Супермаркет "Сільпо"

1 2 3 4 5
Львів
Вулиця Івана Виговського, 100
+38 (080) 030-17-07
Вулиця Городоцька, 179
+38 (080) 030-17-07
Вулиця Княгині Ольги, 106
+38 (080) 030-17-07
Вулиця Гетьмана Мазепи, 11
+38 (080) 030-17-07
Вулиця Наукова, 35А
+38 (080) 030-17-07
Вулиця Богдана Хмельницького, 214
+38 (080) 030-17-07
Проспект Червоної Калини, 62
+38 (080) 030-17-07
Вулиця Шевченка, 358А
+38 (080) 030-17-07
Вулиця Широка, 87
+38 (080) 030-17-07
Торгівля продуктами харчування, побутовою хімією, алкогольними та тютюновими виробами.

Відгуки про Сільпо:

 • 1 2 3 4 5
  Я дуже люблю закуплятись в Сільпо (в Скрині та у ВАМ на Виговського). Правда, іноді бувало, що куряче філе, яке виставлене на продаж (у відділенні, що по вул. Виговського) у чорних лоточках - дивно виглядало (брудне, сумнівної якості). Але це неозброєним оком видно, то ж нічого не скривалаось, як так. У м*ясному відділі були хороші філешки, там я їх і купувала в таки випадках. Але так, то магазин має дуже велику пропопозицію. Мені ніколи ніхто не грубіянив, завжди нарізають ввічливо салямі та сир (хоч то і займає трохи часу), панянки у відділі з тортиками компетентні у своїй справі, хліб завжди свіжий, булочки з начинками мають нормальну кількість того джему, а не як кіт наплакав, продукти завжди були хороші. Загалом маючи очі на голові там можна добре закупитись (на Городоцькій навіть цілодобово, ну крім періоду з 11:45 по 00 00..)
  Немає автора, майже 8 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  В Сільпо на вул.Широкій адміністратор Ольга грубіянить і халатно відноситься до обов'язків які перед нею поставлені!!! НЕ задоволена! Тому його відвідувати більше не буду і родичів та знайомих закликатиму туди не ходити за покупками!
  Оксана, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Я зовсім не задоволена продачою яєць,продають лотки по 30 штук не запаковані,до кого з персоналу не звернешся в Сільпо всі говорять що їм заборонено запаковувати.І як їх нести люди які роблять покупки в магазині живуть в різних куточках Львова,скажіть будь- ласка як їх донести додому не розбивши.Дехто з клієнтів пакують їх в одноразові малі пакети але це не вихід,пакетів треба багато,часу також люди роблять покупки після роботи і не хочуть всій вільний час витрачатив магазині,всі спішать додому до сімї).Пакуйте нормально яйця.Беріть приклад з інших супермакетів.
  Маша, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Задоволена роботою супермаркетів "Сільпо". Позитивним фактором є наявність зворотнього зв'язку (форма на сайті або телефон гарячої лінії). На відгуки, надіслані через сайт "Сільпо", реагують швидко, і проблема з неякісним товаром, чи з незадовільним обслуговуванням оперативно вирішується.
  Леоніда, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Все влаштовувало в Сільпо на Б. Хмельницького 214 до того моменту поки не купила курячі яйця (упаковка 15 шт)з хробаками. Все дно лотка з дрібними білими хробаками і тріснуті яйця , які мають іти вже іншим сортом. Шкода що через чиюсь недбалість псується репутація супермаркету.
  покупець, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  хочу звернути увагу на те що в сільпо продають несвіжі десерт відділ кондитерських виробів,в жовтні я купила десерт,а він виявився всередині крем кислий і з неприємним запахом ((була дуже розчарована адже взяла немалу кількість і відповідно гроші теж немалі.... це сільпо у львові на науковій!!!!!зверніть увагу!
  Покупець, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  підкажіть будь ласка чи можна купити в Сільпо "Київський торт"? дякую
  ажеліка, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Я вляюся постійним відвідувачем магазину "Сільпо" по вул.Шевченка 358"а" у м.Львові. Двічі на протязі жовтня придбав смердючу живу річкову форель.Раніше її купляв і був задоволений якістю.Напевно в пошуках надпрбутків місцева адміністрація "Сільпо" знайшла "халявського " постачальника та й отруює українців.Прийміть дієві міри! 25 жовтня 2013 року.
