Мережа медичних лабораторій.

Відгуки про Сінево:

 • 1 2 3 4 5
  Мережа просто розрекламована!.На жаль, європейська лабораторія з українським персоналом. Аналізи зроблені не вчасно, взнати про термін готовності НЕМОЖЛИВО! Здавала аналіз крові згідно припису лікаря 12.01.17, обіцяли результат на 7 ранку 13.01., але його не було, коли буде- очікуйте смс. На 10год. мала бути в лікаря. Написали скаргу, яка мала розглянутись на протязі 10хв., Це все блеф. Користуватися послугами цієї лабораторії більше не буду та ще й друзям та знайомим закажу. Оцінка -1, (мінус один)
  Немає автора, майже 10 днів тому
 • 1 2 3 4 5
  Роботою лабораторіїцілком задоволена, дуже швидко все зробили, і аналізи вчасно прислали, але якби ж не їхні холоднющі кондиціонери, бо ж на дворі, наче, щ не жара, а вони їх уже повключали
  Немає автора, майже 8 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Не сама дешевша лабораторія, будем відверті, бувають дешевше, але якщо ви цінуєте свій час і хочете отримати точні аналізи з першого разу, то вам сюди!
  Немає автора, майже 8 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Медсестри працюють оперативно, а головне добре . В Синево людей звичайно багато, і приймають їх багато, але за рахунок того, що там всі працюють адекватно і не халтурять, то в черзі довго не доводиться перебувати.
  Немає автора, майже 8 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Раніше здавала аналізи в Одесі, а тепер переїхали до Львова і для перевірки підшлункової залози обрала також Сінево, тому що інших не знаю, а в сінево в мене є карта зі знижкою
  Немає автора, майже 8 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Мене Сінево цілком влаштовує. Вибрала тільки тому що впевнена в тому, що обладнання там новіше ніж деінде.
  Немає автора, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Скоростные в Синево. Я помню утром сдала анализ на
  C-реактивный белок, так мне сказали уже к вечеру ближе готовиться, что результат будет готов. Правда, это было неожиданно, но приятно.
  Немає автора, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  В сінево здавала аналізи двічі, обидва рази результати були готові вчасно і надійшли на електронку, дуже зручно, що не потрібно нікуди їздити
  Немає автора, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  Зробили аналіз нідочого.Даремно 500грн витратили.
  Немає автора, майже 10 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  повністю погоджуюсь з усіма відгуками про Сінево, лабораторія дійсно дуже хороша, особливо подобається місцерозташування відділень, майже в кожному районі є так, щоб не треба було далеко їздити
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавав в цій лабораторії мазок з уретри, хочу сказати, що цей мазок в мене вже не вперше беруть і саме в Сінево якість самого забору була найкраща, я майже не відчув жодних болісних відчуттів
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Сінево - доволі хороша і швидка лабораторія, якість виконаних аналізів жодного разу не викликала сумнівів, завжди своєчасно і сумлінно все роблять
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  якби не така велика кількість людей, то можна було б краще оцінити лабораторію, а в натовпі було важко все роздивитись і дати об*єктивну оцінку, хоча в цілому, працюють швидко і якісно
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  в сінево ходила з донькою, лабораторія непогана, навіть є дитячі медсестри, але як на мене, то трохи дороговато, на доньку не шкода, але сама намагаюсь бути економнішою
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Гарна лабораторія і ще дуже зручно, що тут є послуга замовлення послуги додому! не в кожній лабораторії таке є
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  дочка здала аналіз калу обіцяли прислати повідомлення або відправити на електронну адресу результат цього не зробили коли я прийшла за результатом то мені НеклеваТетяна Личаківська 12 відповіла що аналіз вона не збирається віддавати бо не я здавала я попросила прислати мені повідомлення вона мені відповіла нічого я вам не зобовязана пишіть скаргу або хай приходить дочка а мамі я нічого давати не буду бо це таємниця що її дочка в 6 років йде з свідоцтвом і забирає результат сама а мама не може люди добрі подумайте 10 раз чи ви після того зможете забрати результат я не забрала мені його просто не дали
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  Не задоволена!!!!!!!!!!! Не інформують пацієнтів про знижки для постійних....Дізналася сама через інтернет після повної оплати за аналізи, які два раза здавала напротязі 5 днів.Львів лаб. на вул.Любінська.
  Немає автора, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Можехтось знає номер на любінській?
  жанна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  всі пишуть, який привітний персонал чи не привітний, гарне чи не гарне приміщення; а як щодо самих результатів? Чи хтось здавав аналізи в якихось інших лабалаторіях, коли сумнівався в результатах, і чи вони підтвердились???
