Продукти харчування, алкогольні, тютюнові вироби, побутова хімія.

Відгуки про Фуршет:

 • 1 2 3 4 5
  заклад на Хмельницького необхідно закрити,або звільнити тих,хто там працює.обслуговування на 0,майже ніколи не працює тютюновий відділ,ледь працює 2 каси,на моє питання чому не працює бодай 3 каси,адміністратор всівшись за 3-ю касу хамовито відповіла,що в них немає достатньо працівників і шоб я йшла до них на роботу,якшо мені так не подобається їхнє обслуговування.ну це ше дрібниці.сир чечель нещодавно купували-виявився простроченим,а вчора купували томатний сік "Садочок",відкривши кришку,побачила,що пачка не запломбована!+сік розбавлений водою!просто жах!(жаль,що чоловік чек викинув,не було можливості піти та розібратись.)будьте обачними та зберігайте чеки!
  Немає автора, майже 9 місяців тому
 • 1 2 3 4 5
  львів.сьогодні купував халву фасовану.на богдана хмельницького іванка-найприємніший,уважний працівник.потім поїхав на сахарова-касир евеліна олексіівна умудрилась вибити на 4 батона халви більше !,ніж було..заставили взяти з розірваними упаковками(не хотіла приймати назад).оплата-розрахунок тривав35хв.одне хамство.добре ,що охорона( володя)професійно,чітко спрацював.дівчина-талант обману
  Немає автора, 1 рік тому
 • 1 2 3 4 5
  продукти спорчені.менеджер лушпінь.практично вся кулінарія смердить!!!!!!!
  я, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я працювала на Б.Хмельницького,там штрафи знімають шалені і премії людям!!!ЩЕ один нюанс,що коли тобі там стане погано то тебе викинуть кудись під паркан,так що ти ніби то там не працюєш,щоб не відкривати лікарняне:(Якісь нелюди!!!!!
  Мирослава, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дорогі друзі, коли заходиш у Фуршет на Б. Хмельницького, то таке враження ніби це суцільна стодола, а працівники там -- то просто ХАМЛО!!!!, невиховані, некультурні люди, які грубіянять ,обзивають клієнтів. Зі всіх супермаркетів -- це найгірший магазин, я туди більше ні ногою. Просто не зрозуміло чому керівництво тримає все в такому жахливому стані.
  Анна, майже 2 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  три шоколадки - не факт що отравились ними!!!
  продавці деякі неввічливі до покупців! ;
  А от Найкращі касири!!!!!
  Оленка, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  дуже приємний супермаркет закупляюмь там вже 3 роки і нічоготакого незамічав
  юра, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Добрий день!можу сказати одне потрібно просто закрити цей супермаркет,не дуже приємне місце
  Аня, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Продавці у "Фуршеті" на Б. Хмельницького дописують в чек товар, який не купляєш, закупка була досить великою, тому замітили лише коли прийшли додому!
  Мар'яна, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  я в 13 09 2013 року купив у вас 3 шоколадки і ними отравилися двоє маленьких дітей
  королик ігор миколайович, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  ВИ про Львів а я про Луцьк В нашому місті теж є Фуршет чесно кажучи відгуки про нього не славляться перш за все ціни космос порівняно з іншими супермаркетами по друге про працівників магазину відгуки теж суперові.спитаєте звідки я знаю в мене знайома працювала там коли прийшлося розрахуватися то надурили з розрахунковими всі виплати не дали мусила звонити на гарячу лінію тоді виплатили а коли я спитала причину чого вона розраховується то відповідь була жахливою через службу контролю вони себе нахабно ведуть особливо коли в нетверезому стані можуть нецензурно виражатись послати далеко .....на них ніякої оправи немає начальник служби говорити з людьми не вміє тільки кричати свою службу прикриває коли хтось напється з підлеглих.Сама служба краде в магазині це знають всі але бояться щось сказати бо навіть немає кому сказати все схвачено і оплачено як кажуть і дирекція магазину і служба контролю пора навести порядок в магазині тільки незнаю чи є кому ????
  ОЛЕКСАНДРА, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Я є колишня працівниця супермаркету Фуршет. Хочу порекомендувати усім щоб некупляли продуктів власного виробництва, бо на їхнє приготування використовують несвіжі і поганої якості інгрідієнти, або спорчені і перемиті по декілька разів продукти. Постійно штрафують і заставляють працівників з своєї зарплати викупляти прострочені товари та щей говорять: "Ви не вмієте продавати і тому товари прострочуються" а коли хочеш звільнитись то взагалі купа головного боля, на розрахункові заставляють викупляти прострочки, та щей з погрозами, що невіддадуть трудової, а толку з тої трудової якщо потім ще довгий час потрібно відходити від цієї гидоти. І називається дадуть 1680 тої зарплати і ще викупляй чуть не на половину суми прострочки!!!!
  ОТ ЩО ОЗНАЧАЄ ПРИСТОЙНИЙ СУПЕРМАРКЕТ ЛЬВОВА!
  ЯКЩО НЕХОЧЕТЕ ВТРАВИТИСЬ ПРОСТРОЧЕНИМИ ПРОДУКТАМИ НЕ ХОДІТЬ ТУДИ!!!
  віка:))))), майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Шановні громадяни, не можу написати що відвідувачі, бо не впевнений що Ви були в цьому супермаркеті, Ви скаржетесь на свіжість та якість продукції власного виробництва (перемиті салати і спорчене мясо ...). Не знаю чи справді так було, чи у Вас якійсь свої інтереси. Я згідний з Вами, що проблеми виникають всюди. Не виключення і цей обєкт про який іде мова. Хочу звернути Вашу увагу! на то, що можна дуже легко визначити хто писав відгук, а при великому бажанні і достовірність написаної інформації. Прошу Вас, якщо виникають проблеми з якістю обслуговування, писати правдиво, щоб можна було покращити і виправити ситуацію щодо вашого комфорту.
  Працівник, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Дорогі покупці !
  Не закупляєтесь у цьому фуршеті там усе прострочене, мясо перемите,! Жах а не супермаркет!!!!
  Рустам, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  оцінка 1 , тому що тільки касири ще не чув щоб хамили. Всі працівники ХАМИ , не вміють спілкуватись. На прості запитання грублять або пальцями тикають. Жаргон БЛАТНИЙ або БИДЛЯЧИЙ. "Ржуть" як коні і розповідають про інтимні походеньки не соромлячись покупців. Також прострочений товар останній раз купив. І вся ця "краса" знаходиться на Сахарова. Для себе бачу тільки один вихід - більше туди не ходити.
  олько, майже 3 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  рез тоговий з

