Перевезення ватажів по Україні. Експрес-доставка

Відгуки про Нова пошта:

 • 1 2 3 4 5
  Всім раджу переходити на альтернативні варіанти пошти, нова пошта - це останнім часом якийсь жах! 20.10 замовила товар з пересилкою нової пошти і доставкою кур"єром. Посилка мала прийти 21.10 після 19.00, оскільки при відправці відправник уточнював, чи це буде можливо і йому сказали, що так. Вже 21.10 зранку мені подзвонили з нової пошти і сказали, що доставлять до 14.00. Я сказала, що на роботі і домовлено було інакше. Тоді мені сказали, що ще передзвонять. Я чекала до 17.00, ніхто не передзвонив. Тоді я сама набрала номер гарячої лінії, трубку підняли аж через 22 (!!!) хвилини і почали мені розказувати, що вантаж доставлять 22.10 (в суботу!!!), бо він затримується. Я питаю, як затримується, якщо зранку вже хотіли мені його везти? Вони ще довго відбріхувались і тільки після того, як я пригрозила, сказали, що в них якісь проблеми і вони постараються доставити в той день. Таки доставили в 22.05 ночі!!! Потім 22.10 я вже відправляла посилку. Сьогодні отримувач дзвонить і каже, що при відслідковуванні вибиває, що вона йде на повернення. Дзвоню знов на гарячу лінію, а мені кажуть: в нас проблеми, але за 2-5 хв до васподзвонить наш представник і дасть новий номер накладної. Пройшло вже 2 години, а ні слуху, ні духу. А гроші то за послуги в повному обсязі беруть, відмовляються будь що компенсовувати. ФУ! Жахливі враження, буду припиняти користуватись послугами нової пошти і поширю інфу всюди, де тільки зможу.
  Немає автора, майже 2 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Жахливий сервіс, відділення№ 25 на вул. Патона у Львові.. Постійні черги, персонал не квапливий абсолютно.. Сьогодні, 17.10.2016 о 17.30 год. при черзі порядку 20 людей, виходить клерк і оголошує, що отримувачам за готівку не слід чекати, тому що "не працює база"... Що це?? Європейський сервіс чи як там в рекламі???
  Немає автора, майже 3 місяці тому
 • 1 2 3 4 5
  Негативний. Зверхньо відносяться до клієнтів, змушують чекати, поки звернуть увагу. Один клієнт у відділенні, три оператори, чи як їх там і ні до кого не підступишся, всі зайняті. За 8 хвилин спроб "достукатися" неохоче починає "обслуговувати". Ще зо п'ять хвилин чекати, поки хтось принесе товар зі складу, бо там також всі вкрай "зайняті". Дуже-дуже неохоче дозволяють перевірку товару, включити в розетку не дозволяють, допомогти відмовляються, стоять у стороні, підганяють, за 2 хвилини попросили вже забиратися звідси. Добре, надійшов інший клієнт та допоміг. Так ще й не дали ніяких документів. Другий раз другий товар видавали так само, але документи таки дали, на особливе прохання. Відділення №18, Львів,Наукова,12а.
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Роботою НП не задоволена. Отримувала товар, куплений в інтернет-магазині, у 15 відділенні на Героїв Упа, Львів, не дали перевірити товар, мотивуючи тим, що не можна розривати упаковку. В результаті товар виявився бракованим, і тепер потрібно повертати його назад, і платити за доставку ще раз. Вже не буду користуватись НП.
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Незадоволена роботою відд.15 на Г.Упа,6 у Львові.Відправила ліки знайомим,про терміновість заявила.Обіцяли та і на квитанції терміни -12-14год.(Ново-Волинськ)до якого їхати 2,5 год.авто.Бандероль їхала 72год.Розчарована і я і друзі які чекали на ліки дитині з нетерпіннями. Краще б передала шофером рейсового автобуса.Навіщо запевняти якщо не можете виконати.Та і оплату берете чималеньку. Втратите клієнтів у майбутньому.
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  завжди користуюсь Новою! у нашому місті вона працює дуже гарно! плюс те, що компанія веде активну патріотичну і гуманітарну діяльність! Слава Україні!
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Начиталась я про "гуманітарну пошту України" - прийшла до відділення НП відправити посилку нашим воякам до АТО. З рук в мене правда нічого не взяли. Але розповіли, що і як треба робити. Тож, лікбез: якщо бажаєте скористатися такою послугою - http://novaposhta.ua/humanitarian_post тут все розписано.
  А взагалі - дуже на часі ініціатива!