  Наталія, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Через необхідність постійно контролювати гормон пролактину я є клієнтом Сінево вже 8 років. Переважно здаю аналізи на початку Личаківської. Персонал супер: привітний, кваліфікований і завжди максимум уваги приділяють клієнтові. Вирішила на днях здати там загальні аналізи крові і сечі - отримала інформації на 3 сторінках. Це Вам не клаптик листочка з незрозумілими каракулями з поліклініки)))
  Христина, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я здавала аналізи м.Львів Личаківська 12,дуже задоволена персоналом,всі дуже привітні,все пояснять,роблять все якісно обережно, результати аналізів прийшли вчасно,навіть швидше ніж казали,дуже удобне те,якщо ти не зі Львова,то можна получити результат аналізів на свою електрону адресу.В них дуже хороші апаратури і точні методи дослідження...
  Марьяна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже привітний персонал одне задоволення здавати аналізи)
  вікторія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  0800507030-основний ном.(київ) телефонуєте,називаєте адресу у вашому місті(мені тре було львів,мечнікова)і одержуєте необхідну інфу
  .я додзвонилася за другим разом))
  світлана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Моя семья сдавала анализы на дому. Медсестра опоздала на 25 мин. Пришла запыханная, от усталости( очень быстро шла) тряслись руки... Спешила , перчатки не одела, с первого раза у дочери не получилось взять кровь. Короче анализы мы здавали в полной суматохе. Дай Бог , чтоб ничего не на путали.За услугу мы заплатили 50 грн.Меня удивило, что на фирме не предусмотрены способы доезда медперсонала на дом!!!!!!!!
  Инна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавала аналізи на Любінській. Персонал надзвичайно приємний та привітний. Дуже кваліфіковано та безболісно роблять аналізи. Усім рекомендую клініку на вул. Любінська!!!
  Ірина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Завтра іду здавати аналіз на прогестерон і гормон вагітності. Вагітна перший місяць. Отримаю результат обов"язково напишу. Надіюсь що все буде добре, бо трішки турбує низом животик.
  маряна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавала кров дитині на пр.Червоної Калини. Медсестра поводила себе не кваліфіковано, відверто показувала своє незадоволення від того, що дитина плакала. Ще в результаті не уточнивши інформацію по необхідних аналізах зробили не те що треба.
  Раджу ходити в інакші пункти. Наприклад на Мечнікова завжди приємний персонал і проблем не було.
  Марія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавали кров з вени донечці 4р. на Чорновола.Дуже привітний персонал,донечка навіть не встигла зрозуміти нічого.Результати були швидше ніж обіцяли.
  наталя 29р, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавала кров на Личаківській 12 3 річному синові на алергопроби, персонал дуже привітний, кров взяли швидко і якісно, а дитину медсестра так заговорила що він і не встиг зрозуміти що йому робили, та й результат був швидко, я задоволена хоча трохи дорого.
  Христина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дякую медсестрам за розуміння, групують аналізи так ,щоб було вигідніше пацієнтам, дякую за якісно взятий матеріал(кров,мазок),попереджена про наслідки після здачі аналізів.
  ..."Ми не консультуемо" результатів аналізів -правильно роблять! Консультацію стосовно результатів аналізів дає лікуючий лікар,він слухав які у Вас болячки і призначив діагностику.
  А хто прийшов сам (не від лікаря,а як тепер модно- в інтернеті прочитав) ,то нехай і сам собі пояснить.
  А консультацію до здачі аналізів:підготовка,ціни,на коли будуть готові -привітно і зрозуміло завжди пояснили.
  На кожному фірмовому скеруванні написані вимоги до здачі аналізів.і телефони там є.
  Вороже налаштовані автори повідомлень-будьте добріші,і добром Вам відплатять.:)
  Вдячна пацієнтка Марія, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  здавала аналізи на любінській, вже не вперше. персонал завжди привітний, результати отримувала в обіцяні строки. враження позитивні.
  світлана, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  на личаківській здавала 1 раз гормони переплутали імя тай щей але швидкість результату мене здивувала 2 дні замість обіцяних 4! швидко)
  Намі, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Львів. вул. Мазепи. 21/08/2013. 10:20.
  Лікар: Нагул Роксоляна Ярославівна.

  Брали забір крові в дитини, проштрикнули вену - як налідок гематома на цілий лікоть і НЕДІЙСНИЙ аналіз. "Давайте я ще раз вколю ! " 6-ти річна дитина - це що, подушка для голок????
  Синові я взагалі відмовився робити там аналізи.