  ал не дозволив повертатися.Зичайно ніхто не вибачався так повино у них бути. Я розумію що в таких маркетах крадіжки є але з ними ніхто не бореться не наголошую про неприємності які будуть чекати злодіїїв але на жаль приходиться терпіти порядним людям.
  Богдан , майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Кращі працівники,приємна охорона.
  оксана, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  У магазині Фуршет колись салати перемивали,потім заправляли свіжим майонезом і знову видавали на вітрину. Смердяче м"ясо маринували,запікали і воно теж йшло в продаж. Така робота називається (безвідходне виробництво).
  Іра, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  оцінка - 0
  Два рази морожена риба була зіпсована (під час приготування з'явився тухлий запах- це говорить про те, що зіпсована мриба була обробленв хімією). У фуршет більше не їду. Всім своїм друзям та знайомим не раджу купувати товар у фуршеті. Іншого виходу, як боротися з ними небачу, тому вихід - всім про розповісти.
  Валерій, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  А Вам шановна "Marianna" я раджу їхати у Європу і там робити покупки, а не давати поради тим які відкрили вже більше ніж 110 магазинів!!! А касир має бути зосередженим на роботі, а не з клієнтами спілкуватись!!!
  Іванов, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  А ти "дімон" напевно конкурент цього магазину? пишеш і не розумієш сам, що пишеш!? я там постійно беру рибу і завжди задоволений!!!
  Іванов, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  Добрый день!скажите пожалуйста на каком праве начальник КРП Львова имеет право оскорблять сотрудников магазина Фуршет города Луцка обзывать их больными выганять из магазина только потому что он спит из начальницею Луцка увольнять зам директора магазина кто он такой и кто ему дал право так себя вести???????
  анонин, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  У фуршеті все є прострочені і неякісні товари,купили смердючу рибу.....ужас!!!!не ходіть туди
  дімон, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  я працюю в фуршеті на хмельницького, зарплата хороша, але оті їхні штрафи просто жах, 200грн зі зарплати стягують..всіх це ужасно бісить, перш ніж йти туда працювати подумайте добре!!
  іра, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  торти в Фуршеті то є просто жах!!!на Б.Хмельницького їх печуть на третьому поверсі.
  покупець, майже 4 роки тому
 • 1 2 3 4 5
  я є постійним покупцем магазину Фуршет що знаходиться на вул.Сахарова 45. Задоволена обслуговуванням продавців, та якістю продукції)
  Завжди приємно заходити до цього супермаркету)
  Катерина, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  в магазині по вул Хмельницького касири дописують в чек не куплені товари шановні покупці будьте уважні касири-злодіі
  наталія, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Dobrei den, mene zvate Marianna!Xochu poskarjetesja na obslugovuvannja v magazeni Furshet po vul.Xmelnezkogo,meni ne spodobalos scho bilja kojnoi kase stoit oxorona i scho kaserm zaboroneno rozmovljate z klientame,ze zanadto vone scho pidnagljadom (jak zlocinzi), dlja vashogo vidoma isnujot videocemere,ve tak lakaete klientiv, vam shanovna organizazia treba pobuvate v Evropu i podevetesja jak prazjot tam supermarkete.
  Marianna, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Дуже погане обслуговування в магазині "Фуршет" у м.Львові,вул.Сахарова,45. Товар,що виставлений на вітрині, не завжди можна придбати по причині відсутності коду товару.Біля кас завжди багато порожніх кошиків, які вчасно не прибираютть працівники магазину.Охорона стоїть "руки в брюки". На всі зауваження працівники не реагуть.
  Іван, майже 5 років тому
 • 1 2 3 4 5
  Слава Ісусу Христу! Мене звати о. Богдан, я є сотрудник парафії Преображенння ГНІХ у Львові. Кожного року ми проводимо акцію Святий Миколай у нашій Церкві, для парафіальних дітей, сиріт, напів-сиріт нашої парафії. Для успіху цієї акції нам потрібно солодощі, будь-якого вигляду. Допоможіть святому Миколаю наповнити дитячі серця радістю і потіхою в ці святкові дні.
  І у Ваші домівки завітає щастя, радість, мир...
  Щиро вдячні, БЛАГОСЛОВЕННЯ ГОСПОДНЄ НА ВАС!
  отець Богдан, більше 6 років тому