІМ коментарям раджу вірити!
  Нана, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Замовляли 4 дверей.Замовлення виконалось несвоєчасно.Привіз їх таксист(доставка фірми!!!),якого ледве вмовила занести їх до хати(1 пов).Двоє дверей одного кольору,двоє на тон світліші.Добре хоч їх майстрів не замовляла.Купляла на Науковій.
  Анна, майже 11 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  замовили міжкімнатні двері,( дозвольте не писати поки що вулицю, бо не можемо добитись комплектуючих). повне " назад в країну Рад"!!! я вже давно не бачила такого знущання над споживачем, продавці наглі і цинічні, брешуть прямо в очі, відчуваєш повну беззахістність. заплатили купу грошей за 8 дверей і не можемо отримати свій товар. застерігаю всіх від цих шахраїв!! Брунхільда
  Брунхільда, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Планую купити двері, читаю відгуки.. Бувають різні.. то дуже об'єктивні думки.. Тільки оце Ваше "Купляв двері Білорусії на луганській, вхідні і міжкімнатні. Із вхідними проблем не було, ціна нормальна і поставили досить непогано. А от із міжкімнатними була ціла купа проблем..." вже на память знаю.. Більше схоже на банальну Антирекламу. Шановний, хоч текст деколи міняйте. Мені потрібні справжні відгуки. Тому й цікавлюсь ними..
  Львів, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Купляв двері Білорусії на луганській, вхідні і міжкімнатні. Із вхідними проблем не було, ціна нормальна і поставили досить непогано. А от із міжкімнатними була ціла купа проблем: сказали що двері вже є, а коли дійшло до діла (через місяць після того як вони нібито вже були) одні двері чомусь зникли і довелося їх більше тижня чекати; ручки до дверей я замовив усі однакові, та привезли чомусь дві однакові а третю не таку як усі; із "налічніками" взагалі окрема історія - один виявився бракованим і "майстри" встановили нормальний лише за кілька днів; окрема розмова про "майстрів", які встановлюють двері - руки у них ростуть явно із неправильного місця, налічнікі пообрізали криво, прибивали так що пооббивали налічнікі, неохайні, загадили всю квартиру сміттям із упаковок від матеріалів і деревяною стружко. КОРОЧЕ КАЖУЧИ НІКОМУ НЕ РАДЖУ МАТИ З НИМИ СПРАВУ! ЦІНИ - НЕ ДЕШЕВІ; ПЕРСОНАЛ НЕ КВАЛІФІКОВАНИЙ І НЕ КОМПЕТЕНТНИЙ!
  netant, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Купили двері Білорусії на Луганській НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ МАТИ З НИМИ СПРАВУ. Привезли троє дверей всі різного відтінку, забрали міняти вже 2 місяці пройшло ще не поміняли. Що буде далі не заню, але з фрмою на Луганській звязуватись не рекомендую.
  Нарцизка, майже 3 роки тому