Продаж вхідних, міжкімнатних, броньованих дверей. Ламінат, паркетна дошка.

Відгуки про Двері Білорусії:

 • 1 2 3 4 5
  замовили двоє дверей і фурнітуру...двері забрали, а ручки до дверей чекали місяці, і в результаті, поїхали поміняли на інші...Продавець цілий місяць нам говорив що машина з ручками приїде завтра, а *завтра* так і не настало....Якби нам зразу сказали, що тих ручок немає, ми б не доводили до конфлікту...і зразу б вибрали інші....а так вибачайте за відгук...Павло некваліфікований спеціаліст...Така фірма повинна б проводити попереднє навчання своїм робітникам..
  Немає автора, майже 7 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Купили двері Білорусіі уСАЛОНІ на Науковій. Привіз водій, не було чоловіка вдома попросила занести на поверх .За це здер 100 грн.ЧЕСНО КАЖУЧИ знаючи, сама би занесла. Побачивши двері я була шокована, замовляли одні привезли дешевший варіант. Прийшли майстри ставити- двері з дефектами, лиштва не однакова . Моє враження що фірма працює аби як і невідповідає бренду. Поки вибираєш все класно,а приходиш вияснювати то некоректно себе ведуть. Одним словом не ведіться . Буду повертати двері і забирати гроші. А знервувалась і ходила нераз. ПОПЕРЕДНІМ коментарям раджу вірити!
  Нана, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Замовляли 4 дверей.Замовлення виконалось несвоєчасно.Привіз їх таксист(доставка фірми!!!),якого ледве вмовила занести їх до хати(1 пов).Двоє дверей одного кольору,двоє на тон світліші.Добре хоч їх майстрів не замовляла.Купляла на Науковій.
  Анна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  замовили міжкімнатні двері,( дозвольте не писати поки що вулицю, бо не можемо добитись комплектуючих). повне " назад в країну Рад"!!! я вже давно не бачила такого знущання над споживачем, продавці наглі і цинічні, брешуть прямо в очі, відчуваєш повну беззахістність. заплатили купу грошей за 8 дверей і не можемо отримати свій товар. застерігаю всіх від цих шахраїв!! Брунхільда
  Брунхільда, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Планую купити двері, читаю відгуки.. Бувають різні.. то дуже об'єктивні думки.. Тільки оце Ваше "Купляв двері Білорусії на луганській, вхідні і міжкімнатні. Із вхідними проблем не було, ціна нормальна і поставили досить непогано. А от із міжкімнатними була ціла купа проблем..." вже на память знаю.. Більше схоже на банальну Антирекламу. Шановний, хоч текст деколи міняйте. Мені потрібні справжні відгуки. Тому й цікавлюсь ними..
  Львів, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Купляв двері Білорусії на луганській, вхідні і міжкімнатні. Із вхідними проблем не було, ціна нормальна і поставили досить непогано. А от із міжкімнатними була ціла купа проблем: сказали що двері вже є, а коли дійшло до діла (через місяць після того як вони нібито вже були) одні двері чомусь зникли і довелося їх більше тижня чекати; ручки до дверей я замовив усі однакові, та привезли чомусь дві однакові а третю не таку як усі; із "налічніками" взагалі окрема історія - один виявився бракованим і "майстри" встановили нормальний лише за кілька днів; окрема розмова про "майстрів", які встановлюють двері - руки у них ростуть явно із неправильного місця, налічнікі пообрізали криво, прибивали так що пооббивали налічнікі, неохайні, загадили всю квартиру сміттям із упаковок від матеріалів і деревяною стружко. КОРОЧЕ КАЖУЧИ НІКОМУ НЕ РАДЖУ МАТИ З НИМИ СПРАВУ! ЦІНИ - НЕ ДЕШЕВІ; ПЕРСОНАЛ НЕ КВАЛІФІКОВАНИЙ І НЕ КОМПЕТЕНТНИЙ!
  netant, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Купили двері Білорусії на Луганській НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ МАТИ З НИМИ СПРАВУ. Привезли троє дверей всі різного відтінку, забрали міняти вже 2 місяці пройшло ще не поміняли. Що буде далі не заню, але з фрмою на Луганській звязуватись не рекомендую.
  Нарцизка, майже 5 років тому