  Зиновій Володимирович, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  привіт усім!!!!!часто буваємо з чоловіком в сільпо....не можемо сказати,що нас все влаштовує....але віддаємо перевагу саме цьому супермаркету..якщо подивитися на вартість продукції,то вона дійсно є дещо підвищеною..відділу овочів і фруктів,потрібно більше уваги!!!!! а так то нормальне"Сільпо"
  Марія, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  сильпо хоче тильки солодке про себе чути а правда коле в очи
  муся, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Дорого Дня Адміністрація "Сільпо" , що по вул. Мазепи 11, хочу звернути Вашу увагу нате , що продавців у вас не хватає на всі відділи , ось тиждень тому з компанією хотіли купити пива , но як на зло не знайшлося продавця. знайшли тілького одно і то з молочного. Володимир нам допоміг , попросили покликати но продадавець з алкогольного був на обіді ми так і не дочикались..
  покупець ), 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  магазин Сільпо , що вул. Мазепи 11 приємний , не завжди можна знайти продавця з того відділу , що треба...Ось не давно були заходили треба було купити ящик пива , но продавця не було ми знайшли тільки одного з молочного Володимира.... Звертаємо увагу на те , що таких продавців треба добре ставитись
  Свистус**, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Сільпо на Виговського тепер преміум класу, не для таких як ми "простих смертних". А от на науковій я завжди ходжу, маю карточку і завжди раз на місяць приходять карточки на знижку і на бонуси, з цим принаймні в мене і мами все добре)))))))))))) А щодо несвіжих продуктів то я попадала ПОСТІЙНО в БАРВІНКУ! А в Сільпо ніразу, в них якщо виходить термін то цей товар іде на 50% дешевше.
  Роксолана, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Я не потрапляла на несвіжий товар!Задоволена усім! Але на Б.Хмельницького не дуже кваліфікований персонал,можливо ,це тому,що магазин недавно відкрився....хочеться кращого!Супер магазин на Виговського!!!
  Христина, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Я вам скажу, что это везде товары испорченые.в Арсене купили копченый Ляш, запечатаный,с кишками.Распечатали, а там Апарыши.в Вопаке купили сметану вобще замерз.На вкус как Медикаменты.Горькая, такое впечетление что тебе засыпали в рот пачку анальгина .Сильпо- тоже самое, молочные продукты долго стоят их непокупают, но чтобы они долго стояли в них идут добавки медикаментознные, например Тетрациклин и прочая дрянь.Когда свежее еще нечуствуешь, а вот когда испортится тогда писец.Так что всегда оставляйте чек, если делаете дорогие покупки например копченые рыби, икра и т.д Вот недавно Икру красную купил, а она с подсолнечным маслом и место икры резиновые шарики.Ложку сьешь и .....Если есть чек всегда можна вернут товар и забрать деньги.
  Саша, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже все погано!З балами просто " розвод".Навіть касири сміються.
  Тетяна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Порівняно з супермаркетом "Арсеном" - це європейський магазин, бо там нема бандитизму(фашизму).Людям такі "заклади" треба ігнорувати
  в порівнянні з супермаркетом Арсен - цей супермаркет європейський, бо там нема фашизму (бандитизму), майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сільпо не поганий магазин. Але він сильно дорогий.
  Соломія, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Не робіть дурних акцій тому, що під них немає товару. Наприклад сковорідки Дельмано
  Петро, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вкажіть будь-ласка номер телефону ВАМ Сільпо Львів вул Б.Хмельницького 214
  Петро, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Магазин Сільпо по Виговського,100 перетворився на бутик для VIP-клієнтів. Асортимент звичайних товарів зведений до мінімуму. Для прикладу, мука максимум 2-3 виробники ( в тому ж Барвінку можна нарахувати 6-7),і так по багатьох групах товарів-крупи та ін. Зате значна частина залу відведена під алкоголь по 500-1000грн.,кондитерські вироби по захмарних цінах, так ніби і Україні мало свох виробів. В порівнянні асортименту з Арсеном не лізе в ніякі ворота. Деколи,як є час, зі злості їду в Арсен на Патона, хоча Сільпо через дорогу. Пакування товарів по принципу- чим більше, тим краще для магазину. Морожену рибу можна купити 1 шт. лише випадку якщо вона важить близько 1 кг. Система акційних знижок часто зформована по принципу " На тобі небоже, що мені не гоже". Дуже неприємно виглядає, коли приїзжає київське начальство і на залі при покупцях "професорським" тоном вичитує молоденьких дівчат-продавців про непродуману викладку товарів, пакування та ін. Такі питання треба вирішувати з адміністрацією, а не з продавцями, що отримують копійчану зарплату.