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Декілька раз на тиждень доводиться по роботі відвідувати відділення на Угорській. Неймовірно привітний персонал, після ранкового спілкування з ними - гарний настрій на весь день :)
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Очень-очень доволен работой менеджеров и операторов, без лишней волокиты и претензий. По предъявленым документамсработали быстро и качественно.
  Пересылал тесть мне обувку для машины, каким-то автоматическим образом пошло на однофамильца. Я при отслеживании вовремя спохватился, иначе б сильно удивился мужик доставке на дом четырех колес 19"))))
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  І знову плюс у карму НП - сьогодні хлопчина на прийомці допоміг запакувати товар, хоча я приїхала у відділення навіть без коробки, бо дуже поспішала. Разом вибрали необхідну коробку, порадилися, як краще все скласти (фарфорові тарілки та чашки).
  У підсумку - все доїхало цілесеньке. Дяки!
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Під час довгого відрядження у Львові кілька разів потріно було відправити документи своїм партнерам. Нова Пошта не підвела - все швидко та вчасно.
  Мої найкращі відгуки!
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відправляю НП дуже часто на Пластовій і Данилишина. Всі дуже привітні, ще жодного разу тфу-тфу не було ніяких казусів! Працівники завжди перші вітаються, усміхаються, бажають гарного дня. Вони мені вже, як рідні люди! Приємно до них приходити!;)
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже приємний персонал на Данилишина. Завжди працюють швидко та допомагають у випадку запитань
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  очень положительная работа отделения 13 по ул.Ставова
  мачалин валерий, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Це ж експрес доставка,значить має бути швидко,з Золочева до Львова годину їхати,то чому я маю чекати 4 дні??Неподобство..
  Настя, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я більше принципово нічого не буду відправляти НП, такі викружені.. хай краще місяць ъде укрпоштою а не цьою грьобаною канторою. М. Львів відділення #4 Кульпарківська - доъзд до пошти яма на ямі і ямою покрита, б....ь всім по лопаті і розрівняэте.
  2, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  скажіть будласка де 1 відділення головної пошти знаходиться?
  максим, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  шановний віталій 17ргн.ти оплатив за доставку.а ще 17грн.ти заплатив за повернення грошей твому інтернет магазину.роздуплись це тобі не кава і шоколадка
  дмитро 25,12,13, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я Новою поштою задоволена.Був випадок,що мою посилку видали людині,хоча була написана заява на повернення,але я написала претензію і мені компенсували кошти в той самий день(сумма 400грн)настільки була застрахована посилка!Дуже приємно,що система страхування і повернення коштів дійсно працює.Єдине що мені не подобається-це тарифи,Нова пошта стає дуже дорогою!а жаль......
  Олена, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Нова Пошта працює якісно та оперативно. Сихів.
  уляна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Це, що ви тут пишете, що комусь із запізненням прийшло, комусь повідомлення не прийшло...повірте, це ще дрібниці. От прочитайте історію, яка трапилася зі мною і моїм чоловіком...
  Передвчора (13.11) мій чоловік відправив ¡Phone через нову пошту на відділенні №2 по вул. Пластовій 7 (м.Львів). Оформляв декларацію сам через інтернет, сам запакував, приїхав у відділення о 16:45, дав особисто в руки оператору. Наголосив, що це дуже цінна річ, оператор перевірила і поставила печатку на декларації. Вчора (14.11) дзвонить людина з Тернополя (забирав у відділенні по вул. Мадова 6), яка мала отримати цей телефон і каже, що розпакували упаковку, а там пусто!!! Чоловік у шоці, попросив дати трубку комусь із відділення. Йому гарно почали розповідати, що там нічого не було і що вони зробили фотографії. На запитання: «Ви що не відчули, що посилка була легка?» - чіткої відповіді чоловік не почув... Телефон був запакований в стрейч плівку, потім ше замотаний стрейч зі всіх сторін, і то все було обгорнуто папером і заклеєне оракаловими стрічками. При відправці оператор наліпила купу наклейок, шо це крихкий товар. Приїхавши на відділення, де здійснював відправку, почали розповідати чому НЕ ПРАВИЛЬНО оформлена декларція. Замість слова «ТЕХІНКА» потрібно було вказати «ТЕЛЕФОН» і вписати імеі, на що чоловік запитав: «куди я на сайті мав то вписувати?». На сайті про це ніде не сказано. Але, якщо навіть і так, якщо не правильно була оформлена декларація, то чому оператор прийняла в нього її? Товар застрахований на 7000 тис грн і якшо у вас там є якісь правила, то чому ви не пересвідчилися, що в пакунку є? Сказали написати скаргу і протягом 10 роб. днів з вами звяжуться. Сьогодні була написана заява в міліцію і паралельно буде подаватися до суду.
