Торгівля продуктами харчування, побутовою хімією, алкогольними та тютюновими виробами.

Відгуки про Сільпо:

 • 1 2 3 4 5
  Одним словом ПРО СІЛЬПО як не яйця тухлі так фарш заванюканий чи гриль-кури аміаком пахнуть
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Кожного дня відвідую Сільпо на ервоної Калини. Після сьогоднішньої покупки вже напевно не так часто буду відвідувати! курячі бедра на вигляд дуже гарні по запахутеж може бутти..але засмучує скільки шкіри загорнуто підниз..для того щоб вагу збільшити...те саме сьогодні було при покупці свинини лопатки...зверху ні шкірочки тоненький прожилок сала...а от з низувеличезний кусоксала з шкірою...набридло таке відношення до людей..тому будемо вибирати кращий супермаркет...А адміністраціє має на що звернути увагу...Почитайте всі відгуки більшість людей не задоволені а це Вша ркпутація!
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Я дуже люблю закуплятись в Сільпо (в Скрині та у ВАМ на Виговського). Правда, іноді бувало, що куряче філе, яке виставлене на продаж (у відділенні, що по вул. Виговського) у чорних лоточках - дивно виглядало (брудне, сумнівної якості). Але це неозброєним оком видно, то ж нічого не скривалаось, як так. У м*ясному відділі були хороші філешки, там я їх і купувала в таки випадках.
  Але так, то магазин має дуже велику пропопозицію. Мені ніколи ніхто не грубіянив, завжди нарізають ввічливо салямі та сир (хоч то і займає трохи часу), панянки у відділі з тортиками компетентні у своїй справі, хліб завжди свіжий, булочки з начинками мають нормальну кількість того джему, а не як кіт наплакав, продукти завжди були хороші. Загалом маючи очі на голові там можна добре закупитись (на Городоцькій навіть цілодобово, ну крім періоду з 11:45 по 00 00..)
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  В Сільпо на вул.Широкій адміністратор Ольга грубіянить і халатно відноситься до обов'язків які перед нею поставлені!!! НЕ задоволена! Тому його відвідувати більше не буду і родичів та знайомих закликатиму туди не ходити за покупками!
  Оксана, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я зовсім не задоволена продачою яєць,продають лотки по 30 штук не запаковані,до кого з персоналу не звернешся в Сільпо всі говорять що їм заборонено запаковувати.І як їх нести люди які роблять покупки в магазині живуть в різних куточках Львова,скажіть будь- ласка як їх донести додому не розбивши.Дехто з клієнтів пакують їх в одноразові малі пакети але це не вихід,пакетів треба багато,часу також люди роблять покупки після роботи і не хочуть всій вільний час витрачатив магазині,всі спішать додому до сімї).Пакуйте нормально яйця.Беріть приклад з інших супермакетів.
  Маша, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Задоволена роботою супермаркетів "Сільпо". Позитивним фактором є наявність зворотнього зв'язку (форма на сайті або телефон гарячої лінії). На відгуки, надіслані через сайт "Сільпо", реагують швидко, і проблема з неякісним товаром, чи з незадовільним обслуговуванням оперативно вирішується.
  Леоніда, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Все влаштовувало в Сільпо на Б. Хмельницького 214 до того моменту поки не купила курячі яйця (упаковка 15 шт)з хробаками. Все дно лотка з дрібними білими хробаками і тріснуті яйця , які мають іти вже іншим сортом. Шкода що через чиюсь недбалість псується репутація супермаркету.
  покупець, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  хочу звернути увагу на те що в сільпо продають несвіжі десерт відділ кондитерських виробів,в жовтні я купила десерт,а він виявився всередині крем кислий і з неприємним запахом ((була дуже розчарована адже взяла немалу кількість і відповідно гроші теж немалі....
  це сільпо у львові на науковій!!!!!зверніть увагу!
  Покупець, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  підкажіть будь ласка чи можна купити в Сільпо "Київський торт"? дякую
  ажеліка, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я вляюся постійним відвідувачем магазину "Сільпо" по вул.Шевченка 358"а" у м.Львові. Двічі на протязі жовтня придбав смердючу живу річкову форель.Раніше її купляв і був задоволений якістю.Напевно в пошуках надпрбутків місцева адміністрація "Сільпо" знайшла "халявського " постачальника та й отруює українців.Прийміть дієві міри! 25 жовтня 2013 року.