  Віра, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  В усіх супермаркетах недоліків чимало, особливо з "перебиттям" дат на протермінованому товарі, але в Сільпо у порівнянні з іншими магазинами послідовно відзначаю такі мінуси: 1) Брудно жах! (у цьому їм би повчитися в "Арсена", 2) касирів завжди мало, відтак черги 3) система знижок - звичайний лохотрон (а що ж чекати від власника-жида?) 3) в "Сільпо" на вул. кн. Ольги, окрім того, маніпулювання з акціями (на фасаді зазначені одні ціни, насправді товару відповідного на полицях не знаходиш, або ж виявляються якісь ще підводні течії)4) ніколи ще відразу не змогла зважити фрукти чи овочі: або нікого з відповідного персоналу немає на місці, або ж черга довжелезна; 5) відсутність камер схову як-таких (бо хіба можна вважати такими передачу з рук в руки торбини, на яку бурчить бабця-"гардеробниця"?). Однак відзначу і позитивне для об"єктивності (бо виникне запитання, а чому ж взагалі там буваю): 1) цілодобова робота 2) кращий асортимент і ціни на тверді сири, прихильниками яких є моя сім"я 3) близьке розташування від дому (і куди втечеш з підводного човна?)
  Галина, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Слава Україні!!! Сільпо не погані магазини але їм бракує упорядкованості там все на купу розкидані одні і тіж товари по всьому магазині в Арсені легше знайти необхідний товар гарні ряди і завжди можна знайти продавця того чи іншого відділу а в Сільпо нереально
  Ростик, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  354067.дуже вдячна касиру Савци Оксани,за якисне та швидке обслуговування покупцив.прошу шануваты таких працивныкив
  тимура, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Тричі купляли у Сільпо не свіже м`ясо,яке вони вже з запашком запаковують цього ж дня.Повертали назад,сварилися-вони вибачаються,але й дальше роблять своє!!!
  Зоряна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ікра в сільпо на виговського 100 вартістю 120 грн жахлива одна каша ікри немає
  ирина , майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вчора купила в Сільпо на Науковій індиче філе. Нажаль довелося вдома викинути, бо смерділо жахливо. Просто переклеїли дати на неякісний продукт. Ганьба.
  Туся, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Уже другий тиждень ходимо, щоб обміняти наклейки, а товару в наявності немає і взагалі незнати чи буде....Тільки дурять людей.
  Леся, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Насправді дуже не сподобалося, як організували акцію... Назбирав наклейки на товар, а їх не має у наявністі! Просто зіпсутий настрій:( Не беріть участь у цих акціях!!!
  Павло, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Для чого запроваджувати якісь акції, якщо немає в наявності товату. Ганьба!
  Туся, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  СІЛЬПО НА МАЗЕПИ НАЙКРАЩЕ))))
  ЗОЛОТА,30, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Купувати в сільпо досить зручно, якби не велика текучка касирів(мабуть не дуже хороші умови праці), постійно нові касири, працюють досить повільно(бояться помилитися), я їх розумію, але бажання стояти по пів години в черзі нема. Купуємо дітям червону рибу 63грн сьомга, 73грн форель, а вчора прийшли і офігіли сьомга-99грн, форель-104грн.Запитали в продавця чому ціни за день виросли на 30-40грн/кг. Відповідь мене шокувала: начальство сказало, що дуже дешево, треба підняти ціни. Ось таке ціноутворення в Сільпо
  VSH, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Недавно купив у сільпо рибу. При чищенні замість кишок вилізло якесь місиво, жабра чорного кольору і сморід жахливий.