  Марта, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Кур'єрська доставка, як на мене працює погано: Відправник надіслав на мою домашню адресу відправлення з кур'єською доставкою - за все оплатив. Після того, як відправлення потрапило у Львів, зі мною зв'язався кур'єр щоб уточнити доставку. Оскільки мій робочий графік співпадає з графіком кур'єа (9-18 год., як і вбільшості) то неможу його чекати в дома цілий день. Я запропонував йому доставити товар на роботу про, що він відмовився сказав: " не маю такого права". Зв'язавшись з відділенням Нової пошти пояснив ситуацію мені запропонували приїхати самому і забрати відправлення у найблищому для мене відділені. Кошти за кур'єрську доставку не повертаються..... А яка тоді тут кур'єрська доставка.....?
  Ігор, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Замовив доставку чохла вартістю у 35 грн для телефону до Львова на Сихівське відділення. Отримував товар близько 20.00. Красуня, яка видає товар за доставку стягнула 34 (!) грн. Добре, сплатив. Але вдома, передивляючись декларацію на пересилання поштових відправлень за №59000029935724, із здивуванням помітив, що вартість доставки - 17 грн. Непогано заробляють собі красуні на каву із шоколадкою. Висновок - перший: ненадійна компанія, яка обдурює клієнтів, другий: уважно читайте всі квитанції, перед тим, як сплатити та поставити свій підпис. Але враження від "Нової пошти" залишилися негативними, більше ніколи не коритуватимуся їхніми послугами і друзям пораджу утриматися від її послуг, і без того не дешевих
  Віталій, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Замовляла товар через інтернет магазин то пропала частина товару.
  Маряна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Чому неможливо оформити замовлення за тел 2901911
  - відповідає автомат.
  Оксана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Послугами Н.П кроистуюсь не раз.Дороговато,але поскільки немає іншого перевізника,то користуємось їхніми послугами.Одного разу замовили товар і мало того,що нам десь його затримали на 12 днів,так ще і причину ніхто не пояснив.Коли ми прийшли його забрати,то змушені ще були заплатити за те,що несвоєчасно забрали.Це абсурд,це не вміщається в ніякі рамки.З прицівників відділення ніякої інформації не отримаєш,один киває головою на ішного.Повний бардак!
  olichka, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Нормально працює швиддко)
  Роман, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Работала со складом № 4 жуть, переехали в раково поближе к складу №8 в Хмельницком, так это вообще кошмар, начальника нет, а какойто грузчик который из себя воображает начальника, хамит, грубит, непринимает посылки пот каждым дурацким предлогом, а тем кому принимает вообще теряют. На самом складе бардак полнейший.
  Анна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  а ви робитев неділю ?
  Віталій, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Спробував відіслати документи, але коли узнав, що дійдуть до адресату через 5 днів, то пішов на вокзал і за 20 грн. не мав клопоту.
  Влад, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Як на мене, то Нова Пошта дуже пристойна контора. Я близько року тому вперше через них отримав замовлення з інтрнет-магазину, то так швидко було. Тепер як є можливість, то вибираю Нову Пошту
  Олесь, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Завышеные тарифы,ну очень дорого стали драть за доставку.ЛЮБАЯ другая почта дешевле...даже в разы
  Паша, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Один раз забирала посилку... прибула швидко...))
  Тільки ціна за доставку трохи завищена...
  Чекаю нову посилку...))
  Софія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ранку 03.04.2013 відправили вантах з Камянка -Буська,до Червонограду 50 км, в них на сайті забив дату відправлення та звідки куди- вибило що 1 день, а при відстеженні вантажу по ТТН повідомляє що прибуде 06.04.2013, це що 50км три дня їхати буде, я заказав запчастини до авто ще в понеділок, у віторок їх принесли на Нову Пошту,а отримати прийдеться аж в суботу, а коли тоді ремонтувати в неділю чи що, щоб вони так в туалет ходили раз в тиждень як товар доставляють,яв суботу вже мав їхати на відпочинок на своему авто, в Одессу, вже замовив номер в пансіонаті Ластівка, влетів конкретно а їм все по, ніби це так і має бути.Знав би що так довго 50км будуть везти то скористався б маршруткою-це надійніше дешевше в два рази (5-10грн шоферу і він задоволений і вантаж за 1 годину вже втебе), безвідповідальні як якась шарашкіна контора, хай їм грець та щоб їм повилазило.