  Зиновій Володимирович, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  привіт усім!!!!!часто буваємо з чоловіком в сільпо....не можемо сказати,що нас все влаштовує....але віддаємо перевагу саме цьому супермаркету..якщо подивитися на вартість продукції,то вона дійсно є дещо підвищеною..відділу овочів і фруктів,потрібно більше уваги!!!!! а так то нормальне"Сільпо"
  Марія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  сильпо хоче тильки солодке про себе чути а правда коле в очи
  муся, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дорого Дня Адміністрація "Сільпо" , що по вул. Мазепи 11, хочу звернути Вашу увагу нате , що продавців у вас не хватає на всі відділи , ось тиждень тому з компанією хотіли купити пива , но як на зло не знайшлося продавця. знайшли тілького одно і то з молочного. Володимир нам допоміг , попросили покликати но продадавець з алкогольного був на обіді ми так і не дочикались..
  покупець ), майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  магазин Сільпо , що вул. Мазепи 11 приємний , не завжди можна знайти продавця з того відділу , що треба...Ось не давно були заходили треба було купити ящик пива , но продавця не було ми знайшли тільки одного з молочного Володимира.... Звертаємо увагу на те , що таких продавців треба добре ставитись
  Свистус**, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сільпо на Виговського тепер преміум класу, не для таких як ми "простих смертних". А от на науковій я завжди ходжу, маю карточку і завжди раз на місяць приходять карточки на знижку і на бонуси, з цим принаймні в мене і мами все добре)))))))))))) А щодо несвіжих продуктів то я попадала ПОСТІЙНО в БАРВІНКУ! А в Сільпо ніразу, в них якщо виходить термін то цей товар іде на 50% дешевше.
  Роксолана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я не потрапляла на несвіжий товар!Задоволена усім!
  Але на Б.Хмельницького не дуже кваліфікований персонал,можливо ,це тому,що магазин недавно відкрився....хочеться кращого!Супер магазин на Виговського!!!
  Христина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я вам скажу, что это везде товары испорченые.в Арсене купили копченый Ляш, запечатаный,с кишками.Распечатали, а там Апарыши.в Вопаке купили сметану вобще замерз.На вкус как Медикаменты.Горькая, такое впечетление что тебе засыпали в рот пачку анальгина .Сильпо- тоже самое, молочные продукты долго стоят их непокупают, но чтобы они долго стояли в них идут добавки медикаментознные, например Тетрациклин и прочая дрянь.Когда свежее еще нечуствуешь, а вот когда испортится тогда писец.Так что всегда оставляйте чек, если делаете дорогие покупки например копченые рыби, икра и т.д Вот недавно Икру красную купил, а она с подсолнечным маслом и место икры резиновые шарики.Ложку сьешь и .....Если есть чек всегда можна вернут товар и забрать деньги.
  Саша, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже все погано!З балами просто " розвод".Навіть касири сміються.
  Тетяна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Порівняно з супермаркетом "Арсеном" - це європейський магазин, бо там нема бандитизму(фашизму).Людям такі "заклади" треба ігнорувати
  в порівнянні з супермаркетом Арсен - цей супермаркет європейський, бо там нема фашизму (бандитизму), майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сільпо не поганий магазин. Але він сильно дорогий.
  Соломія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не робіть дурних акцій тому, що під них немає товару. Наприклад сковорідки Дельмано
  Петро, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вкажіть будь-ласка номер телефону ВАМ Сільпо Львів вул Б.Хмельницького 214
  Петро, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Магазин Сільпо по Виговського,100 перетворився на бутик для VIP-клієнтів. Асортимент звичайних товарів зведений до мінімуму. Для прикладу, мука максимум 2-3 виробники ( в тому ж Барвінку можна нарахувати 6-7),і так по багатьох групах товарів-крупи та ін. Зате значна частина залу відведена під алкоголь по 500-1000грн.,кондитерські вироби по захмарних цінах, так ніби і Україні мало свох виробів. В порівнянні асортименту з Арсеном не лізе в ніякі ворота. Деколи,як є час, зі злості їду в Арсен на Патона, хоча Сільпо через дорогу. Пакування товарів по принципу- чим більше, тим краще для магазину. Морожену рибу можна купити 1 шт. лише випадку якщо вона важить близько 1 кг. Система акційних знижок часто зформована по принципу " На тобі небоже, що мені не гоже". Дуже неприємно виглядає, коли приїзжає київське начальство і на залі при покупцях "професорським" тоном вичитує молоденьких дівчат-продавців про непродуману викладку товарів, пакування та ін. Такі питання треба вирішувати з адміністрацією, а не з продавцями, що отримують копійчану зарплату.
