Державна школа, І-ІІІ ступеня акредитації з поглибленим вивченям англійської мови.

Відгуки про Середня школа №93:

 • 1 2 3 4 5
  Школа жахлива. Нічого окрім поглиблення мов там доброго нема. Так, вона має гарно обладнані кабінети, але не кабінети роблять з учнів людей, а вчителі.
  Вчителі не буду говорити про всіх. Але скажу про одну, яка нанесла моїй дитині психологічну травму. Це вчителька зарубіжної літератури! Стільки злості, ненависті і невихованості я не зустрічала, особливо серед вчителів - носіїв культури, поважності!
  Таких люедй в школі тримати не можна! Самі діти її називають - тираном, бояться її.
  В моєї доньки - суцільний шок після її уроків. Тому забрала дитину з Вашої школи і рада! Нехай вона вчиться не у спеціалізованій школі (це не важливо, при потребі наймаються репетитори, яких так чи інакше при поступленні у ВНЗ потрібно брати, бо навіть спец школи не дають і 1/2 того, що трапляється на ЗНО). Я щаслива, що мою дитину тепер вчать розсудливі, спокійні і добрі вчителі.
  А ваші худорлявій вчительці - позор! Таку до роботи з дітьми допускати гріх!Бо саме аткі вчителі розвивають страх!
  Марта, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  школа супер правда є деякі недоліки директор зараз супер правда тут і не мало вимагають.
  учениця, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Якщо дитина слабка за характером у цій школі їй не місце,погине вона тут,якщо навпаки можете сміло її віддавати сюди!
  ., майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  я вчусь у цій школі вже 5 років і ні разу я не була зловлена директором тощо.Можу сказати що в 95 школі практично нічого не вчать.
  настя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  доброго дня! ми недавно дізналися ,що не всі діти на контрольних уроках пишуть завдання,тобто симулюють що не готові,або ще щось.зрозуміло що мова іде про так званих любимчиків і фальшивих відмінників.до яких пір це буде продовжуватись? до яких пір будуть в журналах виставлятися оцінки на вгад? ( ліплять що попало).
  А, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  я вчуся вже 6 рокыв. Просто чудова школа
  о верко яна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  я вчеся вже 5 рокив і це наче мій 2 дім
  Павло Марценюк, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  школа сама краща я тут вчусь і я вам раджу школа чуть строга дисципліна але і не погана сама краща вчителька Яворська Олена Леонівна
  марта, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  я тут не працюю,я тут вчусь)у мене хороші вчителі і я не хочу вас залякувати що тут щось погане,тут все добре )я йду в 7 клас і все добре)ну і в мене гарна керівничка)якщо хочете в цю школу то віддавайте дітей ,якщо не хочете то віддавайте в інші це Ваше право вибору!
  анонім, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В школі вчусь 7 рік.Школа непогана,деякі вчителі можуть хамити)Мені здається що біда в директорові.Він дійсно багато говорить а не робить нічого.Засмучує те що,школа перетворюється в ПП(приватне підприємство)Але на щастя літом цього року прокуратура взялася за цю справу і директор покине свою посаду.Не знаю чи вірити цим чуткам,але за чутками місце директора 93 школи посяде колишня заступниця диреткора з виховної роботи Дьячук Валентина Іванівна.Я б на вашому місці не відавала дитину в цю школу.
  I)), майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  таке враження, що старша школа це приватна фірма п. Моравського, за лопомогою якої із кожного учня (батьків учня) збираються щомісяця гроші за певні предмети і відмовитися від оплати не можна
  бомба, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  вчусь у цій школі у 5 класі дуже гарна школа
  аня, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Ну незнаю! Як на мене то це найкраща школа у Львові.Директора знаю особисто-хороша,ерудована людина.Педагогічний колектив найвищого рівня.Я по-роботі співпрацюю зі школами і побувала в 30 школах Львова,проте найпозитивніші враження в мене саме про СШ № 93!!!!
  я, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Школа - як будівля - не погана!!!!
  А директор - лукавий. Говорить не те що робить. Іде на поводу у тих - хто ближчий, "тепліший"... А, як відомо, хто господар - такі і порядки. Тому формулюйте свою думку самі!
  Є фахівці, але їх не багато. Але дякую що вони є!
  Роман, майже 5 років тому