  Женя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В м. Червонограді на "Нові пошті" немає жодного номеру мобільного телефону. І стаціонарного також!!! Щоб взнати , чи прийшла бандероль - потрібно дзвонити у Львів. Це вкрай незручно. На інших поштах вказані і місцеві і мобільні телефони. Чимале коло моїх клієнтів по цій причині не бажає, поки що користуватись послугами "Нової пошти". Чи можливо виправити цей недолік?
  Юрій Карплюк, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Постійно користуюсь послугами лише цього оператора, дуже задоволена, але 22лютого вперше попала на відділення № 2 на вул.Пластовій і була шокована, як працівниці (дівчата), особливо Христина, спілкуються між собою нецензурними словами, обговороючи інтимні сторони життя, а дотримання дрес-коду немає, куда дивиться керівництво. Здається, що чим далі від центра тим більша анархія. Дане спостереження вдалося замітити оскільки я зайшла у приміщення, двері були відкриті а в середині не було нікого і вони мене не замітили. На місці керівництва я б розігнала це стервозне зібрання персоналу.
  Олена, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Задоволений роботою відділення на вуиці Сірка. Останнє відправлення було нестандартної форми та розміру: виставковий стенд. Працівники компетентно допмогли вибрати кращий вріант пакування та то все запакувати. Доставлли 2 дні. Все чудово. Дякую!!!
  Gluh, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  дуже задоволена роботою НП,зокрема на Пластовій,7.Всі працівники дуже привітні,Молодці,так і повинно бути!
  сушко тетяна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Працівники ТзОВ «Нова пошта» штучно завищують вартість відправлень.

  Відправляв сьогодні клавіатуру Львів – Тернопіль з відділення №8 на Сихові - Львів. Працівник нарозраховувала об'ємну вагу аж 3 кг та за доставку 17 грн., хоч у вас на сайті розрахувало: вантаж 45х25х4 см, 0,5 кг та оголошену ними мінімальну вартість аж 400 грн = 15 грн.
  З отримувача вирішили здерти лишніх 2 грн.
  Flyer, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Користуюся НП не вперше, з моїми посилками було все гаразд. Приходили дуже швидко і всі ціленьки та неушкодженні. Багато моїх знайомих щодня по декілька відправлень роблять,і все нормально. Правда в сестри був випадок,що загубили посилку, гроші здається так і не повернули. Користуюсь завжди відділеням №2, там дуже привітні працівники. Вітаються і біжуть до мене тільки коли ледь привідкрила вхідні двері. А от на днях мають прислати досить дорогий і важливий вантаж. Тому трохи переживаю,щоб все було добре.
  Софія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Нова пошта - це оперативність в першу чергу. Я була вражена перші рази, особливо після того, як раніше відправляла через укрпочту і приходилось довго чекати. Це просто не до порівняння! І обслуговують культурно, гарно з тобою розмовляють, дякують і т.д.
  Я, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  на Данилишина і Луганській працівники привітні. на Данилишина взагалі дуже ініціативні хлопці, намагаються всіх клієнтів швидко обслужити, щоб черга не створювалась. приємно туди ходити)взагалі, задоволена сервісом Нової пошти.
  Софія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  мене розчаровуе те що смс не приходить,працiвники не привiтнi,таке враження що клiэнти в них щось поцупили,жах...зробiть щось з цим...ваша пошта втрачае квалiфiкацiю!якщо ви вже зробили цю мережу,то вiдповiдайте нормам!!!
  снежка, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  На сайті Нової пошти жодної інформації про графік роботи в святкові новорічні свята!!!! Для такої компанії і так себе поводити не личить!!!
  вова, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Після перенесення Сихівського відділення робота працівників,стала ніяка,неуважні розмовляють між собою коли обслуговують клієнтів.
  Замість одного міста відправляють в інше,потім повинен ходити і виправляти їхні помилки.
  І платити зайві гроші!!!!
  Не мае слів!!!!!
  Ігор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хорошая ,быстрая доставка!! Заполняйте правельно бумаги и ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!!! Успехов ВАМ!!! Почта СПАСИБО!!!
  Павло78, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Цього разу я також не задоволена. Повідомлення про доставку не прийшло,а виявилось, що товар тиждень пролежав на складі (за що і заплатила пеню). Загалом всім задоволена, якби не цей прикрий випадок. Пишу про 3 відділення на вул. Угорській.
  Валерія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  5.12 відправив посилку із Стрия до Шишаки Полтавської обл. До 15години 30 хв 10.12.12 посилка лежить на складі в Шишаках. Ніхто не бажає щось робити. Кажуть, що нема машини. Це зветься "ЕКСПРЕС-ДОСТАВКА" послуга "СКЛАД-ДВЕРІ"!!!! Як так можна дурити клієнтів!!! е-mail чомусь не працює. СОРОМ!!!