  Віра, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В усіх супермаркетах недоліків чимало, особливо з "перебиттям" дат на протермінованому товарі, але в Сільпо у порівнянні з іншими магазинами послідовно відзначаю такі мінуси: 1) Брудно жах! (у цьому їм би повчитися в "Арсена", 2) касирів завжди мало, відтак черги 3) система знижок - звичайний лохотрон (а що ж чекати від власника-жида?) 3) в "Сільпо" на вул. кн. Ольги, окрім того, маніпулювання з акціями (на фасаді зазначені одні ціни, насправді товару відповідного на полицях не знаходиш, або ж виявляються якісь ще підводні течії)4) ніколи ще відразу не змогла зважити фрукти чи овочі: або нікого з відповідного персоналу немає на місці, або ж черга довжелезна; 5) відсутність камер схову як-таких (бо хіба можна вважати такими передачу з рук в руки торбини, на яку бурчить бабця-"гардеробниця"?). Однак відзначу і позитивне для об"єктивності (бо виникне запитання, а чому ж взагалі там буваю): 1) цілодобова робота 2) кращий асортимент і ціни на тверді сири, прихильниками яких є моя сім"я 3) близьке розташування від дому (і куди втечеш з підводного човна?)
  Галина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Слава Україні!!! Сільпо не погані магазини але їм бракує упорядкованості там все на купу розкидані одні і тіж товари по всьому магазині в Арсені легше знайти необхідний товар гарні ряди і завжди можна знайти продавця того чи іншого відділу а в Сільпо нереально
  Ростик, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  354067.дуже вдячна касиру Савци Оксани,за якисне та швидке обслуговування покупцив.прошу шануваты таких працивныкив
  тимура, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Тричі купляли у Сільпо не свіже м`ясо,яке вони вже з запашком запаковують цього ж дня.Повертали назад,сварилися-вони вибачаються,але й дальше роблять своє!!!
  Зоряна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ікра в сільпо на виговського 100 вартістю 120 грн жахлива одна каша ікри немає
  ирина , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора купила в Сільпо на Науковій індиче філе. Нажаль довелося вдома викинути, бо смерділо жахливо. Просто переклеїли дати на неякісний продукт. Ганьба.
  Туся, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Уже другий тиждень ходимо, щоб обміняти наклейки, а товару в наявності немає і взагалі незнати чи буде....Тільки дурять людей.
  Леся, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Насправді дуже не сподобалося, як організували акцію... Назбирав наклейки на товар, а їх не має у наявністі! Просто зіпсутий настрій:( Не беріть участь у цих акціях!!!
  Павло, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Для чого запроваджувати якісь акції, якщо немає в наявності товату. Ганьба!
  Туся, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  СІЛЬПО НА МАЗЕПИ НАЙКРАЩЕ))))
  ЗОЛОТА,30, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Купувати в сільпо досить зручно, якби не велика текучка касирів(мабуть не дуже хороші умови праці), постійно нові касири, працюють досить повільно(бояться помилитися), я їх розумію, але бажання стояти по пів години в черзі нема.
  Купуємо дітям червону рибу 63грн сьомга, 73грн форель, а вчора прийшли і офігіли сьомга-99грн, форель-104грн.Запитали в продавця чому ціни за день виросли на 30-40грн/кг. Відповідь мене шокувала: начальство сказало, що дуже дешево, треба підняти ціни. Ось таке ціноутворення в Сільпо
  VSH, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Недавно купив у сільпо рибу. При чищенні замість кишок вилізло якесь місиво, жабра чорного кольору і сморід жахливий.