  Працівниця в приймальній навіть вид аналізу не вміла набрати на бланку. Непривітний і головне НЕКОМПЕТЕНТНИЙ персонал!!.
  Нікому НЕ РАДЖУ туди іти І вести дітей!!

  Замовлення № 6000679650
  № оплати KP/49285/13/PP1
  Денис, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  У меня (Савченко В.В.) 25 июня 2013 года производили забор крови на ЦИК (циркулирующие иммунные комплексы) по адресу: г. Одесса, Успенская, 34 (Данные чека: ТОВ "СИНЕВО Украина", пункт забора крови: г. Одесса, ул. Пушкинская, 39, оператор: Ковтун Ирина Вениаминовна, штрих-код: 30496659 (3000929874), дата: 25-06-2013, время: 09:16:24, №4042; и регистрационной карты: заказ: 3000922954, дата: 25/06/13, внутр. счёт 3000929874). Спустя 5 дней после забора крови развилось осложнение: восходящий флебит медиальной подкожной вены правой руки (покраснение, жжение по ходу вены, дискомфорт в подмышечной области). 4 июля 2013 года пришёл в лабораторию с жалобой. Попросил медсестру на регистрации пригласить руководство (главного врача пункта). Как оказалось из руководства имеется в наличии только старшая медсестра Мораленко Виктория (отчество она отказалась сказать). Описал ей происшествия, предъявил чек об оплате, регистрационную карту, локализацию флебита. Спросил у Виктории, что можно предпринять и как может быть компенсировано лечение флебита. Виктория сказала, что ей надо позвонить и удалилась в неизвестном направлении. Я прождал 20 минут у регистратора безрезультатно. В связи с тем, что поджимало время (надо было ехать по др. делам) уехал. Вернулся обратно в тот же день (04.07.2013 в 16.40) с тем же вопросом. В этот раз я у Виктории попросил контактные телефоны руководства Одесского филиала. На что она мне ответила, что она их не знает. На вопрос о контактных телефонах в Киеве, она сказала звонить в call-центр. Я позвонил в Киев. Оператор мне сообщила, что никакой информации о контактах с руководством предоставлено не будет, можно только написать письмо info@synevo.com.ua, где возможно будет рассмотрена ваша жалоба.....
  Хочу информировать вас о том, что в настоящий момент: я сделал запись в книге жалоб (от 04.07.2013) подробно описав произошедшее со мной, сходил на консультацию к флебологу, в результате была заведена история болезни.
  Собираюсь подать жалобы в городскую СЭС, общество защиты прав потребителя, А так же иск в суд на компенсацию лечения флебита и моральную компенсацию.

  Итог: никому не советую связываться с этой лабораторией.
  Валерий, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Хтось був на Личаківській 12 дайте номер і чи здавав хтось аналіз і чи там дорого
  маша, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавала аналізи на вул. Коновальця 10.06.2013 . Результат - велика чорна гематома. Враження від знижок - персонал все робить щоб не надати. Зайшла о 8.00 год ранку, прибиральниця між ногами людей мила підлогу, а починають роботу з 7.30. Більше не піду і не буду рекомендувати. Моя гематома - антиреклама.
  Галина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  все сподобалось!!!Молодці!!!Здавав аналвзи на Сихові і на Личаківській дівчата привітні,компентентні у всіх питаннях!!!Професіонали!!!Чому пишуть тільки негатив,нерозумію...дай Боже Їм терпіння
  Василь, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Только что 31.05.2013г.в половине десятого вечера разошлись полуп"яные сотрудницы лаборатории по у.Личаковской 12.во Львове.Их в будние дни всего двое,а сеголняи мужчины и женщины видимо со всех лабораторий Львова.К большому нашему сожалению запасной выход лаборатории находится в нашем дворе.Кто знает старые львовские дворики-поймет.Шум ,гам,в ответ на замечания-демонстративное хлопанье входными дверями.А мы думали что лаборатория -это место сдачи анализов.Ан ,нет-место для проведения банкетов!Полуп"яные мужчины и женщины,бегающие в магазин по-соседству за алкоголем.Так стоит ли пользоваться услугами данного учереждения?А может руководству пора принять меры?Почему жильцы нашего дома должны терпеть подобные виходки ваших работников?Для проведения праздничных посиделок во Львове достаточно заведений.Интересно,а кто-то читает эти записи.А может лучше обращаться на горячую линию
  Наталия Федоривна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  робила аналіз крові грудній дитині, виклик робили додому взяли не достатньо крові, дитину вимучили, обіцяли повернути гроші, але пройшов місяць і не повертають!((( Дуже не задоволена!