  Сан Санич, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Останнім часом НП бере кількістю, а не якістю.Дуже зіпсуваласся за останній рік, 2 рази присилали потрощений товар,тиждень назад взагалі мою посилку отримали у Вінниці(((.Іншу вже чекаю пять днів проблеми на сайті і невідомо, де вона і що з нею.Оцінюю вже роботу інших служб,бо як на мене - це вже перебор!
  Вікторія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Допоможіть будь ласка!!! Як відслідкувати в інтернеті перевезення, ніхто не знає, чи працює в них кур єр, доставка додому
  марина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  сьогодні прийшла отримувати товар на вул.кульпарківську 93а.А там бардак, один товар знайшли,а другого не знайшли.Пішла оплачувати я товар, як там черги ужасні, люди обурені, тому що працює тільки один оператор, а 2 інших пішли собі на перекур. Один товар забрала, і показую другому відвантажнику декларацію, то цей знайшов, а той не зміг знайти. І з цінами розберіться, бо одне пишите, а друге потрібно виходить при забиранні.
  орися, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Курєр як курєр, не добрий і не поганий.Я користувався лише доставкою додому зі Львова до Запоріжжя і проблем не було.
  Віталій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже задоволена роботою "Нової пошти". Багато відділень, не беруть платню, якщо на 1 день затримався вантаж на складі. Персонал привітний (особливо на складі №6)
  Олена, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені дуже сподобалась швидкість нової пошти. Незважаючи на погані відгуки я скористалась послугами цієї пошти і задоволенна. Черги не було. Все доставлено без помилки. Нова Пошта-швидка пошта
  Марія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сихівська 26 , чотири рази отримував ы чотири рази стояв у черзі по 30-45 хв. за маленьке выдділення для такого великого мікрорайону
  Дмитро, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні 20.11.2012р. Чотири дні чекав на вантаж (маленький комп'ютерний стіл), (з 16.11.2012р.), відслідковував в інтернеті, стояла дата отримання 19.11.2012... вчора цілий день до них звонив, запитував коли?, в другій половині дня сказали, що вантаж ще не виїхав з міста відправника!!!
  Сьогодні відслідкував вантаж, поїхав - забрав. (десь о 14,00) заплатив за доставку 50грн. (так як це написано у товаро-транспортній накладній і при відслідкуванні товару стояла така ж ціна)
  Через пів години прийшла СМС, що на мене чекає вантаж... а через 10 хв. звонять менагери і говорять щоб я приїхав бо сталася якась накладка... і я їм маю ще доплатити 50грн за якесь деревянне пакування!!!!! (про яке я нічого не знав...)
  На таку ціну доставки я б ніколи не погодився...
  Тепер думаю що робити... але довіра до даного перевізника втачена раз і на завжди!!!
  Р.S. Вчора намагався залишити коментар на їх оф. сайті, промучився 30хв... безрезультатно, постійно виникає помилка
  0, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я задоволена швидкістю доставки. А от якість обслуговування в офісі на вул.Кльоновича,14 бажає кращого. Персонал є непривітний, що неприйнятно в сфері обслуговування)
  Наталя, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Користуюся новою поштою на Городоцького вже давно і не маю нарікань. персонал приємний і чемний. доставляють швидко, ще жодного разу нічого не губили та не шкодили. Може то я така везуча, а можу і дійсно контора гарно працює.
  Новий клієнт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Відділення на Даналишина - мега! :)
  Вввічливі працівники, швидко працюють. Зручно, що смс-ки приходять. Також нормальний мобільний додаток, не треба по 100 разів цикати на сайт
  Тарас, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вже другий день намагаюся отримати палку від манекена і намарно, торс мені дали... Я все оплатила, мені що нема чого робити, а щодня ходитти і відділення... Не кваліфіковані спеціалісти!!!!! Не рекомендую!!!!!!!!!!!!!!!
  Мірка, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  це служба яка краде посилки а не ДОСТАВЛЯЕ
  михайло, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  прохання -підбирайте собі проацівників на нову пошту які вміють читати
  михайло, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сьогодні мушу вдруге їхати за отриманням, дуже часто не працює база, збоїть інтернет. Для мене час дуже дорого коштує, тому я маю претензії до самої організації. Працівники супер, вони тільки і нівелюють всі за і проти... Крашого відділення ніж №9 я не бачив.