  lex, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  БУВАЄ ТУХЛА РИБА Мене звати НАСТЯ МЕНІ НЕПОДОБАЄТЬСЯ На вул шевченка В СІЛЬПО жахливе ставлення до працівників управляюча просто ужас матюкае своіх підлеглих прямо на залі перед покупцями макарони з хробаками продукти не свіжі і весь керуючий персонал потрібно перевести працювати в колгосп Вважаю,що слід ретельніше обирати працівників на керівні посади.Діючим бракує виховання.Дуже розвинута система покарань,заохочень майже немає або просто працівники не в курсі.Працівники позбавлені права на власну думку.Безкарність адміністрації... Хочу долучитись до думки. що продукція у Сільпо не свіжа. Просто жах,овочі та фрукти інколи і вони бувають не в задовільному стані, тобто підгнилі. що вже про мясо казати. не раджу там купувати, якщо ви піклуєтесь про власне здоровя та здоровя близьких людей. НО ЦЕ КЛЬОВИЙ МАГАЗИН
  свилеба анастасія 5 клас , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ВАШ МАГАЗИН ПРОСТО СУПЕР
  свилеба анастасія 5 клас , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вважаю,що слід ретельніше обирати працівників на керівні посади.Діючим бракує виховання.Дуже розвинута система покарань,заохочень майже немає або просто працівники не в курсі.Працівники позбавлені права на власну думку.Безкарність адміністрації...
  ольга, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  дуже часто в Сільпо продають яйця що жовток мало чим відрізняється від білка.хтось повинен відповідати за реалізацію неякісної продукції.Рибу взагалі не варто купляти типу \охолодженої\ це звичайна дохла риба невчасно заморожена потім розморожена і довго - довго невідомо де лежавша.Сам бра пару раз. Питаю добра - добра кажеть. Приніс додому а вона в деяких місцях аж провалюеться в ділянках спинки . Жаль крім свіжщї не беріть люди в Сільпо рибу.
  михайло, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ТРЕБА ДИВИТИСЬ І НЮХАТИ І ЧИТАТИ ЩО ВИ КУПЛЯЄТЕ ТОДІ НЕ БУДЕТЕ ОБДУРЕНІ
  МММ, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  На вул шевченка В СІЛЬПО жахливе ставлення до працівників управляюча просто ужас матюкае своіх підлеглих прямо на залі перед покупцями макарони з хробаками продукти не свіжі і весь керуючий персонал потрібно перевести працювати в колгосп
  віка, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу долучитись до думки. що продукція у Сільпо не свіжа. Просто жах,овочі та фрукти інколи і вони бувають не в задовільному стані, тобто підгнилі. що вже про мясо казати. не раджу там купувати, якщо ви піклуєтесь про власне здоровя та здоровя близьких людей.
  анонім, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Продавці з матюками обговорюють відвідувачів. Нібито свіжа мясна продукція стухла. Охолоджена курятина з великою кількістю пір'я і смердюча. Просувають в більшості свій бренд від шкарпеток до соку "Премія", в якій якості зовсім немає! Це все пародія на мега крутий європейський супермаркет!
  Галина, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Сільпо на Кн. Ольги!!! Зверніть увагу на кури охолоджені, вони смердючі, на сам Новий Рік ви травите людей!!!
  невідомий, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Приблизно місяць тому купувала в сільпо по вул. Виговського,100 свіжі карасі (охолоджені). Упакували мені їх в кульок, приїхала до дому відкрила той кульок, а з нього смердючий запах. Викинула.
  Сьогодні купила стейк свиний з шиї зі спеціями (зеленого такого кольору), мені його уакували в кульок, приїхала до дому відкрила - також запах кислого м"яса, тобто неапетитний, неприємний. Вирішила завезти їм його назад і трохи посваритися. Ну скільки можна?!!! Що постійно нюхати товар перед тим як його упакують в кульок?
  Працівники маг. Сільпо слідкуйте за якістю товарів.
  Людмила, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Сподіваюсь, що не все куплено в нашій країні і знайдуться люди, які наведуть порядок у мережі ваших магазинів. Умови праці і трудового кодексу не дотримуються!
  Вероника, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  продаете неякісний товар .зверніть увагу на приготування курей.можуть бути великі неприемності.
  демковська марія, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  робота цікава але дуже лало вакансій
  Юра , майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Слава Ісусу Христу! Мене звати о. Богдан, я є сотрудник парафії Преображенння ГНІХ у Львові. Кожного року ми проводимо акцію Святий Миколай у нашій Церкві, для парафіальних дітей, сиріт, напів-сиріт нашої парафії. Для успіху цієї акції нам потрібно солодощі, будь-якого вигляду. Допоможіть святому Миколаю наповнити дитячі серця радістю і потіхою в ці святкові дні.
  І у Ваші домівки завітає щастя, радість, мир...
  Щиро вдячні, БЛАГОСЛОВЕННЯ ГОСПОДНЄ НА ВАС!
  отець Богдан, більше 6 років тому