Євролаб

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Круп'ярська, 9
+38 (032) 244-85-51
Розклад роботи:
день години роботи обід
пн,вт,ср,чт,пт 08:00-17:00 без обіду
сб 09:00-13:00 без обіду
нд Вихідний
Лабораторно-діагностичний центр.

Відгуки про Євролаб:

 • 1 2 3 4 5
  В Євролаб звернулась за направленням лікаря, так як усім вагітним призначають аналіз на генетичні вади плоду. Результати аналізів шокували, довелось звернутись в центр генетичного розвитку на обстеження та перездавати даний аналіз. Це поперше лишнє хвилювання, яке катигорично для вагітних протипоказане, та додатково витрачені кошти ( НЕ МАЛІ) на обстеження. Я напишу обов"язково скаргу на цю лабораторію, бо такі помилки можуть коштувати життя!!!!!
  Ірина, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Гіршої лаболаторії я ще не бачила ! На результати потрібно чекати більше тиждня!!! І то, потрібно їх вимагати !! Після забору крові з вени, довелось ходити з синцем на пів руки і набряком.
  Наталя, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Я переконалась сама про негативні сторони цієї лабораторії, і про персонал, і невчасні результати,і взагалі зробили не ті аналізи які були потрібні.
  Ганна, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  А мені взагалі не той аналіз зробили. Нераджу звертатися до цієї лабораторії.
  0, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Ціни невиправдано високі. Квитанції про оплату не видають самостійно, потрібно вимагати (це ЦИРК). Про те що аналізи можуть висилатись по пошті вони напевно і не чули... Швидкість виконання низька. Обслуговування примітивне. І підтверждую по телефону можуть хамити.
  Оксана, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  я здавала аналізи в євролаб не раз і задоволена :) єдине правду пишуть ціни високі!незнаю як зараз там справи але планую на тижні знову здавати....
  АННА, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ціни невиправдано високі!!!
  Ярина, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В Євролаб зверталася за наравленням лікаря. Ціни - просто вбивають. Завтра ще піду здавати кров, але перед тим зайду в Сінево і порівняю ціни :) Якщо буде різниця, виберу дешевше:)
  Христина, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мене дратує очікування результатів невідомо скільки(( Якщо я йду в приватну лаболаторію, то відповідно, розраховую на те, що результат отримаю швидше, ніж в звичайній поліклініці. Але чекати 8-9 днів результати аналізу крові, притому, що важливим є кожен день - це вже занадто!!! Шановна адміністрація Євролабу, шануйте своїх клієнтів, якщо Вам це - важливо!!!!!
  Юлія, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Жахливе ставлення! Хамовиті працівникі! Ціни не адекватні! Пошкодуйте себе і свої гроші. Є набагато кращі лабораторії.
  Людмила, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже сподобалось в Евролабі,медсестричка така приемна,все швидко і якісно!!!
  олена, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені також дуже сподобалось в Євролабі там досить достовірні аналізи та щей ціни помірні, мені також видали сумнівний результат на Н.Рylori але оскільки я лікар і розумію що таке сумнівний- тобто він попав в сіру зону і не можуть з точність вказати чи він позитивний чи негативний,тому потрібно перездати кров і тоді буде видно чи антитіла збільшуються чи падають і аж після другого разу вам можуть сказати з точність про ваш результат але таке трапляється вкрай рідко а безкоштовно вам не зроблять бо вони витратили реактиви на вашу кров. Раджу всі Мудрим здавати в Євролабі на Круп"ярській 9,і дотого ж там дуже добре беруть кров.
  т, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  нормальна лабораторія. аналізи достовірні і вчасно!
  я, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавати аналіз крові на виявлення гельмінтів в "Євролабі" - марно витрачені гроші, оскільки такий аналіз зовсім не інформативний,принаймні у цьому діаг.центрі. Бо "сумнівний" результат (так написано у заключенні) невідомо як слід розцінювати. Тобто, я,заплативши гроші, не отримала жодного результату. Тепер мушу перездавати аналіз. І звернусь, звичайно,в іншу лабораторію. Вважаю, що працівники лабораторії при отриманні таких "сумнівних" результатів повинні безкоштовно ще раз провести цей аналіз.
  Софія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  А мені навіть дуже подобалось в Євролабі. бо в мене дуже погані вени і в жодному з центрів мені так добре не брали кров і в вену добре попала така хороша там медсестричка. А коли я отримала результати то я була дуже рада що результати дуже правдиві бо в інших лабораторіях неправду пишуть.
  *********, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Гіршого ставлення в жодному з подібних центрів не бачила! Ще як кров брали з вени - то так вкололи, що синяк залишився. Обіцяли результати аналізів на протязі чотирьох днів, а чекала цілих дев'ять!!!! Коли телефонувала дізнатись коли ж будуть результати - то ще й нахамили - ніби роботи багато і вихідні, і нема чого визвонювати!!! І це за такі гроші!! Особисто, я більше не піду в Євролаб.
  Світозара, майже 4 роки тому