  Роман, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  odun shax posulka s kuewa do lwowa wahojy 1 kh 54 hrn.obduralshuku lydei
  natali, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не знаю як в ынших відділенях,но на Сихові, дуже хороші працівники, приємні хлоці там працюють і толкові!!!
  Загадка, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я неодноразово користувалась послугами Нової Пошти і задоволена.
  АНОНІМ, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  А який номер відділення на Гетьмана Мазепи 37
  Денис , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  до речі добрі відгуки пишуть тільки працівники нової почти --- раджу власникам нової почти постояти в черзі у львові по вул городоцькій і взнати думку людей і тим все сказано
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  шкода що нема інших швидких перевізників але нова почта не завжди швидка часто товар відправляеться в інше місце чим потрібно зверніть увагу за які кошти
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  користуюсь тіки новою поштою,ліпшої немає,персонал мені не хамив,а все гарно пояснив,я думаю шо погані речі пишуть конкуренти,які хочуть заплямити репутацію нової пошти,
  любаша, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Навчіть персонал розмовляти з людьми
  сильно хамовиті вони на городоцькій
  кенрфі, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Чекаю вантаж з 15.10.2012. Сьогодні 6.11.2012 та неяких уже сподівань на його отримання. Нова пошта просить ще дві доби на з'ясування обставин. Попередні закази та наступні, а їх більше 20 без зайвих хлопот. Мабуть ризик є завжди. Треба брати в цілому.
  Олег, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  А де знаходиться фідія за адресою Зелена 238? Ніяк не можу знайти. Мушу ходити аж на Сихівську 26.
  Володимир , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не можу забрати посилку, так як її чомусь відправили на склад зовсім не той, який був вказаний відправником, а в інше місто, в іншу область за 500 км від мене. Прохання до керівництва: підбирайте в персонал тих людей, які вміють читати адреси пунктів призначення.
  Ольга, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Доставка швидка, але не зміг забрати через відсутність паспорта, показував кредитку(де написано моє прізвище)і свій телефон з смс, в якому номер доставки - не вистачило. Цікаво чи знайдеться хтось, що може заплатити, крім мене, за моє замовлення :((, де логіка?
  Іван, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  та все гуд, тільки не завжди всі вікна приймають в час пік, хотілось б не стояти в черзі по годині,
  і ціни на перевезення зашкалюють
  Антон, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я в шоці від прочитаного. Стало страшано за свої речі. Моя посилка сьогодні бачте замість Нововолинська поїхала в Луцьк. Цікаво, а хтось крім ошуканих клієнтів ці скарги читає?
  Ірина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Доброго дня,я завжди користуюсь перевізником Гюнсел,мене там все влаштовує, але тепер працюю з клієнтом який всі відправки робить через НП - сказати, що були "болючі" негаразди немаю права, так дрібниці, але я ніколи не була в захваті від даного перевізника
  Олена, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Багато років співпрацювала з різними автоперевізниками , але свій вибір зупинила на Новій пошті - оперативно, якісно та зручно - багато відділень, приємний та ввічливий персонал. До того ж ціни на послуги адекватні, порівняно з іншими перевізниками. Мій крихкий вантаж ніразу не постраждав. Велике спасибі Михайлу з 1-го складу!
  Ірина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  У мене наразі немає нарікань на якість роботи Нової пошти. Доставляють все швидко. Ціни не найнижчі, але враховуючи те, що поруч є відділення і не потрібно кудись далеко їхати, та беручи до уваги строки доставки - ціни можна вважати адекватними.
  Новий клієнт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ЕТО СЛУЖБА УТЕРИ ПОСЫЛОК А НЕ ДОСТАВКИ!!!!!!
  Женя, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Нова Пошта працює якісно та оперативно. Окреме «дякую» адекватному персоналу!
  Михайло, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Позитивний відгук хочеться додати про роботу Нової Пошти. Я абсолютно задоволена, хоча користувалася тільки разів 10. Знаю, люди роками пересилають через НП. Мене влаштовує все в їхній роботі.
  Ольга, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ризик зазнати збитків завжди є , навіть коли сам перевозиш свої речі в сумці. З Новою Поштою проблем не було ні разу. Більше того, все вчасно, і шукати відділення довго не треба, бо їх багато, добратися не важко.
  Jevhen, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Переглянув коментарі, так здається конкуренти Нової Пошти , замість того щоб покращувати свою роботи, оббріхують НП, даремно, всеодно споживач бачить якість продукту , і хто на ринку кращий...