  lex, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  БУВАЄ ТУХЛА РИБА Мене звати НАСТЯ МЕНІ НЕПОДОБАЄТЬСЯ На вул шевченка В СІЛЬПО жахливе ставлення до працівників управляюча просто ужас матюкае своіх підлеглих прямо на залі перед покупцями макарони з хробаками продукти не свіжі і весь керуючий персонал потрібно перевести працювати в колгосп Вважаю,що слід ретельніше обирати працівників на керівні посади.Діючим бракує виховання.Дуже розвинута система покарань,заохочень майже немає або просто працівники не в курсі.Працівники позбавлені права на власну думку.Безкарність адміністрації... Хочу долучитись до думки. що продукція у Сільпо не свіжа. Просто жах,овочі та фрукти інколи і вони бувають не в задовільному стані, тобто підгнилі. що вже про мясо казати. не раджу там купувати, якщо ви піклуєтесь про власне здоровя та здоровя близьких людей. НО ЦЕ КЛЬОВИЙ МАГАЗИН
  свилеба анастасія 5 клас , майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ВАШ МАГАЗИН ПРОСТО СУПЕР
  свилеба анастасія 5 клас , майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Вважаю,що слід ретельніше обирати працівників на керівні посади.Діючим бракує виховання.Дуже розвинута система покарань,заохочень майже немає або просто працівники не в курсі.Працівники позбавлені права на власну думку.Безкарність адміністрації...
  ольга, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  дуже часто в Сільпо продають яйця що жовток мало чим відрізняється від білка.хтось повинен відповідати за реалізацію неякісної продукції.Рибу взагалі не варто купляти типу \охолодженої\ це звичайна дохла риба невчасно заморожена потім розморожена і довго - довго невідомо де лежавша.Сам бра пару раз. Питаю добра - добра кажеть. Приніс додому а вона в деяких місцях аж провалюеться в ділянках спинки . Жаль крім свіжщї не беріть люди в Сільпо рибу.
  михайло, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ТРЕБА ДИВИТИСЬ І НЮХАТИ І ЧИТАТИ ЩО ВИ КУПЛЯЄТЕ ТОДІ НЕ БУДЕТЕ ОБДУРЕНІ
  МММ, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  На вул шевченка В СІЛЬПО жахливе ставлення до працівників управляюча просто ужас матюкае своіх підлеглих прямо на залі перед покупцями макарони з хробаками продукти не свіжі і весь керуючий персонал потрібно перевести працювати в колгосп
  віка, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хочу долучитись до думки. що продукція у Сільпо не свіжа. Просто жах,овочі та фрукти інколи і вони бувають не в задовільному стані, тобто підгнилі. що вже про мясо казати. не раджу там купувати, якщо ви піклуєтесь про власне здоровя та здоровя близьких людей.
  анонім, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Продавці з матюками обговорюють відвідувачів. Нібито свіжа мясна продукція стухла. Охолоджена курятина з великою кількістю пір'я і смердюча. Просувають в більшості свій бренд від шкарпеток до соку "Премія", в якій якості зовсім немає! Це все пародія на мега крутий європейський супермаркет!
  Галина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сільпо на Кн. Ольги!!! Зверніть увагу на кури охолоджені, вони смердючі, на сам Новий Рік ви травите людей!!!
  невідомий, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Приблизно місяць тому купувала в сільпо по вул. Виговського,100 свіжі карасі (охолоджені). Упакували мені їх в кульок, приїхала до дому відкрила той кульок, а з нього смердючий запах. Викинула. Сьогодні купила стейк свиний з шиї зі спеціями (зеленого такого кольору), мені його уакували в кульок, приїхала до дому відкрила - також запах кислого м"яса, тобто неапетитний, неприємний. Вирішила завезти їм його назад і трохи посваритися. Ну скільки можна?!!! Що постійно нюхати товар перед тим як його упакують в кульок? Працівники маг. Сільпо слідкуйте за якістю товарів.
  Людмила, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сподіваюсь, що не все куплено в нашій країні і знайдуться люди, які наведуть порядок у мережі ваших магазинів. Умови праці і трудового кодексу не дотримуються!
  Вероника, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  продаете неякісний товар .зверніть увагу на приготування курей.можуть бути великі неприемності.
  демковська марія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  робота цікава але дуже лало вакансій
  Юра , майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Слава Ісусу Христу! Мене звати о. Богдан, я є сотрудник парафії Преображенння ГНІХ у Львові. Кожного року ми проводимо акцію Святий Миколай у нашій Церкві, для парафіальних дітей, сиріт, напів-сиріт нашої парафії. Для успіху цієї акції нам потрібно солодощі, будь-якого вигляду. Допоможіть святому Миколаю наповнити дитячі серця радістю і потіхою в ці святкові дні. І у Ваші домівки завітає щастя, радість, мир... Щиро вдячні, БЛАГОСЛОВЕННЯ ГОСПОДНЄ НА ВАС!
  отець Богдан, майже 4 роки тому