  Олена, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Обслуживание так себе. Сдавал ряд анализов, потом перепроверяд на диагностике Дета-Елис во лЬвове. Как оказалось Синево не определяет коректно ряд показаний.
  Сергей Омельченко, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Обслуговування добре,але помилок своїх вони не визнають, бо зважаючи на високі ціни не кожен має змогу, сумніваючись у результаті , здати аналізи повторно в інших лабораторіях.
  Оксана,, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Сподобалось обслуговування, персонал організований та привітний, аналізи здала сьогодні, за результатами сказали прийти завтра з 12 до 16 години. Дуже легко та швидко взяли кров. Мені сподобалось. Молодці.
  Христина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  На сайті лабораторії вказано ціни і терміни виконання аналізів, а також є номер інформаційної служби. Обслуговіванням дуже задоволена!
  Ірина, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Результати ще не отримала, але якістю обслуговування і чистотою приміщення дуже задоволена. Я ходила на Любінську. Порівняно з іншими лабораторіями - мені сподобалося Сінево більше.
  Валя, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавала аналізи на вул.Любінській обіцями зробити за день.Робили три дня.Ціни не відповідають сервісу!
  Олена, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавала аналізи на пр.Червоної калини, і на Личаківській і обидва рази сподобалось, дівчата привітні і приємні, ціни нормальні, якщо порівнювати з іншими деякими лабораторіями.
  Наталі, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавала аналізи на Личаківській 12.Чудова лабораторія і дуже привітні дівчата.Все пояснили і якісно провели забір.Я задоволена.
  Олена, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ставлення хороше, я була на коновальця
  наталі, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  доброго дня скажіть будь ласка номер телефону на коновальця 33, дякую)
  наталі, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Коли була вагітна требу було здати купа аналізів, так я одразу пішла в Синево(На Чупринкі).Мені дуже сподобалось!Привітний персонал і дуже добре взяли кров.Тепер із задоволенням туди хожу з дитиною))))
  Анна, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  задоволена роботою цієї лабораторії,але дорого....
  Юлія, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Чому жодного телефону нема. Це що якась секретна лабораторія?Все через київську централізовану довідку, яка теж дає недостовірну інформацію. ХХІ століття на дворі. Люди добрі, а треба йти особисто щоб щось спитатися.
  Я, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  що за ідіоти- розмістили телефонні номери, які не відповідають
  Оксана, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Цілую руки Маринюк О.В. Ви найкращі. РЕЗУЛЬТАТ ДУЖЕ ПОРАДУВАВ. Мій штрихкод 60026159
  Ліля, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавала аналызи на Коновальця декілька разів,персонал непривітний,питаешся в них якусь інформацію,вони як папуги кажуть "Ми не консультуемо" ми беремо аналізи причому,разів 4 це сказали,ніби я туподоходяща!Ужас!
  На Чупринки здавала сподобалось все!
  ааа, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені сподобалось абсолютно все.Вони справді відповідають за якість.
  таня, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Де телофи? Як уточнити ціну? По даному номеру жодної інформації (221-21-22)Вам нічого не скажуть.Просто жах.
  Інга, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  я незадоволена обслуговуванням ,а також результатами !!! моя оцинка 000000
  олена, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Здавала аналізи на Мазепи 13.06.2012, дуже привітні дівчата, гарно беруть кров і доброзичливі, мені потрібно було здати багато гормонів на щитовидну залозу, так порадили самий вигідний пакет №35, де були включені навіть більше гормонів чим потрібно і за доступну ціну. А в іншій лабораторії порахували 2 м-ці назад окремо кожний гормон, хоча пізніше як я дізналася в прайсі були комплекси і дешевше і ніхто не запропонував.
  Леся, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Мені сподобалось, аналізи роблять швидко, персонал привітний, тільки ціни високі за аналізи ))
  Ann, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  АНАЛІЗИ РОБЛЯТЬ ЯКІСНО,ШВИДКО І МЕДИЧНИЙ ПЕРСОНАЛ ПРИВІТНИЙ.
  Ірина, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Щось довідатись. Не реально.ні телефону, ні відповіді по довідці, дратівлива музика- хочеться матюкатись. якась підпільна лабораторія...
  Roman, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  чому не вказано телефони усіх лабораторій. От мені потрібно телефонувати на Коновальця, є запитання, а куди............ на довідку дозвонитись нереально, трубки не беруть, це дратує
  Оксана, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  10.03.20011р. здала у вашій лабораторії аналіз крові на антитіла lg G до токсоплазмозу, отримала результат >650 МЕ/мл. Чому таке велике число
  Мій штрихкод: 11551611
  олена, 29р., майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  добре
  горін, більше 6 років тому