  Iva, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я скористалась послугами "Нова пошта"і я переконана,що В ОСТАННЄ!!! У Дрогобицькому відділення відправила посилку вагою 5 кіл. розміром 70x50 в Донецьк! ... Перше питання полягає в тому,як цю мініатюрну посилку можливо загубити? Це не голка в стозі сіна! У Донецьк вона не доїхала, був переконаний мій родич очікував посилку 3 тиждні!!! "Нова пошта" говорять про внутрішнє розслідування,звичайно ми написали з обох сторін скарги і звернення до адвоката, але відповідь... тільки історії про те, що пакет втрачено в Миколаєві...але нічого це не вирішує і вони судячи з розмови не планують повертати її! Кому вірити? І хто наступний!!!МОЖЛИВО ВИ...
  АННА, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  22 лютого привезли мені дуже пошкоджений товар. Товар був застрахований на повну вартість. склали акт пошкодження товару. сказали чекати 14днів на результат, і вони самі подзвонять. Дзвоню я на 14 день, мені кажуть що зі мною самі зв'яжуться, коли буде результат. вже 10 вересня я дзвоню до них, а мені кажуть "ваш акт відмовлено". Чому відмовлено? Чому так і не подзвонили? До кого дальше звертатись? вул.Кульпарківська, 93а. м.Львів
  Олег, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже сподобалось обслуговування. А зараз скача мобільний додаток, так взагалі все просто і зручно. Дякую!
  Iva, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Розвели бюрократію я вам даю гроші і неможу отримати вантаж йо-йо для сина ви сама нескрйозна фірма або такі кадри м. дрогобич вул трускавецька
  тел 0955758800
  петро, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Петро, ну це не дивно, що без номеру накладної не видають вантаж. Це обов'язкова умова - показати номер накладної. Хоча у мене ситуація була навпаки - був номер накладної, але не було паспорта. Посилку мені віддали, так як я був вказаний отримувачем, знав свої паспортні дані та не вперше у цьому відділенні отримував посилки (мої дані у них в базі є). Тож раз на раз е випадає. а багато чого залежить просто від оператора на складі.
  Новий клієнт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  при наявності паспорта та повідомлення про прибуття вантажу у дрогобичі вал. трускавецька відмовляються видати вантаж вимагаючи код який відправник по невідоій причині забувся повідомити
  петро, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вже чотири рази користався цією службою.Прямо як за кордоном. Дивуюсь як можна так швидко доставляти вантажі зі сходу Украіни до Львова за пару днів. Ціни за доставку - смішні. Приємно, що ця служба дала роботу молоді, яка показує "бувалим" як треба працювати. Молодці!
  Сергій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вперше скористувався Новою поштою - відправив брату подарунок на день народження - мотоциклетний шолом. Вчасно доставили, плату невелику взяли. Досить зручна контора.
  Новий клієнт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  керівникам: уважніше добирайте кадри в регіонах. Рівненське відділення своєю халатністю не робить вам доброї реклами. Просто забули покласти посилку з Києва в машину на Кузнецовськ і навіть не вибачились.
  Шостацький Анатолій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Користувався Новою поштою лише двічі, але якістю наданих послуг лишився задоволений. Отримував посилку зі Львова (ТТН 56071000576415) та відправляв посилку у Львів (ТТН 564672000309753). В обох випадках доставка відбувалася на другий день після відправки. Вартість пересилки вийшла невисока. На мій номер прийшло смс, що товар на складі. В цілому враження приємне, а сервіс зручний.
  Новий клієнт, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Повністю негативний відгук. Скарги і претензії розглядають в односторонньому порядку, нехтуючи елементарні закони України. Хамсько і зверхньо ставляться до клієнтів. Товар приходить пошкоджений, нараховується незаконна пеня за " протемінування" зберігання продукції. Дуже дорога і безвідповідальна компанія. Бажаю НАМ - щоб МИ працювали з найкращими, а не з лідери експрес - безвідповідальності.
  Дмитро, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  мне очень понравилось обслуживание - посылку прислали в офис на Городоцкой возле АзовГаличини (немного далеко добираться если без машины, но это не проблема - ведь есть такси или их доставка домой). Смс сообщение прислали уже в 9.10 утра (что очень удобно). Обслуживающий персонал очень приветливый, особенно удивил и порадовал молодой человек на приеме грузов, который, услышав, что я не говорю по-русски и не знаю, где выдача, спросил меня на каком языке со мной ему удобно будет говорить - на украинском, русском или английском, после чего проводил и показал мне нужное место. На выдаче было довольно много людей, но мальчики работали очень быстро и я не стояла даже 5 минут. Так же хотелось бы отетить, что посылка моя была из Тернополя и отправлял ее тоже иностранец, владеющий только английским языком и которого тоже прекрасно обслужили. Так что мне компания очень понравилась и никаких отрицательных эмоций не вызвала.
  Диана, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Заслуговують на високу оцінку!
  Ігор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже файно працюють, ввічливі працівники, і якісна робота.
  Ігор, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Склад №1 на Городоцького. Декілька разів користувався. працюють швидко, досить ввічливі. Персилка займає небагато часу. Ціни вважаю цілком адекватними.
  Немає автора, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  як на мене, Нова пошта хороша альтернативна служба доставки. Важливі робочі документи тільки через них передаю, ще жодного разу нічого не пропало, двічі документи затримались у дорозі на день, але пів-України проїхали, як-не-як, я поставилась із розумінням. Персонал нормальний, принаймні на складі №3 у Львові точно.
  Аліна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  У мене особливих зауважень щодо роботи Нової пошти немає. Користуюся уже давно і оцінюю цю компанію досить непогано. Товари завжди приходили вчасно і цілими, плюс є служба смс-сповіщення, що значно економить час при забиранні посилки. Звичайно, були не дуже привітні співробітники, але менеджер відділення зреагував на мою скаргу і більше з неприязним ставленням мені особисто не довлося стикнутися.
  Eva, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Оператори наглі на гарячій лінії,на відділенні одному мій товар поки я розраховувалась по накладній щоб забрати посилку,віддали якійсь іншій людині,і змогла отримати його після того як знайшли. На сайті де розрахувати дату прибуття видає інші числа,це стосується маленьких міст,туди йде іноді і 6-7 днів а ще називають себе лідерами доставки.укрпочтою теж так йде. Оператори на відділені коли в накладній не вказана сума за доставку каже більшу сцмму а в інше вікно підходиш то там меншу сумму називають.Вічні помилки у операторів то за доставку 400грам пишуть вагу 40кг,і людина в шоці до мене звонить чому так дорого,потім по 4 дня вирішують цю проблему.Керуючий на відділені несе себе як пуп землі.Жахлива контора,а виходу іншого немає як їхніми послугами користуватись,і пожалітись немає куди на цю шарашкіну контору.
  Таня, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Оцінку важко поставити 1 годину часу звоню а телефон пі пі пі зато реклами безтолкової ААААААААА. Чому на всі відділення 1 телефон.
  Зажрались, за пересилку бабло деруть а сервіс "0".
  Степан, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  При пересилці ноутбука пакувальник просто загорнув його в плівку:результат пересилки - тріснута матриця, а юрист дав відповідь, що не має часу на мене.
  Такого професійного хамства нажаль у нас багато. Звичайно, що користуватися послугами таких... пі-пі-пі-пі... я більше не буду.І нікому не раджу.
  prorvaua, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Доброго всім дня, чи ночі. Працюю на НП вже як 5 місяців, задоволений колективом, роботою і клієнтами, які з приємністтю дякують за наданий сервіс! Завітайте до м. Львів, вул. Пластова 7, відділення №2 і переконайтесь в тому, як працівники ввічливо відносяться до клієнтів і з усмішкою стараються виконати всю свою роботу, не дивлячись на навантаження, які витримують заради клієнтів протягом дня! Всі ми люди і прекрасно розуміємо, що проблеми є, але повірте, компанія працює над вирішенням цих проблем і потихенько робить кроки в плані покращення сервісу і цілісної, своєчасної доставки вантажів наших шановних клієнтів! Не будемо упередженими, прошу лише поважати працю тих, хто віддає себе на 100% Вам! Дякую тим, хто розуміє мої слова і ціную тих, хто поважає думку інших.
  Володимир Стельмах, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  чекаю до кінця тижня на компенсацію і будем починати суди ,рекламу,журналістські розслідування,депутатські запити,захист споживача і т.п і т.д
  Володимир, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ніхто вас не похвалить якщо не самі себе
  ,куди подівся мій відгук про знищені вами при перевезенні велосипеди,чому немає висновків по складеному акту за 28 лютого віділення №2 у Львові
  Володимир, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  10 по десятибальній. якістно бистро недорого. багато складів. задоволений
  мазан, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Працьють хлопці швидко. Розуміють що час це гроші. Але інколи великі черги на прийом передачі. Особливо з 15.00 до 17.00. Рекомендую забирати посилку зранку на 8.30. Це найкращий момент з огляду на швидкість в обслуговувані.
  Тарас, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Чому в суботу 14 травня о 9:30 не працювали? Хто компенсує мені витрати які в мене були, коли я приїхав забрати пошту, а також час?
  Непорядок. Оцінка -10
  Михайло, майже 5 років тому